Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#1898
2012. dec. 6. 16:58
Róla már én is hallottam,olvastam,szerintem linkeltem is róla ide.
Némileg-agyon vámpírőrült.Ennyi.

Hogy kik követnek,passz,szerintem több variáció lehetséges,de nem hiszem én sem hogy azok vámpírok lennének-aztán ki tudja.Mondjuk azért nem hiszem én sem,mert ha akarnának tőled valamit akkor felkeresnének,nem csak követnének.Szerintem.Ha meg követnének is,akkor meg talán úgy tennék,hogy nem is veszed észre.
#1897
2012. dec. 6. 13:50
törölt tag
Ennyit a névmemóriámról...már hallottam róla.....pfú....csak egy játszadozó emberke.....de legalább nem unalmas az élete! A normális dolgok már azok szerintem is... ;)
#1896
2012. dec. 6. 13:42
törölt tag
"Épp ezt mondtam ,hogy mostanában időm se volt foglalkozni ezzel , de mégis feltűnt.
Nem tudom leírni a különbséget az ő kinézetük és egy átlag fekete ruhás ember között ,de mindegy, aki nem hiszi hát nem.. csak leírtam.

A másik nem feltétlen akarnak kommunikálni velem ... azt ,hogy ők mit terveznek arról nekünk fogalmunk sincs..
Lehet találgatni . nem fogják az orrunkra kötni ,csak ha nyomós okuk van..gondolom..

Mindegy akkor is én biztos vagyok benne ,hogy vámpírok az említett illetők..csak meg akartam osztani a tapasztalatom." – oriole


Köztem is és az átlag emberek között eszméletlen nagy szakadék van ám... :D Szóval...

Szerintem meg nem vámpírok. De ha ennyire biztos vagy abban hogy vámpírok, akkor kapd el nekem az egyiket légyszíves, házőrzőnek jó lenne! :P

Don Henrie? Nekem nem ismerős, mindjárt meglesem....
#1895
2012. dec. 6. 13:39
Egyébként hallottatok már Don Henrie-ről?? Youtube-on vannak videók róla.
Vélemény?:)
#1894
2012. dec. 6. 13:30
Épp ezt mondtam ,hogy mostanában időm se volt foglalkozni ezzel , de mégis feltűnt.
Nem tudom leírni a különbséget az ő kinézetük és egy átlag fekete ruhás ember között ,de mindegy, aki nem hiszi hát nem.. csak leírtam.

A másik nem feltétlen akarnak kommunikálni velem ... azt ,hogy ők mit terveznek arról nekünk fogalmunk sincs..
Lehet találgatni . nem fogják az orrunkra kötni ,csak ha nyomós okuk van..gondolom..

Mindegy akkor is én biztos vagyok benne ,hogy vámpírok az említett illetők..csak meg akartam osztani a tapasztalatom.
#1893
2012. dec. 6. 13:14
törölt tag
"Sziasztok.

Nagyon régen jártam itt, sajnos időm nem sok mindenre van mostanában.

Engem innen még mindig csak a vámpírok érdekelnek, viszont most én hoztam egy kis infót.

Nem szeretnék veszekedni senkivel sem ,tehát aki nem hiszi el amit mondok az csak simán hagyja figyelmen kívül. Köszönöm.:)

Tehát amióta beleástam magam ebbe az egészbe találkoztam furcsa emberekkel, de nem foglalkoztatott nagyon..Viszont mostanában egyre több " furcsa" ember "követ" ,azaz nap mint nap összefutok velük ,így vagy úgy..
A legtöbb "ismertetőjegye" a szeme.. általában barna de van bennük valami ami megmagyarázhatatlan érzést kelt bennem.
Többen nagyon elegánsak csak fekete és szürke ruhát viselnek, de azt úgy mintha rájuk öntötték volna..
Tegnap viszont ennél is durvább történt akkor viszont kicsit megijedtem..

