Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#2573
2013. feb. 28. 12:19
Nem tudom én sem,viszont eleve nem oké hogy Izreli laborban vizsgálták...plusz hogy hagyták beszélni az illetőt,aki a vérről nyilatkozott.
Szerintem a Frigyláda különben is már régen megvan,csak naggggyon biztos kezekben...sok mással egyetemben.No de ez van,majd egyszer talán ez is kiderül.
#2572
2013. feb. 28. 12:13
Pont ma olvastam ismét a Frigyládáról-itt:
hatarzona.lapunk.hu/?modul=oldal&tartalom=238328
#2571
2013. feb. 28. 12:11
"Az, hogy miért kell lemondania, sok okkal magarázható. Lehet rögtönözni kell, mert történt "valami". Muszáj a terveik következő fokára lépni gyorsan. (Pl. sokan támadták, valami kitudódni készült róla, egészségi állapota romló, akármi...)
" – Falcon


Ha lehet tippelgetni,én arra tippelnék,hogy egyfajta magasabb cél kötelez,és ezért kellett lemondania,talán itt volt az ideje,de az is lehet kicsit felgyorsítják a dolgokat....
#2570
2013. feb. 28. 10:40
Az, hogy miért kell lemondania, sok okkal magarázható. Lehet rögtönözni kell, mert történt "valami". Muszáj a terveik következő fokára lépni gyorsan. (Pl. sokan támadták, valami kitudódni készült róla, egészségi állapota romló, akármi...)

Ebben nem tudom mennyi az igazság, paramoral.eu/news.php?extend.2765.14
Inkább mesére voksolnék, különben ma már ebből szenzáció lenne egyébként is. (2000 előtti eset, nem mai)
#2569
2013. feb. 28. 9:53
Akkor sem stimmel valami ezzel az egésszel....
www.origo.hu/nagyvilag/20130228-ma-van-xvi-benedek-utolso-napja.html
#2568
2013. feb. 28. 9:40
Ezek a történelemkönyvek már csak olyanok...
Az első részét az Ávósoknak megnéztem,hát,nem semmi.
#2567
2013. feb. 28. 8:29
Miről nem beszélnek a régi krónikák, mégis valahogyan odavarázsolódnak a történelemkönyvekbe: www.youtube.com/watch?v=VORuppDDXNs
(Vagy miről beszélnek és mégsem kerülnek bele a történelemkönyvekbe.) :)

Youtubon is fent van pár rész, ahogy nézem: www.youtube.com/watch?v=HuZVjuGcrZg (Kubínyi)
#2566
2013. feb. 28. 6:34
"Na én már szedek is le párat. :) Eddig megy.

És még itt tartunk 2013-ban is. xD" – Falcon


Örülök neki,hogy működik.Majd én is megpróbálom ma,csak ez a béna gép nem tudom bírni fogja--e ,pedig megnézném őket!
#2565
2013. feb. 27. 20:32
Na én már szedek is le párat. :) Eddig megy.

És még itt tartunk 2013-ban is. xD
#2564
2013. feb. 27. 20:04
Hogy ez a MAZSIHISZ mindenhol ott van és volt.... ::)
,,TILTOTT film: ÁVÓSOK - Törvénytelen szocializmus
TILTOTT műsorok: KÖZÜGYEINK és AGORA
TILTOTT információk: a magyarság eredete és közelmúltja

Az ávósokról az MTV-ben 1994-ben készült filmet, A törvénytelen szocializmust a MAZSIHISZ panaszára tiltották le, arra hivatkozva, hogy az elkövetők származását nagyon kidomborítja. Kubinyi Ferenc, a film alkotója és forgatókönyvírója a betiltás idején átadott egy példányt Kubínyi Tamásnak a következő üzenettel: "Tamás, ha eljön az ideje, tudni fogod, hogy mit tegyél ezekkel a filmekkel." 1995-ben Kubinyi Ferenc nyilvánosságra hozta azt a Horn saját kezével írott önéletrajzot, melyből kiderül, hogy a miniszterelnök pufajkásként 1956-ban részt vett a több ember életét követelő Nyugati pályaudvar előtti bosszúakcióban. Nem sokkal később Kubinyi Ferenc meghalt, a kézirat a Honvédelmi Minisztérium levéltárából "eltűnt", a kéziratért felelős levéltári igazgatót magas kitüntetéssel nyugdíjazták. A módszerváltás húsz éve alatt az érdemi kérdésekben semmi nem változott, az ávósok és leszármazottaik ma is az ország erőforrásainak legfőbb haszonélvezői. A diktatúra működésének felelősei - közöttük a ma is élő Biszku Béla, vagy a családjában továbbélő Apró Antal - büntetlenül élvezik a hatszázezer forintnál magasabb nyugdíjakat, miközben az '56-os hősök megélhetésükért küzdenek és a nemzet színe-java nyomorog. 2006-ban a forradalom és szabadságharc 50. évfordulóján azok hozzátartozói álltak bosszút a magyar népen, akiknél a számonkérés és a teljes elszámoltatás elévülhetetlen szükségszerűség lett volna egy jogállamban.

