Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#2363
2013. feb. 3. 19:49
törölt tag
"[quote author=Nina L. link=topic=434.msg25174#msg25174 date=1359897323]
[quote author=Adrobabe link=topic=434.msg25156#msg25156 date=1359655528]
[quote author=Penelope link=topic=434.msg25153#msg25153 date=1359646454]
[quote author=Adrobabe link=topic=434.msg25150#msg25150 date=1359642409]
[quote author=Falcon link=topic=434.msg25149#msg25149 date=1359641760]
[quote author=Adrobabe link=topic=434.msg25146#msg25146 date=1359634453]
Ezt találtam:
egyhasonmaselete.blog.hu/
mi a véleményetek róla?" – Adrobabe


Ez inkább a Vámpírnaplók sztorijára hajaz, nem? " – Adrobabe
Nem, mert ismerem és tudom hogy igazat ír....
Kíváncsi voltam hogy mi a véleményetek róla." – Adrobabe

Honnan tudod hogy igazat ír?Csak mert azt mondja?

Hát,pl. mi az hogy ott volt egy fogféleség?:-))Talán elhagyta a vámpír a fogát?Na ne már...
Különleges gyűrű,amivel megszerezte a testét a barátnőjének?Ahha,persze...
És amit a vámpírokról írt,az sem állja meg a helyét.
Kár is ragozni,az egész úgy ahogy van mese..lehet írónak készül? ::)
De amúgy meg aki akarja elhiszi neki és kész,engem nem zavar :-)
" – Adrobabe
Tudom hogy igazat ír, jól ismerem, és ő is tévedhet lehet hogy nem az volt, nem küldte be vizsgálatra hogy vajon vámpír fog-e -.- szóval nem biztos de az alapok nagyon is valósak.
És találtam, ugyanis a barátnőm nem mondta el hogy blogot ír, hanem rátaláltam és ráírtam barátnőmre hogy miért nem mondta el, ugyanis felismertem a történetet.." – Adrobabe

És miért jó a barátnőcskédnek hogy hazudozik??? Ne kamuzz már, cica! Amit leír, az csak egy fiatalka kezdőcske írócska szárnypróbálgatásai, semmi több.....bár...még a fantáziáján van mit csiszolnia! Nem kéne koppintania! " – Adrobabe
Bocs, de tényleg kiírták ugyanis néztem a sorozatot..... Meg több helyen is olvastam "drága"...
Illetve , nem kitalálta.... De mind1 nem fogom bizonygatni.. Higyjetek amit akartok..." – Adrobabe

Bocs, de éppenséggel én is néztem a sorozatot, és innen tudom hogy nem írták ki.... -.- Szóval hiába próbálkozol...
Hiába is bizonygatod....a barátnőddel együtt hazudtok, ahogyan sokan mások bizonygatják a vadbaromságaikat! Gratulálok hozzá!

Egyébként erősen gondolkodom rajta, hogy például az álmaimat eladhatnám "igaz történetnek"....olyan király álmaim vannak, hogy simán beszopnátok hogy tényleg igaz....csak én nem vagyok genya....
#2362
2013. feb. 3. 16:18
"[quote author=Adrobabe link=topic=434.msg25156#msg25156 date=1359655528]
[quote author=Penelope link=topic=434.msg25153#msg25153 date=1359646454]
[quote author=Adrobabe link=topic=434.msg25150#msg25150 date=1359642409]
[quote author=Falcon link=topic=434.msg25149#msg25149 date=1359641760]
[quote author=Adrobabe link=topic=434.msg25146#msg25146 date=1359634453]
Ezt találtam:
egyhasonmaselete.blog.hu/
mi a véleményetek róla?" – Nina


Ez inkább a Vámpírnaplók sztorijára hajaz, nem? " – Nina
Nem, mert ismerem és tudom hogy igazat ír....
Kíváncsi voltam hogy mi a véleményetek róla." – Nina

Honnan tudod hogy igazat ír?Csak mert azt mondja?

