Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#2273
2013. jan. 21. 23:36
Hát ja, tud valamit. Csodálatosak a motívumok, illetve a képek .
#2272
2013. jan. 21. 22:58
"[quote author=Nina L. link=topic=434.msg25009#msg25009 date=1358534286]
[quote author=AmeliaRose link=topic=434.msg24953#msg24953 date=1358070826]
Igazán foglalkoztat a kérdés: hogyan lehetne felkelteni a vámpírok érdeklődését? Kedves Penelope, tudnál tanácsokat adni? Előre is köszi,akár privátban is válaszolhatsz,ha neked úgy kényelmesebb. " – AmeliaRose


Hát azt mondod nekik mint én a zombis játékomban a zombiknak: "Gyere bátyja!"-oszt jönnek.... Aztán persze ha betámad hátulról valami zombinő, olyankor azt mondom: "Hogy pusztulnál el te rohadt ribanc!"-ezt ajánlom neked is! :P Tuti felfigyelnek rád! XD " – AmeliaRose

Ja, én is szoktam játszani ilyen sz-arokat:) Köszi a választ;)" – AmeliaRose

Nana!!! A zombis játékok nem sz*rok. Bár biztos vannak azok is. ;D ;D ;D
#2271
2013. jan. 21. 18:54
"[quote author=AmeliaRose link=topic=434.msg24953#msg24953 date=1358070826]
Igazán foglalkoztat a kérdés: hogyan lehetne felkelteni a vámpírok érdeklődését? Kedves Penelope, tudnál tanácsokat adni? Előre is köszi,akár privátban is válaszolhatsz,ha neked úgy kényelmesebb. " – Nina


Hát azt mondod nekik mint én a zombis játékomban a zombiknak: "Gyere bátyja!"-oszt jönnek.... Aztán persze ha betámad hátulról valami zombinő, olyankor azt mondom: "Hogy pusztulnál el te rohadt ribanc!"-ezt ajánlom neked is! :P Tuti felfigyelnek rád! XD " – Nina

Ja, én is szoktam játszani ilyen sz-arokat:) Köszi a választ;)
#2270
2013. jan. 21. 12:38
"www.pecsistop.hu/tudomany/ufok-michigan-felett-a-hatosagok-enm-nyilatkoznak-video/1116205/" – Penelope

Miért is nyilatkoznának. Nem kötik a köznép orrára :) . Az igazság még mindig ugyanaz a régi nóta.
#2269
2013. jan. 21. 11:16
#2268
2013. jan. 20. 20:13
#2267
2013. jan. 20. 19:23
"De pont azért kell összefogni, a hatalom csak egy látszat, nem a nagyok kezében van. Biztosan ismeritek a Trónok harcát, abban van egy talán ide illő rejtvény:

Van három hatalmas ember: egy király, egy pap és egy gazdag. Előttük egy közönséges zsoldos áll. Mindhárom arra utasítja a zsoldost, hogy végezzen a másik kettővel. Ki marad életben és ki hal meg?
(Tehát, bár a királynál van az uralkodói hatalom, a papnál a vallási a gazdagnál a pénz hatalma, a döntést, hogy ki fog meghalni és ki fog élni az egyszerű ember hozza meg. Az igazi hatalom nála van.)
Másképpen, a hatalom ott van, ahol az emberek hiszik, hogy van. Szemfényvesztés csak. :)" – Falcon


Ez tetszik.
#2266
2013. jan. 20. 19:21
"[quote author=Penelope link=topic=434.msg25031#msg25031 date=1358674664]
Szerintem felesleges háborogni,úgysem tudunk rajta változtatni...

