Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#2033
2012. dec. 26. 7:26
"[quote author=Penelope link=topic=434.msg24742#msg24742 date=1356468788]
Anonnn:Először is azt sem tudom hogy akik innen elmennek,hogyan kötnek ki nálad,mivel nem tudom te ki vagy-nekem új a te személyed.

Tudom hogy nem akarsz kötekedni,nem is feltételezem ezt.
Sajnálom hogy ezt nevezik meg Forrásnak-nem akart az lenni a fórum,én csak amikor felhúztam magam,létrehoztam ezt a fórumot,és az akkori tudásomat leírtam itt-igen azóta bővült ez a tudás.

Nem az van hogy nem merek leírni dolgokat,egyszerűen óvatosabb lettem,és nem adok ki minden infót a kezemből.Ha félnék bele se kezdtem volna az egészbe.

Ha itt esetleg szerepelnének hibás infók,az hibámon kívül van,-ha van ilyen,-én azokat tettem közzé,amiket megtudtam.
Tehát nem tudom miért kötnek ki nálad az emberek összezavarodva.

Továbbra sem fogok megosztani mindenkivel mindent,és ez saját döntésem.Nem önzés vagy hasonló.Persze gondolom ezt nem értitek.

Hogy melyik oldalon állok?:Egyiken sem.Pártatlan vagyok,ha úgy tetszik.Tudom hogy sokan nem így gondolják,de szívük joga.
" – Nina


Én meg tudom hogy ki a személye. ;) " – Nina

Így van,kevesen tudják,de Nina igen,hogy ki is vagyok,úgy cakkom-pakk mindent :-)
#2032
2012. dec. 26. 7:21
Látom jól elvoltatok éjszaka :-)
#2031
2012. dec. 26. 0:09
De úgy tudtam, hogy múltkor nem Scooby-Doo-t láttam...
#2030
2012. dec. 25. 23:55
törölt tag
"[quote author=Nina L. link=topic=434.msg24766#msg24766 date=1356475419]
[quote author=Falcon link=topic=434.msg24765#msg24765 date=1356475111]
Legyél a CIA hírszerzője... xD és akkor ember is vagy. Esetleg egy iráni kém, aki titkon szövetségre lépett a magyar kormánnyal, hogy a közelgő 3. világháború alkalmával elárulva az ENSZ-t és az Uniót visszanyerje az elveszett területeket, cserébe rátérve a muszlim hitre. Te pedig azért vagy itt, mert egyrészt meg kell figyelned, nem árul e be a kormány, másrészt felügyeled a vallási reformációt. Vagy hasonló.
És akkor lenne valami Kém-akták (naplók) a címe. xD
Vagy egy náci a Holdról, akit azért küldenek, hogy épüljön be a nemzetvédelemhez, lerombolni a rendszert és elősegíteni a közelgő inváziót.

De ügyelj arra, a muszlimok és nácik mindig veszítenek. Mert akkor nem lesz kajolva a sztori. Meg a háború mindig a vezstesek szemszögéből a legérdekesebb.

Na ezek után, remélem rámállítanak valami megfigyelőt.

Megyek is elrejteni a felboncolt majmokat a pincéből...

" – Falcon


Vagy talán jobban beillenék a szekrényben lakozó mumusnak....a mumus bármilyen arcot magára tud teríteni és lerázhatatlan, ráadásul mindenkinek van szekrénye..... :P

Neked felboncolt majmaid vannak? Jó neked....nekem nagyobb dolgokat kell eltüntetnem.... :P Elefántokat.....rózsaszín elefántokat akiknek az ormányaikból nőtt ki két szemfog, és szívják az emberek agyvelőjét..... " – Falcon

Ez sok mindent megmagyaráz akkor. Nagyon felszaporodhatott a populációjuk vagy megnőtt az étvágyuk így tél előtt. ;D" – Falcon

