Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#1958
2012. dec. 16. 17:51
#1957
2012. dec. 16. 16:57
#1956
2012. dec. 16. 16:10
#1955
2012. dec. 16. 13:19
Az eddig "rendben" hogy kontroll alatt akarnak minket tartani. A "miért?" nem tiszta. Mármint itt is olvasom, ezt a magasabb tudatosságot el lehet érni, semmiféle kiváltság nem kell hozzá. Az a réteg is olyan, mint mi, tehát miért jó nekik ez. Ők is ugyanúgy tanulhatnának és mindenki élete sokkal egyszerűbb lenne. Vagy én esetleg valamivel nem vagyok tisztában és ezért nem logikus számomra ez a tervezettség, összeesküvés, akármi...
#1954
2012. dec. 16. 13:11
"Én bele-beleolvasgattam a könyvbe, és ha lesz időm tovább folytatom. De egyáltalán nem értek egyet bizonyos dolgokkal. Majd ezeket összegezve leírom.

" – Falcon


Okés.Még én sem olvastam el,nincs most igazán időm olvasni.
#1953
2012. dec. 16. 13:07
Én bele-beleolvasgattam a könyvbe, és ha lesz időm tovább folytatom. De egyáltalán nem értek egyet bizonyos dolgokkal. Majd ezeket összegezve leírom.
#1952
2012. dec. 15. 20:58
#1951
2012. dec. 15. 20:36
,,Mire jó a magasabb tudatosság?

Kezdjük három döbbenetes információval.
(Mielőtt halálra röhögnéd magad a következő információkon, nézz utána a legfrissebb kvantum fizikai kutatásoknak és kísérleteknek.

1. Ha valaki dolgozik a személyes tudatosságának növelésén, ez hatással van olyan emberekre is, akik nem teszik ezt.

Képzeld el, beülsz egy kávézóba a barátaiddal, hogy megvitassatok néhány problémát magasabb tudatossági szinten, magasabb tudatosságú szempontok szerint, és pusztán ez a tény hatással van az utca túl oldalán lévő kocsmában mulatozó emberekre is. Történik valami a szívükben, amiről még ők maguk sem tudják, mi az. Mintha egy kis szellő csapná meg a fejüket. Van aki leteszi ott helyben a poharat, és van aki odamegy felsegíteni egy asztal alá beesett társát. És az aki épp az öklét rázza egy másik emberre, egyet-kettőt morog még, aztán teljesen elcsitul. Jól hangzik, nem? Képzeld el mi lenne, ha ezt a dolgot már az iskolában megtanulnák a gyerekek? Milyen hatással lenne a világra?

2. Magasabb tudatosság nem csak azt jelenti, hogy képesek vagyunk dolgokat több nézőpontból, esetleg magasabb rendű szempontok szerint megvizsgálni és értelmezni, hanem azt is, hogy sokkal jobban tudatában vagyunk lényünknek, saját képességeinknek, Önmagunknak is.
Magas tudatossági szinten lévő embernek a szervezete megsokszorozza az öngyógyító képességét. A test minden sejtje harmóniára törekszik, és igyekszik kijavítani minden belső hibát.

3. És a legdöbbenetesebb. A tudatosság legmagasabb szintjein élő embereknek elég csak a közelébe kerülni, pusztán a jelenlétükkel képesek gyógyulást kiváltani másokból. Illetve segíteni másokat abban, hogy beindíthassák saját öngyógyító folyamataikat.

A legnagyobb probléma

A magasabb tudatossággal az a legnagyobb probléma, hogy teljesen útjában áll a még több profitra és a még több hatalomra vágyóknak. A magasabb tudatosságú emberek meglátják mindennek a fonákját. Emiatt sokszor nehezebben tudnak boldogulni az életben is. Egyszerűen nem hajlandóak olyan munkát végezni, ami közvetve vagy közvetlenül megkárosít másokat vagy tönkreteszi az emberi környezetet. Másfajta munkából, vagy szolgálatból viszont kevés van....

A tudatlanságot sok esetben pontosan az oktatási rendszer fokozza.

Sokszor a legtanultabb emberek kerülnek a legmesszebbre a megoldásoktól, és tartanak tőle vissza tömegeket is.....
Egy friss diplomásnak sokszor akkora Egója van, hogy legalább 15-20 évig kell az Életnek osztania a pofonokat, mire az alázatosság ösvényére találva sikerül vissza venni az arcából, és elindulhat a helyben topogásból is.

Sokszor fordul elő, hogy az orvos tudja a legkevesebbet a gyógyításról, a tanár tudja a legkevesebbet a tanításról, az ügyvéd áll a legmesszebb az igazságtól és a biztonsági őr az, aki a legnagyobb veszélyt jelenti a vagyonra.

