Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#2258
2013. jan. 20. 13:46
Jó ez a rejtvény de a való világra nem igazán érvényes.
Nem hinném hogy látszat hogy ott a hatalom,hanem tény.Nap mint nap tapasztaljuk.

Bár ha azt nézem,minden szemfényvesztés,az egész élet az .
#2257
2013. jan. 20. 13:41
De pont azért kell összefogni, a hatalom csak egy látszat, nem a nagyok kezében van. Biztosan ismeritek a Trónok harcát, abban van egy talán ide illő rejtvény:

Van három hatalmas ember: egy király, egy pap és egy gazdag. Előttük egy közönséges zsoldos áll. Mindhárom arra utasítja a zsoldost, hogy végezzen a másik kettővel. Ki marad életben és ki hal meg?
(Tehát, bár a királynál van az uralkodói hatalom, a papnál a vallási a gazdagnál a pénz hatalma, a döntést, hogy ki fog meghalni és ki fog élni az egyszerű ember hozza meg. Az igazi hatalom nála van.)
Másképpen, a hatalom ott van, ahol az emberek hiszik, hogy van. Szemfényvesztés csak. :)
#2256
2013. jan. 20. 12:57
Oké,csak gondoltam tisztázni kell,mert sokan egy kalap alá veszik Rockefelleréket és társaikat,ill. a felettük állókat.Nem mindenki tudja hogy a kettő nem egy és ugyanaz.
#2255
2013. jan. 20. 12:53
"Attól függ melyik "nagyok"-ra gondolunk....
Mármint vannak a vezetők úgy értem Rockefellerék és társaik akik nagyon is emberek,zsidó,igen okos emberek...és vannak még felettük is,na ők azok akik nem emberek." – Penelope


Természetesen, akik őket irányítják, azok mindent irányítanak, szóval azok a "nagyok".
#2254
2013. jan. 20. 12:51
Attól függ melyik "nagyok"-ra gondolunk....
Mármint vannak a vezetők úgy értem Rockefellerék és társaik akik nagyon is emberek,zsidó,igen okos emberek...és vannak még felettük is,na ők azok akik nem emberek.
#2253
2013. jan. 20. 12:46
"Tehát többen lennének, mint 6-7 milliárd? " – Falcon

Ne incselkedj. Te is nagyon jól tudod, hogy azok a "nagyok", akik lehet még csak nem is emberek, a markukban tartják ezt a 6,9 milliárd embert. Kezükben van a gazdaság, a tőke, a bankok, titkosszolgálatok stb. És arctalanok. Te meg én csak átlag civilek vagyunk, s bár nem a rendszer részei vagyunk mint a rendőrök, hanem "csak" kiszolgálói, éppen ezért nagyobb rajtunk a nyomás. Meg persze ott vannak a természeti népek, akik még csak nem is kiszolgálóik, hanem csupán ideig-óráig megtűrt áldozataik.

Bár mindig is voltak civil-szervezetek, akik felvették a kesztyűt, csak ezek titokban működnek. Arra vannak berendezkedve, hogy a hatalom ne fedezze fel őket, hát akkor mi sem találhatjuk meg őket. Ha csak ők meg nem keresnek.
#2252
2013. jan. 20. 12:44
Azt nem tudom hogy mennyien vannak,de a hatalom az ő kezükben van..ott vannak a médiában, az orvostudományban és más tudomány ágban is,a vezetőségekben,szóval mindenhol.
Arra mondjuk igazán kíváncsi lennék,hogy miért pont a zsidóság?
#2251
2013. jan. 20. 12:35
Tehát többen lennének, mint 6-7 milliárd?
#2250
2013. jan. 20. 12:26
Falcon:Én ezt nem mondanám hogy a többség mi vagyunk....
Pont hogy nem.Pont e miatt tart ott az emberiség,ahol.Nézz csak utána,hogy a legtöbb szál hova vezet.Bármerre nézhetsz és utána járhatsz,de mindig ugyanoda vezet-azokhoz a bizonyos "nagy " emberekhez.
#2249
2013. jan. 20. 12:18
Szerintem tudunk változtatni rajta, ha nem tudnánk, agymosásra sem lenne szükség. A többség mi vagyunk. Sok lúd disznót győz. Persze ma már a szabadságharcokat csírájában elfojtják és tesznek ellene, teljesen átformálják mindenki világképét. :P
#2248
2013. jan. 20. 11:56
"Szerintem felesleges háborogni,úgysem tudunk rajta változtatni...

Az ötven legbefolyásosabb zsidó a világon (a Jerusalem Post szerint)
www.antidogma.hu/node/2747

www.mazsike.hu/magyar+zsido+adatbazis/magyar+zsido+adatbazis.html

Félreértés ne essék,nem akarok itt agyba-főbe zsidózni,csak szeretnék egy olyan emberkét keresni-találni,aki hajlandó is beszélni,és van betekintése az egész zsidó vezetők szerepébe.Bár lehet veszett ügy,de sose lehet tudni,hátha.Végül is ha belegondolunk,attól hogy ezt-azt esetleg kikotyognak,semmi sem fog változni,hiszen attól még a vezetők vezetők maradnak.

mindentudas.hu/elodasok-cikkek/item/52-a-magyar-tudós-zsenik.html" – Penelope


Az, hogy az ilyen igazságtalan, embertelenségen kiakadunk többek közt az utolsó dolog, ami még mutatja, hogy van bennünk jó érzés. Szóval ha változtatni nem is tudunk rajta, legalább háborodjunk fel.
#2247
2013. jan. 20. 11:06
pl,ő,érdekes fazonnak tűnik:
Falus András


akadémikus, a Semmelweis Egyetem Genetikai, Sejt- és Immunbiológiai Intézetének igazgatója

