Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#2393
2013. feb. 10. 18:14
Egyébként imbd (filmes adatbázis) szerint a film Oroszországban, Kazahsztánban, Fehéroroszország és itt Magyarországon lesz csak bemutatva. Miközben ez egy brit horror... Szóval fura, hogy ott legalább nem kéne vetíteni? ;D
www.imdb.com/title/tt1905040/releaseinfo?ref_=tt_dt_dt

Ez meg a filmé: www.imdb.com/title/tt1905040/
#2392
2013. feb. 10. 18:10
"Huh sok ilyen film van már... pl. Ideglelés, ott egy erdei boszorkányt keresnek. " – Falcon
Jaja,erre gondoltam :-)
#2391
2013. feb. 10. 18:09
Na igen,sok a lehet és a kérdés,de annál kevesebb a válasz.Viszont a film biztosan jó lesz arra hogy ha azt valaki megnézi ,még csak eszébe se jusson oda felmenni és kutakodni...Nem tudom hogy a fára miért akarhattak vajon felmászni...mert ha tegyük fel UFO-t láttak és azért akkor ugye menekülnek nem másznak fel,ha állat akkor oké,de bizony akkor ott van az hogy miért nem lettek szétmarcangolva.És a vér?Amit találtak?Már ha az igaz ugye...és a másik két állítólag eltüntetett hulla?
Na,most ezen fogok agyalni :-)
#2390
2013. feb. 10. 18:06
Huh sok ilyen film van már... pl. Ideglelés, ott egy erdei boszorkányt keresnek.
#2389
2013. feb. 10. 18:04
Igen, lehet pont rossz helyre tévedtek...szerintem egyhamar nem derül ki, mi is volt/van ott.
Kivéve ha valaki(k) nagyon elszánt és elmegy "síelni" oda.

Lehet nem voltak célpontok...csak hát ki tudta, hogy ott lesznek. Vagy szándékosan választották őket, mert el voltak szigetelve.

Ezért linkeltem a majom-ember hibrideket. :) Ki tudja, miféle kutatólabor volt ott.

Bárcsak tudnának a holtak mesélni.... (most nem tudom, mit kívánok ;D)
#2388
2013. feb. 10. 18:01
Nem tudom. Hát itt azt írja, az őslakosok is Halálhegynek nevezik...ők már biztosan láttak ezt-azt arrafelé.

Egyértelműen megijdetek, kirhontak a sátorból. De miért nem az eredeti bejáratán? Miért kellett felvágni az oldalát? Valaki ott kukkantott be? :D Vagy azon egyszerre nem fért ki mindenki?
Fel akartak mászni a fára, szóval valami/valaki fizikailag, megfoghatóan volt jelen. Ha magamból indulok ki, menekülésként a fáramászást akkor választanék, ha állat támadna meg. Az embernél lehet lőfegyver, stb. amivel le tud szedni úgy is. A legtöbben egyébként is megfagytak odakint, ha ember művelte ezt volna, mindenkin lettek volna szerintem sérülések, vagy nem lettek volna hullák.
Viszont, ha meg állat volt, miért nem ettek bele a tetemekbe?
Bár az egyik lány nyelve hiányzott...lehet megkóstolta és nem ízlett? Vagy a saját nyelvét harapta le félelmében?
Aztán ott a radiaktivitás...
Kísérleti repülő, UFO...akármi ott végzett tesztrepülést, volt egy jellegzetes hangja vagy fényhatása, kirohantak, nem tudták mi ez, nem mertek visszamenni és megfagytak.

Azt is írja, hogy néhánynak el volt törve a bordája...itt arra gondoltam, hogy leestek a fáról...vagy az UFO újonc volt és nem óvatosan szállította őket vissza... :) Najó ez morbid. De a lány akár akkor is leharaphatta a nyelvét. Elvégre ha szándékosan vágták volna ki, akkor mindét kivették volna szerintem.
#2387
2013. feb. 10. 17:51
Ezt a filmet ahogy látom úgy csinálták meg,mint egyszer régebben egyet,amit láttam.Nem tudom mi volt a címe,az is ilyen dokumentumfilmszerűen készült,valami erdőben.Ott is volt kamerázás,gyilkolás,menekülés és fogyatkoztak a fiatalok.
De visszatérve a filmre,akár tényleg lehetett valahol a hegybe vezető titkos ajtó vagy valami,és onnan kimászkáló emberek akár kísérletezésre el is vihették be azt a kilenc emberkét,vagy tudja fene,de szerintem ez sem kizárt,na.Mert hát az tudvalevő hogy a föld alatt és akár hegyek mélyén is lehetnek titkos helyek,laborok,hasonlók.Akár!
#2386
2013. feb. 10. 17:34
Érdekes!Vajon mibe keveredtek azok az emberek ott a hegyen?
#2385
2013. feb. 10. 16:54
#2384
2013. feb. 10. 13:06
#2383
2013. feb. 10. 11:02
lol?

