Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#3848
2013. aug. 11. 17:08
Az okkultista tudományok is tudományok attól függetlenül is hogy a népek számára nem elismertek és elfogadottak :)
#3847
2013. aug. 11. 17:06
törölt tag
"Mármint senki se értsen félre... A baj nem azzal van hogy valaki kutatja ezen misztikum lényeknek létezését, múltját, hanem abban hogy irreális világképet alkot és azt kergeti tovább.
Mert a tudomány előtt soha sincsen nem létező, mert mindent megvizsgál cáfol / alátámaszt!" – A


A tudomány még gyermek cipőben jár főként mi szal sok mindenre eddig nincs még tudományos magyarázat!!!
Van aki hisz mint már írtam van aki nem,,,
Na szal harapást akarok :D :D :D :D :D :D
#3846
2013. aug. 11. 17:06
05 majd hullatunk érted némi könnyet :D De aztán el ne húzz! Gyere vissza és kurvára csinálj hallhatatlan mivoltoddal LEGALÁBB!!!! Magyarországon békét és harmóniát (Alias öld meg a parlamentet :) ) XDXD
#3845
2013. aug. 11. 17:04
törölt tag
Szia 05--majd re-z
-
-Penelope .) mint sosem most sem csalódtam benned.. ;D
#3844
2013. aug. 11. 17:04
Na ide figyelj nevem 05 ugy gondolod hogy én hazudok? meg gyerek cipöbe járok hmm hátt nyisd ki a hallo készülékedett én most el mondok valamit neked ezel nagy képü primitiv szörös szivü dumádal nem érsz el semmit nálam csak aszt hogy szolok egy párszott az érdekedbe vámpir akkarsz lenni lehet hogy ez nem sokára meg adatik de még valami az ölelés pillanatában nem birná abba hagyni ugy hogy ne okos gondj fekügy le gondold átt mit irsz mert bajok lesznek.
#3843
2013. aug. 11. 17:04
Mármint senki se értsen félre... A baj nem azzal van hogy valaki kutatja ezen misztikum lényeknek létezését, múltját, hanem abban hogy irreális világképet alkot és azt kergeti tovább.
Mert a tudomány előtt soha sincsen nem létező, mert mindent megvizsgál cáfol / alátámaszt!
#3842
2013. aug. 11. 17:03
törölt tag
Drakula nem vámpír volt csak egy dilinyós :))
#3841
2013. aug. 11. 17:02
"Szia Amit én tudok!

Nem akartam hozzászólni,mert valóban,elnézve az írásodat,meglehetősen fiatalnak tűnsz.Ami persze nem baj,csak így,ahogy leírod ezeket,kissé komolytalan.Minden esetre olvashatóbb és érthetőbb lenne,vesszőkkel és pontokkal,na meg kissé helyesebben írva.Ez csak egy tanács.
Csak azért szólok hozzá mégis,mivel engem is szóba hoztál.
Nem is tudom,hogyan fejezzem ki magamat.Talán hogy tetszik,amikor úgy alkotnak rólam véleményt,hogy egyáltalán nem ismernek ,ahogyan te sem ismersz.Persze én sem téged .
Hogy a vámpírok ennyi mindent megengednének nekem....hm..egyrészt,nem kértem engedélyt senkitől,amikor indítottem a topikot.Ha pedig észrevetted,az elején meglehetősen sokat leírtam,aztán visszavettem ,hogy miért,ez nem is annyira lényeges,de szó sincs engedélyről,vagy hasonlóról.Mondhatom,hogy a saját döntésem volt,nem az Övék,vagy bárki másé.Ahogyan akkor,úgy most is." – Penelope


Szerintem ez egy korrekt reagálás volt :):):)
#3840
2013. aug. 11. 17:01
most megyek !! Legközelebb jövök srácok az elhangzott eszme cserékkel :D:D:D
#3839
2013. aug. 11. 17:00
"Na jó. A vámpírokról. Csak hogy képben legyél miről is van szó és hogy miből indult ki az egész (még jóval Drakula papó előtt :D ).

