Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#3938
2013. aug. 15. 12:13
"A letelepedéshez hozzá fűznék annyit, h csak egy bizonyos ideig maradnak egy helyen,,,szal inkább csak úgy fogalmaznák h vissza vissza tének egy helyre az idő múlásával.
A halandó -vámpír szerelem tényezőt mindenhol negativitás kíséri de senki nem mondja el h miért is,.,,,
Megtennéd Penelope?? " – szilgyi


Igen,ez igaz.Nem is konkrétan úgy gondoltam,ahogyan írtam.Hanem mivel iskolába jártak,azért évekig ott maradtak,és ezt,így ,ebben a formában nem gondolnám pontosnak.

Ember-vámpír szerelem:hm...Ehhez azt is tudni kellene,hogy a gondolkásmódjuk idővel feltételezhetően változik,hiszen ,mint ahogyan egy ember is,ahogyan idősebb lesz,azáltal bölcsebb is egyben.Plusz hihetetlen nagy veszélyeket rejtene magában az egész szituáció,és ők nem véletlenül olyan óvatosak,ilyen szarvashibát úgy vélem,nem követnének el.Viszont van olyan,amit ha leírnék,azzal elárulnék olyat is,amit nem szeretnék,szóval azt a magyarázatot sajnos nem adhatom meg.Elképzelhetőnek tartom,hogy kedvelnek egy-két embert,viszont nem engedhetik meg maguknak,hogy jobban belebonyolódjanak.
#3937
2013. aug. 15. 12:12
05.....az előző másolások össze kuszálódtak szal le írom simába...valami hibádzik a rendszerben,,,,

Szinte 100% ban tudtam ,hogy ezt fogod írni és nem is vártam mást,hiszen ez így reális..
Na most gondolom én a családodat hanyagolhatod mindörökre max háttér figyelő lehetnél...
A többi hátrány ami ezzel jár szerintem elfogatható lenne hiszen ha a szeretteidet mellőzni tudod akkor a többi dolog már rutin munka :D
Lehet sokszor érdemes áldozatot hozni,,,persze van mikor nem,,,,Mindenki döntse el ki merre meddig ,hány méter...
#3936
2013. aug. 15. 12:12
Ezt abszolút reális érvelésnek tartom .......Viszont!!..... Gondoljuk át a dolgot kicsit . Ha nem lennének benn kiszínezett részek akkor az meg már lehetséges hogy át billenne a mérleg túloldalára. És ha alapjául vesszük a dolgokat, amennyi kiszínezett részleg van az egészben annyi "igazság" is. Tehát meg van az egésznek az egyensúlya. Ami szerintem így helyes . Ha feltehetőleg közöm lenne bármihez az biztos hogy én is hasonló képen járnák el a dolgokban . De kíváncsian várom az összegzést . Egyébként véleményem szerint jó az amit írsz.
#3935
2013. aug. 15. 12:07
A letelepedéshez hozzá fűznék annyit, h csak egy bizonyos ideig maradnak egy helyen,,,szal inkább csak úgy fogalmaznák h vissza vissza tének egy helyre az idő múlásával.
A halandó -vámpír szerelem tényezőt mindenhol negativitás kíséri de senki nem mondja el h miért is,.,,,
Megtennéd Penelope??
#3934
2013. aug. 15. 11:57
Na,lássuk,mire jutok így hirtelenjében :)

Először is az Írónővel kezdeném talán,bár éppen csak utna olvastam,jobban nem keresgéltem.Érdekesnek találtam,hogy egy álom nyomán írta meg a könyveket,és elég hamar sikerült is neki,továbbá,hogy igazán felkapott lett.
Az feltételezhető,hogy az összefogásuk,ami a filmben is megmutatkozott,az stimmelhet,ami,ha belegondolunk teljesen érthető is.Annyira nem ismerem mélyrehatóan a klán beli felépítésüket,de amennyire tudom,nem is nagyon lehet klánokról beszélni,inkább kissebb csoportulásokról,családokról,bár azt gondolom,hogy a családot azért nem kell szó szerint érteni ebben az esetben.A Tanács nem is tudom hány tagból áll a filmben,azért meglehetősen ki van színezve,bár ha azt nézem,hogy figyelemmel kísérik őket,akkor talán nem is annyira.Ha viszont azt veszem alapul,hogy -talán a második részben-,mintha meg akarnák fúrni a Cullen családot,akkor szintén csak a kiszínezésre voksolnék.Viszont érdekesek a képességeik...Az meg,hogy vámpír,és haladó szerelemről szól,hát,valami ilyen kellett a filmbe,könyvbe,különben nem is lenne meg az alap sztori.
Az a betolakodő három vámpír,akik-megintcsak nem tudom melyik részben-támadnak rájuk,és kerülnek összetűzésbe velük,lényegében talán ,feltételezhetjük,hogy mefelelnek a függetleneknek,bár nem teljesen,szóval tényleg csak nagy vonalakban.
Kicsit nehéz úgy elemezni,hogy mondjak is valamit,meg ne is :)
Javítsatok ki,ha tévednék, a filmben ugye nekik nem dobog a szívük?Vagyis konkrétan halottaknak vannak beállítva,ugye?Azt hiszem arról korábban írtam már,hogy ez egyáltalán nem így van,ami miatt sokan úgy vették,hogy talán elment az eszem :) Amikor megölik a betolakodókat,az is meglehetősen látványosan történik,mármint a haláluk ugyebár,amit viszont szintén feltételezhetünk,hogy nem így van.
Összegezve talán azt lehetne mondani,hogy is-is.Vannak benne esetlegesen a valóságot fedhető dolgok,de azok nagy vonalakban nem tartoznak a titok kategóriába,ezek pl. a sápadtabb bőr,gyorsaság,erő,látás,hallás kiélesedése,de ezekről írtam már.És a Tanács,ami szintén elterjedt.
Az mondjuk,hogy letelepedtek egy helyen,azt nem gondolnám így,ebben a formában,mert ha belegondolunk logikusan következne belőle,hogy bizony nagyon hamar feltűnnének az embereknek,és tudjuk jó,annak mi lenne a következménye.Jogosan gondolhatunk arra is,hogy kerülik a feltűnést,hiszen ez létszükséglet lehet a számukra.
Azt tudom,hogy a későbbiekben egy gyerek is bekerül a képbe,mármint a születendő gyermekük,ami megintcsak a kiszínezést erősíti,és persze a történet előrehaladását,drámákat.stb.

