Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#2063
2012. dec. 28. 17:12
törölt tag
"[quote author=Nina L. link=topic=434.msg24799#msg24799 date=1356704825]
[quote author=DrSloan link=topic=434.msg24798#msg24798 date=1356702446]
Nem akarok nyálasnak tűnni, sem offolni. Viszont utóbbi hozzászólásokat olvasva jutott eszembe ez: Mindenki mondja meg szeretteinek azt, hogy szereti őket. Mindenki tegye meg azt, amit meg szeretett volna tenni, de eddig gyáva volt megtenni. Mindenki szeretkezzen naponta tízszer, ha ehhez van kedve! Ha úgy tartja kedve, a macskájának, kutyájának is naponta mondja meg, hogy szereti őket és símogassa őket minden nap, még ebben a rohanó, idegbajos világban is. Ha van kedvese, ne veszekedjen vele olyanokért, mint például, ha az ajtót véletlenül elmozdítja, miközben ő a kulcsot venné ki belőle, vagy például mert véletlenül leejti a sapkáját. Becsülje meg mindenki azt, akije, amije van, mert később megbecsülné, de már akkor KÉSŐ LESZ. Ezekkel senkinek nem árt, viszont ha kitör a harmadik világháború, akkor már lehet, hogy KÉSŐ LESZ ezeket megtenni. ÉLVEZZÉTEK AZ ÉLETET. Őszintén, szeretettel, AMEN." – DrSloan


Bocs, de ez nem a Hit Gyülekezete! ;D ;D ;D Ez nem az a fórum! ;D

Mellesleg várjátok csak a 3. világháborútok kirobbanását.... :D Nem lesz, ne fossatok már be! Basszus, paranoiás társaság....! :D
De most majd mindjárt le leszek baszarintva hogy mekkora vak birka vagyok hogy jujj nem látom ennek a készülődését, isteneeem.... :D Miért engedte ki Isten az állatokat a ketreceikből???? Kár volt.... Egyébként meg ha lesz, akkor legalább mind megdöglünk! :D Háháháháááá! :D Az is akit utálunk.... :D Hehe. :D" – DrSloan

Nos, említettem én itt Istent, ,,kedves " Nina L. ? Nem . Bár lehet, hogy az agyam öregszik az ebben akorban normálisnál jobban. Uh, mi lesz még 50 éves korom után, amikor az ideg és agysejtek fele egyszerre elpusztul jó emberi szokás szerint :d . Bár tekintve hogy túléltem már olyan dolgokat amit normál ember nem élt volna túl, így elképzelhető hogy elfelejtek meghülyülni is :) . Amúgy hinni hiszek ha nem is a Hit gyülekezet tanításában,de igen hiszek valakiben: magamban meg még néhányakban akik bizonyítottak. Nos, köszönöm a bókot miszerint állat vagyok. Némely embert látva inkább nevezem magam állatnak (aki csak ön és fajfenntartás miatt támad) mint embernek, aki ÉLVEZETBŐL is támad, tisztelet a kivételnek. Nehogy azt hidd, hogy felment a vérnyomásom, mert 6 kávé után is 12/ 80 :d ." – DrSloan

Hidd el, magasról leszarom én a te vérnyomásod, cukorfalat! :P
#2062
2012. dec. 28. 16:58
Sokat gondolkodok azon, miért kell folyamatosan belekötni a másikba, azt hiszem tudom az okát, de haladjunk.

Azon is elkondolkodtam már, hogy azok, akiknek elvileg a céljuk az lenne, hogy felhívják a figyelmünket, miért titkolóznak, miért ködösítenek, mikor eredetileg nem is ez volt a tervük. Aztán megjelennek itt ott gyanús egyének és olyanná válik a helyzet, mintha csak káoszt szeretnének látni mindenhol: összeesküvések, vámpírok, kihasználás.

Amikor meg valaki kérdéseket kezd el feltenni egy Mario Casani álnéven írkodó bécsi elmebeteg éjjeliőrről, aki valahogyan tök véletlenül a világhelyzete.com bácsikáival is kapcsolatban áll, hirtelen tiltásra kerül. Persze a naiv emberkék elhiszik, hogy "mindent lát", az igazság az, csak kurva sok álneve és ideje van.

