Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#3983
2013. aug. 15. 14:11
"[quote author=szilgyi link=topic=434.msg31315#msg31315 date=1376567906]
05..feleslegesen próbálkoznod,,,hidd el ha sikert láttam volna bent ,már én is megtettem volna.. ;)
Nem esik messze az alma a fájától...Penelope igen kicsiszolt személyiség :D" – Penelope


Hogy kicsiszolt lennék,ezt nem hiszem,inkább talán bonyolult,sokszor még saját magam számára is.
De azért köszönöm :)

Én is így vagyok... Sokan mondják hogy túl bonyolítom a dolgokat. És nem mindenki érti meg sokszor az észjárásom... De Mivel hasonló vagy azért érted a szavaim. és én a tied .
#3982
2013. aug. 15. 14:10
"Én szilgyi ezzel nem hátulról melbe szeretnék menni !! Én pusztán előre akarok haladni mert felemészt a tudatlanság ezen témában ....

Nincs bennem hátsó szándék sem hasonló. Én csak arra akarok kilyukadni hogy Penelope legyen egy kis tekintettel arra hogy valaha ő neki is jól jött a segítség. De a topic annyi segítséget igazából nem nyújt csak sok tudni valót !! De az a sok még is kevés a boldogsághoz. Én ezért kérlek Penelope segíts nekem . " – nevem05


Megértelek.Viszont ígéretet tettem,ezt pedig nem szegem meg!Több okból kifolyólag sem.
Ennél többet ,sem konkrétabban ,sem pedig nem konkrétan én nem adhatok -erre szokták azt mondani,hogy nem akarok-senkinek,és tudom,hogy ez igencsak kevéske,de a többi már nem rajtam múlik.
#3981
2013. aug. 15. 14:07
"[quote author=szilgyi link=topic=434.msg31313#msg31313 date=1376567774]
Áldozatok mindig voltak és lesznek is!!
Ez az én meglátásom!!!
Lehet ,hogy nem így van....
Az ember elég erős , és az idő segít túl lépni a fájó pontokon!!!" – Penelope


Előfordul,hogy olykor szinte kötelező jelleggel vannak az áldozatok,egy nagyobb cél miatt.
Ilyen pl. megfigyelhető a Felhőatlasz c. filmben is." – Penelope

hmm miről szól a film??? nem láttam még..
#3980
2013. aug. 15. 14:04
Én szilgyi ezzel nem hátulról melbe szeretnék menni !! Én pusztán előre akarok haladni mert felemészt a tudatlanság ezen témában ....

Nincs bennem hátsó szándék sem hasonló. Én csak arra akarok kilyukadni hogy Penelope legyen egy kis tekintettel arra hogy valaha ő neki is jól jött a segítség. De a topic annyi segítséget igazából nem nyújt csak sok tudni valót !! De az a sok még is kevés a boldogsághoz. Én ezért kérlek Penelope segíts nekem .
#3979
2013. aug. 15. 14:01
"05..feleslegesen próbálkoznod,,,hidd el ha sikert láttam volna bent ,már én is megtettem volna.. ;)
Nem esik messze az alma a fájától...Penelope igen kicsiszolt személyiség :D" – szilgyi


Hogy kicsiszolt lennék,ezt nem hiszem,inkább talán bonyolult,sokszor még saját magam számára is.
De azért köszönöm :)
#3978
2013. aug. 15. 13:59
"Áldozatok mindig voltak és lesznek is!!
Ez az én meglátásom!!!
Lehet ,hogy nem így van....
Az ember elég erős , és az idő segít túl lépni a fájó pontokon!!!" – szilgyi


Előfordul,hogy olykor szinte kötelező jelleggel vannak az áldozatok,egy nagyobb cél miatt.
Ilyen pl. megfigyelhető a Felhőatlasz c. filmben is.
#3977
2013. aug. 15. 13:58
05..feleslegesen próbálkoznod,,,hidd el ha sikert láttam volna bent ,már én is megtettem volna.. ;)
Nem esik messze az alma a fájától...Penelope igen kicsiszolt személyiség :D
#3976
2013. aug. 15. 13:56
Áldozatok mindig voltak és lesznek is!!
Ez az én meglátásom!!!
Lehet ,hogy nem így van....
Az ember elég erős , és az idő segít túl lépni a fájó pontokon!!!
#3975
2013. aug. 15. 13:54
"[quote author=Penelope link=topic=434.msg31295#msg31295 date=1376566582]
[quote author=nevem05 link=topic=434.msg31292#msg31292 date=1376566335]
Igen de én szerintem okos nő vagy :D Én pedig nem vagyok hülye ;) Tehát szerintem te találnál a kis kapunál is egy hátsó bejáratot ;) Némi problémát felvetne és elég komplikált szisztémára és értelmezésre lenne szükség. De nem lehetetlen :D
És hogy voltak olyanok akik eljutottak hozzájuk.. Az meg pont ide vág.. És milyen áron hagyják hogy rájuk találjanak? Én 10000% -ra veszem hogy tudnál erről beszélni ;););) hm hm hm :)" – nevem05