Este 11 körül lementem egy cigire, nem tudtam aludni..
A kerítés alacsony a szomszédnál tehát a fejeket lehet látni, de soha nem szokott kijönni a szomszéd..
Állok, nézelődök a sötétben egyszer csak látom ,hogy elsuhan valaki a kerítés és a bokrok mellett.. A fejet tisztán láttam, de csak fél pillanatra, aztán eltűnt..
Na ennyi kellett be is jöttem :D

Valakinek voltak már hasonló tapasztalatai?? Mit akarhatnak??
Valószínű figyelnek, mert soha nem voltam paranoiás meg mostanában semmi időm nem volt a vámpírokkal foglalkozni..
Abban valahogy biztos vagyok ,hogy bántani nem akarnak, mert mindig nyugodtság vesz körül ,ha látom őket..
A tegnapi picit ijesztő volt de ennyi..

Bocsi a szétszórt írás miatt , de most is sietnem kell de már írhatnékom volt:))

Van valami új infó? Vagy ötletetek mit akarhatnak??" – oriole


Hello!

"A legtöbb "ismertetőjegye" a szeme.. általában barna de van bennük valami ami megmagyarázhatatlan érzést kelt bennem.
Többen nagyon elegánsak csak fekete és szürke ruhát viselnek, de azt úgy mintha rájuk öntötték volna.." -pedig én nem követlek.... ;)

Az én véleményem hogy túlzottan érdekelnek téged a vámpírok, úgymond vágysz ilyen lények közelségére, és így beleképzeled a személyüket az egyszerű emberekbe....
Gondolkozz már egy kicsit....tegyük fel, léteznek.....ha akarnak valamit akkor szerinted nem közölnék ezt veled? Szerintem de....hiszen bárkit beszervezhetnek....logikus, nem?
#1892
2012. dec. 6. 13:03
Sziasztok.

Nagyon régen jártam itt, sajnos időm nem sok mindenre van mostanában.

Engem innen még mindig csak a vámpírok érdekelnek, viszont most én hoztam egy kis infót.

Nem szeretnék veszekedni senkivel sem ,tehát aki nem hiszi el amit mondok az csak simán hagyja figyelmen kívül. Köszönöm.:)

Tehát amióta beleástam magam ebbe az egészbe találkoztam furcsa emberekkel, de nem foglalkoztatott nagyon..Viszont mostanában egyre több " furcsa" ember "követ" ,azaz nap mint nap összefutok velük ,így vagy úgy..
A legtöbb "ismertetőjegye" a szeme.. általában barna de van bennük valami ami megmagyarázhatatlan érzést kelt bennem.
Többen nagyon elegánsak csak fekete és szürke ruhát viselnek, de azt úgy mintha rájuk öntötték volna..
Tegnap viszont ennél is durvább történt akkor viszont kicsit megijedtem..

Este 11 körül lementem egy cigire, nem tudtam aludni..
A kerítés alacsony a szomszédnál tehát a fejeket lehet látni, de soha nem szokott kijönni a szomszéd..
Állok, nézelődök a sötétben egyszer csak látom ,hogy elsuhan valaki a kerítés és a bokrok mellett.. A fejet tisztán láttam, de csak fél pillanatra, aztán eltűnt..
Na ennyi kellett be is jöttem :D

Valakinek voltak már hasonló tapasztalatai?? Mit akarhatnak??
Valószínű figyelnek, mert soha nem voltam paranoiás meg mostanában semmi időm nem volt a vámpírokkal foglalkozni..
Abban valahogy biztos vagyok ,hogy bántani nem akarnak, mert mindig nyugodtság vesz körül ,ha látom őket..
A tegnapi picit ijesztő volt de ennyi..

Bocsi a szétszórt írás miatt , de most is sietnem kell de már írhatnékom volt:))

Van valami új infó? Vagy ötletetek mit akarhatnak??
#1891
2012. dec. 5. 22:23
Ez a vámpír téma miatt talán egy kicsit idetartozik, aki nem tudná: nemrég új borítóval kiadásra került A kárhozattak királynője. https://www.szukits.hu/vampir-kronikak/517-anne-rice-a-karhozottak-kiralynje-konyv-000513.html
#1890
2012. dec. 5. 9:03
#1889
2012. dec. 4. 12:45
#1888
2012. dec. 4. 12:31
#1887
2012. dec. 4. 12:24
Elloptak egy tehenet, kikötözték, majd kivágták mind a négy lábát, a maradékot pedig ott hagyták a kőtelki csatorna partján.

