Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#3878
2013. aug. 12. 12:35
törölt tag
"Na ide figyelj nevem 05 ugy gondolod hogy én hazudok? meg gyerek cipöbe járok hmm hátt nyisd ki a hallo készülékedett én most el mondok valamit neked ezel nagy képü primitiv szörös szivü dumádal nem érsz el semmit nálam csak aszt hogy szolok egy párszott az érdekedbe vámpir akkarsz lenni lehet hogy ez nem sokára meg adatik de még valami az ölelés pillanatában nem birná abba hagyni ugy hogy ne okos gondj fekügy le gondold átt mit irsz mert bajok lesznek." – Amit

Baszki, öcsém! XD XD Ha vámpírok léteznének, és kapcsolatban lennél velük, és olvasnák az írásaidat, kihullana a hajuk! Tanulj már meg írni! ;D ;D Nem hiszem el, mivé lett a világ.... ;) ;) ;)
#3877
2013. aug. 12. 12:28
törölt tag
"[quote author=szilgyi link=topic=434.msg29636#msg29636 date=1376292951]
Elvileg igen de az is eltünt,,,Nem értem az egészet ...de agyban kell,," – A


Fő hogy megint megvagy :)" – A

Aranykorona! Te tényleg fénymunkás vagy?
#3876
2013. aug. 12. 12:26
törölt tag
"Sziasztok jo ez az oldal én is nagyon sokatt tudok voltam test közelbe vámpiral azaz klánal körül véve gondoltam eszt le irom mert ugy gondolom sokan nem a valoságokat irják a vámpirok-rol további jo irást mindenkinek ha valaki kiváncsi vagy nem tudja mit értek a klán szo alatt vagy bármi ilyes mi kérdése lenne kérdezen sziasztok..." – Amit

Hello! :D
Helyesírás 1-es....fogalmazás 1-es.... Leülhetsz kisgyermek, megbuktál! ;D ;D ;D
Egyébként te szereted a szerepjátékokat? Hm, nem kell válaszolnod, biztosan... ;D
#3875
2013. aug. 12. 12:20
Igen..remélem nem tűnök el !
#3874
2013. aug. 12. 9:56
"Elvileg igen de az is eltünt,,,Nem értem az egészet ...de agyban kell,," – szilgyi

Fő hogy megint megvagy :)
#3873
2013. aug. 11. 23:34
törölt tag
Nem értem mi a jó abban .hogy szét akarsz bombázni egy topicot?
Ajánlom a chat.hu zárt osztály részlegét ,ha tombolni akarsz ott megteheted.
Itt csak le járatod magad, és ismétlem ön magad járatod le, nem pedig mást.
Penelope szerintem abszolút immúnis a próbálkozásaidra,így nála labdába ne rúghatsz.
Nekem meg akár beszólsz akár nem,lepörög mint esernyőről a víz.
Nem akarlak megsérteni, és önuralmammal, te se akarj játszani.
Szerintem túlontúl tengtek a hormonjaid, és ezen kuncogok is, hát igen,fiatalság bolondság.
Nőj fel ön magadhoz ,és akkor kineveted te is ezt a kis incidenst.
Most nyugovóra térek ,remélni tudom csak a kellemesebb hangulat reményében, h át gondolod szavaim.
Szia..
#3872
2013. aug. 11. 23:25
törölt tag
Én nem omlok össze és nem is omoltam össze...
Szal koccanjál, mert eléggé irritál a jenléted.
Frusztrál a tudatlanságod.
#3871
2013. aug. 11. 22:36
törölt tag
"Ha leülsz csendben és felteszed a kérdést, előbb utóbb válaszokat is kapni fogsz :) Türelem rózsát terem :)" – A
-
-
Hát igen ez igaz :)
#3870
2013. aug. 11. 22:28
törölt tag
Jó estét,,neked is...ne gyere többet ha lehet.
#3869
2013. aug. 11. 22:23
Na jo éjszakát mindenkinek sziasztok
#3868
2013. aug. 11. 22:14
"Falcon...Mi már beszélgettünk máshol igaz???Vagy keverem a szezont a fazonnal???
Remélem te vagy,,, Mert akkor beszélnék veled,,," – szilgyi


Nem tudom. A neved alapján nem vagy ismerős, de mivel olyan kicsi ez a világ, előfordulhat.
#3867
2013. aug. 11. 22:13
Ha leülsz csendben és felteszed a kérdést, előbb utóbb válaszokat is kapni fogsz :) Türelem rózsát terem :)
#3866
2013. aug. 11. 21:41
törölt tag
Én már magam sem tudom h mit tudok..valószínűleg semmit és ez egy ponton emészt de elfogadom.
Tudod a remény hal meg utoljára de annak a lángja sosem alszik ki,hát én is így vagyok vele.
Szeretnék többet tudni,mindent látni de a töredékét sem kapom annak amit szeretnék,de ahogy egy kedves arc írta nekem itt a TT-n ,SOHA NEM MOND, HOGY SOHA!!
Szép estét amúgy neked is.
#3865
2013. aug. 11. 21:32
Jo estét mindenkinek jöhetnek a sztorik ki mitt tud?
#3864
2013. aug. 11. 21:25
törölt tag
Falcon...Mi már beszélgettünk máshol igaz???Vagy keverem a szezont a fazonnal???
Remélem te vagy,,, Mert akkor beszélnék veled,,,
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0