Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#2318
2013. jan. 28. 19:47
magyar.wordpress.com/2007/04/09/amit-tudni-kell-az-rtl-klub-radiorol/
,,▐ Az RTL Klub gyakorlatilag már az egész világot behálózza. A cég Bertelsmann AG Publishers, a zsidó David Sarnoff az igazgató és a pénzügyek kezelője. "
#2317
2013. jan. 28. 18:36
magyar.wordpress.com/2007/06/21/az-uzleti-erdekek-pusztitjak-nepunket/
▐ A “szívbarát” margarin

magyar.wordpress.com/2007/06/04/kalisozzak-a-magyarokat/

,,♦ A bíráknak is fel kell lépniük az alkotmányellenes, embertelen nézetekkel szemben, a rasszizmus és az antiszemitizmus minden formája elfogadhatatlan. A magyar alkotmány mellett az Európai Unió rendelkezései is kötelezettségeket rónak a bírákra. ♦ [magyarul: nem függetlenek, hanem pisztollyal a fejük mögött cselekednek! --tj] ♦ Az emberi jogokat védő állami szervezetek sorában kiemelten fontos feladataik vannak a bíróságoknak: Magyarországon is törekedni kell arra, hogy csökkenjenek, lehetőleg szűnjenek meg az emberi jogokat sértő ítéletek – fogalmazott a Népszabadságnak a Legfelsőbb Bíróság elnöke.
Lomnici Zoltán elmondta: az önkényuralmi jelképek használatát Magyarországon bünteti a törvény [bár tiltva vannak, de a vörös csillagos, Lenines, Che Guevarás pólók viselőit soha vonják felelősségre, csupán az ún. náci jelképek viselőit], míg a holokauszt tagadását tételesen nem tiltják a jogszabályok. Lomnici Zoltán nem kívánt aktuálpolitikai fejtegetésekbe bocsátkozni, de hangsúlyozta: ♦a holokauszt tagadói meghamisítják a történelmet, megsértik azoknak az ártatlan millióknak az emlékét, akik egy embertelen eszme áldozataivá váltak.♦ /FH-Kuruc.info/"

magyar.wordpress.com/2007/04/26/kozvetett-magyargyulolet/
#2316
2013. jan. 28. 18:34
#2315
2013. jan. 28. 18:28
▐ Egyre több magyar beteg, rövid életű, meddő, s emiatt napi 111, harminc évente egymillió magyar élőhelyét szerzik meg idegenek. Ennek az okozatot okokra visszakalibráló mérések szerint három fő oka van: a kormány szennycsatornákkal, vízklórozást túlélő, egyre több fertőző vírust koncentrál/tat/ a vezetékes ivóvizekbe: (1) “Étel-ital sózási reformként” sejtmembrán-működést rontóra növelik a vér kálium-tartalmát (2) A vér konyhasó-tartalmát vérkeringés rontóra csökkentik, (3) Mialatt 1 fertőz, 2 és 3 rontják a sejtek és szervek védekezőképességét.

Ez a magyar holokauszt “államtitok!” E biológiai-vegyi fegyvertől csak a kóser-étrend és/vagy a V.E.O.P. (Vér-elektrolit-Optimum-Program) védhet meg minket! Lásd e bünügy mérési bizonyítékait és a V.E.O.P.ot a ►www.aquanet.fw.hu honlapon!

És ugye hozzá lehet és kell is tenni,hogy már a fiatalokat kezdik mérgezni pl.oltásokkal-így hatékony,fiatalon mérgezni az embereket,amik hosszútávon apránként fejtik ki romboló hatásukat.
#2314
2013. jan. 28. 18:02
magyar.wordpress.com/2008/01/06/betiltott-igazsag/

Azért néhányat majd még linkelek,meg idézgetek,ha nem baj.

magyar.wordpress.com/2007/12/18/uzenet-otthonrol/

magyar.wordpress.com/2007/11/20/rothschild-bank-budapesten/

▐ Simon Peres: „Olyan kis ország részéről, mint mi, ez szinte döbbenetes. Azt látom, hogy fölvásároljuk Manhattant, és fölvásároljuk Magyarországot, és fölvásároljuk Romániát, és fölvásároljuk Lengyelországot. S ahogy én látom, nincsenek problémáink. A tehetségünk, az összeköttetéseink és a dinamizmusunk jóvoltából szinte mindenhová eljutunk.”

Tucson, Arizona — 2007. október 17-én két katolikus papot elítélt egyenként 5 hónapi fegyházra, mert levélben tiltakoztak az arizonai Fort Huachuca titkosszolgálat katonai bázison polgári személyek részére adott kiképzések ellen: ►”hogyan lehet foglyokból hatásosabban kiszedni vallomásokat”. Rágalom? Túlzás? Kérdezzétek meg G. W. Bush elnököt vagy Ms Rice külügyi titkárt: “Amerika nem kínoz embereket! Amerika csak felfokozott vallatási módszereket alkalmaz.”