Elloptak egy tehetnek egy kőtelki férfitól vasárnap. A férfi a háza mellett egy fához kötötte ki az állatot, de másnap nem találta. A keresésére indult, végül a házától egy kilométerre, egy csatorna partján találta meg a maradványait.

A tolvajok egy fához kötötték ki az állatot, majd mind a négy lábát levágták combtőből, a többit pedig ott hagyták a fához kötve - írja a szoljon.hu című helyi internetes oldal a rendőrségre hivatkozva. Az elkövetők ellen lopás miatt nyomoznak, a kár háromszázezer forint.
F:origo
#1886
2012. dec. 4. 12:19
Földünk paranormális vidékei


Az északi fény, a Foltos-tó – hogy csak kettőt említsünk a világ temérdek kivételes, szinte már nem is eviláginak tetsző helyei közül. Néhányuk már-már közhelyszámba megy, másokat azonban alig ismerünk. Most ezek közül mutatunk be néhányat.

Az északi fény

A néha északi és déli (sarki) fénynek is nevezett „aurorák” vagy „aurorae-k” gyönyörű természeti fényjelenségek, amelyek az éjszakai égbolton figyelhetők meg, kiváltképp a sarkvidékeken. Az Észak-Amerikában élő krí (Cree) indiánok által a Lelkek táncának nevezett jelenség tipikusan az atmoszféra második legkülső légrétegben, az elektromos töltésű részecskékben gazdag ionoszférában fordul elő. Felmerülhet azonban a kérdés, miért is kerülhetett egy ilyen lista élére az északi fény? A válasz egyszerű: párja, bár hasonló tulajdonságokkal rendelkezik, csupán a sarki szélességi fokokról látható – így az Antarktiszról, Dél-Amerika egyes részeiről vagy Ausztrálázsia bizonyos területeiről.

A rozsdás folyó

A spanyolországi Rio Tinto folyó térségében folytatott bányászati tevékenység során nemcsak hegyeket és völgyeket, de egész falvakat is elpusztítottak. Az ország délnyugati részén található folyó partvidéke hipnotikus, szinte már marsbeli tájakat juttat az eszünkbe. Az extrém körülményekért egyébként a folyó vizében élő extremophile aerobic baktérium a felelős, amely mostanában vonta igazán magára a tudomány érdeklődését. A folyó egyébként igen magas savtartalmáról és sötétvörös árnyalatú vizéről ismert, amely ércoldó és a legkevésbé sem emberbarát.

A záptojás szagú Rotorua

Új-Zéland északi-szigetén Rotorua név alatt egy tavat és az annak déli partjánál épült várost is találunk a Plenty-öböl térségében. Maga a város a különleges záptojás szagáról híresült el, amit a kénvegyületeket a légkörbe eregető geotermikus aktivitás okoz. A gejzírek, a fortyogó iszapmedencék, a hőforrások és a „Te Wairoa”, az eltemetett falu mind-mind könnyen elérhető távolságban vannak. A termikus aktivitás egyébként a Rotorua kráterből származik, amire az egész város épült.

A Foltos-tó

A pöttyös tónak is nevezett sós, endoreikus (ki- és lefolyással nem rendelkező) Kliluk-tó Osoyoos északnyugati részén található, Kanada British Columbia tartományában. A nyár folyamán a víz nagy része elpárolog, hátrahagyva az ásványi anyagokat, amely által hatalmas „foltok” jelennek meg a tavon; ezek pedig – az ásványianyag-összetételtől függően – időről időre színt váltanak. A pöttyök nagy százalékban magnézium-szulfátból tevődnek össze, amelyek nyáron kikristályosodnak. Mivel ilyenkor csak az ásványok maradnak a tóban, megkeményednek és „sétányokat” formáznak a foltok között és körül.