Folyt. köv.
#2061
2012. dec. 28. 16:23
"[quote author=DrSloan link=topic=434.msg24798#msg24798 date=1356702446]
Nem akarok nyálasnak tűnni, sem offolni. Viszont utóbbi hozzászólásokat olvasva jutott eszembe ez: Mindenki mondja meg szeretteinek azt, hogy szereti őket. Mindenki tegye meg azt, amit meg szeretett volna tenni, de eddig gyáva volt megtenni. Mindenki szeretkezzen naponta tízszer, ha ehhez van kedve! Ha úgy tartja kedve, a macskájának, kutyájának is naponta mondja meg, hogy szereti őket és símogassa őket minden nap, még ebben a rohanó, idegbajos világban is. Ha van kedvese, ne veszekedjen vele olyanokért, mint például, ha az ajtót véletlenül elmozdítja, miközben ő a kulcsot venné ki belőle, vagy például mert véletlenül leejti a sapkáját. Becsülje meg mindenki azt, akije, amije van, mert később megbecsülné, de már akkor KÉSŐ LESZ. Ezekkel senkinek nem árt, viszont ha kitör a harmadik világháború, akkor már lehet, hogy KÉSŐ LESZ ezeket megtenni. ÉLVEZZÉTEK AZ ÉLETET. Őszintén, szeretettel, AMEN." – Nina


Bocs, de ez nem a Hit Gyülekezete! ;D ;D ;D Ez nem az a fórum! ;D

Mellesleg várjátok csak a 3. világháborútok kirobbanását.... :D Nem lesz, ne fossatok már be! Basszus, paranoiás társaság....! :D
De most majd mindjárt le leszek baszarintva hogy mekkora vak birka vagyok hogy jujj nem látom ennek a készülődését, isteneeem.... :D Miért engedte ki Isten az állatokat a ketreceikből???? Kár volt.... Egyébként meg ha lesz, akkor legalább mind megdöglünk! :D Háháháháááá! :D Az is akit utálunk.... :D Hehe. :D" – Nina

Nos, említettem én itt Istent, ,,kedves " Nina L. ? Nem . Bár lehet, hogy az agyam öregszik az ebben akorban normálisnál jobban. Uh, mi lesz még 50 éves korom után, amikor az ideg és agysejtek fele egyszerre elpusztul jó emberi szokás szerint :d . Bár tekintve hogy túléltem már olyan dolgokat amit normál ember nem élt volna túl, így elképzelhető hogy elfelejtek meghülyülni is :) . Amúgy hinni hiszek ha nem is a Hit gyülekezet tanításában,de igen hiszek valakiben: magamban meg még néhányakban akik bizonyítottak. Nos, köszönöm a bókot miszerint állat vagyok. Némely embert látva inkább nevezem magam állatnak (aki csak ön és fajfenntartás miatt támad) mint embernek, aki ÉLVEZETBŐL is támad, tisztelet a kivételnek. Nehogy azt hidd, hogy felment a vérnyomásom, mert 6 kávé után is 12/ 80 :d .
#2060
2012. dec. 28. 15:27
törölt tag
"Nem akarok nyálasnak tűnni, sem offolni. Viszont utóbbi hozzászólásokat olvasva jutott eszembe ez: Mindenki mondja meg szeretteinek azt, hogy szereti őket. Mindenki tegye meg azt, amit meg szeretett volna tenni, de eddig gyáva volt megtenni. Mindenki szeretkezzen naponta tízszer, ha ehhez van kedve! Ha úgy tartja kedve, a macskájának, kutyájának is naponta mondja meg, hogy szereti őket és símogassa őket minden nap, még ebben a rohanó, idegbajos világban is. Ha van kedvese, ne veszekedjen vele olyanokért, mint például, ha az ajtót véletlenül elmozdítja, miközben ő a kulcsot venné ki belőle, vagy például mert véletlenül leejti a sapkáját. Becsülje meg mindenki azt, akije, amije van, mert később megbecsülné, de már akkor KÉSŐ LESZ. Ezekkel senkinek nem árt, viszont ha kitör a harmadik világháború, akkor már lehet, hogy KÉSŐ LESZ ezeket megtenni. ÉLVEZZÉTEK AZ ÉLETET. Őszintén, szeretettel, AMEN." – DrSloan

