Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#3776
2013. aug. 2. 13:31
"Megint elkezdett itt zajlani az élet. :P
Ha még nem volt, egy kis újdonság: toochee.postr.hu/ujabb-rejtelyes-tengeri-orias
Valószínűleg bálnatetem, de azért így olyan...furcsa.
" – Falcon


Ezt már kitettem nemrégen,de nem baj :-)
#3775
2013. aug. 2. 13:08
Megint elkezdett itt zajlani az élet. :P
Ha még nem volt, egy kis újdonság: toochee.postr.hu/ujabb-rejtelyes-tengeri-orias
Valószínűleg bálnatetem, de azért így olyan...furcsa.

Haha, mondjuk hogyan kerül tengerközelbe viziló?
www.borsonline.hu/20130113_rejtelyes_tengeri_szorny_harapta_le_a_krokodil_fejet
#3774
2013. aug. 2. 12:55
Hihetetlen Magazin
Az USA belföldi hadgyakorlatai aggasztják a lakosságot – és az egész világot…

Vajon mire készül az Egyesült Államok hadereje? Mert valamire igen, ez teljesen biztos. Az utóbbi időszakban drámai módon megnövekedtek a határon belüli csapatmozgások és hadgyakorlatok, jelenleg már ott tartanak, hogy lakott városok utcáin szimulálják a katonák egy esetleges lázadás leverését.

A legutolsó ilyen hadgyakorlat Chicago belvárosában zajlott le, ahol komplett negyedeket zártak le és izoláltak a külvilágtól. Az utcák megteltek katonai járművekkel, gépfegyveres katonák osztogattak parancsokat a rémült civileknek. Az eset egyáltalán nem egyedi.

Korábban Port Angelesben, egy kisvárosban jelentek meg katonai alakulatok, útzárakat húztak fel, helikopterek repdestek egész nap a házak felett, a polgároknak ellenőrzőpontokon kellett áthaladniuk, ha A pontból el akartak jutni B-be. A gyakorlat néhány napjára teljesbe körbezárták a kis települést és nem engedtek se ki se be senkit! Vajon miféle törvényadta, a demokratikus intézményrendszer által alátámasztott jogszabály hatalmazza fel az USA hadseregét arra, hogy ilyen gyakorlatokat valósítson meg és ezzel terrorban tartsa az embereket?

Még megdöbbentőbb az az eset, amikor a Miami mellett húzódó autópályát szállta meg a Nemzeti Gárda, hogy ott fokozott járőrtevékenységet hajtsanak végre és egyéb, lázadás esetén alkalmazandó gyakorlatokat folytassanak le. Talán hihetetlen, de mégis valóság: a gyakorlat során többször is lövések dördültek el. A lakosság ekkora már besokallt és magyarázatot követelt, ami csakhamar megérkezett: A csapatok egy idegen város megszállását gyakorolták. A Nemzeti Gárdával, amely külföldön nem vethető be?

Különösen nehezen hihető ez a magyarázat annak tudatában, hogy az USA elnöke,Yes-We-Scan-Obama parancsára felállítottak egy speciális alakulatot, a 1. Brigade Combat Team-et, melynek bevallott első számú feladata a belföldi zendülések, lázadások leverése.

Országszerte egyre több bejelentés érkezik arról, hogy a katonaság közlekedési csomópontoknál, városok stratégiailag fontos területein hadgyakorlatokat folytatnak, illetve hatalmas csapatmozgásokról is tudni lehet.

Mire készül az Egyesült Államokat (is) a markában tartó Elit?
#3773
2013. aug. 2. 12:35
Rendkívüli Közlemény – Nemzetgyűlés
kaslerarpad.hu/?p=4328
#3772
2013. aug. 1. 21:49
Igen,sejtettem,hogy meglehetősen nehéz napod volt,(amit írtam is az előző hsz-omban,de aztán töröltem).
Remélem ki tudod magadat pihenni!
#3771
2013. aug. 1. 21:41
törölt tag
Penelope kb 3 órát aludtam és azelőtt sem volt valami jó az éjszakám..felkavarodott egy két dolog ..
Majd holnap rád írok és most nem kérdezni akarok kivételesen...
Na tényleg off a TTT.
#3770
2013. aug. 1. 21:39
Nem szokásom felkapni a vizet,mert minek?

