Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#1823
2012. nov. 21. 20:03
#1822
2012. nov. 21. 18:08
Azon azért lehetne gondolkozni,elmélkedni,hogy az emberiség magának okozza-e a bajt,vagy "kissé" terelgetve lettünk a felé....

konteo.blogrepublik.eu/2012/11/21/a-jovobelatas-konteok/
#1821
2012. nov. 21. 17:23
Világvége lehetetlen pff...
Kicsi dolgokban gondolkozol.

pl.: aszteroida vagy ha felborul a földi egyensúly akkor vége az emberíségnek.

Lehet ez most félre értettem :)
#1820
2012. nov. 21. 17:21
Omen Drals
Engem is foglalkoztat a 2012-es kérdés.

Egyébbként nem kell hogy 2012 legyen , bármikor megtörténhet akkár pár perc vagy mikor épp alszol... SZóval ez igazából váratlanul fogja érni az emberíséget persze a fejesek már tudni fogják előre ha még épp annyira fejletlen a technika hogy csak kevesen vagy senki se fogja tulélni mert ha tényleg el is hiresztelnék akkor kitörtne a pánik és szaladnának az emberek összevissza mint a csotányok egymást taposva.
oké ez csak a morbid elképzelés.... először tényleg mindenki pánikolna aztán nagyon sokan kibulizná magát vagy mindent kiprobálna vagy mértéktelenül fosztanának egyesek mert nem kell gondolniuk a következményekre szóval dúrva világ lenne ha bejelentenék...

De amugy csillagászatilag igaz mert X alakba fog vagyis 1 irányba fognak álni a csillagok vagy valami csillagászati esemény lesz.Ez igaz.
De világvége nem lesz.
2013-ban meg a legerősebb napkitörés de az is csak az elektromos dolgokat érinti ... az embereket nem.

Engem is foglalkoztat a kérdés hogy egyes hülyeséget kiktől erednek....
áh férre az összeesküvésekkel..
Ismeritek azt hogy egyszer terjedt olyan hír hogy anonymus feltöri a facebookot az is úgy indult hogy valahol zajlot beszélgetés majd elmentek és valaki felment oda és elhiresztelte .Vagyis gondolom elvetették az ötletett és valamelyik nagy okos elterjesztette.

Azt bíróm hogy nagyon sok olyan ember van aki nagyon okosnak hiszi magát(zseninek) és a gyengébbiket bántja mert felsőbb rendünek érzi magát meg minden hogy most jól megoldotta a rejtély és igazságos akkár az egyház hogy hazudni bün.....

Nagyon ostoba és önpusztító az emberi faj...

Az emberíség saját magának fogja okozni a világvégét szerintem....
#1819
2012. nov. 21. 7:04
Szia Omen!

Nem bánom,miért is bánnám?
Köszi a véleményedet,szépen levezetted a dolgokat.
Írj gyakrabban,ha gondolod:-)Örülök,ha megmutatkoznak azok is,akik csak olvasgatni szoktak esetleg.

Mint észrevettétek talán, mostanában nem igazán érek rá-nem úgy mint régebben,azért majd igyekszem jó cikkeket feltenni,és keresgélni.
De ti is hozhattok ám ,ha találtok valamit,legalább lesz mit olvasgatni addig is:-)
#1818
2012. nov. 20. 23:07
"Arra gondoltam ,mit szólnátok,ha szavaznánk.
Felírok pár lehetőséget,hogy tegyük fel mi lesz dec.21.-én...vagy minek a kezdete lesz.
Nem kötelező,csak egy ötlet.

1: Semmi nem lesz,megy minden ugyanúgy tovább,mint eddig.

2: Jönnek az idegenek,és elviszik a népesség jó részét másik bolygóra.

3: Mivel tudjuk hogy a háttérben tevékenykednek a rosszak,így egyre nehezebb idők köszöntenek ránk.

4: Ideér a Nibiru.

5: Dimenzióváltás.

6: Nagy háború kezdete.

7: A klasszikusnak számító-Világvége.

8: Leigáznak,megtámadnak az idegenek.

9:Egyik se,ill.egyéb.

Részletezhetitek is ám,ha gondoljátok,és szeretnétek:-)" – Penelope


Szia! Jó ideig nem voltam a fórumon, de remélem nem zavar ha így hirtelen betoppanok és belecsipogok a beszélgetésbe :)

Hogy decemeber 21-én mi lesz? Hát, péntek. Ill. egy napja leszek 22! :D Na jó, most komolyabban.

