Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#2438
2013. feb. 14. 11:14
#2437
2013. feb. 14. 11:08
#2436
2013. feb. 14. 10:59
"Még annyit azért leszögeznék hogy az összeesküvés elméletekben több a valóság,mint az elmélet.

Hirtelenjében ezt találtam:
,,Edward Bulwer-Lytton “A jövő nemzedéke” című regényében írt egy olyan erőről, melynek birtoklása hihetetlen lépéselőnyhöz juttathatta azt, aki megfelelően tudott bánni azzal. Története szerint egy föld alatti világban olyan faj él, mely képes ezt az erőt pusztításra és alkotásra egyaránt felhasználni. A száműzöttek csak arra várnak, hogy ismét a felszínre kerüljenek és visszavegyék a hatalmat. Birtokukban van az ehhez szükséges erő."" – Penelope


Igen és elvileg ez a vril.
Legalábbis a Hitler titkos expedíciói (mítosz, leganda, valóság) c. könyvben ez van. Sajnos ahogy néztem magyar könyves oldalakon, ezt már nem lehet megvenni, csak más könyveit. De a Kurt Rieder könyvében van belőle egy hosszú idézet, szóval neki valahol olvasnia kellett.

Tehát most a Hitler titkos expedíciói-ból idézek - Kurt Rieder:

"Mi az a vril?-kérdeztem
....Zee hosszú magyarázkodásba kezdett, amit csak kismértékben tudtam megérteni, miután az általam ismert nyelvek egyike sem tartalmaz rokon értelmű kifejezést a vril szóra. Elektromosságnak hívhatnám, eltekintve attól, hogy magában foglalja a természet erejének változatos formáit, amelyeket a mi tudományunk különböző neveken - mint például mágnesesség vagy galvánosság - ismer. Ezek az emberek felfedezték, hogy a vril a természetes energetikai források egysége és összegződése, amelyet a föld feletti filozófusok közül többen is megemlítettek már, s amelyre Faraday a korreláció kifejezéssel célzott (...) Ezek a földfelszínen élő filozófusok azt állították, hogy az, aki tudja használni a vrilt, amit Faraday talán atmoszférikus mágnesességnek nevezne, befolyásolhatja a hőmérsékletet - egyszerűbben szólva az időjárást, (...) az alkalmazott tudomány pedig a vril segítségével befolyást szerezhet az emberi tudat, az állatok és a növények felett..."
#2435
2013. feb. 14. 10:17
Még annyit azért leszögeznék hogy az összeesküvés elméletekben több a valóság,mint az elmélet.

Hirtelenjében ezt találtam:
,,Edward Bulwer-Lytton “A jövő nemzedéke” című regényében írt egy olyan erőről, melynek birtoklása hihetetlen lépéselőnyhöz juttathatta azt, aki megfelelően tudott bánni azzal. Története szerint egy föld alatti világban olyan faj él, mely képes ezt az erőt pusztításra és alkotásra egyaránt felhasználni. A száműzöttek csak arra várnak, hogy ismét a felszínre kerüljenek és visszavegyék a hatalmat. Birtokukban van az ehhez szükséges erő."
#2434
2013. feb. 14. 10:10
"[quote author=Penelope link=topic=434.msg25255#msg25255 date=1360777670]
Na,már a buszokat is bekamerázzák,és az emberek még örülnek is neki. ::)" – Falcon


A vonatokon is van.

Egyébként maga a vril is (ami az elektromosság neve az árja fajnál) először egy angol író Edward Bulwer-Lytton regényében jelenik meg, kb. 60-70 évvel korábban, ami aztán a "végcél" lesz majd.
Itt még azt találtam érdekesnek, hogy a könyvben (Az eljövendő faj) ezek a vrilt használó lények, úgy írják le, mint az az atmoszferikus mágnesesség, amivel lehet befolyásolni az időjárást, sőt az emberek tudatát is. És ez kb. az 1860-as években merült fel.