Bocs, de ez nem a Hit Gyülekezete! ;D ;D ;D Ez nem az a fórum! ;D

Mellesleg várjátok csak a 3. világháborútok kirobbanását.... :D Nem lesz, ne fossatok már be! Basszus, paranoiás társaság....! :D
De most majd mindjárt le leszek baszarintva hogy mekkora vak birka vagyok hogy jujj nem látom ennek a készülődését, isteneeem.... :D Miért engedte ki Isten az állatokat a ketreceikből???? Kár volt.... Egyébként meg ha lesz, akkor legalább mind megdöglünk! :D Háháháháááá! :D Az is akit utálunk.... :D Hehe. :D
#2059
2012. dec. 28. 14:47
Nem akarok nyálasnak tűnni, sem offolni. Viszont utóbbi hozzászólásokat olvasva jutott eszembe ez: Mindenki mondja meg szeretteinek azt, hogy szereti őket. Mindenki tegye meg azt, amit meg szeretett volna tenni, de eddig gyáva volt megtenni. Mindenki szeretkezzen naponta tízszer, ha ehhez van kedve! Ha úgy tartja kedve, a macskájának, kutyájának is naponta mondja meg, hogy szereti őket és símogassa őket minden nap, még ebben a rohanó, idegbajos világban is. Ha van kedvese, ne veszekedjen vele olyanokért, mint például, ha az ajtót véletlenül elmozdítja, miközben ő a kulcsot venné ki belőle, vagy például mert véletlenül leejti a sapkáját. Becsülje meg mindenki azt, akije, amije van, mert később megbecsülné, de már akkor KÉSŐ LESZ. Ezekkel senkinek nem árt, viszont ha kitör a harmadik világháború, akkor már lehet, hogy KÉSŐ LESZ ezeket megtenni. ÉLVEZZÉTEK AZ ÉLETET. Őszintén, szeretettel, AMEN.
#2058
2012. dec. 28. 11:06
Én annak örülnék, ha a facebookot valaki véglegesen blokkolná.

"amely a H5N1-gyel, vagyis a madárinfluenza-vírussal egy súlycsoportba sorolható." = Ugyanakkora baromság, csak megint pánikkeltésre jó, hogy az embereknek beadhassanak megint többmillió előre legyártott vakcinát, különben a nyakukon maradna és még pénzt se kapnának érte. Influenzában is ugyanúgy halnak meg emberek, ahogy a H5N1-ben is: öregek, betegek és milyen meglepő anno is ők haltak meg és úgy tudták vele keverni a szart, hogy csak na.

" hamar piacra dobták azokat a teszteket, amelyek az emberi és egyéb minták koronavírus-fertőzöttségét megbízhatóan ki tudják mutatni."
Micsoda véletlen, nem? Aztán még dobják fel egy kicsit az emberek félelmét azzal, hogy denevérektől származik, mert azoktól úgy is mindenki fél vagy undorodik.
#2057
2012. dec. 28. 9:49
#2056
2012. dec. 28. 0:47
Felejtsd el nem fizetek. :D
#2055
2012. dec. 27. 22:20
Akkor adjunk érte hálát nekik. ;)
#2054
2012. dec. 27. 22:05
Egyre többen értik már.
#2053
2012. dec. 27. 21:58
Az a helyzet, amíg a pénzt az emberek jobban szeretik bármi másnál, addig minden így fog maradni, ahogy. Ja? És szokásához hűen senki nem fog megosztani semmilyen infót, mert bár valamiért mindenki kutat utánuk, a jó ég tudja csak mi azzal a céljuk.
Amúgy meg 99% hogy nem új fajt, csak idióta tizenévesekből álló szektát vagy sok szabadidővel rendelkező elmebeteget találsz. A kettőt lehet kombinálni.

Kezdem megérteni, hogyan tudtak olyan könnyen az emberhüllővámpírzsidókorruptvérvonalaskirályicsaládosdémonördögpolitikus akármik a sz*rságaikkal olyan könnyen átverni minket.
#2052
2012. dec. 27. 21:39
Most minden emberi egót és nagyképűséget félretéve.A vámpírok az illuminati és még a fene tudja, hogy kik,tudják az emberiség titkát(ha lehet így nevezni)-amit nem oszt meg velünk egyik fél se, mert ha azokat a dolgokat mi is tudnánk, nem nekünk lenne "félni valónk".

Van valakinek erről infója?

Jó dolog más fajok után kutatni... :)
#2051
2012. dec. 27. 21:12
#2050
2012. dec. 27. 21:08
#2049
2012. dec. 27. 20:53
Eddig sem volt kérdés,hogy meggyilkolták,csak az hogy ki-kik és miért..
index.hu/kultur/zene/2012/12/27/meggyilkoltak_whitney_houstont/
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0