Hát,pl. mi az hogy ott volt egy fogféleség?:-))Talán elhagyta a vámpír a fogát?Na ne már...
Különleges gyűrű,amivel megszerezte a testét a barátnőjének?Ahha,persze...
És amit a vámpírokról írt,az sem állja meg a helyét.
Kár is ragozni,az egész úgy ahogy van mese..lehet írónak készül? ::)
De amúgy meg aki akarja elhiszi neki és kész,engem nem zavar :-)
" – Nina
Tudom hogy igazat ír, jól ismerem, és ő is tévedhet lehet hogy nem az volt, nem küldte be vizsgálatra hogy vajon vámpír fog-e -.- szóval nem biztos de az alapok nagyon is valósak.
És találtam, ugyanis a barátnőm nem mondta el hogy blogot ír, hanem rátaláltam és ráírtam barátnőmre hogy miért nem mondta el, ugyanis felismertem a történetet.." – Nina

És miért jó a barátnőcskédnek hogy hazudozik??? Ne kamuzz már, cica! Amit leír, az csak egy fiatalka kezdőcske írócska szárnypróbálgatásai, semmi több.....bár...még a fantáziáján van mit csiszolnia! Nem kéne koppintania! " – Nina
Bocs, de tényleg kiírták ugyanis néztem a sorozatot..... Meg több helyen is olvastam "drága"...
Illetve , nem kitalálta.... De mind1 nem fogom bizonygatni.. Higyjetek amit akartok...
#2361
2013. feb. 3. 14:15
törölt tag
"[quote author=Penelope link=topic=434.msg25153#msg25153 date=1359646454]
[quote author=Adrobabe link=topic=434.msg25150#msg25150 date=1359642409]
[quote author=Falcon link=topic=434.msg25149#msg25149 date=1359641760]
[quote author=Adrobabe link=topic=434.msg25146#msg25146 date=1359634453]
Ezt találtam:
egyhasonmaselete.blog.hu/
mi a véleményetek róla?" – Adrobabe


Ez inkább a Vámpírnaplók sztorijára hajaz, nem? " – Adrobabe
Nem, mert ismerem és tudom hogy igazat ír....
Kíváncsi voltam hogy mi a véleményetek róla." – Adrobabe

Honnan tudod hogy igazat ír?Csak mert azt mondja?

Hát,pl. mi az hogy ott volt egy fogféleség?:-))Talán elhagyta a vámpír a fogát?Na ne már...
Különleges gyűrű,amivel megszerezte a testét a barátnőjének?Ahha,persze...
És amit a vámpírokról írt,az sem állja meg a helyét.
Kár is ragozni,az egész úgy ahogy van mese..lehet írónak készül? ::)
De amúgy meg aki akarja elhiszi neki és kész,engem nem zavar :-)
" – Adrobabe
Tudom hogy igazat ír, jól ismerem, és ő is tévedhet lehet hogy nem az volt, nem küldte be vizsgálatra hogy vajon vámpír fog-e -.- szóval nem biztos de az alapok nagyon is valósak.
És találtam, ugyanis a barátnőm nem mondta el hogy blogot ír, hanem rátaláltam és ráírtam barátnőmre hogy miért nem mondta el, ugyanis felismertem a történetet.." – Adrobabe

És miért jó a barátnőcskédnek hogy hazudozik??? Ne kamuzz már, cica! Amit leír, az csak egy fiatalka kezdőcske írócska szárnypróbálgatásai, semmi több.....bár...még a fantáziáján van mit csiszolnia! Nem kéne koppintania!
#2360
2013. feb. 3. 14:13
törölt tag
"[quote author=Falcon link=topic=434.msg25151#msg25151 date=1359642906]
[quote author=Adrobabe link=topic=434.msg25150#msg25150 date=1359642409]
[quote author=Falcon link=topic=434.msg25149#msg25149 date=1359641760]
[quote author=Adrobabe link=topic=434.msg25146#msg25146 date=1359634453]
Ezt találtam:
egyhasonmaselete.blog.hu/
mi a véleményetek róla?" – Adrobabe


Ez inkább a Vámpírnaplók sztorijára hajaz, nem? " – Adrobabe
Nem, mert ismerem és tudom hogy igazat ír....
Kíváncsi voltam hogy mi a véleményetek róla." – Adrobabe

Akkor nem tudom. Nekem elsőre ez ugrott be. " – Adrobabe
Igen , mert hasonlít rá a történet de nem az egész, vannak eltérések.
Illetve viszont az érdekes hogy amikor adták az RTL -n a vámpírnaplókat kiírták hogy igaz történet alapján készült , utána pedig már nem írták ki, de ezt csak érdekesség képpen említem" – Adrobabe

