Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#4268
2013. aug. 25. 1:37
05 látom te is éjszakai bagoly vagy na én inkább pillangó:)
Az alvásom minimum szint alá csökkent.
Magam sem tudom ,hogy bírom.

Hát igen a szamár..lássuk be mi sem vagyunk szamarak,szal nem esszük a harapás halálesetét.
Még most sem találtam több linket az ügyről.
De nézd mit mutatok,hát nem aranyos?
csiribusz.blog.hu/2013/07/03/vampirbaba

Penelope linkjében tali
#4267
2013. aug. 25. 1:18
#4266
2013. aug. 25. 1:12
"www.nyugat.hu/tartalom/cikk/halal_szamarharapastol_vannak_meg_kerdojelek

Most ti elhiszitek,hogy szamár volt???
-
-Keresem a boncolás eredményét vagy a harapásról bővebb infót,hogy hol volt a férfin stb..de sehol nem találok erről cikket.Ha valaki, valahol talál, kérem linkelje nekem.Köszi" – szilgyi


Ez nagyon érdekes. De én a szamárt kizárnám.
Elvégre ha egy szamár a tettes ... Akkor valószínűleg valamilyen mennyiségű állatszőrnek kellet ,hogy legyen az áldozaton .Szerintem ez alap vető. A másik fele az hogy egy szamár csak maximum a fogaival tud "mart" sebet okozni. Amit több szempontból is ki lehet vizsgálni nem túl hosszú idő alatt. És az állat (ok)harapása mellett legalább egy pata nyomnak kell hogy legyen az áldozaton pláne ha többes számban beszélünk ,elvégre elég furcsa lenne ha oda menne két szamár egy emberhez és csak a fejüket használnák a támadáshoz úgy hogy a végtagjaikkal hozzá sem érnek az áldozathoz. És nem utolsó sorban pontos rekonstrukcióval nem nehéz egy állat támadást ki vizsgálni. Úgy hogy van mit cáfolni az ügyön . Nem is értem hogy nincs a boncolásnak sem eredménye. Szerintem nem a szamár áll a dolgok háterében.
#4265
2013. aug. 24. 22:25
Hú okos húzás volt Snowden.... Reméljük hogy megosztod a világgal valaha....
#4264
2013. aug. 24. 20:30
"Nagyon kösz a linket.Nem is ismertem ezt az oldalt.Na lesz mit olvassak az este.." – szilgyi

Szavesen :)

A régi oldala is még él,nem törölte,nem tudom erre az újra mennyit vitt át onnan.
Ez volt a régi oldala,erről szoktam ide is linkelni régebben,amikor még működött:
csiribusz.freeblog.hu/
#4263
2013. aug. 24. 20:21
Nagyon kösz a linket.Nem is ismertem ezt az oldalt.Na lesz mit olvassak az este..
#4262
2013. aug. 24. 19:29
#4261
2013. aug. 24. 19:08
Snowden a Király!!
De jól tette amit tett,ÁLDOM AZ ESZÉT!
#4260
2013. aug. 24. 19:03
#4259
2013. aug. 24. 14:49
Én is most lépek !Aztán majd leszek :D Privit addig is várom :D
#4258
2013. aug. 24. 14:43
Most lépek picit.
Addig is további jó ttt.
#4257
2013. aug. 24. 14:14
"Az biztos ha valami gubanc van körülötted, ne privin osszad meg hanem nyilvános oldalon, mert akkor mégis csak furcsa lenne ha eltűnnél vagy akármi.Egy biztos a falnak is füle van.
Am ez az idő elteltével egyre biztosabban állíthassuk.
" – szilgyi


Okos :)
#4256
2013. aug. 24. 14:14
www.nyugat.hu/tartalom/cikk/halal_szamarharapastol_vannak_meg_kerdojelek

Most ti elhiszitek,hogy szamár volt???
-
-Keresem a boncolás eredményét vagy a harapásról bővebb infót,hogy hol volt a férfin stb..de sehol nem találok erről cikket.Ha valaki, valahol talál, kérem linkelje nekem.Köszi
#4255
2013. aug. 24. 14:14
"Dühöngeni felesleges,viszont jó oldalát én nem látom,hiszen a totális kontroll a cél,a nélkül,hogy a kisemberek tudjanak róla.
Az csak egy dolog,egy jó dolog,hogy egyre többminden kerül felszínre." – Penelope


Azért ha jobban meggondoljuk , sok mindent megakadályoznak vele.. Jó és rossz értelemben :)
#4254
2013. aug. 24. 14:09
Az biztos ha valami gubanc van körülötted, ne privin osszad meg hanem nyilvános oldalon, mert akkor mégis csak furcsa lenne ha eltűnnél vagy akármi.Egy biztos a falnak is füle van.
Am ez az idő elteltével egyre biztosabban állíthassuk.
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0