Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#3188
2013. máj. 29. 7:38
#3187
2013. máj. 29. 7:10
#3186
2013. máj. 29. 7:07
#3185
2013. máj. 29. 7:03
Lehet hogy az volt,lehet hogy nem,soha nem lehet tudni,csak gyanakodni:
www.origo.hu/itthon/20130528-fertozo-agyhartyagyulladasban-meghalt-egy-vaci-gimnazista-lany.html
#3184
2013. máj. 28. 20:41
Igen,értelek,jó levezetés :-)
#3183
2013. máj. 28. 20:37
Olyan embert már én is láttam, aki furán mozgott, járt. És már késő este volt, kapucni is rá volt húzva...elgondolkodtam.

Egyébként szerintem az emberek emlékezet így is, úgy is megkopik. A médiatermékek max. rásegítenek. Hisz a mesékben, legendákban olyan korról is beszélnek, amikor az emberek tündérekkel és óriásokkal osztoztak a Földön. És igaz volt? Ma már a kutya sem tudja. Van egy törénet, amit szimplán nem veszünk komolyan. Vagy nem mindenki.
Vagy ott a jeti. Lehet kicsit hülye példa, de sok ember beszámol arról, hogy látta. 2 kontinensen is. Mi a reakció rá? Városi legenda.
De 200 éve a gorilla is mendemondaként volt kezelve. Ha esetleg beütne az "apokalipszis", maradna néhány túlélő, az ő emlékeikben még lenne gorilla. De a gyerekeik és az ő gyerekeik stb. már csak lefekvés előtt hallanának róluk. Na valahogy így. ;D

Persze, azt kihagytam, ma már mindent dokumentálnak. Ám az Alexandirai könyvtár is leégett. Jó...ma nehezebben lehetne megoldani, tekintve, hogy már minden magánembernek is lehet otthon minikönyvtára mindenféle anyaggal. Viszont miért ne?
#3182
2013. máj. 28. 20:26
A zombik után jönnek majd a vámpírok.Bár már annyiféleképpen elferdítették a dolgokat,persze nem véletlenül,hogy szerintem sokan már akkor sem hinnének bennük,ha egy ott állna előttük,és rájuk vicsorogna.
de nem?Ha belegondolsz...kontaktlencse akár,és persze ott vannak azok az emberek akik agyart csináltatnak maguknak.Fehérebb bőrű ember meg előfordult,pont nemrég láttam egyet,bár barna hajú volt,de elég érdekesen viselkedett,és érdekesen ment :-)
ő volt a zombi-vámpír keverék,már bocs-néha kell a viccelődés is :-D
#3181
2013. máj. 28. 20:20
Jobb félni, mint megijedni.

Amúgy tényleg érdekes. Az egyik barátom megszállottam vonzódik a zombis/élőhalottas játékokhoz/filmekhez. (Habár a vámpír témát elkerüli.) És tényleg nagyon népszerűek manapság: képregény, sorozat, könyv, videojáték. A Dead Island első előzetese (ami az év játéka díjat is megkapta) szintén díjat nyert. Habár szívbemarkoló: www.youtube.com/watch?v=OTtv3DyXRow

Szóval felkapott téma.
#3180
2013. máj. 28. 20:14
"Azt nem tudom. De tény, hogy sokkal hamarabb érzékelik a változásokat, mint az ember. " – Falcon

Na az biztos!
#3179
2013. máj. 28. 20:14
"Ha már járványok, ebből a szempontból kapcsolódó könyv: nightbagoly.blog.hu/2012/11/08/kepzelt_riport_egy_zombihaborurol_world_war_z

Korábban már volt szó a forgatásos balesetről és "sztorikról". De a könyv független ettől. cinestar.hu/cikk/world-war-z-az-iro-velemenye-a-filmvaltozatrol" – Falcon


Na ez nem semmi,és ilyenektől amúgy iszonyúan félnek az emberek,és ezt nagyon jól tudják az Illuk is,és persze a Háttérhatalom is,nem hiába kerülnek elő ilyen könyvek,vagy filmek...
#3178
2013. máj. 28. 20:11
Azt nem tudom. De tény, hogy sokkal hamarabb érzékelik a változásokat, mint az ember.
#3177
2013. máj. 28. 20:09
Nem hiszem,hogy normális viselkedés volt ez a bálnáknál,csakúgy mint a múltkori szamarak,akik szétmarcangoltak egy férfit...meg vannak bolondulva az állatok?
#3176
2013. máj. 28. 20:08
Ha már járványok, ebből a szempontból kapcsolódó könyv: nightbagoly.blog.hu/2012/11/08/kepzelt_riport_egy_zombihaborurol_world_war_z

Korábban már volt szó a forgatásos balesetről és "sztorikról". De a könyv független ettől. cinestar.hu/cikk/world-war-z-az-iro-velemenye-a-filmvaltozatrol
#3175
2013. máj. 28. 20:01
Érdekesség:
hir.ma/kulfold/szines-hirek/video-20-gyilkos-balna-kovette-egy-hazaspar-hajojat/88275

Tudásunk Törékenysége (Carl Sagan)
www.youtube.com/watch?v=XbaVk2bj7j0&list=UUtLufc4Hggawb7dJRAUKnKw&index=26

Maga a film, amiből a jelenetek vannak, Agora. Jó film.
#3174
2013. máj. 28. 19:59
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0