Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#2093
2012. dec. 31. 11:32
törölt tag
"Most már tényleg azon agyalok hogy ilyen helyzetekre,amikor nem működik a fórum kellene egy másik hely,ahova írhatunk.
Tippek,hogy hol legyen?

Addig is,közben ráakadtam valami érdekesre,és egy kicsit kutakodtam is.Ha valakit érdekel,akkor vezessétek végig ti is .Persze gondolom ezt sok egyéb személlyel is meg lehetne tenni.
Szóval,van egy érdekes cikk:
idokjelei.hu/2012/12/a-bennfentesek-fedezekbe-vonulnak/

erről az oldalról átmentem :
www.homelandsecurityus.com/archives/7310

Itt azt írják hogy nézzük meg kik látogattak a Fehér Házba.
Oké,nem pont erre gondoltak,mert ez régi,de hirtelen erre mentem rá,és ezt találtam:
(amúgy ha valaki esetleg megtalálja azt a névsort,hogy kik jártak ott,akkor légyszi link :) )
www.origo.hu/nagyvilag/20120521-feher-haz-a-magyar-latogatok-listaja.html

na,aztán utána keresgéltem ennek a fazonnak:
hu.wikipedia.org/wiki/Szapáry_György
Mivel egész érdekesnek találtam az itt leírtakat,így elkezdtem visszavezetni a csal érdekeset:

hu.wikipedia.org/wiki/Szapáry_Gyula
Itt is vannak érdekességek,többek között:
1874. május 30-án, Budapesten feleségül vette tolnai gróf Festetics Karolinát

Mentem tovább:
hu.wikipedia.org/wiki/Festetics_család

És végül:
Bár ezt régebben tuti feltettem,mert rémlik is,hogy olvastam valahol,valamelyik újságban erről:
taj-kert.blog.hu/2011/07/15/a_szabadkomuves_palota_deg_festetics_kastely

Szóval érdekes dolgok ezek :)

" – Penelope


Facebook csoport... :D Jobb nem jut eszembe..... :D

Különben meg...olyan hízelgő, mikor valaki nekem adja ki magát... :P Vagy tudja az illető, hogy róla van szó, vagy nem.....mindenesetre valamit jól csinálhatok... :P Hm....
#2092
2012. dec. 31. 10:08
Tényleg nagyon úgy néz ki ez is,mint a másik,viszont akkor ne akarják már megmagyarázni a Csernobili dologgal...
#2091
2012. dec. 31. 10:04
Hát ha ez meg az amerikai rokonáról készült: kriptozoologia.blogspot.sk/2012/09/chupacabra-ii-resz.html
Akkor azért van hasonlóság, csak az egyiknél már kicsit előbbrehaladott a bomlási folyamat.
#2090
2012. dec. 31. 7:33
#2089
2012. dec. 31. 7:30
,,Leginkább kecskékre vadászik az a rejtélyes lény, mely az ukrajnai Csernyihov (Chernigov) környékén tizedeli az ott lakók lábasjószág-állományát. Az állatorvos szerint egy ismert állatfajta sem képes olyan sebek ejtésére, melyet az elpusztult kecskéken látni. A terület légvonalban száz kilométerre fekszik az atomkatasztrófán átesett Pripjaty és Csernobil városoktól, a Zónától. Nem ez az első eset a környéken.

Az ukrajnai Csernyihov területén is támadásba lendült az a rejtélyes szörny, mely a környéken kecskére vadászik leginkább. Az egyik helyi gazda legelőn legeltette állatait, azonban az egyik vemhes kecskének nyoma veszett. A kecske keresésére indult, melyet végül meg is talált a legelő közelében. Az állat messziről élőnek tűnt, sem vérnyom, sem sérülés nem látszott rajta.

Közelről azonban más volt a helyzet: az állatot elpusztította egy nem mindennapi ragadozó. A kecskének megették a szemeit, a lapockáján illetve a gerincén pedig két kisebb lyuk tátongott - hivatkozik a Tsn.ua internetes hírportál értesüléseire a posztinfo.hu.

Az állatot megvizsgáló állatorvos szerint a kecske agyát szemein keresztül kiszívták, a lapockán lévő két lyukon keresztül pedig a húsát "ette ki" a ragadozó. Az állat úgy tűnik egy ismeretlen enzim kibocsátására képes, melynek hatására a hús lággyá válik.