Világvége lehetetlen, azt mind tudnánk. Sokan vagyunk, itt a fórumon is, akik elég érzékenyek a spirituális dolgokra, sokat foglalkoznak ilyenekkel - nem létezik, hogy ne vettük volna észre hogy mindenkinek a világon ugyan addig van csak felhúzva az óra... Sokan vannak, akik kiválóan képesek az előző életeikre is visszaemlékezni, és kapizsgálják az éppen aktuálisra tervezett eseményeket is. Ezek az emberek már rég elárasztották volna az ezos fórumokat, hogy katasztrófában fognak most meghalni, meg mindenki más is ugyan akkor... Nyoma lenne. De természetesen nincsenek ilyen beszámolók, mert hülyeség az egész.

Nibiruről már egymilliószor írtak a különböző (megbízhatóságuk terén mondjuk változó minőségű) tudományos szaklapok, teljesen alaptalan hoax a dolog.

A nagy háború, nos, bárcsak egy nagy 2012-es balhé kéne egy háborúhoz, de igazából amint lehet, az emberek háborúba lépnek egymással. Nyilván nem azért mert hülyék, hanem mert vagy belekényszerítik őket (Irak - a 9/11 és később mádiás propaganda a "terrorizmus"-ról), vagy propaganda útján (KONY - semmi alapja nem volt, az ember már rég eltűnt vagy hat éve, a helyiek nem akarnak amerikaiakat az otthonaik köré) próbálkoznak jelentős tömegeket érzelmileg egy irányba terelni, hiszen a többség dönt. Az, hogy a többség rálátása adott témára minimális, és az a minimális is teljesen fals tényekre alapul rögtön megkérdőjelezi a többséget, és csőcselékké teszi. 2012 akár lehet egy szimpla eszköz, hogy a tömegeket érzelmileg instabil állapotba (csőcselékké) tegyék még ha csak átmenetileg is, hogy meggondolatlanul belemenjenek valamibe, mint az amcsik a Patriotic act-be, ahol gyakorlatilag kirabolták őket a jogaikból, méghozzá a legalapvetőbbekből. Nem tudom.

A dimenzióváltást sem hiszem, de erre nincs igazából bizonyítékom. Viszont nagyon megragadott (nem a jó értelemben) egy indiai [s]guru[/s] szélhámos, aki arról magyarázott, hogy hirtelen mindannyian megvilágosodunk, de csak azok, akik megértik, hogy több cselekedet, kevesebb gondolat szellemében kell élniük. Ne gondókozz', csináld amit mondanak neked, hö! Szép. Azt már említenem sem kell, hogy a megvilágosodás mint az, egy folyamat és mindig az egyénre vonatkozik. A megvilágosodás mindig az afelé megtett utat jelöli, nincs rá rövidebb út, basszus. Mert az maga az út. Hát, vannak ilyen hülyék akik ezzel ámítják magukat. Amúgy ez a guru egy alkalommal meg is alázta azokat a szerencsétleneket, akik benne kerestek spirituális vígaszt és útmutatást, médiabotrány volt Indiában hogy összecsődített egy csapat szerencsétlent, hogy a guru erejéből levitálni fognak. Ott nézte őket gúnyos mosollyal az arcán ahogy a szerencsétlenek próbálkoznak. Nem tudom, van akinek nincs szíve, de egy cseppnyi sem.

Az igazi nagy változások mindig fokozatosak. 2012. 12. 21 szerintem nem különleges semmilyen szempontból, egy folyamatosan változó világtársadalom napjai közül egynek látom csak. Látható változást meggyőződésem szerint évtizedes ugrásokban érdemes mérni, nem napokban.

Ami az alieneket illeti, magam nagyon sokáig nem voltam meggyőződve arról, hogy jártak már szerény bolygónkon, de nem rég jobban belenéztem a dologba, és úgy tűnik nagyon ritkán, de tényleg voltak. Mondjuk érdemben semmit nem tettek. Oh! És ha valaki belefutna az Ancient Aliens nevű szenny ál-dokuba, nehogy egy szót is elhigyjen belőle! A tényeik háromnegyede teljesen alaptalan, és ők maguk megbízhatatlan forrásból építik a következtetéseiket! Tényleg ne egyétek be, legalább mi magyarok ne. ;D

Szerintem azt kell figyelembe venni, hogy az ilyen tömegpánikolós dolgok túlságosan szervezetten, egyszerre terjednek el, és a 2012-es dolog az eddigi emlékezetem szerint legegyeségesebben terjedt el a világon. Na most, ez szerintem bűzlik, de nagyon. Mert propaganda szaga van.

