Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#1883
2012. dec. 4. 11:32
#1882
2012. dec. 2. 11:42
:-\

Hihetetlen Magazin
Micimackó és barátai....

Ezen aranyos társaság tagjai kicsit alaposabban szemügyre véve komoly pszichiátriai eseteknek tűnnek.

Micimackó:
Kóros szenvedélybeteg, mély depresszióba esik, ha nem jut hozzá a mézhez. Gondolkodása tökéletesen alkalmatlan mindenfajta társadalmi együttműködésre, tevékenységre.

Malacka:
Dadog, nem tud értelmesen fogalmazni, és ebből kifolyólag dyslexiás. Növésben is erősen visszamaradt. Állandó kisebbrendűségi komplexusa van és mindentől fél. Mellékesen klausztrofóbiás.

Tigris:
Megalomániás tévképzetes. Meggyőződése, hogy a tigrisek a többi élőlény felett állnak. Mindehhez rasszizmus társul. Beilleszkedni képtelen, elszigetelt, melyet az ugrálással próbál kompenzálni.

Füles:
Súlyosan depressziós. Az életét kudarcként éli meg, egzisztenciálisan sehol sincs. Elviselhetetlennek lát mindent és igazi mártír. Öngyilkos lenne, ha lenne egyáltalán önbizalma.

Kanga:
Egyedül neveli gyermekét ezért gyakorlatilag idegroncs. Idegennek érzi magát a Százholdas Pagonyban, hiszen Ausztráliából jött. Szeretethiányos amit tisztaságmániával egyenlít ki.

Zsebibaba:
Anyuci szeme fénye, betegesen elkényeztetett gyerek. Minden megengedett neki, a nevelés csődje. Iskoláztatása nem biztosított, így egyenes az út az alkoholhoz vagy a drogokhoz.

Nyuszi:
Agresszív és erősen neurotikus. Mindenért aggályoskodik, és ezt heves dührohamokkal és verekedésig fajuló tombolással vezeti le. Mindent jobban tud a másiknál. Szánalmas, de nem közli vele senki.

Bagoly:
Állandó megfelelési kényszere miatt görcsösen igyekszik tudásával érvényt szerezni, de ezzel inkább tudálékosnak tűnik. Felfedezhetünk némi pedofíliára való hajlamot is.
#1881
2012. dec. 1. 19:37
Na, pont emiatt nem kéne ezt reklámozni annyira. Bár már nem vagyok gyerek, én is sok dolgot komolyan veszek, ami lehet csak a média hülyítése.

A könyvet meg nézegetem, érdekesnek ígérkezik. Azt hiszem ez a nővér az egyik Roswellről készült filmben is benne volt, ami a "katasztrófa" 60-ik évfordulójára készült. Húúú, emlékszem szerda este volt és azt néztük. :D
#1880
2012. dec. 1. 18:51
#1879
2012. dec. 1. 18:50
#1878
2012. dec. 1. 14:19
#1877
2012. dec. 1. 11:14
"
Ti mennétek a Marsra?
index.hu/tudomany/2012/11/27/80_ezer_embert_vinne_a_marsra_a_spacex/

" – Penelope


Én biztos hogy nem, nem mernék, félnék xd
#1876
2012. nov. 30. 20:23
" Sziasztok

A minap ezt olvastam valahol és kíváncsi vagyok arra, hogy igaz-e avagy sem:
,, Vámpírokat csakis olyan emberekből teremthetnek, akiknek egy csepp mágikus hatalmuk sincs, valamint van egy különleges képessége a vérüknek. Kb. minden tizedik ember vére elkeverhető az ezüsttel, anélkül, hogy kivetné azt, ez jelzi, hogy túlélik a vámpírrá válást is."" – DrSloan


Ez hülyeség több szempontból is.

Vannak ugyanis bőreváltó vámpírok, amik gyakorlatilag olyan boszorkányok, akik levedlik a bőrüket és tüzes gömbként kiszívják a gyerekek életerejét. Ezt ismerik az egész világon. Trópusi területeken Soucoyant vagy Loogaroo, vagy Ole Hige néven, itthon Lidérceknek nevezték őket a régiek, a középkori Európában pedig strigákként ismerték a "vérszívó, alakváltó boszorkányokat". Ezekről mondta Zsigmond királyunk, hogy nincsenek...a maleficákról (tulajdonképpeni boszorkányok) azonban törvényt adott ki ő is, hogyan kell elítélni őket bűntetteikért.

Vannak osztódó vámpírok is, ezek leválasztják a törzsüket vagy a fejüket, és esetenként szárnyat növesztenek...ezek is lehetnek boszorkányokból.

Vannak alakváltók, ezek egyértelműen boszorkányokból lettek. És vannak olyanok is, amik sátánista feketeboszorkányokból lesznek, démonidézés és különféle rítusok révén, amiket nem fogok itt taglalni.

Ez az ezüstös "szabály" logikátlan, tekintve, hogy minden vámpírfajta "allergiás" az ezüstre. Mitől lenne jó egy vámpírnak, legyen akármilyen fajtájú, hogy az ezüst el tud keveredni a leendő vámpír vérében??? Az ezüst vírusölő. Ahogy a fokhagyma allicin vegyülete és az UV sugarak is. Ezek mind ártanak a vámpíroknak, mert a vérük tele van ezzel a paranormális retrovírussal, ami a lényüket alkotja. Más kérdés, hogy idővel az ezüstre immúnisak lesznek, az UV-t pedig elviselik akár közvetlenül is.
#1875
2012. nov. 30. 19:30
Van egy olyan érzésem, ha kapnék egy ilyen ajánlatot, biztosan nem utasítanám vissza. :) Tehát mennék. Bár tudom, hogy a Mars nem pont úgy néz ki, mint a képeken, de akkor is.
#1874
2012. nov. 30. 19:10
#1873
2012. nov. 30. 18:22
Keresztezzünk össze-vissza. De amúgy aranyos. :) index.hu/tudomany/2012/09/18/megszuletett_a_vilag_elso_ortigroszlanja/
#1872
2012. nov. 30. 15:12
Sziasztok

A minap ezt olvastam valahol és kíváncsi vagyok arra, hogy igaz-e avagy sem:
,, Vámpírokat csakis olyan emberekből teremthetnek, akiknek egy csepp mágikus hatalmuk sincs, valamint van egy különleges képessége a vérüknek. Kb. minden tizedik ember vére elkeverhető az ezüsttel, anélkül, hogy kivetné azt, ez jelzi, hogy túlélik a vámpírrá válást is."
#1871
2012. nov. 30. 14:53
Jó sok hozzászólás van már . Lesz mit olvasnom. Már úgyis a tudásszomj nagyon urrá van rajtam.
#1870
2012. nov. 30. 14:35
#1869
2012. nov. 30. 13:20
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0