Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#2228
2013. jan. 18. 19:42
Falcon:igen 2009-es.

Nina.Bocsi,de ezeken jót nevettem ;D Ami mostanság ritka,pedig rám férne.
#2227
2013. jan. 18. 19:40
törölt tag
Egyéb tanácsok: Vagy mondjuk meg is rugdoshatod őket, főleg ha földön fekszenek, én ezt szoktam a zombikkal. :P Nem szabad hagyni hogy felkeljenek, mert akkor lerágják a pofázmányodat....és fogy az élet, irgalmatlanul! :P Szóval csak brutálisan és ügyesen! :P
#2226
2013. jan. 18. 19:38
törölt tag
"Igazán foglalkoztat a kérdés: hogyan lehetne felkelteni a vámpírok érdeklődését? Kedves Penelope, tudnál tanácsokat adni? Előre is köszi,akár privátban is válaszolhatsz,ha neked úgy kényelmesebb. " – AmeliaRose

Hát azt mondod nekik mint én a zombis játékomban a zombiknak: "Gyere bátyja!"-oszt jönnek.... Aztán persze ha betámad hátulról valami zombinő, olyankor azt mondom: "Hogy pusztulnál el te rohadt ribanc!"-ezt ajánlom neked is! :P Tuti felfigyelnek rád! XD
#2225
2013. jan. 18. 19:09
Nem, a képeknél nem kerestem. Bár ha jól értem itt meg azt írja, 2009-es a hír. Na most már nem értem.
#2224
2013. jan. 18. 17:24
Itt pedig ismét aszteroid.
De azt hiszem ez a 2040-es.Tudja fene...
www.7dni.com/v1/default.asp?kaj=2&id=5873355
#2223
2013. jan. 18. 16:56
Ez is érdekes írás-fekete szemű,fehér bőrű emberkékről:
www.7dni.com/v1/default.asp?kaj=2&id=5870810
1990-ben született ilyen kinézettel egy fiú.Azóta 208 esetről van hír,ebből 100 született 2011-ben.
Valamiféle belepiszkálás a DNS-be lehet szerintem.Ha jól értem az ilyen gyerekek születésének a száma folyamatosan növekszik.
#2222
2013. jan. 18. 16:38
Falcon:Képek között próbáltál keresgélni?
Én ezeket találtam:
www.7dni.com/v1/default.asp?kaj=2&id=5852196

hot.net.hr/planet-x/otkrivena-grobnica-puna-izvanzemaljaca
#2221
2013. jan. 18. 15:21
Hát,erről még nem hallottam,majd én is utánanézek.

Más:
index.hu/tudomany/altudomany/2013/01/02/megtalaltak_a_szcientologusok_titkos_bunkeret/
#2220
2013. jan. 18. 11:14
Csak, hogy még fokozzam az izgalmakat:
Nemrég elterjedt a hír, hogy Afrikában (Ruanda) több mint 200 eltemetett maradványt talált egy Hugo Childs nevű svájci antropológus, ja és egyik sem ember volt. Na most, mily meglepő, ez a személy nem létezik, se blog, se facebook, se publikáció, se semmi. Nem beszélve a maradványokról, mert ha már azt megírja, fényképeket is mutathattak volna. Neten pedig minden gyorsan terjedne. Ráadásul megnéztem, aki először írt róla egy Erik Van Datiken nevű fazon. Nem cseng ismerősem? Mint valami Erich von Däniken paródia.
És olyan szomorú, hogy ezekből annyi van. Ezért tartja mindenki hülyeségnek az összes létező itteni témát. :'(

blog.xfree.hu/myblog.tvn?n=vkna&pid=120964&blog_cim=Rejt%E9lyes%20temet%F5re%20bukkantak%20Ruand%E1ban
#2219
2013. jan. 18. 11:04
Most láttam ezt: www.abovetopsecret.com/forum/thread802946/pg
Tehát az eredeti képet elferdítették és lett belőle az arc.
És nem igazán értem, miért kell photoshoppal hamisítani ilyen dolgokat. Főleg ha tudják, sokan pont egy ilyen felfedezésre várnának, legalábbis hasonlóra. És én a hamisított képet egy bosnyák piramisos videóban láttam. Most nem tudom Dr Sam Osmanagich tudott-e erről vagy nem, akkor is csúnya lépés volt ez. Aztán csodálkoznak, ha senki nem vesz komolyan semmit.
Amúgy is tele van eredeti képekkel, turisták emlékeivel az internet pl. hu.wikipedia.org/wiki/Fájl:Machu-picchu-c04-info-c.jpg
Ahhh, de akkor is. Ez most megint felbosszantott. ;D

