Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#1748
2012. nov. 4. 22:17
"[quote author=Penelope link=topic=434.msg24417#msg24417 date=1352055203]
Ki gondolta volna hogy újra lesz fórum:-)Hurrá,végre,na végre!" – Nina


Ki gondolta volna hogy t?nnek majd el hozzászólások.....hm...." – Nina

Kicsit durva volt a stílus... Meg lehet azt már nem lehetett megmenteni.
#1747
2012. nov. 4. 21:01
törölt tag
"Ki gondolta volna hogy újra lesz fórum:-)Hurrá,végre,na végre!" – Penelope

Ki gondolta volna hogy t?nnek majd el hozzászólások.....hm....
#1746
2012. nov. 4. 19:55
#1745
2012. nov. 4. 19:53
Ki gondolta volna hogy újra lesz fórum:-)Hurrá,végre,na végre!
#1744
2012. okt. 30. 23:13
törölt tag
"[quote author=Nina L. link=topic=434.msg24413#msg24413 date=1351634709]
[quote author=Darked link=topic=434.msg24408#msg24408 date=1351629435]
[quote author=Nina L. link=topic=434.msg24406#msg24406 date=1351621381]
[quote author=Darked link=topic=434.msg24386#msg24386 date=1351545914]
[quote author=Falcon link=topic=434.msg24385#msg24385 date=1351544594]
De akkor az is kérdés, hogy volt az a valami? Mármint mindig is létezett valami, nade hogyan és miből? Szóval hogyan lett valami? Tulajdonképpen miért?

Tehát van valamim, hogyan került ide? Egyáltalán miért létezik bármi is? " – Falcon


Ezen a tudatszinten szerintem ezt nem lehet felfogni.Még az előbb írtam , hogy a fejlődés a legfontosabb.A tudatos fejlődés.Úgy lehetne kezdeni, hogy nyitottá kell válni.Pl.: ha ez sikerül rájössz arra ,hogy miért van szellemi képességben/teljesítőképességben az emeberek között nagy különbség.(Egy géniusz és egy" átlagember".)
Ezen a tudatszinten azt látjuk amit elénk raknak.(Lásd illuminati)
" – Falcon

Ez így igaz...ti nem is fogjátok felfogni hogy történt az a bizonyos teremtés! :)" – Falcon

Egyenlőre nem is az a fontos.A teremtés az egy távoli dolognak számít most hozzánk képest.Belűről kell kezdeni minden megismerést ,szépen egymásra építeni, s úgy haladni kifelé.

Balogh Béla előadásait szokta valaki hallgatni/ nézni?

Nagyon jók, sok érdekes dolog van benne." – Falcon

A teremtés távoli dolog? Hm....hm.....

Engem speciel nem érdekel semmilyen Béla szövegei, főleg hogy az ilyen nagy "tanítók" mind ugyanazt hajtják, csak a különbség az, hogy van aki csak a pénz kedvéért.... " – Falcon

Csak nem keresed, hogy kibe köthetsz bele? " – Falcon

Pont annál a hozzászólásomnál kellett megkérdezned ezt, ami egyáltalán nem kötekedésből íródott? Ügyike vagyol! :D
#1743
2012. okt. 30. 23:06
"[quote author=Darked link=topic=434.msg24408#msg24408 date=1351629435]
[quote author=Nina L. link=topic=434.msg24406#msg24406 date=1351621381]
[quote author=Darked link=topic=434.msg24386#msg24386 date=1351545914]
[quote author=Falcon link=topic=434.msg24385#msg24385 date=1351544594]
De akkor az is kérdés, hogy volt az a valami? Mármint mindig is létezett valami, nade hogyan és miből? Szóval hogyan lett valami? Tulajdonképpen miért?

Tehát van valamim, hogyan került ide? Egyáltalán miért létezik bármi is? " – Nina


Ezen a tudatszinten szerintem ezt nem lehet felfogni.Még az előbb írtam , hogy a fejlődés a legfontosabb.A tudatos fejlődés.Úgy lehetne kezdeni, hogy nyitottá kell válni.Pl.: ha ez sikerül rájössz arra ,hogy miért van szellemi képességben/teljesítőképességben az emeberek között nagy különbség.(Egy géniusz és egy" átlagember".)
Ezen a tudatszinten azt látjuk amit elénk raknak.(Lásd illuminati)
" – Nina

Ez így igaz...ti nem is fogjátok felfogni hogy történt az a bizonyos teremtés! :)" – Nina

Egyenlőre nem is az a fontos.A teremtés az egy távoli dolognak számít most hozzánk képest.Belűről kell kezdeni minden megismerést ,szépen egymásra építeni, s úgy haladni kifelé.

