Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#4133
2013. aug. 18. 22:46
Nem kell mindenkit meggyőzni arról,amiben te hiszel.Idővel lehet,hogy majd ők is úgy fogják látni a dolgokat,ha meg nem,hát az sem gond. :)
Hülyének nagyon sokmindenér nézhetik az embert,ez benne van a pakliban.
#4132
2013. aug. 18. 22:43
Én nyitott vagyok mint bonc asztalon a jó nép :D
De eléggé idegesítő ha sokan ezért hülyének néznek ,pedig tévednem mert épp ugyan olyan a gógyim mint nekik:) ;D
#4131
2013. aug. 18. 22:39
Ahogyan észrevettem,egyre inkább nyitottabbak az emberek,úgyhogy ne temessük még el az emberiséget :)
Nem reménytelen,és nem is lehetetlen nyitottabban gondolkodni.
#4130
2013. aug. 18. 22:38
Sajnos nem,pedig egyszerűbb lenne minden ha nem lennének sokan annyira szűk látókörű.
Az emberiség igen magának való, ha úgy gondolja, mi vagyunk az univerzumban és slussz passz.
Nemrégen az UFO téma is eléggé mesésnek hitt dolog volt,de mára már nyitottak rá az emberek,,,
Talán idővel más dolgokkal is így lesznek.
#4129
2013. aug. 18. 22:31
Ez szerintem nem igen fog változni. :-\
#4128
2013. aug. 18. 22:23
Igen,igaz!
Új kor és új világ!!
De az emberek még sokszor, szűk látókörűek.
#4127
2013. aug. 18. 22:22
Igen, ez szerintem is így van. Mármint az örök rejtély. Szerencsére mi már abba a korba/helyre értünk, ahol a világ megismerése szabad utat kap. (Még talán mindig nem minden szinten, de már senkit sem égetnek meg azért, mert kimondja, hogy a Föld forog a Nap körül, nem pedig fordítva.)
#4126
2013. aug. 18. 22:12
Jól értelmeztél egy bizonyos szinten ,és a válaszod helytálló.
Amit nem látunk, az nem feltétlen azt jelenti,hogy nem is létezik, de persze ez hozzá állás kérdése ;)
Kinek a pap, kinek a papné ,van akinek mind kettő,,,,,értsd rá,,,bízom benne ,hogy sikerülni fog.
Van olyan érzetem,hogy vannak dolgok amik egy jó ideig, vagy talán örökre rejtély marad számunkra.
#4125
2013. aug. 18. 22:06
Akkor becsap. (És akkor valószínűleg nem is érzékelem. Tehát kb. mindegy abban az esetben.)
És ez ugyanúgy visszafelé is elsülhet. Ha valaki nagyon akar valamiben hinni, azt is becsapják az érzékei és...érzékelni fogja, ami nincs is. Pl. egy pókfóbiás emberke, aki lekerül a sötét pincébe, előbb utóbb azt fogja érezni, hogy a pókok végigtáncikálnak az arcán, le a hátán, másznak fel a lábán. Pedig igazából nem is történik semmi. De képes beképzelni.
A legbiztosabbak talán akkor lehetünk, ha mind az öt érzékszervünkkel megvizsgálhatjuk. Mert mindegyik lehet csalóka külön-külön. Egyszerre már kisebb az esélye.
(+ Ill. még akkor, ha rajtunk kívül más is érzékelni véli.)
Habár itt most konkrétan nem tudom, mire is gondoltál.
#4124
2013. aug. 18. 21:57
Szóval abban hiszel, amit ön magad is látsz, nem pedig más??
M ivan ha a szemed is becsap??? Vagy ebbe nem gondoltál bele??
Van úgy ,hogy a szemed előtt van valami és mégsem látod,,,pedig majd kiböki azt...
Alapjában véve igazad van.
#4123
2013. aug. 18. 21:54
Változó. De inkább a hiszem (tudom), ha látom típus vagyok. Szóval igen, érdekes a téma nekem. Semmi több.
#4122
2013. aug. 18. 21:50
Nina örülök ,hogy bele szóltál hisz épp ezt kértem.,,,
Jellemezünk ....alapjába véve az is érdekel, ki mit hisz vagy gondol ezzel kapcsán.

Falcon...Személyes kérdés, te hiszed őket vagy csak érdekes témakör a számodra???
#4121
2013. aug. 18. 21:47
Eleve miért kéne, hogy bárminek is értelme legyen? Szerintem csak az ember akar mindenbe belemagyarázni. Értelmet adni (valami fantasztikusat) csak mi magunk akarunk. Az összes vallás is kb. erre vezethető vissza. Talán Carl Sagan mondta, hogy az ember már szimplán születése révén akar különleges lenni. Amolyan túlélési ösztön (mert hát akkor ha nincs semminek célja, miért élnék?). Gondolkodó, öntudattal rendelkező lénynek elviselhetőbb így a lét. ;D
#4120
2013. aug. 18. 21:41
törölt tag
"Most ezt a kédést és feltevést ,azoknak teszem fel, akik valóban hiszik, vagy épp tudják a vámpírok lélétezését.
Ugyebár halható és olvasható volt több helyen is az ,hogy Egyiptomból származókról van szó.
Egyiptom alapjáraton véve elég érdekességeket hordoz a múltjával kapcsolatban,nézzük például a piramisok építésének dolgait, amik a mai napig nem tisztázódtak 100%-ban.
Itt jönnek képben netalántán az ember felettiek, az ufók stb....
Mi van ha egy földönkívüli akkoriban kísérletezett egy pár emberi fajjal és így teremtették
meg a "vámpírtársadalmat"???
Persze ez most egy kombináció a sok közül...
Hallottuk már Júdás sztoriját is ami filmekben is látható volt már, no meg a Káin és Ábel verziót.Démon szállta embereket is olvastam már.
Mi van ha a 4 közül egy sem igaz???
Vajon mi lehet az igazi ok és okozat? Mindennek megvan az az értje de akkor nekik mi a céljuk a földön?
Vagy csak vannak,léteznek és ennyi???
Mégis,hogyan ???" – szilgyi


Vagy nem léteznek, csak szeretnék ha léteznének.... ;) Bocs hogy belepofázok... :D
#4119
2013. aug. 18. 21:40
törölt tag
"Falcon ez is igaz!!!
Hidd el már beszélgettem nem egy olyan 18 év alattival is, aki rendszeresen vért iszik!!
Kajak átlagos emberekről van szó, akik azért isznak, mert úgy érzik gyengék ha nem fogyasszák.
Nem tudom magam emberként így elképzelni,nem is akarom,hülyeségnek találom,de lehet valami trauma vette rá őket erre ,szal csak nem egy film miatt képesek vért inni." – szilgyi


Persze, mindennek van oka....
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0