Valakikkel etetni kell őket, nem halhatnak éhen, azért nekem is van szívem! :P
De még így is néha kiszöknek és pároznak a szintén saját tenyésztésű tengeri tevékkel akiket már rég szabadon engedtem, mert megsajnáltam őket.....az elefántjaim még visszajönnek és mindig sarokba állítom őket egy hétre büntiből.....de újra kiszöknek mindig....a kanos dögök.....egyébként úgy szereznek kaját, hogy a vonzerejükkel tőrbe csalják az embereket....szexi pasinak és csajnak látják őket, mivel az áldozatuk agyából kiturkálják hogy milyen pasi vagy csaj az esetük.....pedig valójában elefántok.....durva dolgok ezek!
#2029
2012. dec. 25. 23:48
"[quote author=Falcon link=topic=434.msg24765#msg24765 date=1356475111]
Legyél a CIA hírszerzője... xD és akkor ember is vagy. Esetleg egy iráni kém, aki titkon szövetségre lépett a magyar kormánnyal, hogy a közelgő 3. világháború alkalmával elárulva az ENSZ-t és az Uniót visszanyerje az elveszett területeket, cserébe rátérve a muszlim hitre. Te pedig azért vagy itt, mert egyrészt meg kell figyelned, nem árul e be a kormány, másrészt felügyeled a vallási reformációt. Vagy hasonló.
És akkor lenne valami Kém-akták (naplók) a címe. xD
Vagy egy náci a Holdról, akit azért küldenek, hogy épüljön be a nemzetvédelemhez, lerombolni a rendszert és elősegíteni a közelgő inváziót.

De ügyelj arra, a muszlimok és nácik mindig veszítenek. Mert akkor nem lesz kajolva a sztori. Meg a háború mindig a vezstesek szemszögéből a legérdekesebb.

Na ezek után, remélem rámállítanak valami megfigyelőt.

Megyek is elrejteni a felboncolt majmokat a pincéből...

" – Nina


Vagy talán jobban beillenék a szekrényben lakozó mumusnak....a mumus bármilyen arcot magára tud teríteni és lerázhatatlan, ráadásul mindenkinek van szekrénye..... :P

Neked felboncolt majmaid vannak? Jó neked....nekem nagyobb dolgokat kell eltüntetnem.... :P Elefántokat.....rózsaszín elefántokat akiknek az ormányaikból nőtt ki két szemfog, és szívják az emberek agyvelőjét..... " – Nina

Ez sok mindent megmagyaráz akkor. Nagyon felszaporodhatott a populációjuk vagy megnőtt az étvágyuk így tél előtt. ;D
#2028
2012. dec. 25. 23:43
törölt tag
"Legyél a CIA hírszerzője... xD és akkor ember is vagy. Esetleg egy iráni kém, aki titkon szövetségre lépett a magyar kormánnyal, hogy a közelgő 3. világháború alkalmával elárulva az ENSZ-t és az Uniót visszanyerje az elveszett területeket, cserébe rátérve a muszlim hitre. Te pedig azért vagy itt, mert egyrészt meg kell figyelned, nem árul e be a kormány, másrészt felügyeled a vallási reformációt. Vagy hasonló.
És akkor lenne valami Kém-akták (naplók) a címe. xD
Vagy egy náci a Holdról, akit azért küldenek, hogy épüljön be a nemzetvédelemhez, lerombolni a rendszert és elősegíteni a közelgő inváziót.

De ügyelj arra, a muszlimok és nácik mindig veszítenek. Mert akkor nem lesz kajolva a sztori. Meg a háború mindig a vezstesek szemszögéből a legérdekesebb.

Na ezek után, remélem rámállítanak valami megfigyelőt.

Megyek is elrejteni a felboncolt majmokat a pincéből...

" – Falcon


Vagy talán jobban beillenék a szekrényben lakozó mumusnak....a mumus bármilyen arcot magára tud teríteni és lerázhatatlan, ráadásul mindenkinek van szekrénye..... :P