Az ötven legbefolyásosabb zsidó a világon (a Jerusalem Post szerint)
www.antidogma.hu/node/2747

www.mazsike.hu/magyar+zsido+adatbazis/magyar+zsido+adatbazis.html

Félreértés ne essék,nem akarok itt agyba-főbe zsidózni,csak szeretnék egy olyan emberkét keresni-találni,aki hajlandó is beszélni,és van betekintése az egész zsidó vezetők szerepébe.Bár lehet veszett ügy,de sose lehet tudni,hátha.Végül is ha belegondolunk,attól hogy ezt-azt esetleg kikotyognak,semmi sem fog változni,hiszen attól még a vezetők vezetők maradnak.

mindentudas.hu/elodasok-cikkek/item/52-a-magyar-tudós-zsenik.html" – Nocturn


Az, hogy az ilyen igazságtalan, embertelenségen kiakadunk többek közt az utolsó dolog, ami még mutatja, hogy van bennünk jó érzés. Szóval ha változtatni nem is tudunk rajta, legalább háborodjunk fel." – Nocturn

Kezdteben vala a felháborodás, ami jó esetben később tettekre sarkall. Kitartó állhatatosság, megfelelő módszer kidolgozása után talán győzelemhez vezethet.
#2265
2013. jan. 20. 15:53
De különben szerintem nem csak "zombikat" akarnak létrehozni,hanem ahogyan eddig is,akarnak valami jóval fejlettebb embert is.Mint ahogyan most is van:vannak a kisemberek,akik nem nagyon tudnak mit tenni,így szinte csak kiszolgálják a magasabban lévőket,aztán vannak a fentebb lévők,akik elég okosak és tapasztaltak ahhoz hogy irányítsák a kicsiket.
Szóval bár az emberek eljutottak egy bizonyos szintig ahonnan hamarosan tovább kell lépniük,lehet hogy ez a szakadék továbbra is fenn fog állni.Mivel hogy a kisemberek is túlságosan kezdenek gondolkodni.Ezt meg, mint írtam már nem hagyhatják.
Úgyhogy valószínűsítem hogy a kísérletek tovább folynak titokban.
#2264
2013. jan. 20. 15:21
"Oké a nagy családokat megvették pénzen. Viszont akkor nem lehet mindenkit megvenni, mert akkor nem élnének rejtve. Én így gondolom, ha meg tévedek, akkor legyen. Majd legfeljebb megváltoztatom a véleményem.
Uhhh...elfelejtettem mit akartam írn. :-X
Ohh...Rejtett kéz. Eléggé átnyálaztam, ugye, hogy ezek a nagy családok a "bukottak", akik azért jöttek, hogy segítsenek a Földnek, mert elb*szott mindent. Szép-szép. Mondjuk azzal hagyjál, hogy az ő aratásos 2012-es előrejelzése nem jött be. Na mindegy. Ebben megint nem értem azt, ha az a feledata, hogy tájékoztassa az embereket, miért nem érdeke bizonyítani az igazát? És még 120 kérdés, ami vicces. De nem írom le, mert ijgum-bujgum lesz. :P

Amúgy ha van 100 fajta verzió, ti hogyan döntitek el, melyiket hiszitek el? ;D" – Falcon


Hát ,én személy szerint utána kérdezek számomra megbízhatónak tartott forrásból.
Különben meg a legtöbb dologban van némi igazság is,és rejtett kéz írásaiban is-mármint az igazi rejtett kéz írásokra gondolok persze.
Gondolom a jó és rossz egyensúlya is lényeges.

Nem azt mondom,lehetséges hogy majd egyszer a nagyok belebuknak az egészbe,bár azért ez kétséges,mivel magasabb szinten vannak mint mi,és ezért szerintem jóval többet is tudnak,úgy befolyásolják a szerencsétlen kisembereket,ahogyan nekik tetszik.