Ez itt a való világ, kislány! Sosem írtak ki a vámpírnaplókhoz olyat, hogy igaz történet alapján készült... -.- Csak az igazat, ha lehet! Bár...amint látom...ti nem szoktatok igazat írni.... -.-
#2359
2013. feb. 3. 9:39
#2358
2013. feb. 3. 7:28
#2357
2013. feb. 2. 14:42
Hát igen,elég érdekes,és nem stimmel.Ki tudja majd közzé tesznek valami hülye magyarázatot,ami egyáltalán nem fedi a valóságot...
#2356
2013. feb. 2. 14:11
"www.borsonline.hu/20130202_nem_hisznek_a_szulok_balazs_ongyilkossagaban" – Penelope

Ez olyan, mint a pasi, aki magát fejezte le az utcán.
#2355
2013. feb. 2. 13:42
#2354
2013. feb. 2. 13:34
#2353
2013. feb. 2. 11:00
#2352
2013. feb. 2. 10:48
#2351
2013. feb. 1. 18:10
Nem azt mondom hogy törölje csak azt hogy számomra ezzel is megdőlt az egész,amit leírt...de ennyit erről.

www.kzst.hu/
khm...nem semmi....

Sir Sigmund Sternberg*

A vallásközi kapcsolatok és dialóguskultúra fejlesztésének egyik világszerte ismert vezeto személyisége, a Nemzetközi Keresztény Zsidó Tanács (ICCJ), a Magyar Keresztény Zsidó Tanács alapítója, és a Keresztény Zsidó Társaság patrónusa, a londoni székhelyu Három Hit Fórum (Three Faith Forum) társalapítója, és a Vallások Világkongresszus (World Congress of Faith) elnökhelyettese.

Sir Sigmund Sternberg kiváló brit üzletember, aki élete nagy részét szentelte a zsidó közösség, a dialóguskultúra és a vallások közötti megértés szolgálatának. Részt vett a Katolikus Egyház és a zsidóság kapcsolatát elemzo és meghatározó zsinati nyilatkozat, a Nostra Aetate elokészítésében, és összeköto szerepet játszott az Izrael Állam vatikáni elismerésére irányuló folyamatban. Résztvevoje volt az elso zsinagógai pápai látogatás megszervezésében1986-ban, Rómában.

A vallások fejlodéséért kifejtett tevékenysége, és a vallásközi együttmuködés terén elért alapveto diplomáciai sikerei elismeréséül 1998-ban elnyerte a Vatikáni által adományozott, világszerte rendkívül magasra értékelt Templeton Díjat. Sir Sigmund számos egyéb magas vatikáni kitüntetés és több állam legmagasabb szintu állami kitüntetésének birtokosa is. II. Erzsébet királyno a Nagy Britanniában kifejtett kiváló és eredményes társadalmi és gazdasági tevékenységéért lovaggá ütötte.

Napjainkban minden erejét a brit zsidó közösség és a nemzetközi vallásközi kapcsolatrendszer fejlesztésének szenteli, ennek egyik elsorendu fóruma a Nemzetközi Keresztény Zsidó Tanács. A több mint 30 országot tömöríto szervezet az o kezdeményezésére és irányítása alatt fejlesztette tovább a kétoldalú zsidó-keresztény párbeszédet az iszlámmal való, háromoldalú együttmuködés irányába.

1921 június 2-án született Budapesten, számos esetben maga vallja, hogy a Magyarországon tapasztalt vallások közötti békétlenség szülte elhatározását, hogy a világ vallásai közötti megbékélésnek szenteli életét. Családjával 1939-ben menekült el a náci üldöztetés elol Nagy Britanniába, ahol egészen a világháború végéig szolgálatot teljesített a Polgári Védelem Testületében. Gazdasági eredményeit és személyes vagyonát a fémiparban kifejtett tevékenységével alapozta meg.

Magyarországi tevékenységével, melynek keretében alapveto szerepet vállalt a Magyar Keresztény Zsidó Tanács, a Keresztény Zsidó Társaság, a Rotary Club magyarországi szervezetei, az iszlámmal folytatott párbeszéd fórumai megszervezésében, nagymértékben járult és járul hozzá a magyar demokrácia fejlodéséhez.

Sir Sigmund a fent említett állami kitüntetések mellet számos világhíru egyetem díszdoktora, és a világ legismertebb emberjogi szervezeteinek kitüntetettje is.

217.18.90.33/lifestyle/the-simon-round-interview/51263/interview-sir-sigmund-sternberg

,,Sir Sigmund Sternberg, eredeti nevén Sternberg Zsigmond (Budapest. 1921. június 2.) magyar származású brit üzletember, filantróp, a Munkáspárt szponzora.

1939-ben vándorolt ki az Egyesült Királyságba és 1947-ben lett brit állampolgár.

