Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#2558
2013. feb. 27. 9:59
www.origo.hu/nagyvilag/20130227-a-ho-mentette-meg-a-meregtol-a-japanokat.html
,,Azt még továbbra is vizsgálják, hogy a szennyezés eljutott-e a közeli víztározókba és a gyártelepen kívül eső vízfolyásokba."
Ennyit erről...
#2557
2013. feb. 26. 17:55
#2556
2013. feb. 26. 16:01
www.mazsihisz.hu/2013/02/23/lagymanyos-vs-csepel-–-legyen-e-zsinagoga-csepelen-es-egy-lemondas-5936.html

Egy kis érdekesség kérem szépen.Látható hogy még ha egy Rabbi is az illető,de nem csak bólogat,hanem kritikát mer megfogalmazni,még azokat is elüldözik..A cikk alján lévő hsz-át a Rabbinak érdemes elolvasni.Hm...mellékesen megjegyzem hogy én régebben írtam pont ennek a rabbinak-de ez tényleg csak mellékes.Azonban nagyon szívesen elbeszélgetnék majd egyszer vele erről-arról.
Csak egy kis idézet a hozzászólásból:
,,Ma már minden tisztán gondolkodó ember világosan látja, hogy milyen okok miatt nem áll szóba egyetlen magára is adó szervezet sem a MAZSIHISZ-szel, sem a láthatatlan és érezhetetlen BZSH-val.

Látja, hogy többek között mi is az oka annak a ténynek, miszerint a kormány - stratégiai kérdésekben - nagyrészt az EMIH-el tárgyal.

Összefoglalva.
A tévedés jogát fenntartva, rájöttem, hogy a BZSH (és MAZSIHISZ) irányába legközelebb akkor érdemes kritikai hangot megfogalmaznom, ha a közgyűlés tagjai, azaz a választottak és a választók függelmi viszonya megváltozik.

Azaz pápá hitközségi politika!
És éljenek a programokkal bíró, jövő felé orientálódó zsidó közösségek!"
Mindenki vonja le a saját maga következtetését.(Ha akarja)
#2555
2013. feb. 26. 15:25
#2554
2013. feb. 26. 14:21
#2553
2013. feb. 26. 13:32
Idézetek híres emberektől:
www.freepress-freespeech.com/holhome/konyvek/quotma.htm

Na azért nem minden zsidó él a Talmud szerint,és vannak akik már nem is tudnak héberül olvasni,viszont így nem is tudhatják valójában mit is rejt az eredeti Talmud,lévén hogy elég sok fordítása létezik.
Példának okáért van egy olyan könyv hogy a Talmud könyvei,budapesti 1921-23-as kiadás,persze bele van írva hogy az eredeti Talmud szöveg alapján íródott,de nem hinném.
Aztán ott van egy olyan könyv,ami Rohling Ágostontól származik ,címe pedig A Talmudzsidó 1872-es kiadás,na ebben olvashatóak olyan megbotránkoztató idézetek is.
Aztán nézzük a következőt,ezt nem olvastam-Luzsénszky Alfonz A Talmud magyarul c. műve 1939-es.Ezt is érték támadások,miszerint a szerző nem ismerte az eredeti szöveget,stb..

Szóval,kell szerezni egy eredetit,és megtanulni héberül :-)
#2552
2013. feb. 26. 13:17
#2551
2013. feb. 26. 12:45
Kis érdekesség:
szentkoronaradio.com/belfold/2012_01_18_elso-nagy-zsido-lakopark-gyujto-akcio

www.dunaterasz.hu/
Az otthonok-lakáslistánál meg lehet nézni mennyi van már eladva-jóval több,mint amennyi üres még...na persze hogy mind izraeliek-zsidók vették-e meg,azt aztán nem tudom,csak gondolom.És még mondja nekem azt valaki,hogy kevesen vannak hazánkban.
www.freepress-freespeech.com/holhome/kiscikk1/zsidbetel.htm
#2550
2013. feb. 25. 20:11
#2549
2013. feb. 25. 19:26
Khm...egy politikus sem hajlik az igazmondásra.

,,Miközben az emberek életük meglehetősen nagy részét töltik alvással és álmodással, lényük egy része a mindennapi fizikai világban él, míg a másik spirituális álomba merül.