Neked felboncolt majmaid vannak? Jó neked....nekem nagyobb dolgokat kell eltüntetnem.... :P Elefántokat.....rózsaszín elefántokat akiknek az ormányaikból nőtt ki két szemfog, és szívják az emberek agyvelőjét.....
#2027
2012. dec. 25. 23:38
Legyél a CIA hírszerzője... xD és akkor ember is vagy. Esetleg egy iráni kém, aki titkon szövetségre lépett a magyar kormánnyal, hogy a közelgő 3. világháború alkalmával elárulva az ENSZ-t és az Uniót visszanyerje az elveszett területeket, cserébe rátérve a muszlim hitre. Te pedig azért vagy itt, mert egyrészt meg kell figyelned, nem árul e be a kormány, másrészt felügyeled a vallási reformációt. Vagy hasonló.
És akkor lenne valami Kém-akták (naplók) a címe. xD
Vagy egy náci a Holdról, akit azért küldenek, hogy épüljön be a nemzetvédelemhez, lerombolni a rendszert és elősegíteni a közelgő inváziót.

De ügyelj arra, a muszlimok és nácik mindig veszítenek. Mert akkor nem lesz kajolva a sztori. Meg a háború mindig a vesztesek szemszögéből a legérdekesebb.

Na ezek után, remélem rámállítanak valami megfigyelőt.

Megyek is elrejteni a felboncolt majmokat a pincéből...

uhh bocsi, csak unatkozom
#2026
2012. dec. 25. 23:27
törölt tag
"Történjen már valami!!! Revolúció!!! ;D ;D ;D :P" – Falcon

Nálam történik! :D Megyek fogat mosni! :D Olyan izgalmas. :D Pláne hogy belehalhatok simán.... ;D
#2025
2012. dec. 25. 23:25
törölt tag
"[quote author=Nina L. link=topic=434.msg24760#msg24760 date=1356473702]
[quote author=Falcon link=topic=434.msg24758#msg24758 date=1356473097]
Tudjátok mit? Mi van akkor, ha az egész rejtély mögött pár szeretethiányos, zűrös tini áll? (Te adtad az ötletet Nina :D) Akiknek nincs jobb dolga, mint másokat hülyíteni, remélve, hogy felhívják magukra a figyelmet. A vámpírok meg majd mennek, mert ők hú de különlegesek és kimentik őket a "kilátástalan" életből?
És csak, hogy ezt elérjék, mindenkivel szarakodnak, hogy közelebb kerülhessenek a vámpírsághoz. Klubba tömörülnek, van egy hajcsáruk, aki súlyos képzelgési, skizofrén pszichózissal küzd, esetleg drog hatása alatt áll, emelett nárcisztikus - önimádó, szociopata, domináns egyéniség. A többiek agyát meg könnyen elb*ssza és így vernek át másokat is?

Mielőtt valaki megsértődne, én is szeretethiányos már azért nem éppen tini vagyok. ;D ;D" – Falcon


Látod? Jó vagyok én is valamire. :D :D

Ahogy leírtad....így születnek a szekták. ;)" – Falcon

Eeegen. Csak már annyi embernek írtam le azt, hogy szerintem ez egy kezdetleges szekta, hogy megutáltam a szót. ;D ;D ;D" – Falcon

:D

Egyébként én is gondolkodtam hogy ilyen netes naplót kéne írni, valaminek a bőrében (nem vámpírbőrben, inkább valami menőbben).... :D Csak a különbség az, hogy én odaírnám hogy ember vagyok. :D Aztán meg lehet népszerű lenne....bár nem lenne varázsa, mivel tudják hogy egy egyszerű ember.....na mindegy, asszem más irányba kell elmennem. :D
#2024
2012. dec. 25. 23:23
Történjen már valami!!! Revolúció!!! ;D ;D ;D :P
#2023
2012. dec. 25. 23:17
"[quote author=Falcon link=topic=434.msg24758#msg24758 date=1356473097]
Tudjátok mit? Mi van akkor, ha az egész rejtély mögött pár szeretethiányos, zűrös tini áll? (Te adtad az ötletet Nina :D) Akiknek nincs jobb dolga, mint másokat hülyíteni, remélve, hogy felhívják magukra a figyelmet. A vámpírok meg majd mennek, mert ők hú de különlegesek és kimentik őket a "kilátástalan" életből?
És csak, hogy ezt elérjék, mindenkivel szarakodnak, hogy közelebb kerülhessenek a vámpírsághoz. Klubba tömörülnek, van egy hajcsáruk, aki súlyos képzelgési, skizofrén pszichózissal küzd, esetleg drog hatása alatt áll, emelett nárcisztikus - önimádó, szociopata, domináns egyéniség. A többiek agyát meg könnyen elb*ssza és így vernek át másokat is?

