Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#2408
2013. feb. 11. 13:48
idokjelei.hu/2013/02/fekete-dobozok-az-internet-megfigyelesere/?utm_source=feedburner&utm_medium=email&utm_campaign=Feed%3A+IdokJelei+%28Id%C5%91k+jelei%29
Az ilyeneknél az ember már kínjában nevet.Ki az aki elhiszi hogy még nem figyelik az embereket?Vannak olyanok,akik elhiszik,hogy még csak egy lehetőség,és hogy ezt akarják?Ugyan már kérem.Legfeljebb tesztelik az embereket hogy mit szólnának hozzá,ha úgy lenne,holott már rég úgy van.Csak eddig nem mondta senki,és ésetleg konkrétan nincs benne a törvényben.De attól még már rég létezik az ilyesfajta megfigyelés,és még az olyanabb is.
Na ezt jól megmondtam :-)
#2407
2013. feb. 11. 12:22
www.fenyportal.hu/cikk.422.spiritualis_parvalasztas.html
Hát...nem tudom,szerintem akkor már inkább egyedül jobb lenni.Előbb vagy utóbb szerintem a legtöbben oda lyukadnak ki hogy bár lehet hogy fájdalmasabb és nehezebb,de hosszú távon jobb egyedül.
#2406
2013. feb. 11. 11:32
Ja,oké.Csak valahogy a humorérzékem kezd elhagyni újabban.
#2405
2013. feb. 11. 10:45
Nem komolyan írtam. ;D Csak eszembe jutott, ahogy olvastam.
#2404
2013. feb. 11. 10:32
Oké,de ott email-ekről van szó,és telefonhívásokról,ill.sms-ekről.Nem pedig fórumon lévő beszólásokról.
Különben tényleg úgy van,hogy pár fenyegető levél,vagy sms miatt nem tesz a rendőrség semmit,csak ha már tetlegesség is van.Szóval ha valaki nagyon ügyesen keveri a lapjait,és tisztában van pár dologgal,simán kikészítheti a másik embert,mégsem fog megmoccanni a rendőrség.
Különben is,ki hiszi még azt hogy a rendőrség a barátunk? :-)
#2403
2013. feb. 11. 10:23
"Nincs semmi kivetnivaló abban, ha heteken át fenyegető hívásokat, üzeneteket küldözgetnek ismeretlenek. Következmények nélkül lehet a legalávalóbb, legmocskosabb szidalmakat, fenyegetéseket SMS-ben elküldeni bárkinek”. Garai-Édler Eszter szerint azonban mindez egyáltalán nincs rendben, ezért panasszal élt a nyomozás megszüntetése ellen."

Húha, akkor itt páran tehetnének feljelentést egyesek ellen. ;) ;D
#2402
2013. feb. 11. 9:45
#2401
2013. feb. 11. 9:17
#2400
2013. feb. 10. 19:49
Azért találgatni jó. Megmozgatja a fantáziát.
#2399
2013. feb. 10. 18:40
Amúgy meg a fenyőfa körüli dolgok se stimmelnek.Mert ha felmenekülni akartak volna,akkor eleve olyan fát választanak ami alacsonyabb így könnyebb rá felmászni.Az hogy sebes volt a kezük és a lábuk még nem bizonyítja hogy felmásztak szerintem.És a kis ágak amiket letörtek de nem tüzeltek el,holott kis tüzet ott mégis raktak.Max azt tudom elképzelni hogy valaki-valakik elterelés képpen letördelték az ágacskákat de annyi eszük nem volt hogy ha szintén elterelés miatt tüzet raknak,akkor azokat is elégessék.Na meg ha a lábuk sebes volt,és ugye megpróbáltak volna felmászni,akkor ott ahol sérülések voltak a lábukon,azért csak elszakadtak volna a nadrágjaik.Erről mondjuk nem olvastam hogy volt-e ilyen.De csak találgatok :-)Persze feleslegesen.
#2398
2013. feb. 10. 18:32
Hát,talán azon a másik kettőn túlságosan árulkodó nyomok voltak.Vagy tudja a fene.
#2397
2013. feb. 10. 18:29
Hát...ha emberek támadták meg őket...esetleg védekeztek és 2 sikerült megölniük. Vagy nem tudom. Lehet többen voltak, csak eltusolták, de miért volt olyan fontos? Hisz modhatták volna azt is, nem találták meg őket, biztos elvitték az állatok az olvadás után.
#2396
2013. feb. 10. 18:24
A konteóban írják:
,,r.) Az elsők között érkezett a helyszínre egy Marija Ivanovna nevű mentős, aki kevéssel halála előtt azt nyilatkozta, hogy a tábor környékén eredetileg tizenegy holttestet találtak, de két órával később, miután a Specnaz-egységek is megérkeztek, már csak kilenc maradt.

Magyarázatos ápdét: Ez értelemszerűen azt is jelenti, hogy Marija eredetileg látta mind a kilenc hullát, de aztán (valamilyen okból kifolyólag) négyet a katonák eltemettek a közeli vízmosásban, s ezeket csak májusban “találják meg” – újra… Hogy a ráadás két hulla ki volt és hová tűnt, nem tudni."

Bizony a két karóra is érdekes és az is hogy nem ugyanabban az időpontban álltak le....
#2395
2013. feb. 10. 18:19
Eltűnt hulla? Huh...akkor ennek még utánaolvasok.

Amúgy az is érdekes, egyiken két karóra volt.
#2394
2013. feb. 10. 18:18
Hát...én már semmin sem lepődök meg.De tényleg :-) Max egy percig aztán annyi.Megedződtem.
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0