Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#2078
2012. dec. 29. 14:40
#2077
2012. dec. 29. 11:57
törölt tag
"Falcon.Csak hogy tudd már nem keresem Arthurt sem a bandáját.Jobban izgat az emberi hülyeség és tudatlanság.Nem fogok itt vitába szállni Mario Casani mi és ki léte miatt.Csak elmondtam a véleményem.
Játszani bárhol bármikor bárkivel lehet. ;)" – Nikolett34


Jobban izgat az emberi hülyeség és tudatlanság??? Az önismeret fontos, gratulálok hozzá hogy sikerült neked! :P
#2076
2012. dec. 29. 11:53
törölt tag
"Egek.Ti semmiben sem hisztek?-Na ez a szánalmas az emberekben.Kezdem kínosan érezni magam,hogy ilyenekből áll a Világ. :S
Falcon,bizonyíték?indíték?bármi?
Bizonyíték hiányában ejtem a vádakat Mario Casani felett.
:D ::)" – Nikolett34


Azért, mert a szektavámpírjaidban nem hiszek, még nem jelenti azt, hogy nem tudok bizonyos dolgokat. ;) Persze itt nagyobb dolgokról beszélek, nem az ócska szektavámpírjaidról. :D Hidd el, nekünk meg az kínos, hogy az ilyen kis hülye kis picsák mint te, terjesztik a vadbaromságot, és másokat is beszerveznek a buta játékaikba! ;) Szánalom! :P

Nah! Mario Rajongóhoz van szerencsénk, ugye? Csak nem szerelmes lettél belé? :D :D Mario ellen annyi a bizonyíték hogy Dunát lehetne rekeszteni vele....elég csak vele beszélgetni egy percet, aki lát is és tájékozott, és ismeri az emberi játszmákat, viselkedéseket, és nem csak les mint egy birka, az észreveszi hogy miben hazudik és mit csinál valójában... De te még fiatal vagy ehhez.....például van az az állítása hogy mindent tud rólad, de mondjuk fórumon azt se tudja megmondani hogy fiú vagy-e vagy lány. :D Ez is bizonyított....meg persze szeret azzal dobálózni, hogy felsőbbrendű és jobban ismer téged, mint te magad, viszont ezt semmivel nem tudja alátámasztani mivel a keresztkérdéseknél megfutamodik.... Persze ti naiv picsák, azt hiszitek hogy de igazat mond és mindent tud...áh....észt kellene beleverni a hülye fejetekbe! :D
#2075
2012. dec. 29. 11:11
#2074
2012. dec. 29. 8:07
#2073
2012. dec. 29. 6:47
Nina,Falcon-egyet értek veletek.
Mario saját maga bukik bele az általa elmondott dolgokba.Bár engem már rég nem izgat.
#2072
2012. dec. 28. 23:22
Te írtad ide, hogy koleszos vagy, tökmindegy. Nem érdekel tovább. Annak néz mindenki, aminek akar.

Megint kecsketámadás. xD www.dailymail.co.uk/news/article-2251877/It-indescribable-Mysterious-animal-terrorizes-farmers-mutilates-livestock-middle-night.html
Sajnos csak angolul találtam. De úgy látszik a chupacabra nem nyugszik.
#2071
2012. dec. 28. 23:17
Tanulmányaim???Minek ha szabad tudnom?Elég jól megvagyok, köszönöm.Szóval,ha nem tudsz biztosra valamit meg se szólalj,mert így könnyen fantáziadús kisgyereknek néznek vagy rosszabb. :S

Az ember egész életében tanul . :)
#2070
2012. dec. 28. 23:12
"Falcon.Csak hogy tudd már nem keresem Arthurt sem a bandáját.Jobban izgat az emberi hülyeség és tudatlanság.Nem fogok itt vitába szállni Mario Casani mi és ki léte miatt.Csak elmondtam a véleményem.
Játszani bárhol bármikor bárkivel lehet. ;)" – Nikolett34


Jobb is, neked amúgy is a tanulmányaidra kéne összpontosítani, nem? Hagyd a hülyeségeket.
#2069
2012. dec. 28. 23:06
Falcon.Csak hogy tudd már nem keresem Arthurt sem a bandáját.Jobban izgat az emberi hülyeség és tudatlanság.Nem fogok itt vitába szállni Mario Casani mi és ki léte miatt.Csak elmondtam a véleményem.
Játszani bárhol bármikor bárkivel lehet. ;)
#2068
2012. dec. 28. 23:01
"Egek.Ti semmiben sem hisztek?-Na ez a szánalmas az emberekben.Kezdem kínosan érezni magam,hogy ilyenekből áll a Világ. :S
Falcon,bizonyíték?indíték?bármi?
Bizonyíték hiányában ejtem a vádakat Mario Casani felett.
:D ::)" – Nikolett34


Ezek nem vádok, hanem tények. Amit állít nem igaz, leírtam már miért (nem csak én), magad is utánanézhetsz. Vedd rá a fáratságot, ne csak Arthurt keresd. Ha meg szerepjátokat játszol, ne itt tedd, mert nem ez a helye.

