Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#3953
2013. aug. 15. 13:05
"[quote author=Penelope link=topic=434.msg31262#msg31262 date=1376563964]
[quote author=nevem05 link=topic=434.msg31257#msg31257 date=1376563126]
[quote author=Penelope link=topic=434.msg31250#msg31250 date=1376562688]
Egy kicsit várnotok kell,mert per pillanat dolgom akadt.
Szóval türelem,rózsát terem." – nevem05


Rendben remélem hogy bizalommal teli rózsát terem ;) " – nevem05

Erre is reagálnék,mert így fer.
A bizalom,mint olyan,elég nagy szó.Nálam olyan esetben működik ez tökéletesen,akiket évek óta ismerek,személyesen és/vagy levelezés,esetleg egyéb úton-módon." – nevem05

Így igaz igazad van :) de tudod hogy nincs lehetetlen csak tehetetlen.. És ha jól bele gondolsz hajdanán te is hasonló tudás éhes cibőben jártál mint mi ;) És jól esett számodra is valakitől a segítség ´;)" – nevem05

Tudom én,és nem is tartom magam többre senki másnál,én is még mindig ugyanúgy tudásra éhes vagyok,mint voltam,csak az éhségem kissé kiterjedtebb lett más dolgok felé is.
Ami olyan,azt leírom,amit viszont úgy gondolom,hogy nem célszerű,azt nem.Ettől függetlenül meglehetősen sokminden le lett írva,ami támpontot,és segítséget jelenthet :)
#3952
2013. aug. 15. 13:03
"[quote author=Penelope link=topic=434.msg31262#msg31262 date=1376563964]
[quote author=nevem05 link=topic=434.msg31257#msg31257 date=1376563126]
[quote author=Penelope link=topic=434.msg31250#msg31250 date=1376562688]
Egy kicsit várnotok kell,mert per pillanat dolgom akadt.
Szóval türelem,rózsát terem." – nevem05


Rendben remélem hogy bizalommal teli rózsát terem ;) " – nevem05

Erre is reagálnék,mert így fer.
A bizalom,mint olyan,elég nagy szó.Nálam olyan esetben működik ez tökéletesen,akiket évek óta ismerek,személyesen és/vagy levelezés,esetleg egyéb úton-módon." – nevem05

Így igaz igazad van :) de tudod hogy nincs lehetetlen csak tehetetlen.. És ha jól bele gondolsz hajdanán te is hasonló tudás éhes cibőben jártál mint mi ;) És jól esett számodra is valakitől a segítség ´;)" – nevem05
-
-
Nekem is jól esne egy NAGY segítség...de van amikor ez nem adatik meg vagy épp ki kell érdemelni,,,,Vagy egyszerűen a lehetetlen egy tehetetlen ember kezében van...pl é ??? :-\
#3951
2013. aug. 15. 13:01
"[quote author=Penelope link=topic=434.msg31258#msg31258 date=1376563218]
Na,itt is vagyok.
Szóval,le kell hogy romboljam az illúziótokat,már ha volt olyan.
Rendkívül szimpatikusnak találtam,és tudomásom szerint ez kölcsönös volt,de semmi love story nincsen a történetben.
Ugyen ezt a szimpatikusságot elmondhatom egy függetlennel kapcsolatban is,bár ebben az esetben kölcsönösségről nincsen tudomásom.Szerintem egyszerűen ilyen hatást váltanak ki,vagy nem tudom.

Bár nem,hát ez nehéz kérdés :)
Mivel elég nagy szájjal rendelkezem,előszeretettel feleselek vissza,ha felbosszantanak,persze ha szükséges,vissza tudom magamat fogni...ne ez így lehet nem volt teljesen érthető,mert én tudom ,mit is akartam ezzel mondani,de visszaolvasva nem jön le.

Nem ez volt,amiről nem szerettem volna beszélni." – nevem05


Hmm azt hiszem értelek .. Illuzióm nem volt ezzel kapcsolatban pusztán feltevéseim ;)
Most kicsit sejtelmes leszek xD
Az utolsó szó joga nagy kiváltság főleg ha azt teljesítik is :D:D Az utolsó szó jogán általánosságban szeretteit elemlíti meg az ember. ;)


A rózsa alatt a most nem beszélt dolgot értsük?" – nevem05

Ó,értelek! Nem is voltál olyan sejtelmes :)
Nos,megígérte,hogy semmi esetre sem eshet bajom,így ezzel azt hiszem csupán csak teljesítette az ígéretét,semmi több.
Vagy egyszerűen csak többet tudott a jövőre kivetítve,mint azt gondoltam,de ez csak tipp,és soha nem tudom meg a miérteket valószínűleg.
#3950
2013. aug. 15. 13:01
"Na,itt is vagyok.
Szóval,le kell hogy romboljam az illúziótokat,már ha volt olyan.
Rendkívül szimpatikusnak találtam,és tudomásom szerint ez kölcsönös volt,de semmi love story nincsen a történetben.
Ugyen ezt a szimpatikusságot elmondhatom egy függetlennel kapcsolatban is,bár ebben az esetben kölcsönösségről nincsen tudomásom.Szerintem egyszerűen ilyen hatást váltanak ki,vagy nem tudom.