Hirtelenjében talán ennyit tudnék írni,úgy hogy megpróbáltam csöppet furmányosan összerakni.
Nem tudom mennyire felel meg az elvárásoknak,és lehet,hogy majd még teszek hozzá.

Azzal még talán kiegészíteném,amikor fiatal vámpírokat gyártottak azért,hogy legyőzzék a családot-ezt is,ha logikusan belegondolunk,még a függetlenek sem lennének ennyire a saját maguk ellenségei azzal,hogy vérszomjas fiatalokat eresztenének a világra akár,hiszen pont az lenne a lényeg,hogy kordában kellene őket tartani,ami alapból lehetetlen lenne...Ennél meglehetősen értelmesebbeknek gondolhatjuk őket,már csak azért is,mivel-bár függetlenek-mégis ügyesen el tudnak rejtőzni,és nem felhívni magukra a figyelmet.
#3933
2013. aug. 15. 11:45
"[quote author=nevem05 link=topic=434.msg31227#msg31227 date=1376559255]
[quote author=szilgyi link=topic=434.msg31215#msg31215 date=1376556874]
Kedves 05 barátom. :)
Feltenném a kérdést irányodban, h miért is érdekel a vámpír faj?
Hiszed e őket? ::)
És ha netán találkoznál eggyel és gyermekévé szeretne tenni,mit válaszolnál irányába? ???" – szilgyi


Nos érdekes a kérdésed Szilgyi ..

Hogy miért is érdekelnek? Nyitott vagyok rájuk és amire nyitott vagyok az általában érdekel is .
Persze hogy hiszem őket.
-
-
-Szinte 100% ban tudtam ,hogy ezt fogod írni és nem is vártam mást,hiszen ez így reális..
Na most gondolom én a családodat hanyagolhatod mindörökre max háttér figyelő lehetnél...
A többi hátrány ami ezzel jár szerintem elfogatható lenne hiszen ha a szeretteidet mellőzni tudod akkor a többi dolog már rutin munka :)
Legalább is szerintem no de ki tudja:)
Viszont ha megszeretnének "ölelni"...... Lenne némi viszontagságom! Nem biztos hogy keblükre lennék. Azért a hátulütője még is csak több mint az előnye. Az első válaszom az lenne hogy "MEGONDOLOM". Viszont az kérdésem:::..... Mik a feltételek ? Persze nagy vonalakban tisztába vagyunk velük. De én a saját szájukból szeretném hallani. Aztán megkérdezném hogy vannak e kis kapuk? A lényeg hogy nagyon át rágnám a dolgot. " – szilgyi" – szilgyi

;) ;) ;) Egyébként Igazad van ;););)
#3932
2013. aug. 15. 11:41
"É n is a napokban néztem meg...
Mind az 5 részét...
Nekem tetszik... :D
Szintén kíváncsian várom a véleményed Penelope,,,
Kitudja, talán több igazság van benne, mint gondoltuk??? :o ??? ::) :-\" – szilgyi


Lehetséges.........
#3931
2013. aug. 15. 11:40
"[quote author=szilgyi link=topic=434.msg31215#msg31215 date=1376556874]
Kedves 05 barátom. :)
Feltenném a kérdést irányodban, h miért is érdekel a vámpír faj?
Hiszed e őket? ::)
És ha netán találkoznál eggyel és gyermekévé szeretne tenni,mit válaszolnál irányába? ???" – nevem05


Nos érdekes a kérdésed Szilgyi ..

