Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#1988
2012. dec. 24. 17:13
Erre csak annyit mondanék,hogy jajjj.... ;D
www.mesterem.eoldal.hu/
#1987
2012. dec. 24. 15:31
#1986
2012. dec. 24. 14:21
"Ezzel én nem céloztam senkire főleg nem a szerbekre.csupán én is azok közé tartozom akiknek nem könnyűek a hétköznapok és így könnyebb elhinnem hogy lehetne máshogy is élni.
Remélem mindenki érti mire gondolok." – Thomas555


Ahogy én értem: Elég gáz, ha olyan léttel kacérkodsz. Mellesleg...közelebb vannak, mint hinnéd.
#1985
2012. dec. 24. 13:30
#1984
2012. dec. 23. 23:55
Ezzel én nem céloztam senkire főleg nem a szerbekre.csupán én is azok közé tartozom akiknek nem könnyűek a hétköznapok és így könnyebb elhinnem hogy lehetne máshogy is élni.
Remélem mindenki érti mire gondolok.
#1983
2012. dec. 23. 23:20
"[quote author=Thomas555 link=topic=434.msg24711#msg24711 date=1356289355]
Sziasztok!
Egy ideje én is foglalkozom a dologgal és egy valamire rájöttem teljesen mindegy hogy léteznek e vámpírok vagy más természetfeletti dolgok az ember csak kiutat keres az élet nehézségeiből.
Hazudnék ha azt mondanám hogy nem hiszek bennük de nem tartom valószínűnek hogy valaki felkeres egy visszautasíthatatlan ajánlattal.
De ha így lesz megosztom veletek (ha lehet).
Boldog karácsonyt mindenkinek és kellemes ünnepeket" – Nocturn


Marhára nem mindegy. Aktuálisan a Zarozje vámpír-hisztérián a média jókat mosolyog meg elröhögcsél, de azok az emberek ott összeszarják magukat a félelemtől. Mert ők tudják. Tudják azt, amin a racionalizmuson tápolt nyugati civilizáció embere csak morfondírozik, hogy jaj vajon léteznek...és ha nem...és ha igen... Neked ez menekülés az unalmas hétköznapokból, más embernek az életébe kerül. AZ a valóság.

Viszont." – Nocturn

Szerintem ő inkább ránk gondolt, nem a szerbekre.
#1982
2012. dec. 23. 21:32
"Sziasztok!
Egy ideje én is foglalkozom a dologgal és egy valamire rájöttem teljesen mindegy hogy léteznek e vámpírok vagy más természetfeletti dolgok az ember csak kiutat keres az élet nehézségeiből.
Hazudnék ha azt mondanám hogy nem hiszek bennük de nem tartom valószínűnek hogy valaki felkeres egy visszautasíthatatlan ajánlattal.
De ha így lesz megosztom veletek (ha lehet).
Boldog karácsonyt mindenkinek és kellemes ünnepeket" – Thomas555


Marhára nem mindegy. Aktuálisan a Zarozje vámpír-hisztérián a média jókat mosolyog meg elröhögcsél, de azok az emberek ott összeszarják magukat a félelemtől. Mert ők tudják. Tudják azt, amin a racionalizmuson tápolt nyugati civilizáció embere csak morfondírozik, hogy jaj vajon léteznek...és ha nem...és ha igen... Neked ez menekülés az unalmas hétköznapokból, más embernek az életébe kerül. AZ a valóság.

Viszont.
#1981
2012. dec. 23. 20:20
"[quote author=Falcon link=topic=434.msg24706#msg24706 date=1356187459]
[quote author=Nina L. link=topic=434.msg24705#msg24705 date=1356185771]
Na mi van már a vámpírkáitokkal? :D
Üldöznek még valakit? :D " – Nina


;)
Nem, pedig olyan jó lenne... :'( Itt még úgy is olyan kevés a rettegés és szenvedés. " – Nina

Pedig itt a karácsony.... :(
Basszus....így nem fogtok nekem befogni egy házőrzőt sem.... :D Erőltessétek meg magatokat! " – Nina

Na, csak neked, csak most, lebeszéltem egy vámpírral a dolgot. Holnap este mennek érted. :P
#1980
2012. dec. 23. 20:17
"Sziasztok!
Egy ideje én is foglalkozom a dologgal és egy valamire rájöttem teljesen mindegy hogy léteznek e vámpírok vagy más természetfeletti dolgok az ember csak kiutat keres az élet nehézségeiből.
Hazudnék ha azt mondanám hogy nem hiszek bennük de nem tartom valószínűnek hogy valaki felkeres egy visszautasíthatatlan ajánlattal.
De ha így lesz megosztom veletek (ha lehet).
Boldog karácsonyt mindenkinek és kellemes ünnepeket" – Thomas555


Szia! Tudod, ezzel a dologgal nem vagy egyedül kicsit sem. :D
Boldog karácsonyt.
#1979
2012. dec. 23. 20:02
Sziasztok!
Egy ideje én is foglalkozom a dologgal és egy valamire rájöttem teljesen mindegy hogy léteznek e vámpírok vagy más természetfeletti dolgok az ember csak kiutat keres az élet nehézségeiből.
Hazudnék ha azt mondanám hogy nem hiszek bennük de nem tartom valószínűnek hogy valaki felkeres egy visszautasíthatatlan ajánlattal.
De ha így lesz megosztom veletek (ha lehet).
Boldog karácsonyt mindenkinek és kellemes ünnepeket
#1978
2012. dec. 23. 19:31
"[quote author=Penelope link=topic=434.msg24704#msg24704 date=1356185381]
Icuri-picurit még korai,de mivel gondolom mindenki készülődik,többek között én is,így ezzel a képpek kívánok minden kedves fórumozónak,olvasónak nagyon Boldog,Békés Karácsonyi Ünnepeket!
[img]szepkaracsony.hu/kepek/telapo_21_kicsi.jpg[/img]" – Adrobabe

köszi, neked is :)))" – Adrobabe

Mindenkinek! És sok finomat is az asztalra! :)
#1977
2012. dec. 23. 19:01
"Icuri-picurit még korai,de mivel gondolom mindenki készülődik,többek között én is,így ezzel a képpek kívánok minden kedves fórumozónak,olvasónak nagyon Boldog,Békés Karácsonyi Ünnepeket!
[img]szepkaracsony.hu/kepek/telapo_21_kicsi.jpg[/img]" – Penelope

köszi, neked is :)))
#1976
2012. dec. 23. 11:36
törölt tag
"[quote author=Nina L. link=topic=434.msg24705#msg24705 date=1356185771]
Na mi van már a vámpírkáitokkal? :D
Üldöznek még valakit? :D " – Falcon


;)
Nem, pedig olyan jó lenne... :'( Itt még úgy is olyan kevés a rettegés és szenvedés. " – Falcon

Pedig itt a karácsony.... :(
Basszus....így nem fogtok nekem befogni egy házőrzőt sem.... :D Erőltessétek meg magatokat!
#1975
2012. dec. 22. 17:15
#1974
2012. dec. 22. 15:44
"Na mi van már a vámpírkáitokkal? :D
Üldöznek még valakit? :D " – Nina


;)
Nem, pedig olyan jó lenne... :'( Itt még úgy is olyan kevés a rettegés és szenvedés.
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0