Réges régen, mikor még sokkal erőteljesebb hatásokkal éltek együtt az emberek a szellemvilággal, sokkal jobban is érvényesültek az embereken a túlvilág okozta hatások mint jelen korunkban. Vannak és voltak is olyan szellemek, akik az emberek energiáikat szívták el mint élősködő, majd tovább álltak, s új prédát keresve járták a vidékeket. Ezek a szellemek a fizikai síkokhoz közeli dimenzionális térben helyezkedtek el annak érdekében hogy a lehető legkézenfekvőbb módon szipákolhassák az embereket. Ennek következménye az volt, hogy a spirituálisan nem nyitott emberek szemei előtt is gyakorta megjelenhettek árnyak, elsuhanó ködök, melyek pontosan azon ábrázolásokat mutatták melyekben ma hollywood munkálkodik. éles fogak, mert valamivel bele kellett döfni ugye az aurák rétegei közé az éltető "nedü" miatt. Ekkor az emberek lefestették, lerajzolták őket, láthatatlan lényeknek ábrázolták őket akiknek nincsen tükörképük és nem is lehet hisz nem a fizikai síkon ténykedtek közvetlenül pusztán ahhoz közeli síkon. Hidegek voltak, mert energetikai rendszerük sűrű és tömény negatív energiával töltött, ez majdnem jeges élményekkel járt. Gyorsak voltak, mert nem blokkolta őket a fizikai tér és anyag súlya, így a szem elől pillanatok alatt eltűnhettek ha kellett. Ezek energiavámpírok. A későbbiekben úgy vélték felfedezni, mintha a vér távozna az erekből, mert az energiaelvonás a szívritmus lassulásával jár, pont mint amikor nagyon álmosak vagyunk. És mi volt az a 2 pont? Ahhoz hogy az energiarendszer azon energiáit csapolhassák ami a legtöbb éltető energiával szolgál, olyan erős energiabehatást kellett ejtsenek az embereken, hogy az egyszerűen kivetült az emberi fizikai testre is. Miért a nyak vagy a csukló? A csuklóban húzódik végig az emberi energiavonalak egyik legvastagabb és legbővebb ellátottságú energiavonala, a nyak tövénél / picivel felette pedig a szívcsakra mint központi energiapont egyik nyúlványa helyezkedik el, mely igen komoly táplálékforrásként mutatkozik meg. Egyébként ezek az energiavámpírok a régi időkben sokkal erősebbek voltak, és emberek testét is bitorolhatták. Ekkor történt meg az, hogy csinos nők vagy férfiak testébe bújva elégítették ki pajzán bujaságaikat, melyről másnap az illető Lófaszt sem sejtett... Szóval mikor vámpírra gondolsz, ne gondold hogy Edward Cullen eléd ugrik és sziszeg :)

Az pedig hogy Gróf.Drakula megbolondul és szívta a vért... van ez úgy... mással is megesik. A régi időkben sok elvetemült és bolond ember élt.

Azok akik pedig vámpír fanok, inkább szektások mint bármi létező magasztalásával foglalatoskodó emberek gyülekezete :D

ez jó volt xD" – A
#3838
2013. aug. 11. 16:57
Szia Amit én tudok!

Nem akartam hozzászólni,mert valóban,elnézve az írásodat,meglehetősen fiatalnak tűnsz.Ami persze nem baj,csak így,ahogy leírod ezeket,kissé komolytalan.Minden esetre olvashatóbb és érthetőbb lenne,vesszőkkel és pontokkal,na meg kissé helyesebben írva.Ez csak egy tanács.
Csak azért szólok hozzá mégis,mivel engem is szóba hoztál.
Nem is tudom,hogyan fejezzem ki magamat.Talán hogy tetszik,amikor úgy alkotnak rólam véleményt,hogy egyáltalán nem ismernek ,ahogyan te sem ismersz.Persze én sem téged .
Hogy a vámpírok ennyi mindent megengednének nekem....hm..egyrészt,nem kértem engedélyt senkitől,amikor indítottem a topikot.Ha pedig észrevetted,az elején meglehetősen sokat leírtam,aztán visszavettem ,hogy miért,ez nem is annyira lényeges,de szó sincs engedélyről,vagy hasonlóról.Mondhatom,hogy a saját döntésem volt,nem az Övék,vagy bárki másé.Ahogyan akkor,úgy most is.
#3837
2013. aug. 11. 16:57
Na jó. A vámpírokról. Csak hogy képben legyél miről is van szó és hogy miből indult ki az egész (még jóval Drakula papó előtt :D ).

