Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#2528
2013. feb. 23. 12:18
Hatalmas IZRAELI LAKÓPARK épül! Még a Dunát is elterelik!
www.szmm.hu/modules.php?name=News&file=print&sid=4926

kuruc.info/r/6/107839/

izraelkina.blog.hu/2013/02/13/duna_terasz_zsidoknak_floridai_hangulatban_magyarorszagon

izraelkina.blog.hu/

Jó lenne alaposan utána járni.
Különben a mai napig azt hangoztatják,hogy ők a kissebbség.És hogy ugyanmár miért félnek tőlük az emberek,nem ártanak ők senkinek.És hogy még a cigányok is többen vannak ,mint ők...Továbbá,hogy igen kevés vezető beosztású Zsidó ember van ma Magyarországon. Mert ugyebár vezető csak az lehet közülük,aki innen és onnan is olyan származású.Khmm...nem baj,ha nem hiszem el?És azt sem hogy kevés zsidó ember ül felül és irányitgat másokat?Már csak azért sem tudom elhinni,mert akkor logikusan következne hogy adott egy teljes mértékig zsidó ember akinek tegyük fel vannak gyerekei,de ugye mivel jót akar a gyerekeinek -ami azt jelenti hogy ők is vezető beosztásba kerülhessenek-akkor,meglátásom szerint eleve zsidó nőt vesz el feleségül,és így a gyerekei is hogy úgy mondjam jogosultak lesznek vezető szerepkör betöltésére.Vagy netalántántán pont azért nem úgy alakította,mert ő születésénél fogva belecsöppent a francos kerékbe és nem akarja hogy a gyerekeinek is ugyanez jusson?Hm...és még lehetne tovább vinni ezt a szép kis fonalat.
De ugye ha van eszük ezt úgy teszik,hogy a vezetők mondjuk ne legyenek zsidók,de ettől függetlenül ők dirigáljanak a háttérből.Bááár,ha belegondolok,ugyan minek már ez a felesleges körítés manapság...Nem hiszem el,hogy ha egyszer az ember beszélget olyannal,aki szegről -végről zsidó,és Izraelbe is jár ki rendszeresen,akkor még van képe nem elismerni a dolgokat.Bocsássék meg nekem ha kicsit felhúztam magamat az egészen.Annyira nem tudom elviselni ha hülyének néznek,holott tudják jól hogy tudom amit tudok.
De amúgy meg lehet nézni az előbbi linken lévő politikusok listáját ,mennyi zsidó név köszön vissza...

A legjobban az tetszett amikor szóba került Gyurcsány..mármint hogy a felesége zsidó-de áááá,az nem számít az illető véleménye szerint...Nem tudom,megnézem van-e szárnyam,mert madárnak nézett.

De neeem,nem ítélkezek persze,mert hiszen őket is mozgatják.
#2527
2013. feb. 23. 11:50
#2526
2013. feb. 23. 10:57
#2525
2013. feb. 22. 13:29
#2524
2013. feb. 22. 13:25
#2523
2013. feb. 22. 10:24
Ebben nem tudom mennyi az igazság. Bár szerintem az a kijelentés, hogy "tanuljuk az új hazánk nyelvét" még nem rossz. Elvégre sokan telepednek itt le és akkor már nem árt megtanulni magyarul. :D Lehet csak rémeket látnak. Na nem tudom.
www.youtube.com/watch?v=uPoDCIGtKyI

Egy hoszabb dokufilm Izraelről:
www.youtube.com/watch?v=-trxb2wue3s
#2522
2013. feb. 22. 9:34
Olvasgatni való:
www.nagyoriens.hu/oriens-expressz/node/36

,,Jászi Oszkár szabadkőműves volt. Ha róla szólunk, ezt nem hagyhatjuk figyelmen kívül. Itt, ebben a körben talán nem kell bizonyítani, hogy a szabadkőművesek a maguk eszközeivel mindig saját társadalmuk előbbre mozdításán fáradoztak. George Washingtontól, Simon Boliváron és Garibaldin át – de említhetnénk Verdit, Lisztet vagy Benczúr Gyulát is – egészen napjainkig."

Hogy is van?Minden szentnek maga felé hajlik a keze..kis emberek a nagy homokozóban kb...
Ezt amúgy úgy "csípem"...úgy léteznek a titkok hogy tulajdon képpen nincsenek ám titkok..valahol a színfalak mögött vannak azok és a sorok között.

Úúúgy elbeszélgetnék kicsit ezzel a Dr. Révay Andrással.

Érdekes olvasmány:
www.nagyoriens.hu/oriens-expressz/system/files/oriens_expressz_I_1.pdf
#2521
2013. feb. 22. 9:20
Aki tudta hogy ott van,az biztosan nem ivott onnan vizet.Ha mondjuk be lett volna drogozva vagy mittudom én,akkor sem jutott volna el a tartályig.De persze mint annyi más gyilkosságra ,erre sem fog teljes mértékig fény derülni.
#2520
2013. feb. 22. 9:15
Sok a fura, fatális véletlen.
Hm... a kislányos gyilkosságra lenne tippem. De még majd utánaolvasok.

A többi is .de akkor a nő hogyan került a tartályba? Csak a személyzet valamelyik tagja juttathatta bele ezek szerint. Ill. még a kérdés, már halott volt, mikor a tartályba került? Bár ez fura lenne, mert ha tudták, hogy ott van, miért lett volna jó, hogy olyan vizet isznak, amiben halott ázik? ???
#2519
2013. feb. 22. 8:44
Azt hiszem ez volt az az eset amit már hallottam,csak akkor úgy hogy öngyilkos lett,mert piszkálták a suliban.
www.borsonline.hu/20130221_mindenkit_megdobbentett_a_9_eves_kisfiu_halala

Jah ,persze majd véletlenül a nyakára köti a köntös övét,még meg is csomózza,aztán leesik véletlenül az emeletes ágyról,és véletlenül fennakad,de úgy hogy nem oldódik el közben az öv.
#2518
2013. feb. 22. 8:33
www.borsonline.hu/20130221_halott_azott_a_fogmosovizben

Jó,hát elég furán viselkedett az biztos,de pl. a liftajtó miért nem csukódott be,amikor megnyomkodta a gombokat és hátralépett?Elég sok idő eltelt,és amikor meg elment simán egymás után nyitódott csukódott,ahogy a gomboknak megfelelő emeletekre ért az üres lift.
Meg hát azt írják hogy a tartályhoz jusson ki kellett iktatni a riasztót..szóval...
#2517
2013. feb. 22. 8:25
www.borsonline.hu/20130210_sorra_halnak_tanczos_gabor_koronatanui

Látom itt azt a részt nem közlik,ami az Újságban még olvasható volt.
Nevezetesen azt hogy Lépold Józsefné grafológus szerint ártatlan volt Gábor.Azt mondta az újpesti tv-ben hogy az ügyet titkosították.Ezért pedig feljelentették.
#2516
2013. feb. 22. 8:22
#2515
2013. feb. 21. 18:23
#2514
2013. feb. 21. 18:18
Azért kicsit vicces lenne, hogy egy volt Hitlerjugendos után egy zsidó származású emberke lép Szent Péter trónjára. xD Na, nekem mindegy, csak így nézve azért mulattató. ;D ;D ;D
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0