Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#2123
2013. jan. 5. 16:22
#2122
2013. jan. 5. 12:10
#2121
2013. jan. 4. 11:32
Az a baj, hogy alig van róla kép és azokon se úgy látszik, mintha emberkéz alkotta volna. Szóval ezt nem tudom miért mondják, akkor mutatnának legalább képeket róla.
#2120
2013. jan. 4. 9:34
kaniraya.blogspot.hu/2012/12/tayos-barlang-uj-informaciok-moricz.html
Ott az egyik kedvenc képem is, a piramisos,macskás,kígyós,elefántos,és végre tudni lehet milyen rovásírások vannak rajta vagy micsoda.
#2119
2013. jan. 3. 18:33
#2118
2013. jan. 3. 18:25
#2117
2013. jan. 3. 17:35
index.hu/tudomany/egeszseg/2013/01/03/hanyorobottal_dolgoznak_a_viruskutatok/
Amúgy,megjegyzem ez a hányásos hasmenéses vírus ahogyan észrevettem már télen sem nyugszik,igaz az idei tél nem is igazán tél,de szerintem egyre agresszívebb ez a vírus.
Bár azt nem tudom hogy a norovírus és a rotavírus közül melyik a fertőzőbb.Bár gondolom kevés különbség van közöttük.
#2116
2013. jan. 3. 17:21
Úgy értettem,hogy mindenféle drog méreg,ezért mindegy,és a végkifejleten nem változtat,és gondolom akármelyik drogot keverik valamivel össze esetleg,sose tudni kiből mit vált ki-tehát ilyen szempontból mindegy,hiszen amit tett,vagy tettek mások ,megmásíthatatlan.
#2115
2013. jan. 3. 17:08
"nepszava.com/2012/05/amerika/furdoso-drogtol-valhatott-zombiva.html

www.nepszava.hu/articles/article.php?id=564622
Szerintem teljesen mindegy már mit használt,hiszen lényeg a lényeg..." – Penelope


Éppenséggel nem mindegy, mivel az első link alatt is a sok jómadár, akik a drogosokat meg a MARIHUÁNÁT védik, pont azt fröcsögték, hogy a marihuánát nem kell betiltani, mert annak semmi köze az agresszivitáshoz...csak az ilyen "fürdősó borzalmakat"...HOPPÁ erre kiderül, hogy csak a rendőr ÖTLETE volt, hogy fürdősó, közben meg a laborvizsgálat szerint MARIHUÁNA volt a vérében!
#2114
2013. jan. 3. 15:01
#2113
2013. jan. 3. 14:01
Ezt régebben is szoktam nézni,holmi kevés érdekes dolog volt a képeket,de most nagyon nagy mozgás volt,rakodtak,pakoltak,szállítottak stb...csak érdekességképpen említem persze :-)
www.awi.de/NM_WebCam/livemovieT.html

www.greenfo.hu/hirek/2012/12/28/leallitottak-az-antarktiszi-furast
#2112
2013. jan. 3. 13:37
Hihetetlen Magazin
Déjá vu

A francia eredetű déjá vu (ejtsd: dézsá vű) jelentése: „már látott” „mintha átéltem volna” egy misztikus jelenség, egy érzés, egy illúzió, amit az emberek 75%-a már átélt, és amelynek magyarázatával már rendkívül sokan próbálkoztak több-kevesebb sikerrel.
Bármennyire is meglepő, de a déjá vu, sokkal összetettebb jelenség, mint valaha is gondoltuk volna. Magát a kifejezést is sokszor helytelenül használják, és kevesen tudják, hogy létezik a déjá entendu (már hallott) a déjá senti (már szagolt) a déjá lu (már olvasott) és a déjá vécu (már átélt) élménye is. Ez utóbbit gyakran keverik a déjá vu érzésével, ám míg a déjá vu inkább a már látott, átélt élményeket jelent, addig a deja vecu-t a minden részletében átélt eseményekre alkalmazzák. Már amikor a két jelenséget és kifejezést nem mossák teljesen egybe. Épp ezért a pszichológusok is nehezen boldogultak vele, és csak hipotézisek felállításáig jutottak. E szerint olyan múltra emlékezünk, ami sohasem történt meg és az egész jelenség egyfajta memóriahibának tekinthető, és az emlékezetünk „túlcsordulásának” tudható be. A nyakatekert magyarázatokat csak fokozták a neurológusok, biológusok, aki szerint a két szemünkből általában egy időben érkező azonos információ nagyon ritkán, bizonyos neurokémiai hatásoknak köszönhetően nagyon rövid, pár mikroszekundummos eltéréssel, de különböző időpillanatban jut az agyba. Ilyenkor azonban az agy úgy érzi, hogy egyszer már átéltük ugyanezt, egyszer már feldogozta a kapott ingert, és ez elméletileg igaz is lenne, hiszen egy nagyon rövid idővel azelőtt (ami a sok százszor vagy ezerszer kevesebb idő egy másodpercnél) már valóban feldolgozta a kapott információt. Az agy a második információt már emlékként él meg és ez váltja ki a furcsa érzést, miközben maga az élmény teljesen új.
A téma rendkívül kényes a tudomány számára, hiszen nyilvánvaló, hogy sem a pszichológiai, sem a neurológiai magyarázat nem fogadható el. Egy alternatív valóság lenne az ok? Vagy a jelenség közel ál a parapszichológiából jól ismert prekogníció, azaz a jövőbelátás képességével? Netán a jósló álmokat is hasonló misztikus hatások idézik elő?
Persze a racionálisan működő, gondolkodó agyunk nehezen képes feldolgozni ezt, és szinte azonnal a megfelelő válaszlehetőségek, alternatív magyarázatok tucatjait engedi tudatalattinkból előtörni, talán még álemlékképet is generál, hogy az élményt valamilyen módon feldolgozhatóvá tegye számunkra. Magyarul csak a saját agyunk akarja velünk elhitetni, hogy a múlt egy már megtörtént pillanata villant be emlékezetünkben… holott a valóságban jól tudjuk, hogy a jövő egy szeletét láttuk…
#2111
2013. jan. 3. 10:09
#2110
2013. jan. 2. 19:59
#2109
2013. jan. 2. 7:44
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0