A vallások közti közeledés előremozdításában jelentős sikereket tudhat magának. Közreműködött az auschwitzi karmelita konvent körüli vita rendezésében, ő szervezte meg az első pápai látogatást egy zsinagógába, 1968-ban és tárgyalásokat folytatott a Vatikánnal Izrael állam elismeréséről.

1968-ban létrehozta a Sternberg Alapítványt (Sternberg Foundation) és társalapítója volt az 1997-ben létrehozott Three Faiths Forum nevű szervezetnek, amely a zsidók, keresztények és iszlám hitűek vallási kommunikációt szolgálja."

,,Sir Sigmund Sternberg kitüntetése

A közelmúltban a Magyarországról elszármazott Sir Sigmund Sternberget a hesseni tartomány miniszterelnöke, Hans Eichel a tartományi nemzetközi Keresztény-Zsidó Tanács tevékenységének fellendítésében végzett munkáért a Wilhelm Lenuschner-emlékéremmel tüntette ki.

Wilhelm Lenuschner ismert szakszervezeti vezető, majd Hitler uralomra jutása előtt Hessen tartomány belügyminisztere volt. A von Stauffenberg nevéhez fűződő, sikertelen Hitler-ellenes merényletben való részvételéért kivégezték.

A kitüntetés átvételekor mondott beszédében Sternberg felszó1ította a hesseni illetékeseket, hogy kövessék a londoni és a Buenos Aires-i példát, állítsanak ők is Wallenberg-emlékművet."

Ezt csak érdekességnek:
Rendbeli Sternberg , cseh nemesség
Ben-Zion Sternberg (1894-1962), a cionista államférfi
Charles Hazelius Sternberg (1850-1943), egy amerikai paleontológus
Charles Mortram Sternberg (1885-1981), egy amerikai paleontológus
Elf Sternberg (szül. 1966), egy online erotika Készítő
Erich Walter Sternberg (1891-1974), a zeneszerző
Eugene Sternberg (1915-2005) építész
George F. Sternberg (1883-1969), a naturalista és paleontológus
George Miller Sternberg (1838-1915), amerikai bakteriológus és az orvos
Jacques Sternberg (1923-2006), a francia nyelvű író, a sci-fi és fantastique
Josef von Sternberg (szintén Jonas Sternberg, 1894-1969), osztrák-amerikai filmrendező
Kaspar Maria von Sternberg (1761-1838), a Bohemian paleontológus (A standard botanikai szerző rövidítéssel Sternb. alkalmaznak fajokra írta le)
Lev Sternberg (1861-1927), egy ukrán etnológus
Liam Sternberg (született c. 1950), a dalszerző és producer
Richard Sternberg , egy amerikai tudós és az intelligens tervezés híve
Richard S. Sternberg (szül. 1955), egy amerikai ügyvéd és on-line utazási fényképész
Robert Sternberg (született: 1949), a pszichológus
Freiherr Roman Ungern von Sternberg (1886-1921), a balti német-orosz altábornagy
Rudy Sternberg báró Plurenden (1717-1978), egy osztrák-brit üzletember
Saul Sternberg , egy amerikai kognitív pszichológus
Shlomo Sternberg , a Harvard matematikus
Sir Sigmund Sternberg , a brit emberbarát
Stephen Sternberg , egy amerikai sebészeti patológus
Theodor Sternberg (1878-1950), a német filozófus
#2350
2013. feb. 1. 10:50
"Okééé,csak nem értem mégis mitől esett volna ki a foga már ha vámpír fog volt,és ha meg nem akkor mégis milyen fog lehetett.:-D
Amúgy meg nem olyan buták,hogy bármiféle bizonyítékot távozásuk után otthagynának....
Szóval nálam nem kerek az egész,de nekem aztán mindegy :-)

Írja csak a blogot,és aki akarja elolvassa-ennyi :-)" – Penelope

Rendben.Amúgy csak valami darabka volt nem egy egész fog, de szólok neki h törölje azt a részt.....
#2349
2013. jan. 31. 19:35
Okééé,csak nem értem mégis mitől esett volna ki a foga már ha vámpír fog volt,és ha meg nem akkor mégis milyen fog lehetett.:-D
Amúgy meg nem olyan buták,hogy bármiféle bizonyítékot távozásuk után otthagynának....
Szóval nálam nem kerek az egész,de nekem aztán mindegy :-)

Írja csak a blogot,és aki akarja elolvassa-ennyi :-)
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0