Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#2501
2013. feb. 20. 19:31
"www.metropol.hu/nagyvilag/cikk/1001137-obamat-langok-kozott-mutatja-egy-film

www.metropol.hu/cikk/1000814-eszak-korea-teljes-pusztitassal-fenyegetozott" – Penelope


Remélem 2013 nem egy atomháború miatt fog beíródni a történelemkönyvekbe. Igaz, most nem ez a régió van veszélyeztetve, de nem normális, hogy egyesek minden gond nélkül képesek ezzel rettegésben tartani egy vagy több országot.
Kíváncsi lennék milyen a lelki állapota most a dél-kóreai embereknek, mint mondanak a gyerekeknek, stb.

Áhh...ebből úgy is csak valami mészárlás fog kisülni, most már van atomja USA-nak, Kínínak, Iránnak, Koreának, Oroszroszág, Eu, lehet robbantgatni. Hurrá.
#2500
2013. feb. 20. 19:25
#2499
2013. feb. 20. 19:00
#2498
2013. feb. 20. 9:38
"szkeptikus.blog.hu/2012/12/10/hamisitassal_alatamasztott_hamisitasvad_avagy_egy_valodi_auschwitzi_foto" – Penelope

Jártam már Auschwitz-ban, hát sajnos nem arra terveztünk, így csak rögtönzés volt a látogatás. Csak a szállásokat néztük meg, ott végig ki vannak rakva az áldozatok fotói, viszont a hely maga szörnyen nyomasztó. Ha az ember odamegy, letörik, szomorú lesz, mintha valami a vállát nyomná, a zsigereidben érzed, itt valami szörnyűség folyt. Lehet csak beképzeltem akkor..de nem tudom. Az emberek ezt meg szokták érezni.
Pont olyan mikor valaki hamarosan meghal (egy rokon) és ugyan hőség van, de fázol, hideg van. Fura.

Nem tudom, hogy tényleg mi történt, de olvasgattam a náci tudósokról, pl. Bruno Beger-ről, aki antropológus volt. Nos elvileg elrendelte nem cak zsidók gázosítását, hogy megvizsgálja közelről a koponyájukat... Erről van papiros bizonyíték. Habár bármit meg lehet hamisítani és ilyen kísérletekkel mesteri módon lehet manipulálni, mivel annyira szörnyűséges már a gondolata is, hogy senki sem meri megkérdőjelezni.

Emlékszem még arra, amit a töritanárom mondott. Ő tényleg az igazságra próbált rávezetni. De mi van akkor, ha tényleg volt ez a konkrét népirtás, és ezek az emberek ugyanolyan nem önkéntes áldozatot hoztak, mint 2001 9/11-es áldozatok.
Elvégre a "hatalom" nem érez együtt senkivel, ha most simán kinyírnak bárkit, akkor is megtehették, vagy hagyták megtörténni. Tudták, hogy mire készülnek a nácik, talán még pénzelték is őket, mert pontosan tudták, milyen vége lesz.

És így már ki van gyomlálva a csirájától bármiféle nemzeti öntudat érzése, bármiféle hagyományok (ugye aki kijelenti, főleg itt, hogy szereti a hazáját za automatikusan neonáci) védelme és utat nyit annak, hogy a nemzetek egybeolvadjanak és létrejöjjön egy egységes rendszer, ami egyetlen világállamot foglal magába. De csak hipotéziseket gyártok.
#2497
2013. feb. 20. 9:22
Az oroszok nem sz*roznak. :D

"A nacionalista Vlagyimir Zsirinovszkij Moszkvában azt mondta újságíróknak, hogy múlt pénteken nem meteor robbant fel, hanem az amerikaiak új fegyvert teszteltek."

nol.hu/lap/tudomany/20130219-megtalaltak_a_maradvanyokat

Én is abortusz-ellenes vagyok, de azért ez más: nol.hu/kulfold/megtagadtak_egy_megeroszakolt_no_ellatasat_ket_nemet_katolikus_korhazban_is

Ez pedig remélem tényleg feleszmélés és nem színjáték: nol.hu/kulfold/kozos_allamrol_beszelt_a_szlovak_elnok
#2496
2013. feb. 20. 7:03
#2495
2013. feb. 20. 6:57
#2494
2013. feb. 20. 6:12
#2493
2013. feb. 19. 19:29
Ezt csak azért gondolom így, most ahogy egy zs. ismerősöm mondta: az egyetlen réteg (diákság) aki fel meri venni a kesztyűt a kormánnyal - hatalommal szemben. :)
És ez tényleg így van.
#2492
2013. feb. 19. 19:22
"Ezek már nagyon undorító határok között mozognak.

A háborús blogon, meg szöveget nem igazán tudtam nézni, a képek miatt, arra még szavak nincsenek. " – Falcon


Igen,ezekre nehéz bármit is mondani.
#2491
2013. feb. 19. 19:03
Ezek már nagyon undorító határok között mozognak.

A háborús blogon, meg szöveget nem igazán tudtam nézni, a képek miatt, arra még szavak nincsenek.

Még annyit talán leírnék, én az ELTE TTK berkein belül tengődök, szóval nem BTK. Habár gólyatáborban nem jártam, viszont ilyesfajta megkülönböztetés ott nem volt. Sőt. De el tudom képzelni, hogy ez valami lejárató propaganda a diákság ellen.
#2490
2013. feb. 19. 18:49
#2489
2013. feb. 19. 18:40
#2488
2013. feb. 19. 18:11
"konteo.blogrepublik.eu/2013/02/19/d-b-cooper-tortenete/" – Penelope

Hmmm...vajon mi lett vele?
#2487
2013. feb. 19. 18:05
kuruc.info/r/26/15770/
Nem tudom,tényleg nem tudom mennyire állja meg a helyét.Elég nehéz kiigazodni ezek a dolgokon,de hát...fogalmazzunk úgy hogy érdekes.
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0