Bár nem,hát ez nehéz kérdés :)
Mivel elég nagy szájjal rendelkezem,előszeretettel feleselek vissza,ha felbosszantanak,persze ha szükséges,vissza tudom magamat fogni...ne ez így lehet nem volt teljesen érthető,mert én tudom ,mit is akartam ezzel mondani,de visszaolvasva nem jön le.
-
-
-Szal most itt az jött le ,hogy volt egy független aki szimpatikus volt neked de nem volt felőle kölcsönös???
Szal alapjában vonzódunk hozzájuk mert megigéz valami bennük?? Ez egyfajta adottság????

Nem ez volt,amiről nem szerettem volna beszélni." – Penelope
#3949
2013. aug. 15. 12:57
"[quote author=nevem05 link=topic=434.msg31257#msg31257 date=1376563126]
[quote author=Penelope link=topic=434.msg31250#msg31250 date=1376562688]
Egy kicsit várnotok kell,mert per pillanat dolgom akadt.
Szóval türelem,rózsát terem." – Penelope


Rendben remélem hogy bizalommal teli rózsát terem ;) " – Penelope

Erre is reagálnék,mert így fer.
A bizalom,mint olyan,elég nagy szó.Nálam olyan esetben működik ez tökéletesen,akiket évek óta ismerek,személyesen és/vagy levelezés,esetleg egyéb úton-módon." – Penelope

Így igaz igazad van :) de tudod hogy nincs lehetetlen csak tehetetlen.. És ha jól bele gondolsz hajdanán te is hasonló tudás éhes cibőben jártál mint mi ;) És jól esett számodra is valakitől a segítség ´;)
#3948
2013. aug. 15. 12:54
"Na,itt is vagyok.
Szóval,le kell hogy romboljam az illúziótokat,már ha volt olyan.
Rendkívül szimpatikusnak találtam,és tudomásom szerint ez kölcsönös volt,de semmi love story nincsen a történetben.
Ugyen ezt a szimpatikusságot elmondhatom egy függetlennel kapcsolatban is,bár ebben az esetben kölcsönösségről nincsen tudomásom.Szerintem egyszerűen ilyen hatást váltanak ki,vagy nem tudom.

Bár nem,hát ez nehéz kérdés :)
Mivel elég nagy szájjal rendelkezem,előszeretettel feleselek vissza,ha felbosszantanak,persze ha szükséges,vissza tudom magamat fogni...ne ez így lehet nem volt teljesen érthető,mert én tudom ,mit is akartam ezzel mondani,de visszaolvasva nem jön le.

Nem ez volt,amiről nem szerettem volna beszélni." – Penelope


Hmm azt hiszem értelek .. Illuzióm nem volt ezzel kapcsolatban pusztán feltevéseim ;)
Most kicsit sejtelmes leszek xD
Az utolsó szó joga nagy kiváltság főleg ha azt teljesítik is :D:D Az utolsó szó jogán általánosságban szeretteit elemlíti meg az ember. ;)


A rózsa alatt a most nem beszélt dolgot értsük?
#3947
2013. aug. 15. 12:52
"[quote author=Penelope link=topic=434.msg31250#msg31250 date=1376562688]
Egy kicsit várnotok kell,mert per pillanat dolgom akadt.
Szóval türelem,rózsát terem." – nevem05


Rendben remélem hogy bizalommal teli rózsát terem ;) " – nevem05

Erre is reagálnék,mert így fer.
A bizalom,mint olyan,elég nagy szó.Nálam olyan esetben működik ez tökéletesen,akiket évek óta ismerek,személyesen és/vagy levelezés,esetleg egyéb úton-módon.
#3946
2013. aug. 15. 12:40
Na,itt is vagyok.
Szóval,le kell hogy romboljam az illúziótokat,már ha volt olyan.
Rendkívül szimpatikusnak találtam,és tudomásom szerint ez kölcsönös volt,de semmi love story nincsen a történetben.
Ugyen ezt a szimpatikusságot elmondhatom egy függetlennel kapcsolatban is,bár ebben az esetben kölcsönösségről nincsen tudomásom.Szerintem egyszerűen ilyen hatást váltanak ki,vagy nem tudom.