Nos,nem mondom,hogy nem próbálkoztam pár kiskapuval,sőt,olykor talán túl is feszítettem már a húrt-rossz szokásom :) És lehettséges,hogy találnék bejáratot.Semmi sem lehetetlen,ha azt nézzük ugyebár.Ára meg sajnos mindennek van,kérdés hogy megéri-e.
Nem is tartalak hülyének-sőt.Éppen ezért írok olykor rébuszokban :)

Azért azt megkérdezném,honnan gondolod,hogy nő vagyok? :) Mert volt egy időben ,amikor konkrétan azt írta valaki,hogy ezzel a névválasztással nem tudni,nő vagyok-e vagy férfi :)" – nevem05

Én penelope nevezetű férfiról még nem halottam xDxDxD De akkor le szögezhetjük hogy nő vagy?
Az nem baj ha túl feszíted a húrt én és hasonló egyén vagyok :) Mert aki mer az nyer. Áldozat nélül nincs győzelem . A rébusz jó választás ;);) Olykor kis kapu kulcsát is rejthetik......... Érteddd???!!!!! :):):):) ;);) " – nevem05

Leszögezhetjük,hogy nő vagyok :)

Értem bizony,viszont kiskapu kulcsot még rébuszokban sem szolgáltatok :)
#3974
2013. aug. 15. 13:53
"[quote author=Penelope link=topic=434.msg31276#msg31276 date=1376565076]
[quote author=szilgyi link=topic=434.msg31273#msg31273 date=1376564796]
Ó,értelek! Nem is voltál olyan sejtelmes Mosolyog
Nos,megígérte,hogy semmi esetre sem eshet bajom,így ezzel azt hiszem csupán csak teljesítette az ígéretét,semmi több.
Vagy egyszerűen csak többet tudott a jövőre kivetítve,mint azt gondoltam,de ez csak tipp,és soha nem tudom meg a miérteket valószínűleg.
-
-
-
Szóval lehet a "halála" egy színjáték volt, amire közbe játszott ahhoz ,hogy minden úgy történjen most ,ahogy eddig történt??" – szilgyi


Nem,nem gondolom ezt,nem színjáték volt a halála.
Csak annyit tudok,hogy már akkor kiterveltek valamit,amikor én vele kapcsolatban voltam.De ez lehet akár a fórum létrejötte,amit ismervén az embereket,talán sejtették,hogy létrefogom hozni,de ezt nem tudhatom.Tény,hogy ha annyira nem tetszett volna nekik ,ahogyan a helyzet alakult,tehettek volna ellene.Tudom,hogy megint nem voltam egyértelmű.Bocsánat érte." – szilgyi
-
-
Ez most teljesen át jött és értettem!!!
Csak az áldozatot sajnálom,,,aki engedett a kísértésnek, és élete utolsó állomásához kísérte!" – szilgyi

Azt mindenesetre megtudtam,hogy nem én voltam a hibás,ami enyhített a bűntudatomat.Bár akárhogyan is,de akkor is hozzájárultam bizonyos szinten.Ezen pedig változtatni már nem tudok.
#3973
2013. aug. 15. 13:51
"[quote author=nevem05 link=topic=434.msg31292#msg31292 date=1376566335]
Igen de én szerintem okos nő vagy :D Én pedig nem vagyok hülye ;) Tehát szerintem te találnál a kis kapunál is egy hátsó bejáratot ;) Némi problémát felvetne és elég komplikált szisztémára és értelmezésre lenne szükség. De nem lehetetlen :D
És hogy voltak olyanok akik eljutottak hozzájuk.. Az meg pont ide vág.. És milyen áron hagyják hogy rájuk találjanak? Én 10000% -ra veszem hogy tudnál erről beszélni ;););) hm hm hm :)" – Penelope


Nos,nem mondom,hogy nem próbálkoztam pár kiskapuval,sőt,olykor talán túl is feszítettem már a húrt-rossz szokásom :) És lehettséges,hogy találnék bejáratot.Semmi sem lehetetlen,ha azt nézzük ugyebár.Ára meg sajnos mindennek van,kérdés hogy megéri-e.
Nem is tartalak hülyének-sőt.Éppen ezért írok olykor rébuszokban :)