Balogh Béla előadásait szokta valaki hallgatni/ nézni?

Nagyon jók, sok érdekes dolog van benne." – Nina

A teremtés távoli dolog? Hm....hm.....

Engem speciel nem érdekel semmilyen Béla szövegei, főleg hogy az ilyen nagy "tanítók" mind ugyanazt hajtják, csak a különbség az, hogy van aki csak a pénz kedvéért.... " – Nina

Csak nem keresed, hogy kibe köthetsz bele?
#1742
2012. okt. 30. 23:05
törölt tag
"[quote author=Nina L. link=topic=434.msg24406#msg24406 date=1351621381]
[quote author=Darked link=topic=434.msg24386#msg24386 date=1351545914]
[quote author=Falcon link=topic=434.msg24385#msg24385 date=1351544594]
De akkor az is kérdés, hogy volt az a valami? Mármint mindig is létezett valami, nade hogyan és miből? Szóval hogyan lett valami? Tulajdonképpen miért?

Tehát van valamim, hogyan került ide? Egyáltalán miért létezik bármi is? " – Darked


Ezen a tudatszinten szerintem ezt nem lehet felfogni.Még az előbb írtam , hogy a fejlődés a legfontosabb.A tudatos fejlődés.Úgy lehetne kezdeni, hogy nyitottá kell válni.Pl.: ha ez sikerül rájössz arra ,hogy miért van szellemi képességben/teljesítőképességben az emeberek között nagy különbség.(Egy géniusz és egy" átlagember".)
Ezen a tudatszinten azt látjuk amit elénk raknak.(Lásd illuminati)
" – Darked

Ez így igaz...ti nem is fogjátok felfogni hogy történt az a bizonyos teremtés! :)" – Darked

Egyenlőre nem is az a fontos.A teremtés az egy távoli dolognak számít most hozzánk képest.Belűről kell kezdeni minden megismerést ,szépen egymásra építeni, s úgy haladni kifelé.

Balogh Béla előadásait szokta valaki hallgatni/ nézni?

Nagyon jók, sok érdekes dolog van benne." – Darked

A teremtés távoli dolog? Hm....hm.....

Engem speciel nem érdekel semmilyen Béla szövegei, főleg hogy az ilyen nagy "tanítók" mind ugyanazt hajtják, csak a különbség az, hogy van aki csak a pénz kedvéért....
#1741
2012. okt. 30. 23:02
"Sziasztok!
Én olvastam egy bizonyos "híres" vámpírról, Arnold Paole-ről, engem érdekelne,ti mit tudtok róla?" – Adrobabe


A szokásos sztori. Egy fiú fura körülmények közt meghal, eltemetik, majd sorra jönnen a jelentések, hogy látták őt bolyongani. Kihantolják, látják, hogy a bomlás nem is indult meg és csurig van vérrel, karót döfnek a szívébe és felüvölt.
#1740
2012. okt. 30. 23:02
törölt tag
"Sziasztok!
Én olvastam egy bizonyos "híres" vámpírról, Arnold Paole-ről, engem érdekelne,ti mit tudtok róla?" – Adrobabe


Gratula! Ügyes vagy! Most akkor olvass egy kis Alkonyatot is! Ahogy elnézem nektek az való.... :P