Mount Roraima, az asztalhegy

A Venezuela, Brazília és Guyana határának találkozásánál fekvő Roraima-hegy igazán nevezetes hely. A közelben élő bennszülött törzseknél számtalan mítosz és legenda központi eleme volt. Ez a sík felszínű, úgynevezett asztalhegy minden oldalán 400 méter magas meredek partfallal rendelkezik, így a legkevésbé sem a műkedvelő hegymászóknak ajánlott. Egyetlen „könnyű” út vezet ugyanis felfelé: a venezuelai oldalon található természetes lépcsősorféle feljáró; minden más útvonal tapasztalt hegymászói előképzettséget igényel. Mégis megéri azonban az erőfeszítés, hogy felérve megcsodálhassuk a különleges kopár homokkő felszínt, amiért a bőséges csapadék a felelős. Az eső, amely az év szinte minden egyes napján a hegytetőre zúdul, lemossa a növények növekedéséhez szükséges tápanyag nagy részét, így teremtve meg az asztallap simaságú felszínt.

kiszó
#1885
2012. dec. 4. 12:18
Mi mindenre jó a tojáshéj?


Ne dobjuk ki a tojáshéjat, hiszen rengeteg dologra felhasználhatjuk a háztartásban.

Takarítás

Az őrölt tojáshéj szappanos vízzel összekeverve tökéletesen eltünteti az edényeken, serpenyőkön és termoszokon levő szennyeződéseket.

Arcápolás

Mozsárban zúzzunk össze néhány száraz tojáshéjat, a port keverjük össze kevés tojásfehérjével. Ezt a masszát kenjük fel az arcunkra. Hagyjuk megszáradni rajta, majd mossuk le. Garantáltan visszaadja arcbőrünk fiatalos fényét. Ha a tojáshéjat néhány napig almaecetben áztatjuk, nyugodtan használhatjuk bőrirritáció, viszkető kiütések ellen.

Trágyázás

A tojáshéj gazdag ásványi anyagokban, amelyek segítik a növények gyarapodását, növekedését. Törjük kisebb darabokra és adagoljuk a komposztálandó többi anyaghoz.

Palántázás

Tavasszal akár palántázásra is használhatjuk. A tojástartóba tegyük vissza az üres, kiöblögetett, félbevágott tojáshéjakat – az aljába szúrjunk egy lyukat lefolyónak. Mindegyikbe rakjunk egy, maximum két magot, és öntsünk rájuk virágföldet. Ha megnőttek a csírák, tojáshéjastul ültessük ki őket a kertbe.

Kutyatáp

A tojáshéjat 30 percig 250 fokon szárítsuk, majd egy zárható műanyag zacskóban sodrófa segítségével zúzzuk finom porrá. Ezt szórjuk kedvencünk eledelébe, mely gazdag kalciumtartalmának köszönhetően segít az állat csontjainak, fogazatának erősítésében.

Növényvédő

Az összezúzott tojáshéjat szórjuk szét a kertben a virágok között, hogy megvédjük azokat a kártevőktől.

Kávéédesítő

Ha kevés őrölt tojáshéjat keverünk az őrölt kávéba, enyhíthetjük annak keserű ízét. A zaccot pedig nyugodtan kiönthetjük a kerti komposztgödörbe.

kiszó
#1884
2012. dec. 4. 12:15
Mutáns gyerek a szörny?


Vitatkoznak a szakértők, mi lehet az a lény, amit Namíbiában találtak és le is lőttek. A hírek szerint nem egyedül kószált az erdőben az emberszabású valami, de társait nem találják.

Halottkém vizsgálja a namíbiai vadászok által elejtett lényt. Élelemszerző körúton járhatott a bestia, amikor rálőttek. Sérülten vonszolta magát az erdőbe, majd – mielőtt kimúlt – rátámadt az őt követő emberekre.
[img]kiszo.hhrf.org/picture.php?picture=images/news/11324_pic.jpg&size=250[/img]
A Mancunian Matters című brit lap értesülései szerint három másik, hasonló alkatú és magasságú, emberszabású „valamit” láttak, de azok elmenekültek, és azóta sem találják őket.

Az ügyben megszólalt az ufó-szakértő Scott Waring is. – Feltettem a weboldalamra a képet és az egyik kommentelő szerint nagyon hasonlít egy ősi maja istenre – mondta Waring, utalva arra, hogy ufó lehet az a lény és így megölték az egyik követüket…

Akadnak azonban más elméletek is. Az egyik legelvetemültebb az, hogy mutáns gyerekekről lehet szó, akiket kinézetük miatt elhagytak szüleik…

kiszó
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0