A szörny az állat belső nemi szerveit is kiszívta: a vemhes kecske placentáját és magzatvizét. Az állatorvos szerint egy ismert állatfajta sem képes eltörni egy felnőtt kecske nyakát és ilyen szörnyűséget művelni vele.

A helyiek egyébként elpanaszolták, hogy az utóbbi időben más jószágnak is nyoma veszett, azonban nem tulajdonítottak különösebb jelentőséget neki, mivel farkasokra gyanakodtak - olvasható a portál cikkében.

Két évvel ezelőtt már történtek hasonló támadások ugyanebben a régióban, akkor az egyik helyi lakos egy vasvillával szúrt agyon egy addig ismeretlen egyedet. Az állatot a sajtó leginkább egy szőrtelen rókához hasonlította, amelynek hosszú farka és éles szemfogai voltak. A helyi lakosok szerint az ismeretlen faj egyedei kengurukként, a hátsó lábukról elrugaszkodva mozogtak - olvasható a két évvel ezelőtti észlelésről szóló cikkben."
www.pecsistop.hu/tudomany/ismeretlen-leny-szedi-aldozatait-csernobiltol-nem-messze/1111126/
Kép is van.
#2088
2012. dec. 30. 17:13
Közben megvan,szóval valahogy innen lehet eljutni a Fehér Házba látogatók listájához asszem:
www.usnews.com/whitehouse/visitors
Csak nem egészen értem,ott hogyan lehet keresni...?
Valaki tud segíteni?
Na,most már tényleg megvan :-)
szóval itt lehet keresgélni:
apps.washingtonpost.com/svc/politics/white-house-visitors-log/searchResults/?query=oval+office&ignoreTours=true
#2087
2012. dec. 30. 16:21
#2086
2012. dec. 30. 15:55
#2085
2012. dec. 30. 14:35
Most már tényleg azon agyalok hogy ilyen helyzetekre,amikor nem működik a fórum kellene egy másik hely,ahova írhatunk.
Tippek,hogy hol legyen?

Addig is,közben ráakadtam valami érdekesre,és egy kicsit kutakodtam is.Ha valakit érdekel,akkor vezessétek végig ti is .Persze gondolom ezt sok egyéb személlyel is meg lehetne tenni.
Szóval,van egy érdekes cikk:
idokjelei.hu/2012/12/a-bennfentesek-fedezekbe-vonulnak/

erről az oldalról átmentem :
www.homelandsecurityus.com/archives/7310

Itt azt írják hogy nézzük meg kik látogattak a Fehér Házba.
Oké,nem pont erre gondoltak,mert ez régi,de hirtelen erre mentem rá,és ezt találtam:
(amúgy ha valaki esetleg megtalálja azt a névsort,hogy kik jártak ott,akkor légyszi link :) )
www.origo.hu/nagyvilag/20120521-feher-haz-a-magyar-latogatok-listaja.html

na,aztán utána keresgéltem ennek a fazonnak:
hu.wikipedia.org/wiki/Szapáry_György
Mivel egész érdekesnek találtam az itt leírtakat,így elkezdtem visszavezetni a csal érdekeset:

hu.wikipedia.org/wiki/Szapáry_Gyula
Itt is vannak érdekességek,többek között:
1874. május 30-án, Budapesten feleségül vette tolnai gróf Festetics Karolinát

Mentem tovább:
hu.wikipedia.org/wiki/Festetics_család

És végül:
Bár ezt régebben tuti feltettem,mert rémlik is,hogy olvastam valahol,valamelyik újságban erről:
taj-kert.blog.hu/2011/07/15/a_szabadkomuves_palota_deg_festetics_kastely

Szóval érdekes dolgok ezek :)
#2084
2012. dec. 30. 14:10
Na,csakhogy ismét müxik a fórum...elég sokszor rosszalkodik...

