Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#2003
2012. dec. 25. 21:45
Penelope...az mindegy persze, de akkor azt is leírom , hogy sokan gondolkoznak azon, hogy te melyik oldalon állsz..

Én nem kötekedni szeretnék, csak leírtam ami idegesített, ugyanis már elég rendesen ki tudok akadni amikor folyamatosan írnak nekem emberek, mert össze vannak zavarodva és mindig ezt a fórumot mondják Forrásnak.

Majd leírják, hogy milyen információkat tudnak a témával kapcsolatban. És a végén próbálok segíteni nekik megtalálni az összefüggéseket és a hibás információk kiszűrését.

Neked letisztult a dolog, akkor írjad le nekik érthetően a dolgokat. A tudásod hány százaléka szerepel itt a fórumon? Nem sok....mert sok-sok dolgot eltitkolsz, nem írsz le.
Vagy nem mersz leírni....

Az emberek meg összezavarodva mennek el innen és kötnek ki nálam...
#2002
2012. dec. 25. 21:30
De jól összehoztátok itt a dolgokat-amúgy üdv az újaknak.
Szóval összehoztátok,azonban nem értek teljesen egyet a leírtakkal,de ez mindegy.
Anonnn:Ez jó volt,hogy sokan nem tudják fiú vagyok-e vagy lány :-)
De ez nem is fontos szerintem.

Azt viszont tudom hogy ide sokan egy másik oldalról érkeznek és gyűjtenek infókat,mindenki tudja-az illetékesek főleg-melyik oldalról is beszélek.
Igen tény hogy eléggé bele lehet keveredni a kutatás során a dolgokba.
Én nem vagyok belezavarodva,nekem már letisztult lényegében.
A többi személyről,akiket leírtál inkább nem írok semmit.

Beszéljétek csak át a dolgokat,én a fórumon már leírtam amiket akartam,nem fogok vitázni senkivel,max annyit írok,hogy nem értek egyet.

Ja,még annyit hogy Charles-ról meg már leírtam ide amit tudni lehet róla.
#2001
2012. dec. 25. 21:10
Amit most olvasni fogtok az először is idegességem miatt született. Miért vagyok ideges? – Azért, mert figyelek… legalábbis eddig figyeltem, csendben. De most már muszáj írnom, mert sajnos eljutott a dolog odáig, hogy minden második nap ír nekem valaki, kérdéseikre választ keresvén.
És miközben beszéltem ezekkel az emberekkel, azt vettem észre, hogy össze vannak teljesen zavarva. Persze, ez nem mindenkit zavar, sőt, van aki ennek kifejezetten örül, de engem most már zavar.

