Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#3968
2013. aug. 15. 13:36
"Igen de én szerintem okos nő vagy :D Én pedig nem vagyok hülye ;) Tehát szerintem te találnál a kis kapunál is egy hátsó bejáratot ;) Némi problémát felvetne és elég komplikált szisztémára és értelmezésre lenne szükség. De nem lehetetlen :D
És hogy voltak olyanok akik eljutottak hozzájuk.. Az meg pont ide vág.. És milyen áron hagyják hogy rájuk találjanak? Én 10000% -ra veszem hogy tudnál erről beszélni ;););) hm hm hm :)" – nevem05


Nos,nem mondom,hogy nem próbálkoztam pár kiskapuval,sőt,olykor talán túl is feszítettem már a húrt-rossz szokásom :) És lehettséges,hogy találnék bejáratot.Semmi sem lehetetlen,ha azt nézzük ugyebár.Ára meg sajnos mindennek van,kérdés hogy megéri-e.
Nem is tartalak hülyének-sőt.Éppen ezért írok olykor rébuszokban :)

Azért azt megkérdezném,honnan gondolod,hogy nő vagyok? :) Mert volt egy időben ,amikor konkrétan azt írta valaki,hogy ezzel a névválasztással nem tudni,nő vagyok-e vagy férfi :)
#3967
2013. aug. 15. 13:35
"Igen de én szerintem okos nő vagy :D Én pedig nem vagyok hülye ;) Tehát szerintem te találnál a kis kapunál is egy hátsó bejáratot ;) Némi problémát felvetne és elég komplikált szisztémára és értelmezésre lenne szükség. De nem lehetetlen :D
És hogy voltak olyanok akik eljutottak hozzájuk.. Az meg pont ide vág.. És milyen áron hagyják hogy rájuk találjanak? Én 10000% -ra veszem hogy tudnál erről beszélni ;););) hm hm hm :)" – nevem05

-
-
-Lehet h a hátsó bejárat túl sok viszontagsággal jár.Nem 05 ? Vagy ebbe bele se gondoltál???
Biztosra veszem ,h tudna róla beszélni ,de ,hogy fog is az már kérdéses,,,,
#3966
2013. aug. 15. 13:33
Az az ember aki rájuk talált,,,Őrá én ,hogyan találhatnák?? Meginnák vele egy csésze, forró kávét valahol.
#3965
2013. aug. 15. 13:32
Igen de én szerintem okos nő vagy :D Én pedig nem vagyok hülye ;) Tehát szerintem te találnál a kis kapunál is egy hátsó bejáratot ;) Némi problémát felvetne és elég komplikált szisztémára és értelmezésre lenne szükség. De nem lehetetlen :D
És hogy voltak olyanok akik eljutottak hozzájuk.. Az meg pont ide vág.. És milyen áron hagyják hogy rájuk találjanak? Én 10000% -ra veszem hogy tudnál erről beszélni ;););) hm hm hm :)
#3964
2013. aug. 15. 13:30
#3963
2013. aug. 15. 13:22
"Értem de ügye most nem kell alagutakat járnom ???
Volt már olyan estet ,h egy ember jutott el hozzájuk nem pedig fordítva???" – szilgyi


Második kérdésere válaszolva-igen.De gondolom azért,mert ők hagyták azt,esetleg egyéb okok miatt.
Az is lehet,hogy nem csak egy olyan ember volt.
#3962
2013. aug. 15. 13:22
pilll
#3961
2013. aug. 15. 13:18
Értem de ügye most nem kell alagutakat járnom ???
Volt már olyan estet ,h egy ember jutott el hozzájuk nem pedig fordítva???
#3960
2013. aug. 15. 13:17
"Hát persze hogy nem volt számodra sejtelmes hisz neked címeztem ! És most sem hagytál cserbe :):):):):):)

De ha puszta szimpátiáról beszélünk akkor.................. Én nekem ha valaki szimpatikus, de van egy szerettem, mert egy biztos van, akkor inkább teszek a szerettemről említést utolsó szó jogán,mint hogy pusztán egy velem szimpatizáló személyről.

tudás éhesség : És Ahogy szoktam mondani : A világ minden bejáratához vannak kis kapuk ;)" – nevem05


Így még azért nem gondoltam bele,talán mert amúgy is már teljesen lényegtelen.Ami történt,megtörtént.Próbáltam tenni ellene,amennyire tudtam,de nem rajtam múlott.

