Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#3971
2013. aug. 15. 13:45
"[quote author=szilgyi link=topic=434.msg31273#msg31273 date=1376564796]
Ó,értelek! Nem is voltál olyan sejtelmes Mosolyog
Nos,megígérte,hogy semmi esetre sem eshet bajom,így ezzel azt hiszem csupán csak teljesítette az ígéretét,semmi több.
Vagy egyszerűen csak többet tudott a jövőre kivetítve,mint azt gondoltam,de ez csak tipp,és soha nem tudom meg a miérteket valószínűleg.
-
-
-
Szóval lehet a "halála" egy színjáték volt, amire közbe játszott ahhoz ,hogy minden úgy történjen most ,ahogy eddig történt??" – Penelope


Nem,nem gondolom ezt,nem színjáték volt a halála.
Csak annyit tudok,hogy már akkor kiterveltek valamit,amikor én vele kapcsolatban voltam.De ez lehet akár a fórum létrejötte,amit ismervén az embereket,talán sejtették,hogy létrefogom hozni,de ezt nem tudhatom.Tény,hogy ha annyira nem tetszett volna nekik ,ahogyan a helyzet alakult,tehettek volna ellene.Tudom,hogy megint nem voltam egyértelmű.Bocsánat érte." – Penelope
-
-
Ez most teljesen át jött és értettem!!!
Csak az áldozatot sajnálom,,,aki engedett a kísértésnek, és élete utolsó állomásához kísérte!
#3970
2013. aug. 15. 13:42
"[quote author=szilgyi link=topic=434.msg31293#msg31293 date=1376566387]
Az az ember aki rájuk talált,,,Őrá én ,hogyan találhatnák?? Meginnák vele egy csésze, forró kávét valahol." – Penelope


Ez az,amit soha nem mondok el senkinek-sajnálom! Ez számomra a teljesen tabu témák közé tartozik!" – Penelope
-
-
Hát igen ....Valahol megértelek,fecsegős vagyok jó magam is és sokszor azt mondják nem tudok titkot tartani,de épp ez az amiért pont ,hogy tudok mert a lényeg mindig bennem maradt az igazi titkok!!!
Te is hasonló ember lehetsz ezen téren.
#3969
2013. aug. 15. 13:37
"Az az ember aki rájuk talált,,,Őrá én ,hogyan találhatnák?? Meginnák vele egy csésze, forró kávét valahol." – szilgyi

Ez az,amit soha nem mondok el senkinek-sajnálom! Ez számomra a teljesen tabu témák közé tartozik!
#3968
2013. aug. 15. 13:36
"Igen de én szerintem okos nő vagy :D Én pedig nem vagyok hülye ;) Tehát szerintem te találnál a kis kapunál is egy hátsó bejáratot ;) Némi problémát felvetne és elég komplikált szisztémára és értelmezésre lenne szükség. De nem lehetetlen :D
És hogy voltak olyanok akik eljutottak hozzájuk.. Az meg pont ide vág.. És milyen áron hagyják hogy rájuk találjanak? Én 10000% -ra veszem hogy tudnál erről beszélni ;););) hm hm hm :)" – nevem05


Nos,nem mondom,hogy nem próbálkoztam pár kiskapuval,sőt,olykor talán túl is feszítettem már a húrt-rossz szokásom :) És lehettséges,hogy találnék bejáratot.Semmi sem lehetetlen,ha azt nézzük ugyebár.Ára meg sajnos mindennek van,kérdés hogy megéri-e.
Nem is tartalak hülyének-sőt.Éppen ezért írok olykor rébuszokban :)

Azért azt megkérdezném,honnan gondolod,hogy nő vagyok? :) Mert volt egy időben ,amikor konkrétan azt írta valaki,hogy ezzel a névválasztással nem tudni,nő vagyok-e vagy férfi :)
#3967
2013. aug. 15. 13:35
"Igen de én szerintem okos nő vagy :D Én pedig nem vagyok hülye ;) Tehát szerintem te találnál a kis kapunál is egy hátsó bejáratot ;) Némi problémát felvetne és elég komplikált szisztémára és értelmezésre lenne szükség. De nem lehetetlen :D
És hogy voltak olyanok akik eljutottak hozzájuk.. Az meg pont ide vág.. És milyen áron hagyják hogy rájuk találjanak? Én 10000% -ra veszem hogy tudnál erről beszélni ;););) hm hm hm :)" – nevem05

