Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#4058
2013. aug. 17. 12:31
Szia :)

Lenne mit írni róluk,de jobban szeretem nem igazán kommentelni,hanem hagyni,hogy gondolkodjatok,és Ti alakítsátok ki a véleményeteket :)
#4057
2013. aug. 17. 12:22
szia penelope :D Köszi a hireket :D Kicsit beszélnél még róluk !! Mármint saját meglátásaid szerint :)
#4056
2013. aug. 17. 11:47
Köszi a visszajelzést :)
#4055
2013. aug. 17. 11:45
Igen ,gondoltuk legalábbis én igen.
A youtube kis filmet még nem láttam szóval .....Ha fel is raktad már mindig jól jön az ismétlés.
#4054
2013. aug. 17. 11:35
Ezt lehet,hogy már régebben feltettem ide,mert láttam már korábban:
www.youtube.com/watch?v=Ee-M17szbN8#at=21
#4053
2013. aug. 17. 10:53
:)

Nem véletlenül tettem egymás alá a két hírt :)
De ezt gondolom sejtettétek.
#4052
2013. aug. 17. 10:35
Köszönjük.
#4051
2013. aug. 17. 10:33
A Tömeg Elindul
Szerző: Kásler Árpád :: Megjelent: 2013. augusztus 16., péntek

Az előkészületek megtörténtek, az emberek a házi feladatot elvégezték, sokan erőn felül vállalva és teljesítve.

Ebben az évben ez az utolsó esély részünkről, hogy valami érdemi dolog történjen a kifosztásunk leállítására. Mi ott leszünk és várjuk Önöket.

Találkozzunk augusztus 19-én 11 órakor Budapesten a Felvonulási téren a Regnum Marianum kereszt mögött. Ott maradunk éjszakára is, hozzanak magukkal egy kis széket.

Tisztelettel, Kásler Árpád
#4050
2013. aug. 17. 10:31
,,Kedves úton járó fény útját járó Lélek Társam!

a www.magyargfelemelkedese.hu honlapról jelentkezem,
ebben a minden ízében munkás augusztusban.
Rengeteg hatás ért minket /engem/ a nyár szinte minden pillanatában nagy lélekmunkát végezve, úgy érzem soseleszvége?!?! mi van még itt?
nagyon keveset alszom. Rengeteget álmodok, és sok üzenetet kapok. Már ettől is hulla fáradt vagyok, és míg máskor kértem némi szabadságot, pihenést, most nem kapok :(((
Munka van! A fénynek szüksége van lelkes csapatára, nagy szükség van most az elkötelezettségre, mert a másik oldal - a sötét trikósok is munkálkodnak.....
Nagy erők csaptak össze, melyet itt a Földi közegben nagy nyomásként, tompaságként éltünk meg, és szinte, mintha nem lennénk a jelen pillanatokban viharként tombolt a változás és változtatás.
Ez az időszak,melynél a fény végre átfordulva - persze önmagunk centrumának megtartásával - elválig e két világ és valami elindulhat, bennünk, általunk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mi szükséges ehhez? Az Égi segítőim a következőket kérték:
HIT, -ez a legfontosabb!
Centrumod megtartása, tudd merre felé tartasz és mit képviselsz, bármi eltántorítani kíván, vagy negativ hatás ér, te tudd tartani a belső központot!
Őrizd a szeretet lángját a szívedben, és ez vezessen!
.
13-án megírtam és összeállitva el is küldtem hirlevelemet, erre az egész házban az internet leállt, eltűnt.
Tegnap de. megint megirtam és mire rákattintottam a küldés gombra, megint tovatűnt az egész....
.
szeretném felhívni a figyelmeteket, hogy ma aug. 17-én MEGVÁLTÓ KAPU van!!
csodálatos megtisztuló, beavató enregiákkal a Krisztus háló szinte tapintható!
várlak délután 16.45h-től a Te jövőd stúdióban VIII., Pál u. 2. illetve az éterben közös beavatásra!
www.shp.hu/hpc/web.php?azonosito=belsogyermek&oldalkod=1105290246
.
még ezen a napon 20-kor Veres Mónika által meghirdetett kapcsolódó égi energiákban imádkozzunk közösen önmagunk és a magyarság szebb jövőjéért, ott ahol vagy!!
.
.
mai napra az imánk:
Fényességet hívom most be magamba,
összekapcsolódom Csillag otthonommal, és minden sejtemben megújulva, a fényt választom életfeladatomként. A fény útját járom, a fény szeretete és ereje én bennem van. Kegyelmet kérek most mindenre ami régi, ami alacsony rezgéssel bírt, válljék most bennem és általam minden megfáradt energia fénnyé. A fény útját járva, áldás vagyok e világnak.
.
.
mai napra a meditációs témánk:
.
hivd be a segítőidet, és egy számodra kedves tájon rakjatok egy tisztító tüzet.
ebbe a tűzbe minden előző életbeli /ha tudsz ilyet! és minden gyermekkori fájdalmas emléket húzz ki magadból és dobd a tűzbe. Minden olyan érzést és emléket, mely agresszivitáshoz, visszaélésekkel, becsapással, és elhagyással kapcsolatos, minden olyan érzést, mely félelemhez kapcsol, vedd ki magadból és égesd el a tűzben..
majd egy gyönyörű fénnyekkel és ásványokkal kirakott hid nyilik meg előtted és segítőiddel indulj felfelé a beavatás szinhelyére, dimenziókon keresztűl utazva érkezz meg a gyógyító szent templomodba, hogy ott az égi tanáccsal, a fénnyel szerződésben álló égi segítőkkel összekapcsoldóva, valamint az Univerzum energiáival együtt a sejteidbe hivd a sors kódjaidat, hogy a sejtekből, lelkedből minden alacsony rezgést a fény küldetése és az isteni terved fénye rezegjen át...
beavatásokat, hireket, információkat kapva,
ezeket magaddal hozva, visszatérve a Földre, szórd fényedet, ébreszd és gyógyítsd az embereket..
.
.
aug. 18. vasárnap reggel 7h
megint közös ima és összekapcsolódás, önmagunk és a magyarságért.
kérlek, saját szavaiddal mondj egy imát a magyar népért, hazánkért, hogy végre felvállalva küldetésünket az Isteni igazság és szeretet vezesse az országot..
.
meditációs téma:
álmdoj most egy szebb, biztonságosabb jövőt, ahol az állampolgárok szeretetben élnek, mesébe illő utazást tegyél, a jövő Magyaroszágában."
#4049
2013. aug. 17. 9:24
www.origo.hu/tudomany/20130814-megdobbant-a-laborban-novesztett-sziv.html

Részben emberi, részben egérsejtekből álló szívet készítettek amerikai kutatók.
#4048
2013. aug. 17. 9:21
www.origo.hu/tudomany/vilagur/20130812-megkezdodott-a-magneses-ter-atfordulasa-a-napon-napfoltciklus-napfoltmaximum.html

Minden jel arra mutat, hogy néhány hónapon belül megfordulhat a Nap mágneses terének iránya. A mostani naptevékenységi ciklus más érdekességeket is rejt: kettős és szokatlanul gyenge maximumot.
#4047
2013. aug. 17. 9:18
#4046
2013. aug. 17. 9:08
#4045
2013. aug. 16. 21:05
kuruc.info/r/26/14705/

Am ki mit gondol róla ???
#4044
2013. aug. 16. 21:04
"Sziasztok hátt igen szilgyi lehetséges ajánlom hogy kutas-eröl vananak emberek kik meg probálják és keresik-rá a megoldást" – Amit
-
-
-
;D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D ;D ;D ;D ;D
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0