Fogalmazhatok talán úgy,hogy minden kiskapu előtt ott állnak,és őrzik azokat :)
#3959
2013. aug. 15. 13:13
"Vannak olyan táppontok a topicban, ami estelegessel elsegít jutni a vámpírokhoz??
Vagy csak a történetük darabkái vannak ??
Elolvastam nagyjábol mindent amit írtál róluk, de lehet át siklottam pár dolgon!!" – szilgyi


Ez nem úgy működik,hogy te jutsz el hozzájuk,hanem ők hozzád,ha úgy gondolják.
Támpont nagyon sok van a topikban,de nem kimondottan a vámpírokhoz való eljutáshoz.Bár,ha belegondolsz azzal,hogy van a topik,valamilyen szinten adott a lehetőség :)
#3958
2013. aug. 15. 13:11
Hát persze hogy nem volt számodra sejtelmes hisz neked címeztem ! És most sem hagytál cserbe :):):):):):)

De ha puszta szimpátiáról beszélünk akkor.................. Én nekem ha valaki szimpatikus, de van egy szerettem, mert egy biztos van, akkor inkább teszek a szerettemről említést utolsó szó jogán,mint hogy pusztán egy velem szimpatizáló személyről.

tudás éhesség : És Ahogy szoktam mondani : A világ minden bejáratához vannak kis kapuk ;)
#3957
2013. aug. 15. 13:11
"Ó,értelek! Nem is voltál olyan sejtelmes Mosolyog
Nos,megígérte,hogy semmi esetre sem eshet bajom,így ezzel azt hiszem csupán csak teljesítette az ígéretét,semmi több.
Vagy egyszerűen csak többet tudott a jövőre kivetítve,mint azt gondoltam,de ez csak tipp,és soha nem tudom meg a miérteket valószínűleg.
-
-
-
Szóval lehet a "halála" egy színjáték volt, amire közbe játszott ahhoz ,hogy minden úgy történjen most ,ahogy eddig történt??" – szilgyi


Nem,nem gondolom ezt,nem színjáték volt a halála.
Csak annyit tudok,hogy már akkor kiterveltek valamit,amikor én vele kapcsolatban voltam.De ez lehet akár a fórum létrejötte,amit ismervén az embereket,talán sejtették,hogy létrefogom hozni,de ezt nem tudhatom.Tény,hogy ha annyira nem tetszett volna nekik ,ahogyan a helyzet alakult,tehettek volna ellene.Tudom,hogy megint nem voltam egyértelmű.Bocsánat érte.
#3956
2013. aug. 15. 13:09
Vannak olyan táppontok a topicban, ami estelegessel elsegít jutni a vámpírokhoz??
Vagy csak a történetük darabkái vannak ??
Elolvastam nagyjábol mindent amit írtál róluk, de lehet át siklottam pár dolgon!!
#3955
2013. aug. 15. 13:08
"[quote author=Penelope link=topic=434.msg31258#msg31258 date=1376563218]
Na,itt is vagyok.
Szóval,le kell hogy romboljam az illúziótokat,már ha volt olyan.
Rendkívül szimpatikusnak találtam,és tudomásom szerint ez kölcsönös volt,de semmi love story nincsen a történetben.
Ugyen ezt a szimpatikusságot elmondhatom egy függetlennel kapcsolatban is,bár ebben az esetben kölcsönösségről nincsen tudomásom.Szerintem egyszerűen ilyen hatást váltanak ki,vagy nem tudom.

Bár nem,hát ez nehéz kérdés :)
Mivel elég nagy szájjal rendelkezem,előszeretettel feleselek vissza,ha felbosszantanak,persze ha szükséges,vissza tudom magamat fogni...ne ez így lehet nem volt teljesen érthető,mert én tudom ,mit is akartam ezzel mondani,de visszaolvasva nem jön le.
-
-
-Szal most itt az jött le ,hogy volt egy független aki szimpatikus volt neked de nem volt felőle kölcsönös???
Szal alapjában vonzódunk hozzájuk mert megigéz valami bennük?? Ez egyfajta adottság????

Nem ez volt,amiről nem szerettem volna beszélni." – szilgyi
" – szilgyi

Nem egészen erre gondoltam,hanem nem tudok róla,hogy részéről kölcsönös lett volna a dolog.
A második mondatod viszont úgy gondolom,helyesnek tekinthető.
#3954
2013. aug. 15. 13:06
Ó,értelek! Nem is voltál olyan sejtelmes Mosolyog
Nos,megígérte,hogy semmi esetre sem eshet bajom,így ezzel azt hiszem csupán csak teljesítette az ígéretét,semmi több.
Vagy egyszerűen csak többet tudott a jövőre kivetítve,mint azt gondoltam,de ez csak tipp,és soha nem tudom meg a miérteket valószínűleg.
-
-
-
Szóval lehet a "halála" egy színjáték volt, amire közbe játszott ahhoz ,hogy minden úgy történjen most ,ahogy eddig történt??
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0