Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#3038
2013. máj. 9. 14:44
#3037
2013. máj. 9. 13:10
#3036
2013. máj. 8. 18:56
Nem tudom,mi az,de nem hiszem hogy teknős.

www.scribd.com/doc/103905598/NOSTREDAMUS-CENTURIAK
#3035
2013. máj. 8. 15:06
Ha nem úszna ilyen gyorsan, azt is mondanám, hogy egy teknős. Egy nagy teknős. Hm...hát még lehet lesz felvétel később róla.
#3034
2013. máj. 8. 14:28
paranormal.hu/news.php?extend.929
,,Még nem sikerült megfejteni, milyen lényről készített videót egy ír filmes stáb. Sokan úgy vélik, a Loch Ness-i szörnyet sikerült végre megtalálni.

Hatalmas népszerűségnek örvend az internetezők körében az a videó, melyen egy ismeretlen szörny szerepel – írja a Huffington Post. Néhány filmes jelenteket vett fel az ír tengerparton, eközben lettek figyelmesek a nagyméretű, eddig azonosítatlan lényre.

Bár már több, mint 170 ezeren nézték meg a videót, senki nem tudja, mi szerepelhet rajta. Számos kommentelő szerint a Loch Ness-i szörny létezését bizonyítja a felvétel, mások pedig gyilkos mutánst látnak benne. Eddig egyetlen szakember sem szólalt meg az ügyben...,,
www.youtube.com/watch?v=BmSb4N8SiY0
#3033
2013. máj. 8. 14:05
#3032
2013. máj. 8. 13:43
nemzeti.net/magyar-garda-betiltva-zsido-garda-lehet-2-989363.html

Halkan jegyezém meg,illetve másolnám ezt be:
,, Reiner Péter, a Magyar Gárda alapító tagja zsidó származását és nemzeti radikális politikai meggyőződését is büszkén vállalja."
index.hu/belfold/reiner6945/
Nem olyan egyszerű éles határvonalat húzni,hiszen a lényeg a bonyolítás,nem az egyszerűség...
#3031
2013. máj. 8. 9:56
Nekem nincsen kutyám.
Én nem használtam riasztót,és szinte kész csoda hogy csak kettő helyen csíptek meg,pedig ahogy léptem,és lóbáltam a kezem,kb.olyan volt mint egy szúnyogfal,amibe mindig beleütköztem.És kullancsot sem szedtem össze.
#3030
2013. máj. 8. 9:41
Hm...na most a kutyát biztos nem fogom levinni a Dunához. De tényleg nagyon sok van, bár azt vettem észre, a szúnyogriasztó beválik. Legalábbis már nem csíptek meg 1 perc alatt 600x.
#3029
2013. máj. 8. 6:54
#3028
2013. máj. 7. 19:42
Energiagömbök - egy másik dimenzió követei...

paramoral.eu/news.php?extend.3043.5
#3027
2013. máj. 7. 19:18
Ó,milyen érdekes..ezt ma már olvastam,gondoltam bele is kötök,de aztán mégsem tettem,ám most mégis...azt hiszem az origon olvastam,mindjárt meg is keresem:
propeller.hu/szorakozas/2690595-gyilkos-kort-terjesztenek-szunyogok

Lássuk az ellentmondást:
,,A parazita a szúnyoggal emberre is átterjedhet.

– Ha egy másik szúnyog megcsípi a már fertőzött állatot, a szúnyogba belekerül a féreg szaporodóképes mikroszkopikus formája. Ez az, ami az emberre is veszélyt jelent. Ha ugyanis ez a szúnyog embert csíp, őt is megfertőzi a féreggel – magyarázta Rengei Antal (51) állatorvos, aki megtalálta a német juhászban a 38 darab férget.

Azok a közönséges gyötrő szúnyogok (Aedes vexans) is átadhatják a veszedelmes kórt, amelyek a hirtelen felmelegedés miatt valóságos inváziót okoznak országszerte. A férgek fajtától függően a bőr alatt kezdenek szaporodni, befészkelik magukat a tüdőbe, és ott gyulladást, később rákot is okozhatnak."

www.origo.hu/tudomany/20130506-emberre-nem-jelent-veszelyt-a-szivfereg.html

,,Ha a felmelegedés hasonló ütemben folytatódik, a mediterrán területekre jellemző élősködő még jobban elterjedhet Magyarországon, de az emberekre nem jelent reális veszélyt.

"Emberekre a szívféreg nem jelent reális veszélyt, az ember a szívféreg számára vakvágány, nem tud benne teljesen kifejlődni" - mondta Fok Éva. A legfertőzöttebb országokban is csak néhány emberi megbetegedésről tudnak. Ezekben az esetekben az elakadt lárvák jellemzően betokozódnak a tüdőben, és csak akkor derül fény a jelenlétükre, amikor esetlegesen légzési panaszokat okoznak. A röntgenfelvételen a betokozódott lárvák kis csomókként láthatók."

Na most akkor hogy is van?veszélyes avagy mégsem?Talán el kéne dönteni,és normálisan közölni...no persze mit számít az,hogy dögivel van szúnyog,ezt biztosan mondhatom,habár a városokban nem tudom mennyi van,de hétvégén erdőt jártam,és késsel lehetett volna vágni őket,annyian voltak,és támadtam,mint a kiéhezett vadállatok...
Jah kérem nem reális veszélyforrás...ahha mondhatjuk úgy is,az meg hogy később még rákosodás is lehet a tokosodott szunyilárvákból nem lényeg ugyebár...
#3026
2013. máj. 7. 18:50
#3025
2013. máj. 7. 18:22
#3024
2013. máj. 7. 10:49
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0