"Történt, hogy egy Arnold Paole nevezetű hajdú halála után három héttel elkezdtek panaszkodni a helybéliek, hogy a másvilágra távozott földijük éjszakánként gyötri őket, s négy ember bele is pusztult az éjjeli vérveszteségbe. Hogy a bajnak véget vessenek, kiásták a hullát, és azt tapasztalták, hogy teste teljesen ép, haja, körme újra kinőtt, orrán-száján friss vér folyt ki, koporsója tele volt vérrel, egyszóval valóságos vámpírnak bizonyult. Amikor pedig szívén nyársot ütöttek keresztül, torkából tisztán hallható hörgés tört elő. Ugyanígy cselekedtek az elégetett vámpír négy áldozatával, hiszen azok is vérszívókká váltak. Ezzel azonban még nem vették elejét a vésznek, mert kiderült, hogy Paole néhány birkának is ,,megcsapolta" a vérét, s akik - összesen tizenheten - ezek húsából ettek, ugyancsak vámpírok lettek. Így hát újabb kihantolások és hullaégetések következtek, egészen addig, míg meg nem bizonyosodtak róla, hogy a legutolsó vérszipolyozót is sikerült végleg a túlvilágra küldeni." -Ez nagyon komoly... :D Azt hittem túlléptetek ezen, amint látom még nem sikerült.... :D
#1739
2012. okt. 30. 22:51
Sziasztok!
Én olvastam egy bizonyos "híres" vámpírról, Arnold Paole-ről, engem érdekelne,ti mit tudtok róla?
#1738
2012. okt. 30. 21:37
"[quote author=Darked link=topic=434.msg24386#msg24386 date=1351545914]
[quote author=Falcon link=topic=434.msg24385#msg24385 date=1351544594]
De akkor az is kérdés, hogy volt az a valami? Mármint mindig is létezett valami, nade hogyan és miből? Szóval hogyan lett valami? Tulajdonképpen miért?

Tehát van valamim, hogyan került ide? Egyáltalán miért létezik bármi is? " – Nina


Ezen a tudatszinten szerintem ezt nem lehet felfogni.Még az előbb írtam , hogy a fejlődés a legfontosabb.A tudatos fejlődés.Úgy lehetne kezdeni, hogy nyitottá kell válni.Pl.: ha ez sikerül rájössz arra ,hogy miért van szellemi képességben/teljesítőképességben az emeberek között nagy különbség.(Egy géniusz és egy" átlagember".)
Ezen a tudatszinten azt látjuk amit elénk raknak.(Lásd illuminati)
" – Nina

Ez így igaz...ti nem is fogjátok felfogni hogy történt az a bizonyos teremtés! :)" – Nina

Egyenlőre nem is az a fontos.A teremtés az egy távoli dolognak számít most hozzánk képest.Belűről kell kezdeni minden megismerést ,szépen egymásra építeni, s úgy haladni kifelé.

Balogh Béla előadásait szokta valaki hallgatni/ nézni?

Nagyon jók, sok érdekes dolog van benne.
#1737
2012. okt. 30. 19:54
"[quote author=Penelope link=topic=434.msg24403#msg24403 date=1351620310]
Tízmilliószoros nap

A 10 milliószoros napokon minden teremtés 10 milliószoros erővel hat. Ez mind a pozitív, előremutató fejlődést segítő gondolatokra, érzelmekre, a szeretettel teljes szándékokra, az előre vivő akaratra, mind az ennek ellenkezőjét képviselő negatív, visszahúzó, fejlődésed Útját nem segítő gondolatokra, érzelmekre, megnyilvánulásokra, szándékokra és akaratra egyaránt igaz. Minden megnyilvánulásod, tetted következményei tízmilliószorosan hatnak és hatnak vissza rád.



A mindennapokra is igaz, hogy gondolkodásod határozza meg valóságodat. Te tervezed meg Utadat, Te teremted meg körülményeidet, kapcsolataidat, kapcsolataid minőségét. Te választod meg, hogy kivel és mivel kívánsz kapcsolatba kerülni földi léted során. Ahogy minden anyagi létezés egy teremtő gondolat eredményeként jön létre, úgy minden ami a világodat meghatározza a te teremtményed. Alapvetően azok a gondolataid határozzák meg valóságodat, amelyeket nap mint nap elgondolsz. Amennyiben ezek előremutató – a saját értékítéleted szerint – pozitív gondolatok, akkor a valóságod is olyan lesz, amilyet szeretnél. Amennyiben viszont gondolataid minőségét számodra el nem fogadható gondolatok többsége határozza meg, akkor nem érzed jól magad a bőrödben.

A tízmilliószoros napok jelentősége abban áll, hogy amennyiben ezeken a napokon tudsz gondolkodásodon változtatni és olyan gondolatokkal megtölteni elmédet, amelyek céljaid felé vezetnek, megnyugvással és békével töltenek el, akkor nagy lépést tudsz abban az irányban tenni, hogy megszabaduljál nem szeretett gondolataidtól. Amennyiben e gondolatok alapján cselekedni is hajlandó vagy nagy lépést tehetsz arra, hogy megszabadulj el nem fogadható, régi szokásaidtól, érzelmeidtől vagy tetteidtől.

