Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#2168
2013. jan. 9. 17:58
#2167
2013. jan. 9. 17:50
A csontmestereset már beraktam korábban,de sebaj :-)

Nekem nagyon szimpatikus így elolvasva Pájer Tibor magáról írt részt.Mármint a pasi szimpatikus :-)

Ez is érdekes amúgy:
shaumbra.wire.hu/?

A piramisos tetszik!
#2166
2013. jan. 9. 17:44
"Tesláról is ír egyébként az oldalon.
Meg van egy másik oldala is.
www.freewebs.com/pajert/index.htm?FoAblak=../pajert1/Bowman_1.html" – Penelope


Még csak a hozzászólást láttam. De akkor jó. :D
#2165
2013. jan. 9. 17:39
Ezek már voltak? óriás maradványok időrendben: csontmester.hu/szerkeszt/ant_erdekesseg.html

Bosnyák piramisról kicsit több kép: www.polgarinfo.hu/modules.php?name=News&file=article&sid=31749

Hm... nyáron oda kéne kirándulást szervezni. xD Esetleg egy vámpírkastélyba. ;D
#2164
2013. jan. 9. 17:38
Tesláról is ír egyébként az oldalon.
Meg van egy másik oldala is.
www.freewebs.com/pajert/index.htm?FoAblak=../pajert1/Bowman_1.html
#2163
2013. jan. 9. 17:33
#2162
2013. jan. 9. 17:15
Elég szomorú ,de jól mutatja hogy szinte bármit is akarunk hogy jobb legyen,úgysem lesz mert nem engedik!
#2161
2013. jan. 9. 16:58
"Nem konyítok valami sokat az autókhoz,de érdekes:
www.free-energy.hu/pajert/index.htm?FoAblak=../pajert1/viz_auto_magyar.html" – Penelope


Ismerem ezt az oldalt..Szenzációs lenne.Vízbontáson alapszik.Jó pár embert megöltek már, mert nyilvánosságra akarták hozni.

Gondoljatok bele 5l es fogyasztás 500km-en, de jó lenne már.

Ha jól emlékszem Ázsiában volt egy csávó, aki egy Toyotát alakított át .Nyilvánosságra akarta hozni,.... De a kormány azt mondta:egyezzünk meg-20 év múlva nyilvánosságra hozhatod.A csávó rábólintott .Le telt a húsz év, a kormány nem engedte, hogy nyilvánosságra hozza, mondanom sem kell, hogy miért, de a csávó nem adta fel mindent megtett, hogy ez elterjedjen ....és ez sajnos meg is "ölte". (röviden egy történet)

www.youtube.com/watch?v=TEdrg6PWcG8
#2160
2013. jan. 9. 13:59
Szerintem az a kép csak illusztráció, amit bármelyik újságírós tragédiánal fel tudnak használni.
Errefelé sok kamera van, főleg a forgalmas részeken, így bukott le két vandál is, akik szétverték a buszmegállót. :D
#2159
2013. jan. 9. 12:15
Nem konyítok valami sokat az autókhoz,de érdekes:
www.free-energy.hu/pajert/index.htm?FoAblak=../pajert1/viz_auto_magyar.html

Nagyon jók azok az ingyen energiás szerkentyűk,bár kétlem hogy aki alig konyít valamit az elektronikához,el tudná készíteni azokat...
#2158
2013. jan. 9. 11:57
#2157
2013. jan. 9. 10:56
Ööö,az hogy ezek az ingyenes blogok többet érnek el,hát nem állja meg a helyét,mert ugye leírják mi nem jó,és ez a blog amit linkeltél lehülyéz szinte mindenkit-erős túlzással-,na de a lényeg hogy hiába is írnak le ezt meg azt,attól nem fog változni semmi sem.Nem módosítanak jogszabályokat és törvényeket-vagyis de,csak éppen nem kedvezően.
Persze rávilágítanak néhány dologra,de attól nem változik semmi,csak hogy amit eddig is tudtunk-a nagy többség,aki már nem hisz a kormányoknak,hanem kételkedik inkább-leírásra kerül,és kicsit a nagyközönség elé.De persze ez sem állja meg a helyét,mert nem jelennek meg tv-ben,újságban,mert hogy azokat tudjuk kik irányítják....
Amiket pedig tálal a bizonyos blog,lehetne normális hangnemben is,véleményem szerint,mert azért a sok hülyézés erősen lehúzza a szinvonalat.De persze ez csak magánvélemény.Véleményhez pedig mindenkinek joga van,ki így ki úgy teszi azt.

Igen van még ott pár oknyomozó riporter,akiket a rendszer nem kebelezett be,nem fizettek le,csakhogy mint látjuk lassan kihalnak,szó szerint.
#2156
2013. jan. 8. 21:11
"karpatalja.ma/karpatalja/kozelet/15495-egyre-tobb-ujsagirot-fenyegetnek-meg-ukrajnaban
Az itteni kép az Anatolij Bitkovos esetből való,vagy rosszul emlékszem?" – Penelope


Ez azt jelenti hogy ott még van néhány oknyomozó nem pártoktól függö újságíró... idehaza néhány ingyenes blog csapata többet ért el évek óta, mint sok fizetett ujságíró...

pl. ez a blog:
giulio.freeblog.hu/archives/2013/01/08/HULYE_ANTSZ_HULYE_ETIKUSOK_HULYE_RENDORSEG_HULYE_NYOMOZO_BIRO/
#2155
2013. jan. 8. 15:36
#2154
2013. jan. 8. 12:26
Ti tudjátok,hogy ott ahol éltek mennyi térfigyelő kamera van ,és pontosan hol?
Én utána néztem kicsit,és bizony olyan helyeken is van,ahol fogalmam sem volt róla :-/
És valahogy nem csak azt látom benne hogy jujj de jó a sok kamera,mert megvédi a polgárokat....valahogy nem csípem ha figyelnek...
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0