Azért azt megkérdezném,honnan gondolod,hogy nő vagyok? :) Mert volt egy időben ,amikor konkrétan azt írta valaki,hogy ezzel a névválasztással nem tudni,nő vagyok-e vagy férfi :)" – Penelope

Én penelope nevezetű férfiról még nem halottam xDxDxD De akkor le szögezhetjük hogy nő vagy?
Az nem baj ha túl feszíted a húrt én és hasonló egyén vagyok :) Mert aki mer az nyer. Áldozat nélül nincs győzelem . A rébusz jó választás ;);) Olykor kis kapu kulcsát is rejthetik......... Érteddd???!!!!! :):):):) ;);)
#3972
2013. aug. 15. 13:49
"[quote author=Penelope link=topic=434.msg31297#msg31297 date=1376566675]
[quote author=szilgyi link=topic=434.msg31293#msg31293 date=1376566387]
Az az ember aki rájuk talált,,,Őrá én ,hogyan találhatnák?? Meginnák vele egy csésze, forró kávét valahol." – szilgyi


Ez az,amit soha nem mondok el senkinek-sajnálom! Ez számomra a teljesen tabu témák közé tartozik!" – szilgyi
-
-
Hát igen ....Valahol megértelek,fecsegős vagyok jó magam is és sokszor azt mondják nem tudok titkot tartani,de épp ez az amiért pont ,hogy tudok mert a lényeg mindig bennem maradt az igazi titkok!!!
Te is hasonló ember lehetsz ezen téren." – szilgyi

Ha átolvasod azokat,amiket eddig írtunk,akkor észreveheted,hogy igazán lényeges dolgokat nem írtam le.Olyanokat meg főleg nem,amik ne lehetnének kikövetkeztethetőek :)
És vannak olyan dolgok,amiket harapófogóval sem lehetne belőlem kihúzni.
Azt hiszem tudom hol a határa a fecsegésnek.
Persze eleinte nem tudtam,beismerem,aztán változott a hozzáállásom sokmindenhez,és így változtam én is. :)
#3971
2013. aug. 15. 13:45
"[quote author=szilgyi link=topic=434.msg31273#msg31273 date=1376564796]
Ó,értelek! Nem is voltál olyan sejtelmes Mosolyog
Nos,megígérte,hogy semmi esetre sem eshet bajom,így ezzel azt hiszem csupán csak teljesítette az ígéretét,semmi több.
Vagy egyszerűen csak többet tudott a jövőre kivetítve,mint azt gondoltam,de ez csak tipp,és soha nem tudom meg a miérteket valószínűleg.
-
-
-
Szóval lehet a "halála" egy színjáték volt, amire közbe játszott ahhoz ,hogy minden úgy történjen most ,ahogy eddig történt??" – Penelope


Nem,nem gondolom ezt,nem színjáték volt a halála.
Csak annyit tudok,hogy már akkor kiterveltek valamit,amikor én vele kapcsolatban voltam.De ez lehet akár a fórum létrejötte,amit ismervén az embereket,talán sejtették,hogy létrefogom hozni,de ezt nem tudhatom.Tény,hogy ha annyira nem tetszett volna nekik ,ahogyan a helyzet alakult,tehettek volna ellene.Tudom,hogy megint nem voltam egyértelmű.Bocsánat érte." – Penelope
-
-
Ez most teljesen át jött és értettem!!!
Csak az áldozatot sajnálom,,,aki engedett a kísértésnek, és élete utolsó állomásához kísérte!
#3970
2013. aug. 15. 13:42
"[quote author=szilgyi link=topic=434.msg31293#msg31293 date=1376566387]
Az az ember aki rájuk talált,,,Őrá én ,hogyan találhatnák?? Meginnák vele egy csésze, forró kávét valahol." – Penelope


Ez az,amit soha nem mondok el senkinek-sajnálom! Ez számomra a teljesen tabu témák közé tartozik!" – Penelope
-
-
Hát igen ....Valahol megértelek,fecsegős vagyok jó magam is és sokszor azt mondják nem tudok titkot tartani,de épp ez az amiért pont ,hogy tudok mert a lényeg mindig bennem maradt az igazi titkok!!!
Te is hasonló ember lehetsz ezen téren.
#3969
2013. aug. 15. 13:37
"Az az ember aki rájuk talált,,,Őrá én ,hogyan találhatnák?? Meginnák vele egy csésze, forró kávét valahol." – szilgyi

Ez az,amit soha nem mondok el senkinek-sajnálom! Ez számomra a teljesen tabu témák közé tartozik!
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0