Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#3908
2013. aug. 13. 16:07
Tökéletesen értem,mire akarsz kilyukadni! :)
És igazad is van.
Ha nem tényként közölnek valamit,hanem mondjuk egy filmbe ágyazva,valóban kevés ember figyelmét keltik fel,mert csak filmnek tekintik,semmi egyébnek.De vanna,akik elgondolkodnak a dolgokon,és keresgélnek :)
Bár megjegyzem,ha történetesen egy ismeretterjesztő film is készülne a vámpírok létezéséről,akkor szerintem pont hogy mindenki egyből a tagadást választaná,mondván,hogy ez lehetetlen.
Bár ami késik,nem múlik-szokták mondani.

Szinte ugyan ez a helyzet a föüldönkívüli civilizációval is,ha belegondolunk.
#3907
2013. aug. 13. 15:52
"A vámpírok meglétéhez való hozzászoktatáshoz biztosan tökéletesen megfelel a film.

Én még sms-t sem szeretek írni telefonról ,úgyhogy megértelek :)" – Penelope


Nagyából erre spekulálok.:) de feltétlen szükségesnek vélem a te spekulációd ezen tematika kapcsán:) amúgy egyéb vámpíros filmeknél nem érzékeltem hasonlót. Sőt nem is nagyon szeretem a többit .de ebben a filmben felvedezni véltem némi realitást.. Hmm ..egyébként egy film jó megoldás mindenre mert csak egy filmként tartják számon az emberek.. De azért ott motoszkál egy két dolog az ember fejében. Az egész Inreális de még is van benn némi realitás. Hát igen a világ minden bejáratához tartozik egy kis kapu. Ezzel azt akarom ki felyteni hogy egy film jó megoldás a titkos receptű étkek tálalásához. Mert nincs benn semmi kézzel fogható;) remélem nem voltam annyira komplikált ahogy ismerlek a lényeget érted;)
#3906
2013. aug. 13. 14:34
A vámpírok meglétéhez való hozzászoktatáshoz biztosan tökéletesen megfelel a film.

Én még sms-t sem szeretek írni telefonról ,úgyhogy megértelek :)
#3905
2013. aug. 13. 14:29
;);) Rendben :)
#3904
2013. aug. 13. 14:27
Rendben van,megígérem,amint módomban lesz,megnézem az összeset :)
#3903
2013. aug. 13. 14:12
"[quote author=nevem05 link=topic=434.msg30233#msg30233 date=1376327599]
Nézd meg őket mer nagyon érdekes!! Tényleg sok az össze függés a leírtak és a film között. Nem is olyan minimális!! Csak jól oda kel figyelni még az apróságokra is :D:D:D

Hogy hogy nem nézted meg ???????:D" – Penelope


No,akkor ismét...
Szóval talán azért nem néztem meg az összes részt,mert amennyit megtudtam a vámpírokról,az elég.
Megtehetném,hogy minden vámpíros filmet megnézek,és keresem az összefüggéseket,hasonlóságokat,de minek? :)

Az viszont jó,hogy minden apróságra figyelsz :)

Kiismerni meg őkat amúgy sem lehet,tesznek róla,hogy úgy legyen.
[/quote

;)... Igérd meg , hogy amint módod lesz rá megnézed az összeset.vedd úgy mint tanulmányozát..Mert tényleg temérdek hasónlóság és összefüggés van a film és az általad leírtak közt. Lehetséges hogy ez egy kis ki szépített betekintés tőlük vagy akár az író nő által. Talán kisebb nagyobb köze van az írónőnek hozzájuk . Soha nem tudni...;);) (helyes írási hibákér elnézést kérek telefionról vagyok és túl nagyok az ujjaim :)
#3902
2013. aug. 13. 13:25
#3901
2013. aug. 13. 12:55
#3900
2013. aug. 13. 12:29
Inkább a gondolkodásmódjuk az eltelt sok-sok év alatt.A személyiségük az annyira nem hinném,inkább az,ahogyan viszonyulnak a dolgokhoz.Mondjuk kérdés mennyire lehet különválasztani a kettőt.

De ez az emberekre is vonaltkozik,hiszen egy húsz éves,vagy fiatalabb ember nem úgy gondolkodik,mint egy ötven éves mondjuk.Az élettapasztalat megváltoztatja a dolgokhoz való hozzáállásunkat.
#3899
2013. aug. 13. 12:13
Akkor a személyeség-ök is változik?
#3898
2013. aug. 13. 10:09
"Nézd meg őket mer nagyon érdekes!! Tényleg sok az össze függés a leírtak és a film között. Nem is olyan minimális!! Csak jól oda kel figyelni még az apróságokra is :D:D:D

Hogy hogy nem nézted meg ???????:D" – nevem05


No,akkor ismét...
Szóval talán azért nem néztem meg az összes részt,mert amennyit megtudtam a vámpírokról,az elég.
Megtehetném,hogy minden vámpíros filmet megnézek,és keresem az összefüggéseket,hasonlóságokat,de minek? :)

Az viszont jó,hogy minden apróságra figyelsz :)

Kiismerni meg őkat amúgy sem lehet,tesznek róla,hogy úgy legyen.
#3897
2013. aug. 13. 10:02
Az szuper,hogy törlődtek a spammerek!,de pl. a legutolsó hsz-om is eltűnt....és a topik is valahova a világvégére került,de megvan :)
#3896
2013. aug. 12. 19:13
Nézd meg őket mer nagyon érdekes!! Tényleg sok az össze függés a leírtak és a film között. Nem is olyan minimális!! Csak jól oda kel figyelni még az apróságokra is :D:D:D

Hogy hogy nem nézted meg ???????:D
#3895
2013. aug. 12. 18:43
Nem túlzottan fehér a bőrük.Nem hullafehérek,hogy így fejezzem ki magamat.Tehát nem annyira szembetűnő.De ha megnézel néhány,mondjuk vöröshajú embert,nekik is fehérebb a bőrük,mint az átlag.

Én nem láttam minden részét a filmnek :)
Pl. a gyorsaságuk,erősségük,jó hallásuk,kitűnő szaglásuk.
#3894
2013. aug. 12. 18:39
"Én azt mondanám,amit már sokszor leírtam.Azt,hogy nagyon sokmindenben van némi igazság,és itt nem csak a vámpírokkal kapcsolatban gondolom ezt,hanem szinte minden hírrel ugyan ez a helyzet.
Utalásokat sok filmben lehet találni.
A bőrük?na itt remélem nem arra gondolsz,hogy csillognak a fényben? :D
Nem mondanám a régies beszédstílust sem,inkább csak udvariasak,és távolságtartóak.

Szerintem túl sok köze annak a filmnek,nincs a valósághoz csak max. egy kevéske." – Penelope


Értem. De ha csak annyira kevéske a valóság a kettő között akorr , hogy lehet hogy mégis ilyen sok hasonlóság?? És a te szemszögedből mi az a kevéske? ;) de Őszintén :) A bőrükkel kapcsolatban a túlzott fehérségre gondoltam !! :)
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0