Falcon:Nem csak az influenza oltásról van szó,hanem a gyerekoltásokról is,amit a kicsi gyerekek kapnak,és persze minden ilyen oltás is rossz.
#2083
2012. dec. 29. 20:18
Már volt ilyen klónozás nem? index.hu/tudomany/2009/02/16/on_mivel_nepesitene_be_a_jurassic_parkot_/

Ezt meg már szerintem mutattam:
"A híres paleontológus, Jack Horner pályafutását annak szentelte, hogy rekonstruáljon egy dinoszauruszt. A talált fosszíliák véredénye és lágyrésze sok esetben kitűnő állapotnak örvendett, a DNS viszont sohasem. Ezért egy új megközelítésben a dinoszaurusz élő leszármazottjait (a csirkéket) kutatja, genetikailag úgy tervezve, hogy az ősi vonások újraaktiválódjanak -- beleértve a fogakat, a farkat és a mellső lábakat --, hogy létrehozza a "csirkeszauruszt"."
ted.com

Mindenestre ha a gonosz hüllőbácsikat vesszük, még érdekes fejleményei lehetnek. xD

uh.ro/orszagos/4487-arzen-alapu-elet-a-foldon ;D ;D

Ezmiez? Ha már valaki írt erről, bocsi, nekem új, mert a memóriám, mint az aranyhalnak:
www.hotdog.hu/erdekessegek-hirek/vampirok/vampir-familiak-magyarorszagon-a-13-szazad-vegen

Átkok: www.webse.tv/index.php?o=404672 ;)

Egyébként amit az oltásról írnak, van valami. Soha nem oltottak semmilyen influenza ellen és már vagy 3 éve nem nyomtam az ágyat...bár hőemelkedés meg rosszullét volt, de semmi súlyosabb. Apám-anyám meg még régebben...xD
#2082
2012. dec. 29. 20:04
"Nina L.
Sértésed számomra abszurd.
Visszatérve,nem vagyok Mario Casani fan.Egy elmebeteg ember felvette a nevét,de attól még nem engedem ,hogy bepiszkítsátok a nevèt.
Ugyan Nina,én is voltam olyan ,mint ti.De már nem a lebuktatáson jár az eszem.Tudod tapasztalt vagyok ilyen téren,tudom ki a hazug ki nem.Vagy megtudom..
Tudok különbséget tenni,köszönöm!
Ave

Ui:.A tudáaoddal ne kakaskodj,mert te is tudhatsz dolgokat tévesen.Sőt..." – Nikolett34


Atyaég, de hát senki sem piszkított be semmit. Csak leírtuk, hogy mi van.
Pedig mondtam, már nem érdekel, de akkor is.
#2081
2012. dec. 29. 17:40
#2080
2012. dec. 29. 17:16
törölt tag
"Nina L.
Sértésed számomra abszurd.
Visszatérve,nem vagyok Mario Casani fan.Egy elmebeteg ember felvette a nevét,de attól még nem engedem ,hogy bepiszkítsátok a nevèt.
Ugyan Nina,én is voltam olyan ,mint ti.De már nem a lebuktatáson jár az eszem.Tudod tapasztalt vagyok ilyen téren,tudom ki a hazug ki nem.Vagy megtudom..
Tudok különbséget tenni,köszönöm!
Ave

Ui:.A tudáaoddal ne kakaskodj,mert te is tudhatsz dolgokat tévesen.Sőt..." – Nikolett34


Áh.... :D
Olyan mint én, nem lehettél soha, mivel kurva fogalmad nincs hogy én milyen vagyok. :D De nagyon szánalmas ez a szöveg. :D
Tapasztalt??????????? :D Ne röhögtess már! :D :D Tudod...én is tudom ki mikor hazudik és miben, mert előbb utóbb mind lebuknak. :D Szóval ez nem nagy szám. :D

Aham...nálad van a bölcsek köve, ugye? :P Tiszta fertők vagytok ti szektások. :D Terjesztitek a hülyeséget...inkább éljetek már kicsit! :D
#2079
2012. dec. 29. 14:45
Nina L.
Sértésed számomra abszurd.
Visszatérve,nem vagyok Mario Casani fan.Egy elmebeteg ember felvette a nevét,de attól még nem engedem ,hogy bepiszkítsátok a nevèt.
Ugyan Nina,én is voltam olyan ,mint ti.De már nem a lebuktatáson jár az eszem.Tudod tapasztalt vagyok ilyen téren,tudom ki a hazug ki nem.Vagy megtudom..
Tudok különbséget tenni,köszönöm!
Ave

Ui:.A tudáaoddal ne kakaskodj,mert te is tudhatsz dolgokat tévesen.Sőt...
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0