Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#4358
2013. aug. 28. 9:25
www.origo.hu/tudomany/20130828-megtalaltak-a-115-elemet.html
Megtalálták a 115. elemet

Vállalta a felelősséget a hackertámadásokért a Szíriai Elektronikus Hadsereg
hvg.hu/tudomany/20130828_Aszad_a_Twitteren_vallalta_a_felelosseget#rss

Na szerintem befejezem a linkelgetést,mert elárasztottam a topikot.
De hirtelenjében mennyi friss infó, nem?? Hát igen,felgyorsultak a dolgok.

www.168ora.hu/landingpage/csillagaszok-sem-tudjak-mi-varhato-2013-vegen-117734.html
Jó formában bukkant elő a Nap mögül az ISON, és kérlelhetetlenül közeledik a csillag felé. Ilyen méretű üstököst ilyen kis naptávolságban fél évszázada nem figyeltek meg, ezért senki nem tudja, mi várható pontosan 2013 végén.
#4357
2013. aug. 28. 9:19
hvg.hu/tudomany/20130827_Tizezrekrol_adott_ki_adatokat_a_Facebook#rss

Orbánék adatokat kértek 24 Facebook-felhasználóról
#4356
2013. aug. 28. 9:05
Nézzétek meg a friss híreket.
hirek.oldal.info/

Az amerikai hatóságok 6 milliárd dollárt követelnek a JP Morgantől, mivel a bank a vád szerint 2005 és 2007 között szabálytalanul értékesített jelzálog alapú értékpapírokat - írja a Financial Times.

A frankhiteleseket az ág is húzza: 246-nál a frank

Devizapiac - Gyengült a forint szerda reggel

Úgy tűnik eddig tartotta magát Európa, az USA által diktált lejtmenettel szemben, több letörés előtt álló részvény is újabb eladói hullámot generálhat. Ma az E.On és az American Express mellett az EURUSD grafikonját vizsgáltuk meg részletesebben

Összefüggések ?
#4355
2013. aug. 28. 0:12
Hát ez a komment sok mindenre utalhat... De titkos szolgálat sok mindent takargathat..Szíria szerint Amerika ezt csak rájuk akarja kenni egy fajta indok gyanánt.De ha így van ahogy mondják, akkor Amerikának van igaza szerintem. Attól félek hogy Orosz és Kína is állást foglalnak majd a dolgokban ami hatalmas katasztrófát eredményezhet...Bár állítólag nem akarnak... De ki tudja lehet ,hogy csak taktikai okokból kifolyólag mondják ezt.Szunnyadt macska nagyot ugrik!!!
De most már tényleg megyek én is sziasztok jó éjt...
#4354
2013. aug. 28. 0:08
Jó Éjszakát,és ne kattogj úgy is bekövetkezik, nem tehetsz ellene semmit.
#4353
2013. aug. 28. 0:06
05 no kommentár
Ez van,mi nem tudunk ellene tenni,mi kis bábuk vagyunk ebben a játszmában.
#4352
2013. aug. 28. 0:05
Most megyek aludni, mert ma elfáradtam egyéb okok miatt, így is ez a dolog fenn tartott. Bár a szemem csukva lesz úgy is ezen fogok kattogni és elméleteket szüli egész este ...... Nem is tudom holnap mi lesz velem!!!!Sziasztok jó éjt :)
#4351
2013. aug. 28. 0:02
"vilaghelyzete.blogspot.hu/

A következő 48 órán belül kitörhet a háború - Sorra jönnek a bejelentések...
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!" – szilgyi


A linkem alján van egy kis kommentár,amire felfigyeltem.Be is másolom

Működik a propaganda és hazugság-gépezet, ami egy cseppet sem javít azon a tényen, hogy a világ a vesztébe rohan.... Illetve mi mindannyian tudjuk, hogy a tervek része mindez.... (SBG Buddha  VilagHelyzete.com  )
#4350
2013. aug. 27. 23:59
Olvassátok !!! Ha elkezdi Amerika meg Szíria akkor már a többi Ország sem fog ölbe tett kézzel nézni és szotyolázni....
Ide is oda is állnak majd és ez világ háborút fog eredményezni!! Ennek a súlyát sokan nem értik!!! Nagyon sok linket elolvastam ezzel kapcsolatban ezen kívűl..És Obama nagyon elszánt és már többen is mellé szegődtek .. Több romboló hajót küldött már a földközi tengerre ezt a hírTv-én láttam. És még az Ensz felülvizsgálatát sem akarta meg várni. Mert állítólag bizonyítéka van a Szíriaika ellen amit hamarosan publikálni fog az USA .Obamán függ minden csütörtökön ki derül ami beborul.... Most kissé pánik lett úrrá rajtam.. Mert agyban levezettem az egésznek a menetét.......Nem kis dolog van most készülőben én mondom. Ha tehetitek linkejetek hogy minél többet tudjunk mert érdemes elolvasni őket..

www.origo.hu/nagyvilag/20130827-koveti-e-katonai-akcio-a-sziriai-vegyi-tamadast.html
#4349
2013. aug. 27. 23:10
#4348
2013. aug. 27. 23:03
"Írd le légyszives bőven a helyzetet mert most telefonról vagyok....... És nem tudom nyomon követni.." – nevem05

Nem tudok többet,mint ami a linkben szerepel.
#4347
2013. aug. 27. 22:49
Hú de megijesztettél,hirtelen azt hittem, már elkezdődött.
Igen látom, jó magam is mi van készülőben.
Szerintem rá bólint.Vagy ő is bólintást vár valakitől?
???
#4346
2013. aug. 27. 22:22
Úrrrrrr Isteeeennn!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tudjátok ti hogy mi ez ???????? Közben a híradókat is nézek !!!!! Elképzelhetetlen katasztrófa van ki látásba !!!!!!!

Ezt végig kell csak gondolni.... Felfoghatatlan dolgok vannak készülőben!!!!! Remélem nem bolint rá Obama!! Rajta függ minden !!!!
#4345
2013. aug. 27. 21:36
Írd le légyszives bőven a helyzetet mert most telefonról vagyok....... És nem tudom nyomon követni..
#4344
2013. aug. 27. 21:19
vilaghelyzete.blogspot.hu/

A következő 48 órán belül kitörhet a háború - Sorra jönnek a bejelentések...
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0