Arra akartam kilyukadni, hogy nekem úgy tűnik mintha ez az egész hisztéria előre eltervezett menetrend alapján menne végbe, tehát valakik ezt megtervezték, levezették, mint bármely más propagandát. Így is kellene rá tekinteni. Nem az a kérdés mi fog történni, hanem mit akarnak (a nagyon is halandók) ilyen tömegpánikkal elérni?
#1817
2012. nov. 20. 20:26
"[quote author=Falcon link=topic=434.msg24488#msg24488 date=1353332391]
Szerintem semmi nem lesz. Ezt egy kicsit az amcsik reagálták túl szerintem. És ha lesz is valami, az csak az emberek miatt... Pl. el tudom képzelni, hogy valahol agyontapossák egymást a nagy pánikban, hasonlók. " – Adrobabe

egyetértek, szerintem is." – Adrobabe

Hát igen akkor látszik meg egyesek igazi énje ha a sarkára álitják.
[quote author=Penelope link=topic=434.msg24490#msg24490 date=1353342669]
Köszi a véleményeket.

Kicsit elszomorodtam,mert szembesültem ma az emberi kegyetlenséggel,és gonoszsággal,ami kissé ledöbbentett-nem,nem vagyok naiv,tudom hogy van és létezik gonoszság,de...amikor az ember olyan szintű gyűlölettel találkozik,akkor ledöbben.Nem veszik észre az emberek hogy ez a gyűlölködés nem járható út?
Na mindegy,bocsi,de ezt le kellett írnom,mert kikívánkozott....olyan szinten járnak szemellenzővel,és /vagy csukott szemmel az emberek,hogy hihetetlen-na nem mindenki szerencsére." – Adrobabe

Hát igen.
Az hogy mi gonosz és mi jó az nagyon szubjektív,
pl.: Megeszed szegényt állatot azért hogy az éhező családodnak ételt adj.
Szegény állat szemében szemét gonosz vagy de az éhező gyerekek szemében hős.
Vagyis pusztitás és teremtés.

Sok ember nagyon ostoba.
Jól láttod....

Meg amerika.... Ceaser: Ha békét akarsz készülj a háborúra.....
Ennek az ördögi körnek nem lesz vége ha csak nem csap valaki le az asztalra hogy ELÉG!!!!

De egyébbként a békét megértéssel elhet elérni csak az a baj hogy nem nagyon terjed ez a nézet pedig kellene.
#1816
2012. nov. 20. 19:49
#1815
2012. nov. 20. 5:38
"Én a hármas meg a hatos variációra szavaznék...de remélem az egyes az igaz." – Nocturn

Én is így gondolom ,ebben a sorrendben,ahogyan írtad -hármas vagy hatos,de bízom benne hogy egyes.
#1814
2012. nov. 19. 21:21
Én a hármas meg a hatos variációra szavaznék...de remélem az egyes az igaz.
#1813
2012. nov. 19. 18:34
#1812
2012. nov. 19. 17:31
Köszi a véleményeket.

Kicsit elszomorodtam,mert szembesültem ma az emberi kegyetlenséggel,és gonoszsággal,ami kissé ledöbbentett-nem,nem vagyok naiv,tudom hogy van és létezik gonoszság,de...amikor az ember olyan szintű gyűlölettel találkozik,akkor ledöbben.Nem veszik észre az emberek hogy ez a gyűlölködés nem járható út?
Na mindegy,bocsi,de ezt le kellett írnom,mert kikívánkozott....olyan szinten járnak szemellenzővel,és /vagy csukott szemmel az emberek,hogy hihetetlen-na nem mindenki szerencsére.
#1811
2012. nov. 19. 15:15
"Szerintem semmi nem lesz. Ezt egy kicsit az amcsik reagálták túl szerintem. És ha lesz is valami, az csak az emberek miatt... Pl. el tudom képzelni, hogy valahol agyontapossák egymást a nagy pánikban, hasonlók. " – Falcon
egyetértek, szerintem is.
#1810
2012. nov. 19. 14:39
Szerintem semmi nem lesz. Ezt egy kicsit az amcsik reagálták túl szerintem. És ha lesz is valami, az csak az emberek miatt... Pl. el tudom képzelni, hogy valahol agyontapossák egymást a nagy pánikban, hasonlók.
#1809
2012. nov. 19. 14:34
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0