Hogy miért is érdekelnek? Nyitott vagyok rájuk és amire nyitott vagyok az általában érdekel is .
Persze hogy hiszem őket.
-
-
-Szinte 100% ban tudtam ,hogy ezt fogod írni és nem is vártam mást,hiszen ez így reális..
Na most gondolom én a családodat hanyagolhatod mindörökre max háttér figyelő lehetnél...
A többi hátrány ami ezzel jár szerintem elfogatható lenne hiszen ha a szeretteidet mellőzni tudod akkor a többi dolog már rutin munka :)
Legalább is szerintem no de ki tudja:)
Viszont ha megszeretnének "ölelni"...... Lenne némi viszontagságom! Nem biztos hogy keblükre lennék. Azért a hátulütője még is csak több mint az előnye. Az első válaszom az lenne hogy "MEGONDOLOM". Viszont az kérdésem:::..... Mik a feltételek ? Persze nagy vonalakban tisztába vagyunk velük. De én a saját szájukból szeretném hallani. Aztán megkérdezném hogy vannak e kis kapuk? A lényeg hogy nagyon át rágnám a dolgot. " – nevem05
#3930
2013. aug. 15. 11:38
"nevem05:Mint írtam egyelőre csak az első kettőről tudok majd írni, a többit nem tudom mikor lesz módomban megnézni.
Remélhetőleg ma tudok rá időt szakítani,és kielemezni a filmet.

Nagyon köszönöm a dícséretet,igazán jólesett,kedves Tőled. :)
" – Penelope


Csak nyugodtan !! Időnk mint a tenger.....:D:D:D igazán nincs mit csak az igazat irtam. Te kis szűröd azokat a dolgokat min mások át siklanak !
#3929
2013. aug. 15. 11:34
"Kedves 05 barátom. :)
Feltenném a kérdést irányodban, h miért is érdekel a vámpír faj?
Hiszed e őket? ::)
És ha netán találkoznál eggyel és gyermekévé szeretne tenni,mit válaszolnál irányába? ???" – szilgyi


Nos érdekes a kérdésed Szilgyi ..

Hogy miért is érdekelnek? Nyitott vagyok rájuk és amire nyitott vagyok az általában érdekel is .
Persze hogy hiszem őket.
Viszont ha megszeretnének "ölelni"...... Lenne némi viszontagságom! Nem biztos hogy keblükre lennék. Azért a hátulütője még is csak több mint az előnye. Az első válaszom az lenne hogy "MEGONDOLOM". Viszont az kérdésem:::..... Mik a feltételek ? Persze nagy vonalakban tisztába vagyunk velük. De én a saját szájukból szeretném hallani. Aztán megkérdezném hogy vannak e kis kapuk? A lényeg hogy nagyon át rágnám a dolgot.
#3928
2013. aug. 15. 11:05
É n is a napokban néztem meg...
Mind az 5 részét...
Nekem tetszik... :D
Szintén kíváncsian várom a véleményed Penelope,,,
Kitudja, talán több igazság van benne, mint gondoltuk??? :o ??? ::) :-\
#3927
2013. aug. 15. 11:03
nevem05:Mint írtam egyelőre csak az első kettőről tudok majd írni, a többit nem tudom mikor lesz módomban megnézni.
Remélhetőleg ma tudok rá időt szakítani,és kielemezni a filmet.

Nagyon köszönöm a dícséretet,igazán jólesett,kedves Tőled. :)
#3926
2013. aug. 15. 10:54
Kedves 05 barátom. :)
Feltenném a kérdést irányodban, h miért is érdekel a vámpír faj?
Hiszed e őket? ::)
És ha netán találkoznál eggyel és gyermekévé szeretne tenni,mit válaszolnál irányába? ???
#3925
2013. aug. 15. 10:16
Egyébként definiálnom kell azt hogy becsülöm az eszed!!! Hogy miért?? Mert sokan csak a betűket látják az írásokban !! De te ennek teljesen az ellentéte vagy mert minden eggyes szavamat érted amit lehet hogy mások nem !!! ;)
#3924
2013. aug. 15. 10:13
[quote author=Penelope link=topic=434.msg31143#msg31143 date=1376475535]
Rendben van. :) Nem is tudom mennyi része van :)
Azokat láttam csak,amiket ismételgetni szoktak a tv-ben.

No kicsit utána néztem, a Hajnalhasadás a legújabb,ugye?Azt még nem játszották a tv-ben,ha minden igaz.
Szóval akár ki is fejthetem a véleményemet az első két rész alapján szerintem.Csak majd egy picit később,ha nem bánod.De szigorúan csak úgy feltételes módban.




Elfelejtettem írni , hogy persze hogy nem bánom ha kicsit később!! Ahogy az időd engedi :D De feltétlen legyen meg :D:D:D:D És evidens hogy csak feltételes módban ;);)
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0