Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#4388
2013. aug. 28. 21:19
Tévedni emberi dolog :D Majd re :D
#4387
2013. aug. 28. 21:15
Tudtam,hogy beparázol.Jólvan,de lehet ,hogy tévedsz a kérdésemet illetően.
Ok akk majd re,,,
#4386
2013. aug. 28. 21:14
Szerintem meg amiben nem hisz az ember az általában nem is érdekli.. De mivel hiszem ezért érdekel!! Egyértelmű!

A válaszodat előre látom :D Úgy hogy Inkább ne tedd fel :D Most mennem kell de lehet később vissza jövök :D
#4385
2013. aug. 28. 21:10
Én többet megszeretnék tudni mindarról ami rejtve van a szemem elől. Mindig is érdekelt a másság,bármilyen formátumú legyen is az,és hát ők ugye nem átlagok.
Két különböző dolog az ,ha valami érdekel, vagy ha valamiben hiszel.Remélem érted a fogalmazást.
Én hiszem őket, ezért is akarok tudni.Mindenre kiterjedő tudás birtokát szeretném, több oknál fogva is.
Am mindenre kiterjedő választ nem adtam, mert sosem a válasz a rossz, hanem a kérdés feltevése nem mindegy.

Most feltennék ,még egy bugyuta kérdést,feltéve ha vállalkozó frici vagy rá. :D
#4384
2013. aug. 28. 21:04
"oké..

Miért kutakodsz a vámpírok felől? Miért érdekelnek? Most gondolom azt fogod írni, mert érdekes a téma és ,hogy te is, feltehetnéd ezt a kérdést.Megkérnélek rá,ne ködösítve írd le gondolataidat,egyszerű és egyenest választ írj,feltéve ha megteszed." – szilgyi
[quote author=szilgyi link=topic=434.msg32642#msg32642 date=1377716269]
oké..

Igazad volt elég bugyuta kérdés :D:D:D:D

Magam sem tudom furcsa késztetést érzek hogy meg tudjam a dolgokat. Valami azt az érzetet kelti bennem ,hogy meg kell tudnom az igazat ! Ennél jobban nem igazán tudom le írni!

És akkor vissza a feladónak :D

Minek köszönhetem eme furcsa kérdést ? :D És téged miért érdekel a téma?
#4383
2013. aug. 28. 20:57
oké..

Miért kutakodsz a vámpírok felől? Miért érdekelnek? Most gondolom azt fogod írni, mert érdekes a téma és ,hogy te is, feltehetnéd ezt a kérdést.Megkérnélek rá,ne ködösítve írd le gondolataidat,egyszerű és egyenest választ írj,feltéve ha megteszed.
#4382
2013. aug. 28. 20:49
Persze hogy jöhet Szilgyi :)
#4381
2013. aug. 28. 20:49
Nos most jutottam géphez :D És le írom mit gondolok az egész Szíriai ügyről.. (Kicsit hosszú lett de olvassátok el és írjátok ti mit gondoltok )

Ha igazak a hírek hogy bűnös Szíria akkor Amerikának van véleményem szerint igaza. Hogy miért? Az ideg gáz fegyver könny megoldás ám. Gondolom én előbb jól ki tesztelték magukat kisebb helyen .Hogy ki következtessék hogy mennyi kell egy egész világnak. Így persze könny lenne letarolni mindenkit .Szép csendben. Halk halállal.
Ezért teljes joggal lázad az Egyesült Államok véleményem szerint. Ámbár Úgy vélem hogy kicsit ő is túloz. Mert ha két fél össze csap ,akkor már jönnek a folytatólagos pártfogások a többi Országtól. ahogy már több Ország is ki jelentette többek közt Franciaország is hogy készek bármikor hadba szállni. Viszont Oroszország Izrael és Kína ellenzi a dolgokat. A kérdés hogy mire lesz ez ki vezethető!! Mert ha Orosz és Kína is csatlakozik akkor aztán lesz itt öldöklés!! Mert mint azt tudjuk a világ dobogóján szerepel Orosz és Kína!!! Aztán itt már egyik ág húzza maga után a másikat. Ennek eredményében törhet ki a világháború!!! Ami a végét is jelentheti az emberi civilizációnak. Obamáról szólva mit mondjak?? Máshogy nem tudok fogalmazni : Nem bírnak vele !! Ki van kelve ön magából!! És minden áron ki akarja a dolgokat pattintani. De itt már felmerül a kérdés nála is hogy miért? Lehet hogy ezzel ő is csak fedni akar valamit ahogy azt a Szíriaiak definiálják... Lehet nem is ez az ok? Lehet csak egy Indokló ürügy a fegyver? Ki tudja !! De véleményem szerint Obamánál van az igazság! A másik fele pedig az ... Hogy való igaz ha Obama nem teljesíti az ígért hadat , akkor Amerikát egyfajta köznyelven fogalmazva szájhősnek fogják titulálni. Ezzel elveszítve a tekintélyt Amerika. És mint tudjuk Amerika kezében sok minden van !!! De ha nem teljesíti most az ígérteket akkor könnyen rá szállhat a hatalomért a többi ország.Úgymond pockot véve. És A fegyvereket elkezdik gyártani semmitől nem félve!!! Ebből kifolyólag következtetek arra hogy minden hogy be következik a háború a két fél közt !! Csak a lényeg hogy maradjon is a dolog két fél közt!!! Addig jó még elosszák a háborút egymás közt!!! De gondolom mind ez az elnök fejében is meg fordult! De ki tudja? Nem látunk a fejébe!! Halottam hogy csak a kisebb településekre méri a csapást Obama!! Lehet hogy mind ezen dolgok fejében amit az imént írtam. De ez lenne a racionális döntés szerintem !! Mert ígéretét be tartaná de csak ilyen kis mértékben !!! Úgy mond meg mutatás képp! Na de igen ám!!! Mit szól ehhez Szíria? Azt már nem biztos hogy elállja!!! Bár jobban tennék mert Amerika azért még is Valami Amerika :) !! Ez Mind spekuláció !! De nem lehet előre látni a dolgokat !!! Reméljük obligón kívül marad a többi nemzet !! :D
#4380
2013. aug. 28. 20:20
05..Látom itt vagy,ha figyelsz,felszeretnék tenni neked, egy bugyuta kérdést.
Mehet?
#4379
2013. aug. 28. 19:39
#4378
2013. aug. 28. 19:25
#4377
2013. aug. 28. 18:18
#4376
2013. aug. 28. 16:32
"[quote author=szilgyi link=topic=434.msg32633#msg32633 date=1377699931]
Én most kicsit mellőzöm pár órára a Gépemet.Addig is kellemes további időtöltést!" – Penelope


Válaszoltam a privire." – Penelope
-
Igen az utolsóra..:) Most már látom..Köszi:)
#4375
2013. aug. 28. 16:26
"Én most kicsit mellőzöm pár órára a Gépemet.Addig is kellemes további időtöltést!" – szilgyi

Válaszoltam a privire.
#4374
2013. aug. 28. 16:25
Én most kicsit mellőzöm pár órára a Gépemet.Addig is kellemes további időtöltést!
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0