Bár nem,hát ez nehéz kérdés :)
Mivel elég nagy szájjal rendelkezem,előszeretettel feleselek vissza,ha felbosszantanak,persze ha szükséges,vissza tudom magamat fogni...ne ez így lehet nem volt teljesen érthető,mert én tudom ,mit is akartam ezzel mondani,de visszaolvasva nem jön le.

Nem ez volt,amiről nem szerettem volna beszélni.
#3945
2013. aug. 15. 12:38
"Egy kicsit várnotok kell,mert per pillanat dolgom akadt.
Szóval türelem,rózsát terem." – Penelope


Rendben remélem hogy bizalommal teli rózsát terem ;)
#3944
2013. aug. 15. 12:33
"Egy kicsit várnotok kell,mert per pillanat dolgom akadt.
Szóval türelem,rózsát terem." – Penelope

-
-
-OKÉS
Akkor most türelem Penelope válaszát terem :)
#3943
2013. aug. 15. 12:31
Egy kicsit várnotok kell,mert per pillanat dolgom akadt.
Szóval türelem,rózsát terem.
#3942
2013. aug. 15. 12:29
"Apropó vámpír-halandó szerelem...... Remélem nem lépem túl a hatás körömet és nem lépek túlzottan a magán szférádba , de muszáj meg kérdeznem......

Köztes és G.Abert közt elég furcsa kapcsolat alakult ki .Lehetségesnek tartom hogy ez az amiről nem szeretnél beszélni. Szóval akkor van egy olyan momentum a filmben amiről nem akarsz beszélni mert úgy gondolod nem lenne túlzottan jó döntés? Tehát akkor van valami egyész valós benn ..hmmm Na most aztán fel csigáztál :D:D:D:D:D" – nevem05

-
-
Ezt egyszer én is megkérdeztem Penelopétól és válasz kikerülését kaptam meg..vagyis semmit :) ;D :D
Lehet most sikerrel járunk 05---remélném :)
#3941
2013. aug. 15. 12:27
Apropó vámpír-halandó szerelem...... Remélem nem lépem túl a hatás körömet és nem lépek túlzottan a magán szférádba , de muszáj meg kérdeznem......

Köztes és G.Abert közt elég furcsa kapcsolat alakult ki .Lehetségesnek tartom hogy ez az amiről nem szeretnél beszélni. Szóval akkor van egy olyan momentum a filmben amiről nem akarsz beszélni mert úgy gondolod nem lenne túlzottan jó döntés? Tehát akkor van valami egyész valós benn ..hmmm Na most aztán fel csigáztál :D:D:D:D:D
#3940
2013. aug. 15. 12:23
"[quote author=szilgyi link=topic=434.msg31238#msg31238 date=1376561265]
A letelepedéshez hozzá fűznék annyit, h csak egy bizonyos ideig maradnak egy helyen,,,szal inkább csak úgy fogalmaznák h vissza vissza tének egy helyre az idő múlásával.
A halandó -vámpír szerelem tényezőt mindenhol negativitás kíséri de senki nem mondja el h miért is,.,,,
Megtennéd Penelope?? " – Penelope


Igen,ez igaz.Nem is konkrétan úgy gondoltam,ahogyan írtam.Hanem mivel iskolába jártak,azért évekig ott maradtak,és ezt,így ,ebben a formában nem gondolnám pontosnak.

Ember-vámpír szerelem:hm...Ehhez azt is tudni kellene,hogy a gondolkásmódjuk idővel feltételezhetően változik,hiszen ,mint ahogyan egy ember is,ahogyan idősebb lesz,azáltal bölcsebb is egyben.Plusz hihetetlen nagy veszélyeket rejtene magában az egész szituáció,és ők nem véletlenül olyan óvatosak,ilyen szarvashibát úgy vélem,nem követnének el.Viszont van olyan,amit ha leírnék,azzal elárulnék olyat is,amit nem szeretnék,szóval azt a magyarázatot sajnos nem adhatom meg.Elképzelhetőnek tartom,hogy kedvelnek egy-két embert,viszont nem engedhetik meg maguknak,hogy jobban belebonyolódjanak." – Penelope
--
-
Az emberi kíváncsiságomat ezzel a tetőfokára vágtad .)
#3939
2013. aug. 15. 12:17
nevem05:Így van,ezért írtam,hogy is-is.De ez így van rendjén.Kell az egyensúly,és ebben az esetben egészen jól meg is oldotta szerintem.El lehet rajta gondolkodni,viszont nehézkes lehet kiigazodni a valós,ill. nem valós elemek között.
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0