Azért nem bizonyította szerintem,mert az embereknek maguknak kell rájönnie a valódi világra.
Hogy konkrétan nem jött be a 2012 dec.-e,hát ezt nem tudom miért nem,talán a jó oldal jól tevékenykedik.Vagy csak kicsit eltolódik a dolog,vagy éppen hogy az emberek félelmére alapoztak,tudja fene.
#2263
2013. jan. 20. 15:13
"Persze, hogy náluk van, mert teljesítik az emberek a parancsaikat. Az oké, hogy sokan lehetnek, de gondolom a piramis alján emberek vannak. Ha pedig kihúznánk őket, borulna az egész. Ha nincs ránk szükségük, miért élünk még? Könnyedén kiirthattak volna már minket valami vírussal, atomháborúval, sterilizálással, akármi. De mégis hagyják, hogy benépesítsük a bolygót, fejlődjünk valahova (már akiknek). Valamilyen szinten függnek akkor mégis tőlünk. " – Falcon

Persze hogy szükségük van ránk,viszont túlságosan elkezdtünk gondolkodni,ami nem igazán tetszik nekik,éppen ezért "bombáznak" minket pl.vírusokkal,népességcsökkentés megvan...nekik olyan emberek kellenek akik hm..zombik-tehát nem nagyon agyalnak a dolgokon hanem csak végrehajtanak.
#2262
2013. jan. 20. 14:13
Oké a nagy családokat megvették pénzen. Viszont akkor nem lehet mindenkit megvenni, mert akkor nem élnének rejtve. Én így gondolom, ha meg tévedek, akkor legyen. Majd legfeljebb megváltoztatom a véleményem.
Uhhh...elfelejtettem mit akartam írn. :-X
Ohh...Rejtett kéz. Eléggé átnyálaztam, ugye, hogy ezek a nagy családok a "bukottak", akik azért jöttek, hogy segítsenek a Földnek, mert elb*szott mindent. Szép-szép. Mondjuk azzal hagyjál, hogy az ő aratásos 2012-es előrejelzése nem jött be. Na mindegy. Ebben megint nem értem azt, ha az a feledata, hogy tájékoztassa az embereket, miért nem érdeke bizonyítani az igazát? És még 120 kérdés, ami vicces. De nem írom le, mert ijgum-bujgum lesz. :P

Amúgy ha van 100 fajta verzió, ti hogyan döntitek el, melyiket hiszitek el? ;D
#2261
2013. jan. 20. 14:02
Persze, hogy náluk van, mert teljesítik az emberek a parancsaikat. Az oké, hogy sokan lehetnek, de gondolom a piramis alján emberek vannak. Ha pedig kihúznánk őket, borulna az egész. Ha nincs ránk szükségük, miért élünk még? Könnyedén kiirthattak volna már minket valami vírussal, atomháborúval, sterilizálással, akármi. De mégis hagyják, hogy benépesítsük a bolygót, fejlődjünk valahova (már akiknek). Valamilyen szinten függnek akkor mégis tőlünk.
#2260
2013. jan. 20. 13:55
Persze,nem minden zsidó rossz ember.Ez nem is lehet kérdés.Bár külföldön viszont nagyon is számít,ha zsidó vagy,mármint ha elakarsz érni valamit,akkor elég ha felhozod a származásodat,és máris ott vagy hogy szinte mindent megkapsz...kicsi túlzással talán.
#2259
2013. jan. 20. 13:52
Amúgy én zsidó magántanárhoz járok tanulni, az igaz, hogy okos, de semmilyen rossz szándéka nincs. Sőt azért már segített is. Bár lehet ő nem számít nagy embernek...nem tudom. Szerintem ez véletlenül alakult ki, mert a történelem úgy alakult, hogy ők kerültek többségben a pénzes pozíciókba. Vagy hasonló. A "nagyok" pedig csak azzal tudnak gazdálkodni, ami van. Az emberek között meg eltejredt ez a sztereotípia, hogy mindegyik rossz, fujj-fujj.
A 2. vh. meg hasonló finomságok rátett egy lapáttal a gyűlöletre. Nem beszélve a vallási nézeteltérésektől: ugye szerintük Jézus nem volt megváltó, csak próféta, stb. stb.
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0