Mielőtt valaki megsértődne, én is szeretethiányos már azért nem éppen tini vagyok. ;D ;D" – Nina


Látod? Jó vagyok én is valamire. :D :D

Ahogy leírtad....így születnek a szekták. ;)" – Nina

Eeegen. Csak már annyi embernek írtam le azt, hogy szerintem ez egy kezdetleges szekta, hogy megutáltam a szót. ;D ;D ;D
#2022
2012. dec. 25. 23:15
törölt tag
"Tudjátok mit? Mi van akkor, ha az egész rejtély mögött pár szeretethiányos, zűrös tini áll? (Te adtad az ötletet Nina :D) Akiknek nincs jobb dolga, mint másokat hülyíteni, remélve, hogy felhívják magukra a figyelmet. A vámpírok meg majd mennek, mert ők hú de különlegesek és kimentik őket a "kilátástalan" életből?
És csak, hogy ezt elérjék, mindenkivel szarakodnak, hogy közelebb kerülhessenek a vámpírsághoz. Klubba tömörülnek, van egy hajcsáruk, aki súlyos képzelgési, skizofrén pszichózissal küzd, esetleg drog hatása alatt áll, emelett nárcisztikus - önimádó, szociopata, domináns egyéniség. A többiek agyát meg könnyen elb*ssza és így vernek át másokat is?

Mielőtt valaki megsértődne, én is szeretethiányos már azért nem éppen tini vagyok. ;D ;D" – Falcon


Látod? Jó vagyok én is valamire. :D :D

Ahogy leírtad....így születnek a szekták. ;)
#2021
2012. dec. 25. 23:10
törölt tag
"Penelope,igazad van,de szeretem a Nikolettát,csak kijavítottam. :)
Nina,"Ki a halál az a Arthur?"
Nem fontos hogy ki Ő vagy a többiek. ;)
Nina nem tökös csaj sem tökkel vagy anélkül.Inkább lázadó.Bár az írásmódján is látszik személyisége." – Nikolett34


Akkor ha nem fontosak miért foglalkozol velük? :D :D Kis szerencsétlenekkel nem kéne, mert azt fogják képzelni hogy valakik. :P

"Lázadó"-ez tetszik! Fogalmazhatnánk úgy, hogy örök lázadó! ;) Amíg él, és annál is tovább.... ;)
De...a személyiségem látszik az írásmódomon??? :O Khm....
“Soha ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel! Mert a személyiségem az én vagyok….a viselkedésem meg attól függ TE KI VAGY!”
#2020
2012. dec. 25. 23:04
Tudjátok mit? Mi van akkor, ha az egész rejtély mögött pár szeretethiányos, zűrös tini áll? (Te adtad az ötletet Nina :D) Akiknek nincs jobb dolga, mint másokat hülyíteni, remélve, hogy felhívják magukra a figyelmet. A vámpírok meg majd mennek, mert ők hú de különlegesek és kimentik őket a "kilátástalan" életből?
És csak, hogy ezt elérjék, mindenkivel szarakodnak, hogy közelebb kerülhessenek a vámpírsághoz. Klubba tömörülnek, van egy hajcsáruk, aki súlyos képzelgési, skizofrén pszichózissal küzd, esetleg drog hatása alatt áll, emelett nárcisztikus - önimádó, szociopata, domináns egyéniség. A többiek agyát meg könnyen elb*ssza és így vernek át másokat is?

Mielőtt valaki megsértődne, én is szeretethiányos már azért nem éppen tini vagyok. ;D ;D
#2019
2012. dec. 25. 23:01
Penelope,igazad van,de szeretem a Nikolettát,csak kijavítottam. :)
Nina,"Ki a halál az a Arthur?"
Nem fontos hogy ki Ő vagy a többiek. ;)
Nina nem tökös csaj sem tökkel vagy anélkül.Inkább lázadó.Bár az írásmódján is látszik személyisége.
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0