Kubínyi Tamás a DUNA Televízióban 2006 szeptemberében indította el a Közügyeink c. műsorát, amelyet két rész után levettek képernyőről a 12 évvel korábban keletkezett ávós filmhez hasonlóan. A műsor első része a hazugság ötven esztendejét dolgozta fel, rámutatva arra, hogy Gy. F. öszödi beszéde korántsem egyedülálló a magyar közelmúltban. A Közügyeink második része rámutatott a válság gyökereire akkor, amikor még tilos volt Magyarországon válságról beszélni. Röviddel ez után Kubínyi Tamás történelmi műsorát, az Agorát is betiltották. A DUNA Televízió akkori és mai felelős vezetői, Cselényi László elnök és dr. Balogh Júlia igazgató ma is több milliós havi fizetést kapnak azért, hogy a DUNA Televízión ne készüljön valódi tényfeltáró műsor, az Autonómia csatornán pedig évek óta egyetlen új műsor se készüljön. A műsorok betiltása köztörvényes bűncselekményekkel, az alkotó és családja életveszélyes fenyegetésével történt, nem kímélve a kiskorú gyermekeit sem. A DUNA Televízió vezetői az adófizetők pénzén óránként nettó 50 ezer forintos órabért fizettek annak az ügynöknek, aki az AGORA felszámolásában közreműködött. Az Agora legfontosabb adásai elérhetőek a www.magyartaltos.info weblapon. Időközben Kubínyi Tamás létrehozta az AGORA Kiadót, amely a magyar őstörténet tiltott információit az Álmos hét könyve c. sorozatba foglalta, és tervben van a történelmi félmúlt feldolgozása. A már kiadott könyvek megrendelhetőek a +36 30 326 8826-os számon az Agora Kiadótól, és itt tájékoztatást kapnak a tiltott műsorok elérhetőségéről is. Itt tartunk 2010 júniusában, ezért van égetően szükség új médiatörvényre, a felelősök számonkérésére és a tiltott műsorok közzétételére."
Filmek megnézhetők,és letölthetők elvileg,mert én még nem néztem meg,de remélem müxik:
www.utolag.com/Letiltott.htm
#2563
2013. feb. 27. 13:39
#2562
2013. feb. 27. 13:31
gyogyitoharcos.hu/?modul=oldal&tartalom=1141675

,,E dinamikus egyensúlyi állapotban egymás mellett létezik két (a régi és az új) földi tudatosság. Az új tudatosság képviselői mellett fontos azoknak a szerepe is, akik a régi tudatosságot képviselik. Ők is fontosak az egyensúly fenntartásában, de egy ideig még nem lesznek képesek felfogni az új energiai lényegét, míg az új energiába indulók mind a kettőt látják. Az új energiás emberek feladata a felderítés, amihez a biztonságos hátteret a régi energiások adják. Mindig lesz egy összekötő szál a régihez, ami egyensúlyt és biztonságot ad.

Ahogy a két energia minél jobban elválik egymástól, úgy alakulnak az emberek közötti kapcsolatok. A napi kapcsolatok azonban egyre nehezebbek lesznek, sok a válás, sok kapcsolat szakad meg, új - egymást segítő - kapcsolatok alakulnak ki."
#2561
2013. feb. 27. 10:17
Erre már nem is mondok inkább semmit.
index.hu/tech/2013/02/26/2016-ban_indul_a_titanic_2/
#2560
2013. feb. 27. 10:10
Kurta,mint a malacka farka,mert ez nem érdemel hosszabb magyarázkodást bizonyára.
index.hu/gazdasag/2013/02/26/az_eu_visszaker_9_3_millio_euro_tamogatast/
A lényeg,hogy fizess magyar!Valamiért visszakérdik a pénzt-csak nem kell valami nagyobb gazságra esetleglegleg???
Jöhetnek az újabb megszorítások-juhhééééé :-/
#2559
2013. feb. 27. 10:01
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0