A legtöbben innen indulnak, Penelope megadja a kezdőknek a kezdő lökést, hogy belevessék magukat a témába. Talán ekkor még nem is gondolják, hogy nem lesz ez azért annyira könnyű.
Aztán információkhoz jutnak , örülnek. Majd megismernek egy másik embert, tőle is talán megtudnak ezt-azt , örülnek. Majd ez megy egy darabig. És amikor megismerte a témában legismertebb embereket, felvette velük a kapcsolatot, próbált információkat előhúzni belőlük , talán sikerült is, eljut egy pontra amikor a puzzle darabkáit próbálja összerakni. Tehát a megtudott információkat rendezgetni, megérteni stb.
De észreveszi, hogy vannak nem odaillő darabok is, meg vannak ellentmondások. Ilyenkor elkezd összezavarodni. Majd kutat tovább, hogy megértse, hogy hogy kerülhettek oda azok a nem odaillő dolgok. De ilyenkor már elkezd utánanézni az embereknek is, hogy kikkel beszél, hogy megtudja ki az aki adta a rossz darabokat.
És itt aztán már tényleg jön a zavartság, mert rájön, hogy azok körül az emberek körül is nagy a zavartság akikkel beszél.
-És akkor most szeretném elmondani, hogy mindenki a megérzésére hallgasson , a tulajdon belső hangodra, ami megmondja neked, kinek hihetsz. Ki az, aki igazat mond, és ki az, aki csak félre akar vezetni. Elismerem, hogy ez nem könnyű. Megítélni, hogy kinek, mit higgyünk el. Az interneten sokszor nem az igazság, vagy csupán féligazságok keringenek, és nem mindenki az, akinek mondja magát. .Bárki, bármit is állítson magáról, mindig ellenőrizzétek le , hogy valós-e az, amiket mond. Persze nincs mindenki abban a szerencsés helyzetben, hogy mindezt meg is teheti, de mindenki amennyire tudja… -
Hoppá-hoppá . ..na ilyenkor van a leállás , amikor vége..nem jut több információhoz , nem tudja most merre haladjon. Sőt annyira össze van zavarodva, hogy elkezdenek olyan gondolatok összeállni a fejében, hogy lehet, hogy ezek az emberek mind csak hülyítenek más embereket. Vagy lehet, hogy ezek az emberek pszichiátriáról szabadult , skizofrén betegek…stb. ( Ez komoly.. hallottam már ilyen elképzeléseket)
Sajnos most már túl sokan vannak így, ezért úgy gondolom tisztázni kell a dolgokat.
Leírom nektek azokat az információkat (talán van bent olyan is amit Penelope nem írt le, nem is akart leírni , ezt nem tudom, de én most összegyűjtöttem azokat, amiket eddig azok írtak le nekem, akik összezavarodva felvették velem a kapcsolatot)
Tehát hol is kezdjük..nem könnyű hirtelen összeszedni az emberektől hallott információkat
Lesz bent olyan is amik már láthatóak voltak itt is, ha nem baj

Először is kezdjük az Illuminati és vámpírok kérdéssel kapcsolatban, mivel látom itt is foglalkoztatok a témával.
/O IGEN, MAJDNEM KIHAGYTAM, MOST SZERETNÉM ELMONDANI, HOGY ÉN NEM ÁLLÍTOK SEMMIRŐL SEMMIT, SEM AZT , HOGY IGAZ, SEM AZT, HOGY NEM IGAZ. ITT MOST NEM AZT ÍROM LE, HOGY ÉN MIT GONDOLOK MIRŐL, HANEM AZOKAT A DOLGOKAT AMIK A LEGGYAKRABBAN ELŐFORDULNAK./

Tehát, nem szeretnék nagyon belemenni külön az Illuminati témába, mert arról is van aztán minden../ja és kérnék mindenkit arra, hogy ne higgyen már el mindent…/
Az vámpírok és Illuminati kapcsolatáról szóló dolgokat szeretném inkább leírni nektek.
Az egyik terjedő info:
Az Illuminati valóban nem azt az oldalt képviseli, amit a vámpírok. Az ő céljuk az Egy Világrend megalkotása, s e tervükön, már nagyon-nagyon régóta dolgoznak. Igazság szerint, jelen pillanatban is, s nagy részben a terveik szerint alakulnak a dolgok. Vámpíroknak más céljaik vannak.
Nem toboroznak tagokat maguk mellé, azokkal foglalkoznak, akik "lényeges" dolgokra hivatottak, őket segítik, nekik adnak útmutatást.
Kísérleteket pedig a mai napig végeznek, a külvilágtól elzárt, titkos földalatti bázisokon. Én cirka 1400 ilyen bázisról tudok, köztük olyanokról, melyek kimondott börtönként szolgálnak, politikai és egyéb "különleges" foglyok számára. Ezek mindegyike, minimum 6 emelet mélyen húzódik a föld alatt, legtöbbjüket alagútrendszer köti össze, földalatti vasúthálózattal.
Ezt már írta itt is valaki, ha jól emlékszem:
Ted Gunderson leleplezte az amerikai kormány, a CIA, az FBI és az Illuminati bűnrészességét sátánista vérivó-kultuszok gyermekgyilkosságaiban, emberáldozataiban, molesztálásokban, szadizmusban, gyermek- és emberrablásokban. Az Illuminati, a Szabadkőművesség feje, melyet vámpírok vezethetnek, a világ összes kormányát a markában tartja.


