Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#2903
2013. ápr. 16. 15:09
#2902
2013. ápr. 16. 14:23
#2901
2013. ápr. 16. 13:52
#2900
2013. ápr. 16. 12:34
Ennél rosszabb felvételt nem is lehetett volna készíteni...

www.pecsistop.hu/tudomany/ufo-6-kilometeres-azonositatlan-dogot-vettek-videora/1138783/
#2899
2013. ápr. 16. 11:50
#2898
2013. ápr. 16. 11:43
#2897
2013. ápr. 16. 11:30
"Sziasztok!

Most csatlakoztam az oldalhoz és meg kell mondanom, nagyon sok szuper és érdekes dolgot olvastam itt. Sokat lendítenek rajtam az itt olvasottak, hogy magam is melyebben beleássam magam a témába! Szép napot mindenkinek!" – Reachel2909


Üdvözöllek itt! :-)
#2896
2013. ápr. 16. 9:46
Sziasztok!

Most csatlakoztam az oldalhoz és meg kell mondanom, nagyon sok szuper és érdekes dolgot olvastam itt. Sokat lendítenek rajtam az itt olvasottak, hogy magam is melyebben beleássam magam a témába! Szép napot mindenkinek!
#2895
2013. ápr. 15. 20:24
Vagyis hazudnak tovább rendületlenül,és az a legszomorúbb,hogy lesznek,akik elhiszik majd:
www.origo.hu/itthon/20130415-onnek-levele-erkezik-orban-viktortol.html
#2894
2013. ápr. 15. 10:17
,,A magyar föld olyan, mint egy kehely, amelyben most beavató energiák áramolnak. Vegyük észre, hogy ha a világűrből szemléljük a Kárpát-medencét, akkor egy agyat, mindamellett energetikai szempontból – és nekünk most ez a lényegesebb – egy kelyhet formáz, amely valóságos parabola-antennaként gyűjti be és raktározza a kozmosz csillagsugárzását.

2012. november 20-tól ezek a különleges, beavató erőhatások bizonyos magyarok számára elhozzák a tudati lélek korát, ami több dolgot fog eredményezni. Egyrészt egy vérvonal sarjai (titok, hogy melyiké) eme kozmikus erők hatására beavatódnak. Magyarul ettől az energetikai anomáliától belülről fogják tudni, hogy mi a dolguk, mi a küldetésük. Ez egy belső, egyelőre láthatatlan folyamatot indít el a magyarság sorsában. Másrészt más emberekre – akik nem tartoznak ebbe a vérvonalba – ez az energetikai hatás lehetőséget kínál a fejlődésre azáltal, hogy támogatja az eredendő egység kialakítását.

Mit értek vérvonal alatt? Spirituális értelemben a vérvonal egy ember feletti létkategória, amely magasabb rendű erők, ideák és mágikus képességek birtoklását teszi lehetővé tagjai számára. A vérvonalba tartozást többnyire nem lehet földi fejlődéssel elérni, mert ez egy teremtési, lélekhez kapcsolódó erény. Ilyenek voltak például a valódi dinasztiák Kínában, Egyiptomban, Indiában, Japánban és a világ többi uralkodóházában, beleértve a Magyar Szakrális Királyságot is.



Összegezve azt mondhatjuk, hogy a felszabadító energiák megkezdik azt a várva-várt energetikai és belső átalakítást, amit a korszakváltás folyamatai kínálnak. Ez egy személyes folyamat, amelyről csak az fog tudni, akinél zajlik. Nyilván ez nem publikus, kivált, hogy éppen az anonimitás adja a védettséget e vérvonal sarjai számára.

Ugyanakkor, aki felméri ennek az energetikai anomáliának a lehetőségét, az kellő ráhangolódással: meditációval, koncentrációval és imával, szintén részesülhet ebből a mennyei eszenciából. Ez a tiszta szándékkal bíró ember számára a magasabb tudati létállapot kialakításra szolgáló lehetőséget hozza el. Így kap esélyt minden Kárpát-medencében élő, igaz lelkületű ember a tudatos sorsformálásra, hiszen ez az energiateremtő képességek kialakítására és fokozására szolgál."
#2893
2013. ápr. 15. 6:43
Mi is a Grál valójában?
www.szent-gral.hu/rovat/16/miisa.html

www.szent-gral.hu/rovat/17/merlin_arthur_kiraly_es_a_gral.html

,,A Grál nem egy tárgy. Olyan szellemi valóságot jelképez, mely világosságerejét a szívbe sugározza, és közvetlenül a lélekhez szól."

www.szent-gral.hu/cikk/9/parzifal_legenda.html

Egészen érdekes oldal,nem is tudom eddig miért nem leltem rá.
#2892
2013. ápr. 14. 15:43
#2891
2013. ápr. 14. 10:31
#2890
2013. ápr. 14. 8:25
#2889
2013. ápr. 14. 8:14
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0