A Semmelweis Egyetem egyetemi tanára, a Genetikai-, Sejt és Immunbiológiai Intézet igazgatója, az MTA rendes tagja. Fő kutatási területe az immungenomika és a bioinformatika. Újabban az epigenetikai szabályozás, valamint a mikroRNS-ek génhálózati mechanizmusa felé fordult a figyelme. Kilenc tudományos könyvet írt és szerkesztett, ezek többek között a Springer, Karger, John Wiley & Sons és a Landes kiadók gondozásában jelentek meg. Több mint 340 tudományos publikációjára mintegy 3800 idézetet kapott, kumulatív impaktfaktora kb. 790, h-indexe 30. Korábban a Magyar Immunológiai Társaság és az MTA Immunológiai Bizottságának elnöke volt. Külföldi tanulmányútjai során dolgozott a dániai Odense Egyetemen (1980-81), a bostoni Harvard Orvosegyetemen (1984-86) és az Oszakai Egyetemen (1989). Falus András rendezte az első Immungenomikai Világkongresszust (2004) és az első Nemzetközi Immuninformatikai konferenciát (2006) is. Alapító tagja a Nemzetközi Immunomikai Társaságnak. Számos nemzetközi tudományos folyóirat szerkesztőbizottságának tagja. Harmincnál több PhD-hallgató írta meg disszertációját irányítása alatt. Elismerései: Széchenyi-díj (2006), Neumann-díj (2006), J. B. West Award (2007), Semmelweis-díj (2008), Kesztyűs Lóránd-emlékérem (2008), „Az év ismeretterjesztő tudósa” díj (2000). A Henry G. Kunkel Society (Rockefeller University, New York) első Magyarországon dolgozó választott tagja.
#2246
2013. jan. 20. 10:37
Szerintem felesleges háborogni,úgysem tudunk rajta változtatni...

Az ötven legbefolyásosabb zsidó a világon (a Jerusalem Post szerint)
www.antidogma.hu/node/2747

www.mazsike.hu/magyar+zsido+adatbazis/magyar+zsido+adatbazis.html

Félreértés ne essék,nem akarok itt agyba-főbe zsidózni,csak szeretnék egy olyan emberkét keresni-találni,aki hajlandó is beszélni,és van betekintése az egész zsidó vezetők szerepébe.Bár lehet veszett ügy,de sose lehet tudni,hátha.Végül is ha belegondolunk,attól hogy ezt-azt esetleg kikotyognak,semmi sem fog változni,hiszen attól még a vezetők vezetők maradnak.

mindentudas.hu/elodasok-cikkek/item/52-a-magyar-tudós-zsenik.html
#2245
2013. jan. 20. 1:32
"https://www.facebook.com/photo.php?fbid=426600154035941&set=a.333737773322180.91333.333734156655875&type=1&theater
Elkobozták, a tudós feltaláló összes dokumentumát, amiben az érelmeszesedés elleni oltóanyaga leírásai vannak.

Horváth István orvosbiológus prof. úr 30 év kutató munkája eredményeként, melynek során mint az USA tudósaival mint az orosz kutatókkal együttműködött, megalkotta az érelmeszesedés elleni oltóanyagot. Ő az egyetlen a világon, akinek sikerült ezt a megoldást megvalósítani. Az előző években többször biztatták őt különböző pályázatok útján a magvalósítás reményével. Egy 7...4 éves nyugdíjas egy hivatalos akkreditáláshoz sosem képes annyi pénzt összeszedni, ami ezt megoldani tudna. Egyedül a mindenkori államhatalom képes ennek az anyagi hátterének a biztosításához. A múlt rendszerben megkérdezték tőle a minisztériumban, hogy miért jó az a hazánknak, ha annyi öreg embernek megmenti az életét !!!!!! Felháborító, hogy ilyen emberek ülhettek a magyar egészségügy vezetőségében. Nos ebben az évben Horváth professzor úr ismét a minisztériumban járt és ígéretet kapott Szócska miniszter úrtól a segítséghez. Ezt követő napokban a rendőrség megszállta a professzor lakását és kuruzslás vádja miatt lefoglalta az összes iratot és a komputereit. Még aludni sem engedték az öreg tudóst a lakásában.

A professzor állítása szerint ezzel az oltóanyaggal képes lenne Magyarországon megmenteni azt a 15 000 embert ,amely évente eltávozik infarktus miatt és meggyógyítani több százezer embert, melyek az érelmeszesedés következményei miatt szenvednek illetve meghalnak. Amennyiben az ő eljárását Magyarország üzletileg megvalósítaná, képes lenne hazánk akár 100 milliárd dollár valutát hozni nemzetünk asztalára és ezt minden évben. Gondolják csak el mit jelent ez a magyar nemzet számára. Úgy tűnik komoly érdekeket sért a magyarság de az emberiség ilyen fokú megsegítése. Meddig lehet még az ilyesmiket elviselni?

www.szmm.hu/modules.php?name=News&file=article&sid=4499" – Penelope


Felháborító. Ugyanaz a régi nóta, amit már eljátszottak nem egyszer, nevezetesen többek közt például a rák ellenszerével kapcsolatban is.
#2244
2013. jan. 19. 18:36
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0