Réges régen, mikor még sokkal erőteljesebb hatásokkal éltek együtt az emberek a szellemvilággal, sokkal jobban is érvényesültek az embereken a túlvilág okozta hatások mint jelen korunkban. Vannak és voltak is olyan szellemek, akik az emberek energiáikat szívták el mint élősködő, majd tovább álltak, s új prédát keresve járták a vidékeket. Ezek a szellemek a fizikai síkokhoz közeli dimenzionális térben helyezkedtek el annak érdekében hogy a lehető legkézenfekvőbb módon szipákolhassák az embereket. Ennek következménye az volt, hogy a spirituálisan nem nyitott emberek szemei előtt is gyakorta megjelenhettek árnyak, elsuhanó ködök, melyek pontosan azon ábrázolásokat mutatták melyekben ma hollywood munkálkodik. éles fogak, mert valamivel bele kellett döfni ugye az aurák rétegei közé az éltető "nedü" miatt. Ekkor az emberek lefestették, lerajzolták őket, láthatatlan lényeknek ábrázolták őket akiknek nincsen tükörképük és nem is lehet hisz nem a fizikai síkon ténykedtek közvetlenül pusztán ahhoz közeli síkon. Hidegek voltak, mert energetikai rendszerük sűrű és tömény negatív energiával töltött, ez majdnem jeges élményekkel járt. Gyorsak voltak, mert nem blokkolta őket a fizikai tér és anyag súlya, így a szem elől pillanatok alatt eltűnhettek ha kellett. Ezek energiavámpírok. A későbbiekben úgy vélték felfedezni, mintha a vér távozna az erekből, mert az energiaelvonás a szívritmus lassulásával jár, pont mint amikor nagyon álmosak vagyunk. És mi volt az a 2 pont? Ahhoz hogy az energiarendszer azon energiáit csapolhassák ami a legtöbb éltető energiával szolgál, olyan erős energiabehatást kellett ejtsenek az embereken, hogy az egyszerűen kivetült az emberi fizikai testre is. Miért a nyak vagy a csukló? A csuklóban húzódik végig az emberi energiavonalak egyik legvastagabb és legbővebb ellátottságú energiavonala, a nyak tövénél / picivel felette pedig a szívcsakra mint központi energiapont egyik nyúlványa helyezkedik el, mely igen komoly táplálékforrásként mutatkozik meg. Egyébként ezek az energiavámpírok a régi időkben sokkal erősebbek voltak, és emberek testét is bitorolhatták. Ekkor történt meg az, hogy csinos nők vagy férfiak testébe bújva elégítették ki pajzán bujaságaikat, melyről másnap az illető Lófaszt sem sejtett... Szóval mikor vámpírra gondolsz, ne gondold hogy Edward Cullen eléd ugrik és sziszeg :)

Az pedig hogy Gróf.Drakula megbolondul és szívta a vért... van ez úgy... mással is megesik. A régi időkben sok elvetemült és bolond ember élt.

Azok akik pedig vámpír fanok, inkább szektások mint bármi létező magasztalásával foglalatoskodó emberek gyülekezete :D
#3836
2013. aug. 11. 16:53
törölt tag
Penelope-nem hiszem h a te tudásodhoz hasonló te még gyerekcipőbe jársz de jó volt a mestered..
Írj valami újat amit még nem tudunk..ha meg vámpír vagy jer és tégy azzá lol
#3835
2013. aug. 11. 16:51
te azokat a dolgokat akarod itt kicsit máshogy ecsetelni, mint amit már penelope rég le irt!!! Szerintem egyenlőre ülj vissza az iskola padba :D
#3834
2013. aug. 11. 16:48
Hátt tudod nevem 05 láttam hogy az emberek nem aszt tudják mint amit kellene tudniuk bánt az hogy a vámpirok többet tudnak rolunk mint ti roluk de most le irom pár dolgot elöször is a donorság-rol a donorság az valkinek jo valakinek rossz valaki arra vágyik valaki nem akkarja de nem mi döntjünk el emberek hogy a vámpirok mikor hol nyomoznak uttánunk mert mindenkitt figyelnek tudosokatt heckereket orvosok ez példa volt lehet hogy most éppen téged figyelnek mert te kellesz nekik ész-re se veszed de rokonokon barátokon keresztül figyelhetnek de eröl enyit beszéljünk egy kicsitt penelope-rol lehet ött már meg keresték lehet ö donor is volt de nem vagyok benne bizztos ahogy a vámpirok tulajdonságát elnéztem tapasztaltam nem hiszem hogy ö neki enyi mindent meg engednének de hátt eszt majd ti eldöntittek hogy igazat e ir sziasztok
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0