Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#4298
2013. aug. 25. 11:58
Hát igen .. ... ::)
#4297
2013. aug. 25. 11:41
Sajnos mindannyian bábúk vagyunk,csak nem tudjuk kiknek a kezében,vagy legalábbis sokan nem tudják.
Elhitetik velünk,hogy szabad akarattal rendelkezünk,pedig nem.Szépen terelgetve vagyunk,mint a birkák.Csak vannak ,akik ezt felismerik,és vannak,akik nem.
#4296
2013. aug. 25. 11:33
Hmm Hitler nagyon érdekes téma ... Lehetségesnek tartom én is ,hogy egy úgy mond marionett bábú volt akit a célok érdekében egy magasabb hatalom irányított .. Egyszer majd csak kiderül . Olyan titok nincs mi ki ne tudódna . Na jó azért kivételek néha vannak :D
#4295
2013. aug. 25. 11:22
Megint egy újabb, harc?Megint annyi báb és feláldozható lélek.
Megint annyi magányos arc és sajgó lélek.
Szeretet hiánya.és annak elfújtása ami nem ködösítheti elmét.
Hát igen ,ez a mai világ ,háborúk mindig voltak és lesznek is.
#4294
2013. aug. 25. 11:13
,,Aranykor hajnalán
FRISSÍTVE: A #DEPKAfile izraeli oldal arról beszél, hogy tegnap este és ma hajnalban arra jutottak, hogy megkezdik a Szíria elleni csapásokat. Az első csapás sorozatot feltehetően az Egyesült Államok indítja. Miközben nyugtatgatják a feleket, ezalatt az Izraeli Légerő is meglazította rakétáit, hogy védje az országot, valamint az oroszok is riadót fújtak. www.debka.com/article/23220/Western-Mid-East-military-action-prepared-for-Syria-Israel-Jordan-Turkey-face-up-to-Syrian-counter-attack-Russia-on-war-alert

A DEPKAfile katonai hírszerzés úgy folytatja, hogy tegnap este Barack Obama a cionista/illuminati kollégájával David Cameronnal folytatott 40 percnyi telefonbeszélgetés után Obama beadta a derekát és úgy döntöttek, hogy bizony szükség lesz a katonai intervencióra, csapásmérésre, amit az ENSZ kereteink kívül kell lebonyolítani.

Vasárnap reggel Ammanban össze is ült több ország katonai vezetése, hogy megvitassák az akció részleteit. A jordániai találkozón jelen volt az Egyesült Államok, Nagy-Britannia, Szaúd-Arábia, Katar, Törökország, Franciao., Olaszo. és Kanada...Martin Demsey tábornok volt az elnök.

Miközben a nyugati média hosszan taglalta a katonai készülődést, közben az izraeli erők már titokban meg is indultak.

A Depkafile írja, hogy Moszkva hadkészültséget rendelt el a Földközi-tenger flottánál és a Fekete-tenger flottánál, valamint csapatait gyors hadrendbe állította az ország déli és közepe részén.
https://www.facebook.com/aranykorhajnalan

Nos ez úgy hangzik nekem mintha komolyan gondolnák a háborút Oroszországgal és Kínával....ez már a 3.VH. küszöbe lenne? ...miaz már itt tartunk?"
F:Face.

Azért én bízom benne,hogy nem ennyire vészes a dolog...
#4293
2013. aug. 25. 11:01
"2 napja a topikkal álmodok lol :D

caddik.shp.hu/hpc/web.php?a=caddik&o=VzABRpcHye" – szilgyi


:) Próbálj meg bejutni egy bármilyen zsidó közösségbe,és megtudod milyenek.
#4292
2013. aug. 25. 10:59
Ennek a fejtegetését rátok bízom :)
Talán csak annyit segítség képpen,hogy ennek is így kellett lennie,hogy a későbbiekben úgy alakulhassanak a dolgoka,ahogyan alakulta is.
#4291
2013. aug. 25. 10:58
2 napja a topikkal álmodok lol :D

caddik.shp.hu/hpc/web.php?a=caddik&o=VzABRpcHye
#4290
2013. aug. 25. 10:55
Hitler ,gondolom én egy bábú volt akit felhasználtak. ???
A kérdés csak az ,hogy a Zsidók kiknek okoztak akkora akadályt akkoriban.
A romákat és a zsidók elég közel álltak egymáshoz és ez lett a vesztük is.
Nem tudom ki vagy mit tett vagy miért volt rá túl nagy szükség talán sokat tudtak vagy a szeánszaik ???
Útba voltak valamiért biztosan.
Vagy tényleg ennyire zakkant lett volna Hitler ,hogy oktalanul tette volna ezt? Aki ekkora mozgalmat tud csinálni nem lehet teljesen őrült max félig :D

Szerintetek?
#4289
2013. aug. 25. 10:53
Pl.frigyláda,a grál,v. a kristálykoponyák...

A topikban kell keresgélni a linkek után.
Majd valamikor megint elkezdem átnézni az oldalt,ill.folytatom,mert sok link már nem él,és azok helyett kell keresnem másokat.


index.hu/belfold/2013/08/24/kulonos_fenyjelenseget_eszleltek_magyarorszag_felett/
#4288
2013. aug. 25. 10:46
például?
#4287
2013. aug. 25. 9:45
A rejtélyes tárgyak többségével én is foglalkoztam itt a topikban,és utánuk érdeklődtem.Azután próbáltam olyan oldalakat felkeresni, és megtalálni,amikben azok vannak leírva,-vagy azok is-,ami választ kaptam az érdeklődésem eredményeképpen.
#4286
2013. aug. 25. 9:40
Az összeesküvés elméleteket jómagam is olvastam régebben a feminán.Általánosságban szeretem ezeket az elméleteket,mint nagyon sok esetben kiderül,hogy nem elmélet volt :)
#4285
2013. aug. 25. 9:38
"Hitlerről!!..

www.femina.hu/terasz/a_satan_kovete_lehetett_a_20_szazad_leggonoszabb_ferfiuja" – nevem05


Hitlerről lehetne mit beszélgetni,az biztos,hogy bomlott elméjű volt,hiszen ép eszű ember nem mészárol le annyi embert...,de neki is megvolt az oka arra,amit tett...
#4284
2013. aug. 25. 9:35
"www.femina.hu/terasz/ok_fejlesztettek_ki_az_aids_virusat" – nevem05
Minden ,a földön megtalálható vírust az emberek fejlesztettek ki.
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0