Nikola Tesla meg még csak később kezd el foglalkozni ténylegesen valami hasonlóval az elektromágnesesség terén...és tényleg tesz ehhez hasonló felfedezéseket, amit mi ma HAARP projectnek hívunk. (ha figyelembe vesszük az összeesküvés elméleteket).

Csak tényleg azt tartom érdekesnek, hogy ez az egész már jóval korábban felmerült egy regényben...vril, amivel bárkit lehet irányítani. Akkor viszont Tesla hiába semmisítette meg a felfedezéseit, a nácik pontosan ugyanezzel kísérleteztek (gondolom vagy csak véletlenül lett volna Vril-társaság?) és minden az USA esetleg Oroszország kezébe vándorolt...

" – Falcon

Érdekes,amiket írsz.Utána kell néznem:-)
#2433
2013. feb. 14. 2:35
#2432
2013. feb. 14. 2:32
Üdv! Rég jártam itt..
Biztos nem mutatok újat vele,de minden esetre érdekes:
vilaghelyzete.blogspot.hu/2012/03/lemond-papa-2012-aprilis-15-en-tenyleg.html
#2431
2013. feb. 13. 21:38
"Na,már a buszokat is bekamerázzák,és az emberek még örülnek is neki. ::)" – Penelope

A vonatokon is van.

Egyébként maga a vril is (ami az elektromosság neve az árja fajnál) először egy angol író Edward Bulwer-Lytton regényében jelenik meg, kb. 60-70 évvel korábban, ami aztán a "végcél" lesz majd.
Itt még azt találtam érdekesnek, hogy a könyvben (Az eljövendő faj) ezek a vrilt használó lények, úgy írják le, mint az az atmoszferikus mágnesesség, amivel lehet befolyásolni az időjárást, sőt az emberek tudatát is. És ez kb. az 1860-as években merült fel.

Nikola Tesla meg még csak később kezd el foglalkozni ténylegesen valami hasonlóval az elektromágnesesség terén...és tényleg tesz ehhez hasonló felfedezéseket, amit mi ma HAARP projectnek hívunk. (ha figyelembe vesszük az összeesküvés elméleteket).

Csak tényleg azt tartom érdekesnek, hogy ez az egész már jóval korábban felmerült egy regényben...vril, amivel bárkit lehet irányítani. Akkor viszont Tesla hiába semmisítette meg a felfedezéseit, a nácik pontosan ugyanezzel kísérleteztek (gondolom vagy csak véletlenül lett volna Vril-társaság?) és minden az USA esetleg Oroszország kezébe vándorolt...
#2430
2013. feb. 13. 18:47
Na,már a buszokat is bekamerázzák,és az emberek még örülnek is neki. ::)
#2429
2013. feb. 13. 11:01
#2428
2013. feb. 13. 10:11
Tudja fene konkrétan mi történt,de sántít az egész úgy ahogy van!
#2427
2013. feb. 13. 10:07
"Bear Lake településen, megkötözte az ott lakó párt, "

Azért érdekes, hogy őket meg nem lőtte le.

Ez engem akarva, akaratlanul is az Elpusztíthatatlanokra emlékeztet, amikor a hapsi felveszi a szemüveget és elkezd lövöldözni. Jó lehet, nem ez történt.
#2426
2013. feb. 13. 9:59
Ekkora hülyeséget!
www.origo.hu/nagyvilag/20130213-vegzett-magaval-a-kaliforniai-rendorgyilkos.html
Nem találják a holtestet,mert nem lett öngyilkos!Szerintem egyértelmű!
Talán eléggé agyafúrt volt és tapasztalt,hogy felgyújtsa a házat,de ő maga elszökjön.
És mi az hogy túl nagy a forróság és azért nem tudták átkutatni a házat??A tűzoltók eloltották a tüzet,akkor talán át is kutathatták volna.....Nekem a pisztolylövés utáni azonnali ház kigyulladása is gyanús.
#2425
2013. feb. 13. 9:11
Hát,ez még egyáltalán nem vehető biztosra szerintem.Talán az lenne a legjobb ha már most nem lenne következő.
#2424
2013. feb. 13. 8:45
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0