Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#3248
2013. jún. 2. 15:05
kristalycsakra.hu/index.php/angyalok1/240-angyalok-a-meditaciorol1
,,A meditáció egy olyan energiaáramlás, melyben a lélek egy másik dimenzióba helyeződik át. Energiatesteid feltöltődnek fénnyel, és egy meditációs burok alakul ki a fizikai test körül.
Ez a burok az, mi a meditációs ciklus alatt megnyitja a kaput a léleknek abba a dimenzióba, hol feltöltődik, hol információhoz jut, és ahol elengedheti azokat a terheket, mire már nincsen szüksége. "
#3247
2013. jún. 2. 14:55
#3246
2013. jún. 2. 12:49
#3245
2013. jún. 2. 11:46
Na erről aztán volt értelme írni,amikor még semmit sem tudnak...
stop.hu/belfold/holttestet-a-kaszino-mogott--tart-a-helyszini-szemle/1151896/
#3244
2013. jún. 2. 11:35
Ugyan már-hiszen a mobiltelefonok,és az internet is alap megfigyelőeszközök,akkor ezen miért is kellene meglepődni?:
idokjelei.hu/2013/06/az-uj-xbox-one-egy-jateknak-alcazott-megfigyeloeszkoz-lesz/
#3243
2013. jún. 2. 10:31
Régen ezt még egyáltalán nem értettem,mostanra már kezdem kapizsgálni:
„Azt mondd magadban: az a valóság, hogy nincs valóság, a valóság egy viszonyfogalom csupán. Egyetlen valóság létezik csak, a nem-valóság – ebből indulj ki, és ott találod magad majd egy álomban, ami azonban már garancia arra, hogy a valóság illúziójának vége számodra. Meg fogod érteni, csak nézz körül jobban a nyúl földalatti üregében!”

adamus-saint-germain.net/q1323/
#3242
2013. jún. 2. 10:26
#3241
2013. jún. 2. 9:47
Jajj,ezt a képet már láttam valahol,valamikor,régebben,és már akkor is a kedvenceim közé tartozott:
www.lelekerintes.eoldal.hu/cikkek/spiritualis-tanitasok/szellemi-ujjaszuletes.html
#3240
2013. jún. 2. 9:04
#3239
2013. jún. 2. 8:06
Más is kap innen email értesítést?
www.21stcenturyilluminati.com/

Lehet hogy valamikor jártam már az oldalon,bár nem rémlik,de hogy nem kértem értesítést,az biztos!Na és persze nem is az én címemre jön,és nem is spam-nak.
No mindegy,lehet hogy van az oldalon érdekesség,még nem tudom.
Kicsit bosszantó tud lenni,amikor úgy kapunk email-t,hogy nem is kértünk semmi hasonló oldalról.
#3238
2013. jún. 1. 19:23
#3237
2013. jún. 1. 19:07
Erről korábban már tettem be egy linket,amin az emberek képei voltak:
Tudósok rejtélyes halála

Az elmúlt két évben David Kelly huszonnégy kollégája távozott az élők sorából.

Drámai összeesküvés-elmélettel rukkolt elő a News of the World, a négymilliós példányszámával messze legolvasottabb vasárnapi újság. A Rupert Murdoch ausztrál sajtócézár birodalmához tartozó bulvárlap kutatásai során arra a megdöbbentő megállapításra jutott, hogy az elmúlt két évben, a július 17-én feltehetőleg öngyilkosságot elkövetett David Kellyvel együtt a világ huszonöt vezető tudósa halt meg rejtélyes körülmények között. Mint arról többször is beszámoltunk, a kiváló biológiaifegyver-szakértőnek tartott dr. Kelly néhány nappal azután vetett véget önkezével életének, hogy munkahelye, a védelmi minisztérium bedobta a köztudatba a nevét, mint aki a BBC forrása volt a kormány iraki fegyver-doszsziéjának „feltupírozását” leleplező tudósításokhoz.

A News of the World számos speciális honlapot fedezett fel a világhálón, amelyek összefüggést keresnek a halálesetek között. Mindegyik tragédiának van magyarázata, de az összeesküvés-elmélet követői rámutatnak arra, hogy több tudós, akik világelsőnek számítottak a biológiai fegyverek kifejlesztésében, egymáshoz képest néhány napos különbséggel haltak meg. Tízen vesztették életüket repülőgép-szerencsétlenség következtében, melyek közül az egyiket egy „eltévedt” föld–levegő rakéta okozta. Ez a bizonyos „véletlen” szerencsétlenség 2001. október 4-én történt, a Tel-Aviv–Novoszibirszk útvonalon. A Siberian Airlines járatán öt izraeli mikrobiológus tartózkodott, akik Novoszibirszk ötven tudományos laboratóriumának egyikébe igyekeztek. A 63 éves Steven Mostow professzor, a fertőző betegségek területén az Egyesült Államok egyik legtekintélyesebb tudósa, saját kis repülőgépének fedélzetén pusztult el az egyik motor elvesztését követően. Ötük halála lakásbetörés során következett be, három tudóst lelőttek. Kellyn kívül egy másik szaktekintély is öngyilkosságot követett el, egy további tudóst késszúrásokkal öltek meg. A kiváltó okok közé tartozik egy szakértő szén-monoxid-mérgezése laboratóriumának zsilipkamrájában, gázolásos baleset és egy harvardi profeszszor, Don Wiley „szédülést” követő rejtélyes zuhanása egy Mississippi feletti hídról. Az elvesztett „csapat” egyetlen női tagja dr. Tanya Holzmayer San Franciscó-i virológus, akit otthonából csöngetett ki egy soha meg nem rendelt Domino’s pizza-szállító, majd az árnyékból egy volt kollégája tűnt elő és lőtte le.

A konspirációelméleteket a titkosszolgálatok, a hadsereg és a tudományos intézmények munkatársai terjesztik e-mailen és az interneten keresztül. A News of the World gyanúját csak megerősítette a befolyásos védelmi hetilap, a Jane’s szerkesztője, aki egyetértett a halálesetek „rejtélyes” voltával. „Ha mikrobiológus lennék, aggódnék” – tette hozzá John Eldridge.

London, 2003. szeptember 13.
#3236
2013. jún. 1. 18:25
www.origo.hu/itthon/20130601-riport-a-hells-angels-motorosklub-alsoorsi-vilagtalalkozojarol.html
Én személy szerint szeretem a motorosokat,legyenek jó vagy rossz fiúk,nem számít.
#3235
2013. jún. 1. 18:18
#3234
2013. jún. 1. 18:04
És még mennyien vannak,akik mindent tudnak rólunk,megkérdezésünk,és engedélyek nélkül is...
hungarian.ruvr.ru/2013_06_01/Az-FBI-mindent-tud-a-Google-felhasznaloirol/

Ha el akarsz tűnni,nem is tudom,azon kívül,hogy se mobil,se internet,került a térfigyelő kamerákat kb. ,és még így sem vagy láthatatlan egyesek számára.Ha tetszik,ha nem.
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0