-
-
-Lehet h a hátsó bejárat túl sok viszontagsággal jár.Nem 05 ? Vagy ebbe bele se gondoltál???
Biztosra veszem ,h tudna róla beszélni ,de ,hogy fog is az már kérdéses,,,,
#3966
2013. aug. 15. 13:33
Az az ember aki rájuk talált,,,Őrá én ,hogyan találhatnák?? Meginnák vele egy csésze, forró kávét valahol.
#3965
2013. aug. 15. 13:32
Igen de én szerintem okos nő vagy :D Én pedig nem vagyok hülye ;) Tehát szerintem te találnál a kis kapunál is egy hátsó bejáratot ;) Némi problémát felvetne és elég komplikált szisztémára és értelmezésre lenne szükség. De nem lehetetlen :D
És hogy voltak olyanok akik eljutottak hozzájuk.. Az meg pont ide vág.. És milyen áron hagyják hogy rájuk találjanak? Én 10000% -ra veszem hogy tudnál erről beszélni ;););) hm hm hm :)
#3964
2013. aug. 15. 13:30
#3963
2013. aug. 15. 13:22
"Értem de ügye most nem kell alagutakat járnom ???
Volt már olyan estet ,h egy ember jutott el hozzájuk nem pedig fordítva???" – szilgyi


Második kérdésere válaszolva-igen.De gondolom azért,mert ők hagyták azt,esetleg egyéb okok miatt.
Az is lehet,hogy nem csak egy olyan ember volt.
#3962
2013. aug. 15. 13:22
pilll
#3961
2013. aug. 15. 13:18
Értem de ügye most nem kell alagutakat járnom ???
Volt már olyan estet ,h egy ember jutott el hozzájuk nem pedig fordítva???
#3960
2013. aug. 15. 13:17
"Hát persze hogy nem volt számodra sejtelmes hisz neked címeztem ! És most sem hagytál cserbe :):):):):):)

De ha puszta szimpátiáról beszélünk akkor.................. Én nekem ha valaki szimpatikus, de van egy szerettem, mert egy biztos van, akkor inkább teszek a szerettemről említést utolsó szó jogán,mint hogy pusztán egy velem szimpatizáló személyről.

tudás éhesség : És Ahogy szoktam mondani : A világ minden bejáratához vannak kis kapuk ;)" – nevem05


Így még azért nem gondoltam bele,talán mert amúgy is már teljesen lényegtelen.Ami történt,megtörtént.Próbáltam tenni ellene,amennyire tudtam,de nem rajtam múlott.

Fogalmazhatok talán úgy,hogy minden kiskapu előtt ott állnak,és őrzik azokat :)
#3959
2013. aug. 15. 13:13
"Vannak olyan táppontok a topicban, ami estelegessel elsegít jutni a vámpírokhoz??
Vagy csak a történetük darabkái vannak ??
Elolvastam nagyjábol mindent amit írtál róluk, de lehet át siklottam pár dolgon!!" – szilgyi


Ez nem úgy működik,hogy te jutsz el hozzájuk,hanem ők hozzád,ha úgy gondolják.
Támpont nagyon sok van a topikban,de nem kimondottan a vámpírokhoz való eljutáshoz.Bár,ha belegondolsz azzal,hogy van a topik,valamilyen szinten adott a lehetőség :)
#3958
2013. aug. 15. 13:11
Hát persze hogy nem volt számodra sejtelmes hisz neked címeztem ! És most sem hagytál cserbe :):):):):):)

De ha puszta szimpátiáról beszélünk akkor.................. Én nekem ha valaki szimpatikus, de van egy szerettem, mert egy biztos van, akkor inkább teszek a szerettemről említést utolsó szó jogán,mint hogy pusztán egy velem szimpatizáló személyről.

tudás éhesség : És Ahogy szoktam mondani : A világ minden bejáratához vannak kis kapuk ;)
#3957
2013. aug. 15. 13:11
"Ó,értelek! Nem is voltál olyan sejtelmes Mosolyog
Nos,megígérte,hogy semmi esetre sem eshet bajom,így ezzel azt hiszem csupán csak teljesítette az ígéretét,semmi több.
Vagy egyszerűen csak többet tudott a jövőre kivetítve,mint azt gondoltam,de ez csak tipp,és soha nem tudom meg a miérteket valószínűleg.
-
-
-
Szóval lehet a "halála" egy színjáték volt, amire közbe játszott ahhoz ,hogy minden úgy történjen most ,ahogy eddig történt??" – szilgyi


Nem,nem gondolom ezt,nem színjáték volt a halála.
Csak annyit tudok,hogy már akkor kiterveltek valamit,amikor én vele kapcsolatban voltam.De ez lehet akár a fórum létrejötte,amit ismervén az embereket,talán sejtették,hogy létrefogom hozni,de ezt nem tudhatom.Tény,hogy ha annyira nem tetszett volna nekik ,ahogyan a helyzet alakult,tehettek volna ellene.Tudom,hogy megint nem voltam egyértelmű.Bocsánat érte.
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0