Akiknek a nevét MINDEN embertől hallom:
Penelope, Mario, Adam,Nocturn, Valkyr, Charles … és amit most mindenki mondogat és kérdezget: Arthur

Penelope , veled kapcsolatban is sok embernél csak kérdőjelek vannak, de ezt most nem fejteném ki.
Mindenesetre egy ügyes név választással sikerült elérned, hogy sokan azon is gondolkodnak, hogy egyáltalán fiú vagy-e vagy lány ;-)

Mario- Na, itt szoktak inkább kezdődni a bajok. Az a sok elmélet ami Mario körül van…
Inkább le sem írom őket…Másoknak pedig csak azt tudom javasolni, hogy ne próbáljanak rájönni az igazságra, mert beleőrülnek.
Mario, túl ismert lettél, mindenki utánad kutat…

Valkyr- Valkyrról megint terjed mindenféle információ, psi-vámpír, félvámpír és van egy mestere,aki segíti őt a táplálkozásban,ismeri Arthurt is,és Nocturnt nagyon szereti gúnyolni. Állítólag haldoklik.

Nocturn- Vadász? Na Nocturn nevét is egyre többet hallom. Ha jól tudom te Nocturn felvetted a kapcsolatot és tartod is (?) egy ismert vámpírvadásszal.. Hogyha ennyire érdekel a téma biztos tudnál érdekes információkat írni róluk, miért nem teszed? Kíváncsi lennék te mit tudsz…

Charles- G. Albert (?) Róla is azt hallani itt-ott , hogy halott.
Éppúgy mint Arthurról.

Arthur – Oh, Arthur…na róla mostanában lehet mindenhol hallani..azt mondják halott, és Dromedár keze van ebben. De azt is egyre többen mondják, hogy ez csak pletyka.

Adam- Na ő az akinek van egy blogja -de látom ezt már belinkeltétek. Úgy gondolja, hogy nincs is a mi világunkban vámpír. Adamről is lehet azért hallani mindent..
#2000
2012. dec. 25. 21:06
Sziasztok.
Látom javában dúl a téma.
Adam jó fej nem kell bántani.Nem tudom,hogy olvastátok e az egész "Adamforumot"de ott van a lényeg,hogy miért is van az ami.Veletek ellentétben hiszek neki,mert lehetséges a világok közti átjárás és még sok minden.
Mellesleg megjegyezném,ha egy ember magát vámpírnak akarná beállítani,nem így tenné...
:D
#1999
2012. dec. 25. 20:22
"[quote author=Penelope link=topic=434.msg24731#msg24731 date=1356433992]
Ismét egy emberke,aki vámpírnak képzeli magát-de hát van ez így kérem...
adamvampire.blogspot.sk/
Ja,és regisztrált ám ide a ttt-re :-D" – Nina


Milyen néven? :D Ugyanezen? :D Ez csak játszik....
De nyugi! Ilyenekből még sorozatgyilkos sem lesz... ;D

Egyébként megszégyeníti a démonokat ilyen kijelentésekkel....mi az hogy démonnak lehet hívni egy vámpírt? Cöh......jó hogy nem bukott angyalt írt...bár a démonokat mindig összemossák a bukottakkal......már ez is szégyenletes! " – Nina

Igen,ugyanazon a néven :-)Cuki,mi?:-)
Persze hogy csak játszik,de ettől függetlenül bizonyára a tiniket megtévesztheti.Nagyon unatkozhat szegény.
Á,sokan hívják a vámpírokat démonoknak...ez terjedt el róluk.
#1998
2012. dec. 25. 19:33
Azért szerepjátéknak elmegy. Gondolom szórakozásból írja. (remélem) :)
#1997
2012. dec. 25. 19:00
törölt tag
"Ismét egy emberke,aki vámpírnak képzeli magát-de hát van ez így kérem...
adamvampire.blogspot.sk/
Ja,és regisztrált ám ide a ttt-re :-D" – Penelope