Alapból csak reagáltam a linkedre,amiben ,ahogyan láttam,nagyon sok téves dolog szerepel.

Rendben van,ha szerinted nagy részüknek kihal az emberi énjük,szerintem meg nem,inkább csak mivel sokmindent látnak,tapasztalnak a sok-sok év alatt,talán úgy lehetne megfogalmazni,hogy képesek más szemszögből szemlélni a dolgoka.Tudod,minden nézőpont kérdése,és mindennek több oldala van.

Neked is jó éjszakát.
#3769
2013. aug. 1. 21:37
törölt tag
Hold sarlóján Takarót simít a sűrű csend
lebbenő álmok bársonya,
hold sarlóján ringatózik a csillagfényű éjszaka."

Jó éjszakát :)
#3768
2013. aug. 1. 21:22
Lezárás képpen :)

”Az angyalok olyanok, mint egy láthatatlan kéz, amely visszahúz a szakadék széléről. Nem teszik rendbe helyetted az életedet, de támogatnak abban, hogy minden szükséges energiát megkapj ahhoz, hogy végre otthon érezd magad. Vannak események, amelyeket úgyis meg kell tapasztalnunk, de ők akkor is kitartanak mellettünk. Mindig jelen vannak, és ha egyszer megtapasztaljuk a csodás találkozás örömét, egész életünkben vágyakozni fogunk utána. Ahhoz, hogy téged is körbefonjon ez a gyógyító energiamező, nem kell mást tenned, mint szeretni és elfogadni magad.”
#3767
2013. aug. 1. 21:12
Abban tényleg igazad van,hogy ez sokkal bonyolultabb...

Már sokszor leírtam,hogy meglehetősen sokminden van már itt Róluk,több pedig konkrétan nem lesz ,sem közzétéve,sem privátban senkinek sem leírva,talán még egy jó darabig,vagy lehet,hogy sohasem.Sajnálom,hogy nem tetszik,bár úgy tűnt,hogy elfogadtad Szilgyi,amit írtam neked priviben,de ezek szerint még sem.
Az is sokszor már le lett írva,hogy igaz ugyan,hogy a Vámpíroktól indult a fórum,ám mivel minden mindennel összefüggésben van,kicsit bővítsétek a látókörötöket,nem csak belőlük áll a világ.Ennyi.
És,ha ki akarnád ugrasztani a nyulat a bokorból,nem fog sikerülni :-)
Tudod,hogy nem kötelező olvasni a fórumot,ha nem tetszik.
Abban is igazad van,hogy jobb,ha az emberek nagy része nem tud mindent.Én sem mondhatom,hogy mindent tudok,de ezt már megbeszéltük.
#3766
2013. aug. 1. 21:01
törölt tag
Tényleg ne menjünk bele amúgy sem ide tartozik ez már,, holott vámpír fórum,ez sokkal bonyolultabb, és ügye jobb ha az emberiség nagy része nem tud mindent bár nemrégiben még én sem ezt vallottam, de ügye változnak az idők, vele változok én is..
#3765
2013. aug. 1. 20:55
Véleményem szerint meg nem erősebb a ragadozó énjük,pláne nem mindennél...és itt lehetne folytatni,de nem fogok belemenni jobban,ami tudom,hogy sokatoknak nem tetszik,de akkor is ez van.
#3764
2013. aug. 1. 19:59
"Kíváncsi voltam PENELOPE mit írsz a linkemről, és a válasz nem lepett meg ,de vannak benn igazságok is ,,,igaz elvan egy két dolog ferdítve na meg kiszínesítve de nagy vonalakban nem hazudik az író!!
Az ufós téma meg terelés." – szilgyi


Ez kb. olyan,mintha azt mondanám,hogy nagy vonalakban minden Vámpíros filmben található némi igazság (amolyan cseppnyi)is,ahogyan sok egyébben is.
Azt viszont nem tudom hogyan érted,hogy az ufós téma terelés.
#3763
2013. aug. 1. 19:26
#3762
2013. aug. 1. 18:03
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0