Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#2798
2013. ápr. 1. 11:58
#2797
2013. ápr. 1. 10:23
#2796
2013. ápr. 1. 10:11
#2795
2013. ápr. 1. 9:25
2011 szept-ben indítottam,hihetetlenül rohan az idő :-) Jó,ez nem tartozik a tárgyhoz,csak tényleg elég hihetetlen,és mondhatni napi szinten azóta folyamatosak a bejegyzések.Nem gondoltam volna a legelején,de örülök neki :-)
És Kellemes Húsvétot mindenkinek!
#2794
2013. ápr. 1. 9:00
Az Illuminátusokról is elég sok szó esett már,de hogy nagyon tömören összefoglaljam:
A zsidókból épül fel a szabadkőművesség,belőlük pedig összeáll az illu,de persze nem ők vannak a piramis csúcsán,viszont ők azok,akik előszeretettel kísérletezgetnek emberekkel,és állatokkal,és igen van a nagy terv a népességcsökkentés,amit láthatsz bármerre nézel,vagy ha olvasod a híreket,és egy-kettő elég gázos,hogy úgy mondjam,mert az ember alapból sejti mögötte a stiklit.Az Illu. kezében van a hatalom,de erről is már írtunk korábban,és arról is hogy van magyar ág is,nem csak amerikai.
A Biblia meg szépen meg van hamisítva,ez is volt már téma :-)
Azt tudom tanácsolni,mindenki,ha gondoljátok,nézzetek szét a saját lakhelyetek körül ,már ami a zsidókat illeti,és rakosgassátok össze a darabkákat.Lehet hogy néha meglepődnétek kicsit.Viszont gyanakvónak kell lenni velük,mert nagyon megtévesztőek tudnak lenni.
Talán még annyit segítségnek,hogy amik ide felkerültek eddig,azok szinte mind összefüggésben állnak egymással.
Bocsánat,de mindent én sem írok le szívesen a nagyvilág számára konkrétan.Tudom,hogy úgy sokkal egyszerűbb lenne,de...
#2793
2013. ápr. 1. 8:47
"Szóval, úgy gondoljátok, hogy egy vírus miatt van? És arról feltételezés, hogy ez a vírus hol, mikor és hogyan alakult ki? Tehát ki lehetett a nulladik vámpír? Értelem szerűen igen átadható mint akármilyen más betegség ami testnedvek formájában gazdát cserélnek! Csak ez legalább egy hasznos vírus, nem olyan mint mondjuk más ami kellemetlen vagy éppen halálos lehet! És mit gondoltok a testhőjükről? És a szívverésükről, tényleg áll a szívük? Végül is vérük nekik is van, azt nem kell keringtetni? És a nyelv, a beszélt nyelv. Van saját egyezményes nyelvük? Bár merre járnak a világban nem kell tudniuk idegennyelvet? És az utazás menete, a napfény és társai? Erről valakinek ötlete?" – TTGuy

Ha átolvastad a fórum nagy részét,akkor ezekre szinte mindre választ kapsz.
#2792
2013. ápr. 1. 1:10
Az illuminátus rend alakulásáról

Az első tény az Illuminátus Rend létezéséről 1776-ra datálható. Ekkor élt és működött egy bizonyos Adam Weishaupt (1748-1811). Ő egy kikeresztelkedett zsidó családból származott, fiatal korában jezsuita szerzetesnek készült. Diákévei alatt keveredett a szabadkőművességbe, és 1776-ban május elsején hivatalosan is megalapította az Illuminátus Rendet. Valószínűleg maga a Rend ekkor már létezett egy ideje, és Weishaupt nem is a legmagasabb vezetője volt, de valamiért úgy érezték, hogy láthatóan is meg kell jelenniük a történelem porondján. A Rend nagyon gyorsan magába olvaszotta a szabadkőművesség vezetőit, így gyakorlatilag hierarchikusan fölé került. A szervezet rögtön el is kezdett dolgozni (vagy már dolgozott egy ideje és most folytatták) a tervükön az új világrendről. (Magáról az új világrendől valószínűleg a következő cikk fog szólni, hiszen elég bonyolult ahhoz, hogy külön posztot érdemeljen).