A vidi meg: www.youtube.com/watch?v=CPNVQD5TSYU&list=PL7F1E0DEE329FA731&index=5
Valahol 1:45:20 percnél. Ha érdekel valakit. De gondolom már máshol is felhasználták a képet, pl. az ősi idegenekben vagy mit tudom én.
#2218
2013. jan. 18. 10:07
Piramisokról:
Egyiptomban is kifejlesztettek egy radart (SIRA) még 1978-ban. Ezzel sikerült feltérképezni egy földalatti komplexumot az egyiptomi piramisok alatt. Sadat Egyiptomi elnök utasításainak megfelelően 30 éven keresztül folytattak szigorúan titkos ásatásokat, hogy bejussanak a komplexumba. Nemrégiben megrendezésre került egy összejövetel Ausztriában és a Giza project egyik kulcsfontosságú tudósa, Dr. Jim Hurtak, a MÉLYSÉG TERMEI címmel bemutatott egy filmet a munkálatokról. A film, melyet csak a század végén terveztek közzétenni, egy 15000 éves metropolisz felfedezését mutatja be, mely a Gizai fennsík alatt terül el.
Addig, míg sokan azt feltételezik, hogy a Szfinx bal mancsa alatt egy titkos kamra rejtőzik, egy egész város terül el: a legendás Istenek városa. A város egész csatornarendszerrel volt ellátva. A film masszív termeket, hatalmas katedrálisokat, monumentális szobrokat mutat be akkora területen, mint a Nílus völgye, természetes helyzetében. A kutatók, életüket kockáztatva közelítettek lámpákkal, kamerákkal, gumicsónakokkal a földalatti folyókon, kilométeres szélesség? tavakon keresztül, hogy leássák magukat a betemetett kamrákba. Már számtalan figyelemreméltó leletre tettek szert. Egy olyan civilizáció és technológia hagyatéka ez a város, mely jóval a miénk felett állt. Olyan technológiával rendelkeztek, mely segítségével képesek voltak létrehozni egy hatalmas földalatti várost, melynek a szfinx és a piramisok csak a felszínét jelezték.
A project vezető tudós, Dr. Hurtak, azt mondta olyan élmény látni ezt a várost, mintha valaki kapcsolatba kerülne valami fejlett földönkívüli kultúrával. Jellemzése szerint ez a Negyedik Eredő kultúra felfedezése, az ún. Atlantiszi civilizáció, melyet a legutóbbi földcsuszamlás pusztított el. A felfedezés kétségtelen bizonyítéka annak, hogy minden nyelv, kultúra és vallás egyetlen közös forráshoz kapcsolódik, melyet Dr. Hurtak Eredet Civilizációnak nevezett el.
A pap-tudós ENOCH egyike az elmúlt id?k leghíresebb és leghatékonyabb mestereinek. Az egyiptomiak a Mágia és az Idő uraként, THOT-ként, a görögök az istenek küldöttekéntHERMES-ként tartották számon.
Az Egyiptomi és más felfedezések nem csak fejlett technológiákról adnak számot, de olyan szintű evolúciós folyamatról is, melyek meghaladják jelenlegi szintünket. Gondos tudományos vizsgálatokat végeztek a fontosabb piramisokon és kiderült, hogy nemcsak magas szintű, harmónikus struktúrák, de pontos tükörképei a csillagrendszer bolygóinak, leképezik a csakrákat és az emberi testen található harmónikus testüregeket. A Nagy Piramis minden egyes köve harmóniában van valamilyen frekvenciával vagy zenei hanggal. A közepén található szarkofág az emberi szívverés frekvenciájára van ráhangolva. Dr. Hurtak és kollégái a Nagy Piramisban és néhány Dél-Amerikai piramisban végezték azokat a döbbenetes kutatásokat, melyek bizonyítják, hogy a piramisok hanggal aktiválható geometriai számítógépek.
Egyiptomban 6000 éven keresztül végeztek genetikai kísérleteket, hogy elérhessék általa a halhatatlanságot és a csillagokat, erről a kutatásról írnak a régi idők nagyjai. Sok ősi kultúrával egyetemben abban hittek, hogy a DNS a csillagokról származik és oda vissza kell kerülnie.
#2217
2013. jan. 18. 8:21
#2216
2013. jan. 17. 19:06
Ezt a videót már láttam korábban is,mármint nem olyan régen,pár napja,de hát...
paranormal.hu/news.php?extend.809
#2215
2013. jan. 17. 17:24
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=426600154035941&set=a.333737773322180.91333.333734156655875&type=1&theater
Elkobozták, a tudós feltaláló összes dokumentumát, amiben az érelmeszesedés elleni oltóanyaga leírásai vannak.

Horváth István orvosbiológus prof. úr 30 év kutató munkája eredményeként, melynek során mint az USA tudósaival mint az orosz kutatókkal együttműködött, megalkotta az érelmeszesedés elleni oltóanyagot. Ő az egyetlen a világon, akinek sikerült ezt a megoldást megvalósítani. Az előző években többször biztatták őt különböző pályázatok útján a magvalósítás reményével. Egy 7...4 éves nyugdíjas egy hivatalos akkreditáláshoz sosem képes annyi pénzt összeszedni, ami ezt megoldani tudna. Egyedül a mindenkori államhatalom képes ennek az anyagi hátterének a biztosításához. A múlt rendszerben megkérdezték tőle a minisztériumban, hogy miért jó az a hazánknak, ha annyi öreg embernek megmenti az életét !!!!!! Felháborító, hogy ilyen emberek ülhettek a magyar egészségügy vezetőségében. Nos ebben az évben Horváth professzor úr ismét a minisztériumban járt és ígéretet kapott Szócska miniszter úrtól a segítséghez. Ezt követő napokban a rendőrség megszállta a professzor lakását és kuruzslás vádja miatt lefoglalta az összes iratot és a komputereit. Még aludni sem engedték az öreg tudóst a lakásában.

A professzor állítása szerint ezzel az oltóanyaggal képes lenne Magyarországon megmenteni azt a 15 000 embert ,amely évente eltávozik infarktus miatt és meggyógyítani több százezer embert, melyek az érelmeszesedés következményei miatt szenvednek illetve meghalnak. Amennyiben az ő eljárását Magyarország üzletileg megvalósítaná, képes lenne hazánk akár 100 milliárd dollár valutát hozni nemzetünk asztalára és ezt minden évben. Gondolják csak el mit jelent ez a magyar nemzet számára. Úgy tűnik komoly érdekeket sért a magyarság de az emberiség ilyen fokú megsegítése. Meddig lehet még az ilyesmiket elviselni?

www.szmm.hu/modules.php?name=News&file=article&sid=4499
#2214
2013. jan. 17. 11:06
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0