Tízmilliószoros napok 2012-ben
2012. február 22.
2012. június 4.
2012. július 23.
2012. november 6.

F:face" – Nina


Ez baromság...ha ez működne, akkor már rég nem itt tartanék ahol most. ;D Konkrétumot nem mondok hogy mire gondolok.....de a lényeg hogy nem kell mindent bekajálni, mert azt mondják hogy az működik...." – Nina

Teljes mértékben egyetértek.
#1736
2012. okt. 30. 19:23
törölt tag
"[quote author=Falcon link=topic=434.msg24385#msg24385 date=1351544594]
De akkor az is kérdés, hogy volt az a valami? Mármint mindig is létezett valami, nade hogyan és miből? Szóval hogyan lett valami? Tulajdonképpen miért?

Tehát van valamim, hogyan került ide? Egyáltalán miért létezik bármi is? " – Darked


Ezen a tudatszinten szerintem ezt nem lehet felfogni.Még az előbb írtam , hogy a fejlődés a legfontosabb.A tudatos fejlődés.Úgy lehetne kezdeni, hogy nyitottá kell válni.Pl.: ha ez sikerül rájössz arra ,hogy miért van szellemi képességben/teljesítőképességben az emeberek között nagy különbség.(Egy géniusz és egy" átlagember".)
Ezen a tudatszinten azt látjuk amit elénk raknak.(Lásd illuminati)
" – Darked

Ez így igaz...ti nem is fogjátok felfogni hogy történt az a bizonyos teremtés! :)
#1735
2012. okt. 30. 19:21
törölt tag
"Tízmilliószoros nap

A 10 milliószoros napokon minden teremtés 10 milliószoros erővel hat. Ez mind a pozitív, előremutató fejlődést segítő gondolatokra, érzelmekre, a szeretettel teljes szándékokra, az előre vivő akaratra, mind az ennek ellenkezőjét képviselő negatív, visszahúzó, fejlődésed Útját nem segítő gondolatokra, érzelmekre, megnyilvánulásokra, szándékokra és akaratra egyaránt igaz. Minden megnyilvánulásod, tetted következményei tízmilliószorosan hatnak és hatnak vissza rád.



A mindennapokra is igaz, hogy gondolkodásod határozza meg valóságodat. Te tervezed meg Utadat, Te teremted meg körülményeidet, kapcsolataidat, kapcsolataid minőségét. Te választod meg, hogy kivel és mivel kívánsz kapcsolatba kerülni földi léted során. Ahogy minden anyagi létezés egy teremtő gondolat eredményeként jön létre, úgy minden ami a világodat meghatározza a te teremtményed. Alapvetően azok a gondolataid határozzák meg valóságodat, amelyeket nap mint nap elgondolsz. Amennyiben ezek előremutató – a saját értékítéleted szerint – pozitív gondolatok, akkor a valóságod is olyan lesz, amilyet szeretnél. Amennyiben viszont gondolataid minőségét számodra el nem fogadható gondolatok többsége határozza meg, akkor nem érzed jól magad a bőrödben.

A tízmilliószoros napok jelentősége abban áll, hogy amennyiben ezeken a napokon tudsz gondolkodásodon változtatni és olyan gondolatokkal megtölteni elmédet, amelyek céljaid felé vezetnek, megnyugvással és békével töltenek el, akkor nagy lépést tudsz abban az irányban tenni, hogy megszabaduljál nem szeretett gondolataidtól. Amennyiben e gondolatok alapján cselekedni is hajlandó vagy nagy lépést tehetsz arra, hogy megszabadulj el nem fogadható, régi szokásaidtól, érzelmeidtől vagy tetteidtől.

Tízmilliószoros napok 2012-ben
2012. február 22.
2012. június 4.
2012. július 23.
2012. november 6.

F:face" – Penelope


Ez baromság...ha ez működne, akkor már rég nem itt tartanék ahol most. ;D Konkrétumot nem mondok hogy mire gondolok.....de a lényeg hogy nem kell mindent bekajálni, mert azt mondják hogy az működik....
#1734
2012. okt. 30. 19:09
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0