▐ … akik propagandával teremtették meg Csehszlovákiát. Így írt erről a csehszlovák állam első elnöke Masaryk:

” A mi propagandánk demokratikus volt: ugyanis nemcsak politikusokat és hivatásos személyiségeket igyekeztünk megnyerni, hanem mindenekelőtt a sajtót és ezáltal a széles néprétegeket… Emellett természetesen mindenütt arra törekedtem, hogy kapcsolatot teremtsek a kormányokkal és különösen a külügyminisztériumokkal. Gyakran segítségünkre voltak olyan emberek, akiknek baráti kapcsolataik voltak döntő államférfiakhoz és politikusokhoz: ügyvédek, bankárok, papok.
A propaganda-lélektan egyik fontos tanulsága: ne gondoljuk, hogy csak úgy szerezhetünk híveket egy politikai programnak, ha szüntelen és lelkesen hirdetjük, és egyes pontjait elemezzük, – hanem lehetőleg közvetve foglaljuk le az embereket. Beszéljetek művészetről, irodalomról és bármiről, ami a másikat érdekli és meghódítjátok. A gondolkodó főt a politikai propagandával gyakran inkább csak elidegenítitek. Minden ország nagyobb városaiban előadásokat tartottam a nagyközönségnek, de még gyakrabban szűkebb köröknek. Kapcsolatba léptem egyetemekkel, különösen a törzstisztekkel, nemzetgazdászokkal s más szakemberekkel. Angliában sokat segített nekünk Hus. Szóval, aki kultúr-propagandát csinál, az kultúr-propagandát is végez… A külföldi lapokat úgy szereztük meg, hogy vitába szálltunk a szerkesztőkkel, tulajdonosokkal, legfőképpen azonban cikkírással. Mindenfelé sajtóirodákat létesítettünk. Pénzzel nem dolgoztunk, azaz, nem fizettük le az embereket, de támogattam a tisztességes embereket, a mieinket és külföldieket egyaránt, ha megtudtam, hogy szükséget szenvednek…” (T.G. Masaryk: Világforradalom c. művéből)
#2313
2013. jan. 28. 17:36
www.hazankert.com/nyitolap.html
A szerkesztőt,Tóth Judit-ot eltették láb alól,2008-ban mert túl sokszor dugta olyan helyre az orrát,ahova nem kellett volna.
De van két blogja-még olvashatóak:
magyar.wordpress.com/

,,“A mi fajtánk, uralkodó faj [i.e. master race]. Hittudós istenek vagyunk mi ezen a bolygón. Éppúgy különbözünk mi az alacsonyabb fajoktól, ahogy ők a férgektől. S mi több, a mi fajunkhoz hasonlítva, más népfajok barmok és állatok, marhák a legjobb esetben. Más népfajok emberi fekáliáknak tekintendők. Nekünk a sors rendelete, hogy uralkodjunk alsóbbrendű fajok fölött. Földi birodalmunkban élenjáróink vasrúddal fognak uralkodni. A néptömegek mint szolgáink lábainkat fogják nyaldosni.” — Menachem Begin volt izraeli miniszterelnök, 1977-1983. Nobel-díjas 1978-ban."

,, “Egymillió arab nem ér annyit, mint egyetlen zsidó köröm.” - Yaacov Perrin rabbi, New York Daily News, 1994. 02.28. 6. oldal."
magyar.wordpress.com/2008/03/30/a-legmagasabb-fok-gyullet/

A másik blog:
tempus44.wordpress.com/
Jó szemezgetést,reméljük még sokáig megmaradnak ezek a blogok!

tempus44.wordpress.com/2008/04/28/izraelbol-klfldre-szktt-egy-szadista-gyerekknz-rabbi/

,,▐ Mayer Amschel Bauer (Rothschild) “Engedjék meg nekem, hogy valamely nemzet pénzét én kezeljem, és nem érdekel, hogy kik vannak hatalmon.”
▐ „Valakiknek a kormányok helyébe kell lépni, és erre a feladatra, szerintem az üzletvilág a leglogikusabb egység.” /David Rockefeller, Newsweek Internmational, 1999. febr.1/ ▐ „A világot egészen más egyének irányítják, mint azt azok elképzelik, akik nincsenek a színfalak mögött.” /Benjamin Disraeli, Angol miniszterelnök „Coningsby”, 1844/ ▐ A Római Egyezmény (The Treaty of Rome), amely megvalósította a közös piacot, (Common Market) gyakorlatilag a Bilderberg összejöveteleknek köszönhető.” /George McGhee, volt németországi USA követ./ ▐ A Bilderberg Group egyik perverz célja a parancsuralmi világnézetet ésszerűnek feltüntetni, pedig az „isten a pénz” a globalizáció új vallása. A társadalom nyakán élősködő kapzsi vállveregetést kap, közben rendszeresen rabolja a föld javait és az emberiséget a legjobb tehetsége szerint a nyomorúságba taszítja."