Vagy nyugodtan beszélgess el azokkal az emberekkel, akiket fenyegetett. Én megtettem, pl. az Orbán lapjáról kitiltottak-os bácsi, vagy az emberek, akiknek írt, telekommentelték az oldalt. Mario Casani = Tas Emese = Csendes László stb. Ennyi volt kiírva.

Szerintem voltak céljai és nem feltétlenül szórakozott, csak már nagyon régen átlépett egy határt és elfelejtette mit is akart.

De ha neked van igazad :D, vigyázz, mert vámpír. ;)
#2067
2012. dec. 28. 22:42
Egek.Ti semmiben sem hisztek?-Na ez a szánalmas az emberekben.Kezdem kínosan érezni magam,hogy ilyenekből áll a Világ. :S
Falcon,bizonyíték?indíték?bármi?
Bizonyíték hiányában ejtem a vádakat Mario Casani felett.
:D ::)
#2066
2012. dec. 28. 18:30
"Azon is elkondolkozdtam már, hogy azok, akiknek elvileg a céljuk az lenne, hogy felhívják a figyelmünket, miért titkolóznak, miért ködösítenek, mikor eredetileg nem is ez volt a tervük. Aztán megjelennek itt ott gyanús egyének és olyanná válik a helyzet, mintha csak káoszt szeretnének látni mindenhol: összeesküvések, vámpírok, kihasználás." – Falcon

Azért, mert az ellenség nem akarja, hogy fény derüljön a piszkos titkukra, és akik harcolnak ellenük, az életükkel játszanak, amikor igyekeznek fellebbenteni a fátylat róluk. Már így is elég nagy a "figyelem", áttörésre viszont még várhatunk Alex Jones-szal meg az infowars.com-al karöltve. Mit is mondott az egyik beszédében?

"Nem tudom elmondani ebben a pillanatban hányan mondogatják nekem: Nem tudom elhinni, hogy ezt meg azt megtetted, szerintem elfognak kapni téged! Figyeljetek! Ezek az ellenségek GYENGÉK. És abban a pillanatban, hogy nem érdekel, hogy megölhetnek, elvesztik minden hatalmukat! Nem akarok meghalni, sokat akarok még az élettől! A feleségemmel és gyerekemmel akarok maradni! De TI öltök meg! Ti adtok ennek az ellenetek való rendszernek tízszer akkora hatalmat! És EZ fog megölni engem! Mert ők tudják! Szóval nektek VAN hatalmatok! Az emberiségnek megvan a hatalma! Megvan a hatalmunk!"

Szóval vannak "próféták", mindig is voltak, és mindig megölték őket, mert vagy nem hittek nekik, vagy túl későn jöttek rá, hogy igazat mondtak, és nem álltak ki mellettük.

[quote author=Falcon link=topic=434.msg24801#msg24801 date=1356710282]
Amikor meg valaki kérdéseket kezd el feltenni egy Mario Casani álnéven írkodó bécsi elmebeteg éjjeliőrről, aki valahogyan tök véletlenül a világhelyzete.com bácsikáival is kapcsolatban áll, hirtelen tiltásra kerül. Persze a naiv emberkék elhiszik, hogy "mindent lát", az igazság az, csak kurva sok álneve és ideje van.

Folyt. köv." – Falcon

Szép munka volt!
#2065
2012. dec. 28. 18:27
Na, csak el kellett mennem itthonról. :D

Valahogy egyetértek. Drámai monológot akartam, de az utóbbi egy órában a sok csacsogás meg pletyka alatt az életem is eluntam, szóval csak azt tudom tanácsolni minden újnak, hogy ne álljanek le se vele,se mással, úgyis csak átvernek. Ha pedig hasonló játékba kezdesz, legyőznek a rutinjukkal. ;)
#2064
2012. dec. 28. 17:13
törölt tag
"Sokat gondolkodok azon, miért kell folyamatosan belekötni a másikba, azt hiszem tudom az okát, de haladjunk.

Azon is elkondolkozdtam már, hogy azok, akiknek elvileg a céljuk az lenne, hogy felhívják a figyelmünket, miért titkolóznak, miért ködösítenek, mikor eredetileg nem is ez volt a tervük. Aztán megjelennek itt ott gyanús egyének és olyanná válik a helyzet, mintha csak káoszt szeretnének látni mindenhol: összeesküvések, vámpírok, kihasználás.

Amikor meg valaki kérdéseket kezd el feltenni egy Mario Casani álnéven írkodó bécsi elmebeteg éjjeliőrről, aki valahogyan tök véletlenül a világhelyzete.com bácsikáival is kapcsolatban áll, hirtelen tiltásra kerül. Persze a naiv emberkék elhiszik, hogy "mindent lát", az igazság az, csak kurva sok álneve és ideje van.

Folyt. köv." – Falcon


Na igen...az az ember egy csaló, de a sok birka a nyelvét a seggébe dugta, mert hát ő a nagy illuminati faszom.... :D Szánalmas ahogyan be lehet csapni az embereket! :D Már én szégyellem magam, hogy embernek születtem! :D
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0