Mikor elkészült a tervük, összefoglalták a “Protocols of the Elders of Zion” nevű dokumentumba. A Rend ravaszsága már itt is meglátszott, hiszen az egész dokumentum úgy volt megírva és megfogalmazva, hogy ha véletlenül kikerül vagy kudarcot vall, az egész felelősséget a zsidóságra lehessen hárítani (ami egyébként azért is érdekes, mert a Rend vezetői többnyire maguk is zsidó származásúak voltak). Ez meg is történt, hiszen (ahogy Bill Schnoebelen fogalmaz) Isten keze beleszólt az ördögi tervbe. A Rend egyik hírvivőjét ugyanis egy küldetése közben villámcsapás érte, és a holttest mellett illetéktelenek megtalálták a dokumentumot. Ezek után a Rend több tagját bebörtönözték vagy kivégezték, magát a Rendet pedig betiltották. Ennek hatására alakult ki az a szokás, hogy az akciókat fedőszervezeteken keresztül viszik véghez. Maga Weishaupt elkerülte a letartóztatást, és még egy ideig beszélt az Illuminátus Rendről, amíg egy szép napon valakik meg nem gyilkolták. Lehet tippelni, kik voltak. Ezek után az Illuminátus Rend soha többé nem bukkant fel nyíltan és szervezett formában a történelemben. Természetesen ennek ellenére végig jelen voltak, de már nem gonosz bácsiként, hanem jóságos üzletemberekként, akiknek a felszínen semmi közük sem volt az éppen aktuális háborúkhoz vagy katasztrófákhoz.
#2791
2013. ápr. 1. 1:07
"És láttam, hogy a földből feljön egy másik fenevad ; két szarva volt, amely hasonló volt a Bárányéhoz, de úgy beszélt, mint a sárkány. Ez gyakorolja az első fenevad teljes hatalmát az ő nevében, és rábírja a földet és lakóit, hogy imádják az első fenevadat, amelynek meggyógyult a halálos sebe. Nagy jeleket tesz, még tüzet is parancsol le az égből a földre, az emberek szeme láttára; és megtéveszti a föld lakóit azokkal a jelekkel, amelyeket képes megtenni a fenevad nevében; és azt mondja a föld lakóinak, hogy készítsenek bálványképet a fenevad tiszteletére, akin a kard által ejtett seb van, de életre kelt. Megadatott neki, hogy lelket leheljen a fenevad képmásába, hogy megszólaljon a fenevad képmása, és hogy akik nem imádják a fenevad képmását, azokat mind megölesse. És megadatott neki, hogy mindenkit, kicsiket és nagyokat, gazdagokat és szegényeket, szabadokat és szolgákat jobb kezükön vagy homlokukon bélyeggel jelöltessen meg, és hogy senki se vehessen vagy adhasson, csak az, akin bélyegként rajta van a fenevad neve vagy nevének a száma. Itt van helye a bölcsességnek! Akinek van értelme, számítsa ki a fenevad számát, mert egy embernek a száma az. Az ő száma pedig hatszázhatvanhat."

(Biblia)

Read more: holdlanya.hupont.hu/22/illuminatusok-hatalmanapjainkban#ixzz2PA5HgvJy
#2790
2013. már. 31. 23:48
Szóval, úgy gondoljátok, hogy egy vírus miatt van? És arról feltételezés, hogy ez a vírus hol, mikor és hogyan alakult ki? Tehát ki lehetett a nulladik vámpír? Értelem szerűen igen átadható mint akármilyen más betegség ami testnedvek formájában gazdát cserélnek! Csak ez legalább egy hasznos vírus, nem olyan mint mondjuk más ami kellemetlen vagy éppen halálos lehet! És mit gondoltok a testhőjükről? És a szívverésükről, tényleg áll a szívük? Végül is vérük nekik is van, azt nem kell keringtetni? És a nyelv, a beszélt nyelv. Van saját egyezményes nyelvük? Bár merre járnak a világban nem kell tudniuk idegennyelvet? És az utazás menete, a napfény és társai? Erről valakinek ötlete?
#2789
2013. már. 31. 20:06
#2788
2013. már. 31. 16:43
Csak egy dalszöveg,bár nekem többet mond:
www.zeneszoveg.hu/dalszoveg/82238/caramel/jelenes-zeneszoveg.html
#2787
2013. már. 31. 15:48
Egy kicsit ezt szeretném boncolgatni:
www.youtube.com/watch?NR=1&v=kgREBbJsMts&feature=endscreen

Bevallom töredelmesen hogy már láttam korábban,és hát szerintem aki online híreket olvas,azok már mind látták a videót,hiszen még a hírek is lehozták a neten.
Az igazat megvallva,itt nekem tagadásba kapcsolt az agyam,ami a pasit illeti,holott tudom hogy vannak idegenek,na de...no mindegy.Amit viszont nem vettem észre az kettő dolog-bizonyára azért nem tűnt fel,mert olvastam a szöveget,és a pasit néztem.Az egyik az a videó 0:30.-percénél lévő bal oldali nagy kivetítőkön,azok közül is a közelebbin lévő kevert nem is tudom mi,zászló talán?Amit aztán viszont látunk,csak ténylegesen elegyítve akkor,amikor ráközelít a kamera a pasira,ott a háttérben a hatágú csillag.Bizony ,erre felhívták a figyelmemet,pedig mint mondani szokták:az ördög a részletekben rejtőzik.
Tehát ott az a csillag ténylegesen egyesít néhány zászlót,és nemzetet,na de az egész a csillagba ágyazva.Vagyis akkor ki is a főnök??

Továbbá,az AIPAC konferenciáról:
hu.metapedia.org/wiki/AIPAC_konferencia

Szép Új világ.... :-\

Ez 2011-es:
www.ynetnews.com/PicServer2/24012010/3231560/11_wm.jpg
A videóban látható kicsit másmilyen.
#2786
2013. már. 31. 15:08
#2785
2013. már. 31. 14:35
#2784
2013. már. 31. 10:34
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0