Megdöbbentő tény, hogy amint ráébredsz a szellem dimenzióira, mások ébredése is tudatosul benned. Sokan vannak, akik - még álomtól ragacsos szemmel - körülnéznek és azon merengenek, mit kezdjenek most, hogy felfedezték az emberi létnek az anyagi sikerek elérésénél mérhetetlenül értékesebb szempontjait.

Hogyan élhetsz egy olyan világban, ahol hirtelen minden ismerősnek tűnik...ugyan akkor mégis minden egészen más?
Másként működsz majd, ha "Lélekcentrikus Látásmóddal" látsz? David Whyte költő szavaival élve: "Borzalmas lehet a felismerés, ha nincs idő búcsút mondani." Az Ébredés során számos kihívással találod szembe magad.
Segíthet, ha közülük néhánnyal tisztában vagy.

Amikor más szinten kezded látni a világot, igen zavaróak lehetnek az új elképzelések, amelyek belül igazságként csengenek. Az új gondolatok ugyanis ellentmondhatnak azoknak az alapvető meggyőződéseknek, amelyekhez a neveltetésedből adódóan ragaszkodsz.

Vésd az eszedbe, hogy ez az egyetlen kihívás annyira sokkoló lehet, hogy sokan egyenesen semmisnek tekintik az ÉBREDÉS élményét, visszahajtják a fejüket a párnára, és visszatérnek az alvás ismerős kényelmébe - vagy kényelmetlenségébe.

Forrás:/Lélekcentrikus Látásmód/
paramoral
#2548
2013. feb. 25. 19:20
Pedig az orosz politikusok mintha hajlanának az igazmondásra vagy csak keverik a sz/rt.

Merovingok és fekete nemesség: albar.lapunk.hu/?modul=oldal&tartalom=72159

maghreb.blog.hu/2012/04/20/hosszu_haju_merovingok
#2547
2013. feb. 25. 18:36
Ha...
nol.hu/tud-tech/20130223-meteorvadasz_indul
,,A nap 24 órájában folyamatosan működő űrteleszkóp nagy hasznára lehet az emberiségnek, hiszen munkáját nem korlátozzák a rossz időjárási körülmények és más zavaró tényezők."
Ahha,majd elhiszem ha piros hó esik,hogy akkora haszna lenne....ugyan már!Valakinek-valakiknek biztosan,de nem a kisembereknek.Mindegy.

Úgy bírom mikor össze-vissza beszélnek...
,,Azonban azt sem árt tudni, hogy ez az űrteleszkóp sem vesz észre mindent. Sőt, meglehetősen korlátozott a látása. A tervezők az ötszáz méternél nagyobb méretű aszteroidok észlelésére tervezték. Azaz, a február 15-én Cseljabinszk felett felrobbant 17 méter átmérőjű meteort nem észlelhette volna. "
Na most akkor miért olyan hú de hasznos,és bár korlátozottak a lehetőségei,de mégsem...hogy is van ez?
Jaaaa,hogy csak a hatalmasokat észleli...ó,bocsánat,akkor nem szóltam pffff....és ha a meteor nem is egészen meteor volt?Persze attól még észlelhet valamit bizonyára....
Jajj,Istenem-de hülyére veszik az embereket.Ez már fáj.
Éééés,fogadjunk hogy erre is csak sokan legyintenek,illetve még én leszek a hülye.Van ez így kérem.De nem sértődök ám meg :-)
#2546
2013. feb. 25. 18:33
"Ilyesmi már biztosan volt:
www.hwsw.hu/hirek/49646/facebook-kereso-graph-search-google-kozossegi-web.html

nol.hu/lap/infovilag/20130225-a_kereso_lecsap_a_facebookozokra

Ez is már volt szerintem, de most láttam belinkelve a global mysteriesen: ize.hu/comments.php?post_id=23747" – Falcon


Manapság már jobb,ha az ember nincs fenn semmiféle közösségi oldalon.
Persze szinte mindegy,hiszen a nagy testvér így is úgy is figyel,ha akar.De azért kár megkönnyíteni a dolgát.
#2545
2013. feb. 25. 18:30
#2544
2013. feb. 25. 18:25
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0