Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#2963
2013. ápr. 24. 18:03
#2962
2013. ápr. 24. 17:51
#2961
2013. ápr. 24. 16:45
Mi van akkor, ha az egész USA-Korea téma csak egy casus belli?
Úgy értem, ha bizonyos vezető hatalmak háborút akarnak, akkor háború lesz, csak a körítést kell megtervezni. A kérdés csak az, hogy miért akarhatnak háborút? (Néhány dolgot az oroszokról, kínaiakról, japánokról már lehet hallani, hogy ki ki mellé állna, egy esetleges háborúban.) Erről hallottatok már?

www.youtube.com/watch?v=u9VuG08__xQ
(UEFA promó kínában)
Lehetett ez egy burkolt célzás?
Nem ez lenne az első ... -> 2.bp.blogspot.com/_siUTd3bwwrA/TJBy2krZZcI/AAAAAAAAADw/ykMPlYeAvFU/s400/January9_1938_NYT_holyhoax.gif (itt azt írják a New York Times-ban, hogy hat millió zsidót öltek meg... pedig ekkor még nem is kezdődött el a szűkebb értelemben vett holokauszt; bár nem tudom, hogy ez mennyire igaz, mert ezt nekem is úgy mutatták, így kritikusan állok a témához)
A videóban ott van a lángoló Big Ben (ez pedig az Illuminati kártyajátéknak is egy lapja).

Ne haragudjatok, ha ez már volt!
#2960
2013. ápr. 24. 15:50
Üdv itt!

index.hu/tech/2013/03/08/milyen_lesz_a_vilag_a_google_glasson_keresztul/

www.technet.hu/hir/20130418/megerkezett_az_elso_google_szemuveg/


Ha tippelni kellene, gondolom a földrengéseknek (ha ŐK csinálják), az a célja, hogy megmutassák É.-Koreának, miért ne ugráljon.
#2959
2013. ápr. 24. 14:18
Szépen,lassan,megfontoltan csökkentik a népesség számát ezzel,azzal,amazzal...Nem is kell feltétlenül szupervírus,hiszen elég ha elhintik hogy néhány eset komoly aggodalommal tölti el az orvosokat,mert hatalmas a járvány kitörésének kockázata,és hajrá oltás,gyógyszer,stb...
idokjelei.hu/2013/04/egy-kohogessel-kezdodott-az-uj-madarinfluenza-virus/?utm_source=feedburner&utm_medium=email&utm_campaign=Feed%3A+IdokJelei+%28Id%C5%91k+jelei%29

www.origo.hu/egeszseg/20130424-who-a-h7n9-az-egyik-leghalalosabb-influenzavirus.html
#2958
2013. ápr. 24. 14:04
"Sziasztok!

Elkezdtem olvasgatni a fórumot az elejétől, de még csak a 15. oldalon tartok. Igyekszem ide is bekapcsolódni...
Penelope, ha lehet, össze tudnád nekem foglalni, hogy mire jutottál eddig?
Egyébként abszolút támogatom az elképzelést, ami szerint a vámpírokat és az embereket is megteremtette egy független hatalom.
A görög mitológiában "utazva" sok érdekességre bukkantam, ami azt mutatja, hogy az isteneik nagyon is léteztek, csak éppen
nem emberek voltak... " – Kallsite


Szia!

Üdv itt!

Összefoglalni elég nehéz lenne,a legrövidebben annyival tudnám talán,hogy minden-mindennel összefüggésben van.Nem véletlenül keresgéltem mindenfelé,és tettem fel olyan dolgokat is,amik első ránézésre nem is hozhatók összefüggésbe.Persze van néhány,ami valóban nem,de a többség az igen.
Ide sokan csak,és kimondottan a vámpírok miatt jönnek,ami persze érthető,hiszen ez a cím is,és ugye én is onnan indultam,de bízom benne,hogy a fórumot olvasgatva azért lesznek,akik rájönnek néhány fontos dologra is,és majd egy kicsit elvonatkoztatnak a Vámpíroktól,bár tény ,hogy ők is vannak annyira fontosak az egészben,mint az összes többi darabka.
#2957
2013. ápr. 24. 12:06
Sziasztok!

Elkezdtem olvasgatni a fórumot az elejétől, de még csak a 15. oldalon tartok. Igyekszem ide is bekapcsolódni...
Penelope, ha lehet, össze tudnád nekem foglalni, hogy mire jutottál eddig?
Egyébként abszolút támogatom az elképzelést, ami szerint a vámpírokat és az embereket is megteremtette egy független hatalom.
A görög mitológiában "utazva" sok érdekességre bukkantam, ami azt mutatja, hogy az isteneik nagyon is léteztek, csak éppen
nem emberek voltak...
#2956
2013. ápr. 23. 19:48
A földrengéssel kapcsolatban már azon gondolkoztam,hogy vajon sima földrengés volt-e?Már csak azért is,mert többen írták,mondták,hogy lökéshullámot éreztek,ami azért elég érdekes szerintem.Szóval nem vagyok én ebben annyira biztos,hogy sima földrengés volt.
#2955
2013. ápr. 23. 11:43
Ó,hát persze hogy nincs...csak egy kicsit fényezik magukat,hogy lássuk,azért működik a dolog...
hungarian.ruvr.ru/2013_04_23/Kanadaban-elhar-tottak-egy-komoly-terrortamadast/
#2954
2013. ápr. 23. 11:41
Majd azt mondják,beszabadult egy szerencsétlen egérke oda is.....
hungarian.ruvr.ru/2013_04_23/Veszleall-tast-kellett-vegrehajtani-egy-del-koreai-atomreaktoron/
#2953
2013. ápr. 23. 11:34
#2952
2013. ápr. 23. 8:42
#2951
2013. ápr. 23. 8:16
#2950
2013. ápr. 23. 7:09
Pont pár napja említettem,hogy kicsit sok a földrengés mostanság:

4.8-as földrengés Heves megyében
www.katasztrofak.abbcenter.com/?id=126404&cim=1

www.origo.hu/tudomany/komment/20130423-foldrenges-volt-magyarorszagon.html?cmd=gettid&status=ok#komment
#2949
2013. ápr. 22. 20:46
Hát...nem azt mondom,hogy nem lehetnek szélsőséges esetek,de a mostaniról például nagyon keveset tudni teljes bizonyossággal,és persze hogy a legtöbb ember támad,még akkor is ha semmi sem biztos.
Amúgy biztos hogy tényleg el fognak térni a hírek,és mint mindig,ha eltérések vannak,akkor kell igazán gyanakodni,hogy valami nem oké az egész körül.
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0