magyar.wordpress.com/2008/02/26/hazai-levl-2/
,,▓ “Magyarország bevándorlási célország” (Hazánkért Online, 2008. 02. 23.) címen megjelent cikkhez a teljesség kedvéért feltétlenül hozzá kell tenni: ►úgy tűnik, a neo-kommunista Magyar Köztársaság Belügyminisztérium Bevándorlási Hivatalának tevékenységét kínai lányok és hajadonok társközvetítésével bövítette ki, miközben született magyaroknak évekig kell a letelepedési vizumra várniuk!! "

Igaz,ez 2008-ban volt,de azért jó tudni:
magyar.wordpress.com/2008/02/07/j-tudni/


,,▐ Dennis Healey volt angol honvédelmi miniszter szerint, “A világ eseményei nem történnek véletlenül, hanem azokat előre tervezik meg, legyen az nemzeti kérdés vagy gazdasági,- a legtöbb fokozatosan történik, amelyeket azok irányítják, akiknek Pénzhatalom van a kezükben.” – Itt hozzáadhatta volna a kultúrát és műveltséget is. Anélkül, hogy minderről a közvéleményt felvilágosítanák, bizony a nyugati társadalmat és kultúrát szabadkőműves hatalom befolyásolja és irányítja. ◘"



tempus44.wordpress.com/2006/05/09/parizsi-level-a-honfoglalasrol/
#2312
2013. jan. 27. 19:32
"Ez megint ijesztgetés, hogy rohanjunk beoltatni magunkat?
www.magyarhirlap.hu/orvoslas/tamad-az-armageddon-virus

Kommentben: "Armageddon vírus - Kikísérletezett biológiai fegyver a globális pénzügyi hatalomnak, hogy eltávolíthassa a neki nem tetsző emberek csoportjait, akár egy egész ország nemkívánatos nemzetét. Összeesküvés elméletben szenvedek? Nem hiszem!"

De ha szükségük van az emberekre, miért akarják csökkenteni a népességet? Ha rajtunk élősködnek, az jó, hogy sokan legyünk vagy nem? De akkor mi van a vakcinában? " – Falcon


Szerinted miért akarják 500.000.000-ra redukálni a népességet? Georgia-i szabadkőműves Stonehenge. Azért akarják, mert a Sátán szolgái és embergyilkosok. Fülöp herceg, a Károly herceg apja, a Vilmos nagyapja arról szövegelt, hogy ha reinkarnálódhatna, akkor gyilkos vírus lenne, hogy minél több embert megölhessen. Szörnyetegek.
#2311
2013. jan. 26. 20:16
Köszi a linkeket,nem szoktam ilyeneket olvasgatni :-)
Hát,had játszanak,ha akarnak :-)
#2310
2013. jan. 26. 20:05
"Jajj nekem,de szánalmas és röhejes ;D
egoista.5mp.eu/web.php?a=egoista" – Penelope


Valakikre túl nagy benyomást tett a The Masquerade szerepjáték. Vagy benne vannak, vagy csak az utóhatások. :D
moly.hu/polcok/vampire-the-masquerade-szerepjatek-szabalykonyvek

www.angelfire.com/rpg2/csgomez/vampire.html

www.playdome.hu/cikk/26662/vampire_the_masquerade_bloodlines_pc
#2309
2013. jan. 26. 19:44
Jajj nekem,de szánalmas és röhejes ;D
egoista.5mp.eu/web.php?a=egoista
#2308
2013. jan. 26. 17:23
hvg.hu/media/20041230internetes Emberhúsevő óriáspókok - átverés

norse-myth.comze.com/asgard_fala.html
Ennek a történetnek az az érdekessége, hogy a jötün, az óriás, álcát (varázslatot) használt, hogy másnak lássák, mint ami és amikor elvesztette önuralmát, lehulott az "álarca" is és meglátták a valódi formájában. Szerintem ez ismerős lehet.
#2307
2013. jan. 26. 12:44
#2306
2013. jan. 26. 10:22
#2305
2013. jan. 26. 10:06
Én nem hinném, hogy hoax, mert itt tényként kezelik: www.stop.hu/kulfold/emberi-magzatbol-keszul-leves-kinaban-foto-csak-eros-idegzetueknek/893843/
Plusz ezt régebben már egy ismerősöm is említette. A szegények így tudnak pénzhez jutni, hisz sok gyereket képtelenek eltartani. Bár nem ők a hibásak, hanem akik megeszik.

Sőt itt azt is írja, hogy az elhalálozott csecsemőket is használják ilyen célokra: (csúnya képek) hubazzeg.blog.hu/2008/12/31/kannibalizmus_napjainkban
De ott ez teljesen megszokott.

Azért tényleg érdekes, hogy mennyi minden tabu és undorító nálunk, ami náluk teljesen hétköznapi.
#2304
2013. jan. 26. 9:46
www.mommo.hu/media/Levest_foznek_az_abortalt_magzatokbol_16

Olyanról már hallottam,hogy egyes emberek miután megszületik a gyermekük lefagyasztják a méhlepényt és apránként elfogyasztják,az is kissé meredek,de ez aztán méginkább...
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0