www.roncskutatas.hu/node/14679 ember-csimpánz keresztezés

A hipotézis: a kísérlet gondolata a neves biológus, Stephen Jay Gould agyában fogant meg először, de maga is azt mondta róla, hogy "a potenciálisan legérdekesebb és etikailag legelfogadhatatlanabb kísérlet", amelyet el tud képzelni. Gould úgy elmélkedett, hogy az ember és a majmok közötti nagy látható különbségek talán az egyedfejlődésbeli időzítés különbségeiből adódnak. Rámutatott, hogy a felnőtt ember egyes fizikai jellegzetességei, amilyen például a nagy agykoponya és a távol ülő szemek, hasonlítanak a fiatal csimpánzokéra. Ez a jelenség - fajon belül - a neoténia, azaz a fiatalkori tulajdonságok megtartása a felnőttkorban. Gould úgy képzelte, hogy a neoténia esetleg hozzájárulhatott az emberi lények kifejlődéséhez az evolúció folyamán. Egy félig ember, félig csimpánz lény fejlődésének megfigyelésével a kutatók közvetlenül (és rendkívül visszataszító módon) vizsgálhatnák meg ezt az elméletet.

Megvalósítás: valószínűleg ijesztően egyszerű lenne. Az in vitro ("üvegben") való megtermékenyítéshez használt eljárásokhoz hasonló technikákkal valószínűleg elő lehetne állítani életképes ember-csimpánz embriót. (A kutatók már áthidaltak egy hasonló genetikai szakadékot rhesusmajmok és páviánok szaporításával.) A csimpánznak 24, az embernek 23 pár kromoszómája van, de ez nem áthidalhatatlan akadálya a keresztezésüknek. Az utódoknak valószínűleg páratlan számú kromoszómájuk lenne, ami megakadályozná, hogy egymás közt szaporodjanak. Ami a terhességet és a szülést illeti, megoldható természetes úton. A csimpánzok születésükkor valamivel kisebbek, mint az emberek, így az anatómiai érv az emberi méhben való kihordás mellett szólna - írja a Wired.

A kísérlet haszna: Gould neoténiával kapcsolatos elképzelése enyhén szólva is ellentmondásos. Ez a tiltott kísérlet eldönthetné az elmélet körüli vitát, és nagy általánosságban megvilágíthatná, hogyan lehetséges, hogy ennyire különböző két ilyen hasonló genomú faj. Az eredmények elvezethetnék a biológusokat annak a fajnak az eredetéhez, amely a legjobban izgat bennünket, azaz saját magunkéhoz. Remélhetőleg kevésbé felkavaró utat is találunk ennek kiderítéséhez.

www.origo.hu/tudomany/20110912-etikatlan-kiserletek-ikrek-szetvalasztas-embermajom-hibrid-embrioterkepezes-optogenetika-meregteszteles.html
#2382
2013. feb. 10. 9:41
#2381
2013. feb. 10. 7:33
Hogy ebben az esetben mi az igazság,valószínűleg soha nem fog kiderülni,mert lelövik majd,mint egy kutyát.
www.origo.hu/nagyvilag/20130208-hajtovadaszat-egy-amokfuto-volt-rendor-utan-los-angelesben-christopher-dorner.html
#2380
2013. feb. 10. 7:24
www.origo.hu/nagyvilag/20130209-szazezrek-maradtak-aram-nelkul-amerikaban.html
Akik dec.-re felhalmoztak otthonaikban ételt,azoknak valamivel könnyebb lehet most.
#2379
2013. feb. 9. 17:36
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0