Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#2753
2013. már. 26. 15:30
Na ez már sok(k)-el lehet felejteni,hogy bármit is aláírok,ide aztán ne jöjjenek,mert azonnal mehetnek is vissza oda ,ahonnan jöttek:
www.origo.hu/itthon/20130326-az-allampolgarok-otthonaiban-is-lehet-ezentul-alairast-gyujteni.html
,,251 igen és 3 nem szavazattal - kivételes sürgősséggel - hagyták jóvá a képviselők."
ccc...bűzlik valami...
#2752
2013. már. 26. 13:45
#2751
2013. már. 26. 13:42
#2750
2013. már. 26. 12:38
#2749
2013. már. 26. 11:13
Mintha nem lenne mindegy,kiknek a társaságát is élvezte ::)
Már azt sem tudják,miket írjanak róla,csak hogy eltereljék a szót:
borsonline.hu/20130326_kislanyokat_rendelt_berezovszkij
Nem úgy van hogy halottról jót vagy semmit?
#2748
2013. már. 26. 9:29
"[quote author=Falcon link=topic=434.msg25595#msg25595 date=1364276676]
Hát persze, hogy öngyilkos lett. nol.hu/kulfold/berezovszkij_felakasztotta_magat" – Penelope


Valakinek útban volt...
Ha csak ezt nézzük:
,,oligarcha holttesténél „ott volt egy sál”, a nyakán pedig fulladásos halálra utaló jelek voltak."
Először is,ha valaki felakarja magát akasztani,akkor a kötelet választja,a másik hogy a holttesténél volt a sál,nem a nyakán rajta.Ha felakasztja magát,akkor megcsomózza a sálat a nyakán,amit nem is nagyon lehet,jó,persze attól függ mennyire széles.

És naná,hogy kizárják az idegenkezüséget,mert ezt kapták parancsba,amúgy is tök mindegy ki mit gondol,hiszen a zsaruk intézik a dolgot,lehetnek összeesküvés elméletek,azok csak elméletek fognak maradni,hiszen senki más nem férhet hozzá a holttesthez,csak az arra kijelölt emberek...
Tudom hogy te is így gondoltad,én csak bővebben kifejtettem :-)" – Penelope

;)
#2747
2013. már. 26. 8:09
"Hát persze, hogy öngyilkos lett. nol.hu/kulfold/berezovszkij_felakasztotta_magat" – Falcon

Valakinek útban volt...
Ha csak ezt nézzük:
,,oligarcha holttesténél „ott volt egy sál”, a nyakán pedig fulladásos halálra utaló jelek voltak."
Először is,ha valaki felakarja magát akasztani,akkor a kötelet választja,a másik hogy a holttesténél volt a sál,nem a nyakán rajta.Ha felakasztja magát,akkor megcsomózza a sálat a nyakán,amit nem is nagyon lehet,jó,persze attól függ mennyire széles.

És naná,hogy kizárják az idegenkezüséget,mert ezt kapták parancsba,amúgy is tök mindegy ki mit gondol,hiszen a zsaruk intézik a dolgot,lehetnek összeesküvés elméletek,azok csak elméletek fognak maradni,hiszen senki más nem férhet hozzá a holttesthez,csak az arra kijelölt emberek...
Tudom hogy te is így gondoltad,én csak bővebben kifejtettem :-)
#2746
2013. már. 26. 6:44
Hát persze, hogy öngyilkos lett. nol.hu/kulfold/berezovszkij_felakasztotta_magat
#2745
2013. már. 25. 20:39
#2744
2013. már. 25. 18:11
www.sokkaljobb.hu/content/moszados-kivégzési-akcióban-segédkeztek-magyar-légtérbe-berepülő-izraeli-kémrepülőgépek-2010
#2743
2013. már. 25. 14:29
index.hu/kulfold/2013/03/25/vilagszerte_pusztit_az_elhuzodo_tel/

Szorongatnak minket nagyon,minél tovább húzódik a tavasz beköszönte,annál rosszabbak lesznek a termések-termények,annál drágább lesz minden,minél kevesebb van,és annál többen nem tudják majd megvenni az élelmiszereket,minél drágábbak lesznek....Minél több a leesett hó,annál több lesz az árvíz,ami megint csak nem kedvez semminek sem...nem jó ez így.
#2742
2013. már. 24. 15:07
#2741
2013. már. 24. 9:27
A második világháború után véletlenül előkerült Holt-tenger tekercsekből.:

„Jézus a templom előcsarnokában ült, és sokan jöttek hozzá, hogy meghallgassák tanításait. Valaki megkérdezte tőle: » Uram, mit tanítasz az életről? « Ő pedig így felelt: » Boldogok, akik sokat tapasztalnak, mert szenvedéseik által tökéletessé válnak. Olyanok lesznek ők, mint Isten angyalai az égben, és sohasem fognak meghalni, sem nem kell újjászületniük többé, mert születésnek és halálnak nem lesz többé hatalma felettük.”

(37, 1-2)

„Amiképpen minden teremtmény a láthatatlanból érkezik erre a világra, azonképpen a láthatatlanba tér vissza, és így jönnek újra és újra el, amíg csak meg nem tisztulnak… Van feltámadás a testből – és van feltámadás a testben. Az élet felszáll a húsból és leszáll a hús életébe.

Az a test, amit a sírba fektettek vagy elégettek, nem az a test, amivé lesz majd; mert akik visszajönnek, más testet kapnak majd, de az is az övék lesz, és amit az egyik életükben vetettek, azt aratják le majd a következőben, mert nagyobb lesz az ő örömük az eljövendő életükben. Boldogok, akik az igaz utat járják ebben az életben, mert ők megkapják az élet koronáját.”
#2740
2013. már. 24. 9:17
#2739
2013. már. 24. 7:44
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0