Néhány kérdés

Te mire gondolnál, ha egy szép napon kiderülne, hogy a gondolataid nem csak rád, de másokra is hatással van?

Te milyen szavakat használnál, ha egy szép napon kiderülne, hogy a szavak élesebb sebeket képesek ejteni a legélesebb kardnál?

Milyen szavakat használnál akkor, ha kiderülne, hogy szavakkal gyógyítani is képes vagy?

Milyen embereknek a társaságát keresnéd akkor, ha egy szép napon kiderülne, hogy az emberi agy képes más agyakkal összekapcsolódni és saját teljesítményét sokszorosan meghaladni?.

Te milyen célokat tűznél ki az életedben, ha egy szép napon kiderülne, hogy a társadalmak egyetlen problémája az alacsony tudatosságú szintre kényszeríttet emberben gyökerezik?

Mit tennél ha kiderülne, hogy a magasabb tudatosság oktatása a legegyszerűbb dolog a világon?

Te milyen vállalkozásba kezdenél, ami összhangban van a magasabb tudatossággal, a fenntartható Élet alapelveivel, és még tisztességes profitot is eredményez?

Milyen könyveket olvasnál, ha egy szép napon kiderülne, hogy a megfelelő szavak minden egyes sejtedre hatással vannak?

Milyen kérdéseket tennél fel, ha egy szép napon kiderülne, hogy a kérdéseknek sokkal nagyobb átalakító ereje van, mint a válaszoknak?

Olyan emberekkel vennéd körbe magad, akik mindenre okos tojás módon tudják a válaszokat, vagy olyanokkal, akik alázattal keresik azokat?"
F:Facebook
#1950
2012. dec. 15. 19:25
Hát ezt szerintem nem is nagyon érthetjük...talán a kontroll miatt,talán azért mert ez a dolguk,így kerek az egész.
De én azt mondom,hogy majd kiderül minden,és addig is nyitottnak kell lenni ,hogy ha majd kiderülnek azok a bizonyos dolgok,amik eddig hazugságok mögött voltak,akkor ne érje az embereket meglepetésként,és képesek legyenek elfogadni.

Amit belinkeltem,hogy sok igazság van benne,vajon mennyien olvasták úgy?Nem pedig úgy,mint valami mesét,vagy képzelgést?
Már a médiának köszönhetően lassan az igazság is hazugságnak tűnik.De majd egyszer tény lesz,ami most még talán csak fikció.
Hogy mikor?Nem tudom.Hogy hogyan?Azt sem tudom.Talán megérjük azt az időt,talán jelen életünk ideje alatt nem.Majd kiderül.
#1949
2012. dec. 15. 13:54
"Könyv ajánlás-Még nem olvastam bele,de a hsz-ok alapján egyenlőre úgy fogalmazok,hogy érdekesnek tűnik:
konteo.blogrepublik.eu/2012/12/13/szoftverfrissites-1-0/

Közben beleolvastam,vagyis elkezdtem,és tényleg nagyon érdekes,és ezt most ki is ragadnám belőle,mert egyet kell hogy értsek vele:
“Egy szép napon majd hivatalosan is elismerik, hogy amit mi
valóságnak kereszteltünk el az méginkább illúzió, mint az álmok
világa”.
(Salvador Dali)" – Penelope


Egyébként engem az érdekel, mi a célja ennek a "vezető" rétegnek azzal, hogy hazudnak és mindent eltitkolnak. Mármint miért jó nekik? Ezt nem értem.
#1948
2012. dec. 15. 13:05
#1947
2012. dec. 15. 9:49
#1946
2012. dec. 15. 9:47
#1945
2012. dec. 14. 20:39
Könyv ajánlás-Még nem olvastam bele,de a hsz-ok alapján egyenlőre úgy fogalmazok,hogy érdekesnek tűnik:
konteo.blogrepublik.eu/2012/12/13/szoftverfrissites-1-0/

Közben beleolvastam,vagyis elkezdtem,és tényleg nagyon érdekes,és ezt most ki is ragadnám belőle,mert egyet kell hogy értsek vele:
“Egy szép napon majd hivatalosan is elismerik, hogy amit mi
valóságnak kereszteltünk el az méginkább illúzió, mint az álmok
világa”.
(Salvador Dali)
#1944
2012. dec. 14. 19:00
Csak hogy még jobban féljenek egymástól az emberek...
index.hu/belfold/2012/12/14/kozzeteszik_az_orszag_bunugyi_terkepet/
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0