Milyen néven? :D Ugyanezen? :D Ez csak játszik....
De nyugi! Ilyenekből még sorozatgyilkos sem lesz... ;D

Egyébként megszégyeníti a démonokat ilyen kijelentésekkel....mi az hogy démonnak lehet hívni egy vámpírt? Cöh......jó hogy nem bukott angyalt írt...bár a démonokat mindig összemossák a bukottakkal......már ez is szégyenletes!
#1996
2012. dec. 25. 12:13
Ismét egy emberke,aki vámpírnak képzeli magát-de hát van ez így kérem...
adamvampire.blogspot.sk/
Ja,és regisztrált ám ide a ttt-re :-D
#1995
2012. dec. 25. 11:42
törölt tag
"www.break.com/usercontent/2009/7/real-vampire-824764" – Thomas555

Ilyen videót sokan össze tudnak hozni....még a "szellemesek" a "kedvenceim"....főleg mikor a végén úgy megijesztenek hogy beszarsz (kivéve engem, mert én max felvonom a szemöldököm az ilyenre ;))! :D :D
De láttam már olyan videókat is, amit "igazinak" mondtak mindenki rámondta hogy "húúú, ez durva, de igaz", aztán meg megszopták, mert kiderült hogy egy filmet reklámoztak vele, vagy játékot.....könnyedén becsaphatóak az emberek.....túl könnyedén.
#1994
2012. dec. 25. 11:37
törölt tag
"Sziasztok!
Egy ideje én is foglalkozom a dologgal és egy valamire rájöttem teljesen mindegy hogy léteznek e vámpírok vagy más természetfeletti dolgok az ember csak kiutat keres az élet nehézségeiből.
Hazudnék ha azt mondanám hogy nem hiszek bennük de nem tartom valószínűnek hogy valaki felkeres egy visszautasíthatatlan ajánlattal.
De ha így lesz megosztom veletek (ha lehet).
Boldog karácsonyt mindenkinek és kellemes ünnepeket" – Thomas555


Hány éves is vagy? :)

Hát próbáljatok meg ÉLNI is ne csak létezni...aztán rájöttök hogy fölösleges dolgokkal foglalkoztok. ;)
#1993
2012. dec. 25. 11:34
törölt tag
"[quote author=Nina L. link=topic=434.msg24708#msg24708 date=1356259011]
[quote author=Falcon link=topic=434.msg24706#msg24706 date=1356187459]
[quote author=Nina L. link=topic=434.msg24705#msg24705 date=1356185771]
Na mi van már a vámpírkáitokkal? :D
Üldöznek még valakit? :D " – Falcon


;)
Nem, pedig olyan jó lenne... :'( Itt még úgy is olyan kevés a rettegés és szenvedés. " – Falcon

Pedig itt a karácsony.... :(
Basszus....így nem fogtok nekem befogni egy házőrzőt sem.... :D Erőltessétek meg magatokat! " – Falcon

Na, csak neked, csak most, lebeszéltem egy vámpírral a dolgot. Holnap este mennek érted. :P" – Falcon

Mi az hogy jönnek értem? :D Mondom házőrzőnek kellenek nekem! :D Nyakörvet és pórázt rakj rájuk, ha kérhetem! ;) És csomagold be őket szépen, rakjál a hajukba rózsaszín masnit! :D
#1992
2012. dec. 25. 10:00
#1991
2012. dec. 24. 20:39
Egy kis karácsonyi téma is: csillagaszattortenet.csillagaszat.hu/egyetemes_naptartortenet_es_kronologia/20060109_jezus.html
:)
Pont ma láttam a viasat historyn is erről a filmet.
#1990
2012. dec. 24. 19:26
Ez szerintem kamu,de azért jól összehozták.
#1989
2012. dec. 24. 19:14
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0