Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#1643
2012. okt. 24. 8:00
Még nem olvastam végig,de érdekesnek tűnik:
www.idokep.hu/hirek/quantum-radar-delayed-choice-eraser
#1642
2012. okt. 24. 5:49
Csakén:Ez jó vers,tetszik:-)
#1641
2012. okt. 23. 23:56
Tudom semmi köze a témához,de megosztom veletek :P

Jó pár éve, 11-12 éves lehettem, volt egy tanár, új tanár az iskolában, egy darabig tanított aztán elment. Mielőtt elment mindenkinek adott egy verset emlékbe, ami szerinte rá illik, nekem ezt a verset adta, sosem értettem, hogy miért illik ez rám..vagy mi ez, de most elővettem a régi naplómat, megláttam..és tényleg rám illik:

Az igazához Ön ragaszkodik, vagy az igazságot keresi. Ha rátalál , akkor veszi észre, hogy mindenkié. A hozzá vezető út a kincs,hiszen örök igazság valóban nincs.

Érdekes....egész életem az igazság kereséséről fog szólni úgy érzem...mint eddig..
#1640
2012. okt. 23. 18:58
#1639
2012. okt. 23. 15:59
CERN logó=666
Hát igen,ezek mindenhol ott vannak...
#1638
2012. okt. 23. 15:17
#1637
2012. okt. 23. 14:34
Egyre jobban elterjed a chip. Már chipes kártyáink lesznek, állatokban is chip van , lassan bennünk is .. :D

Így könnyen tudnak minket figyelni, mindent tudnak majd rólunk.
Vajon milyen lesz a jövő? ( Ha nem jön a világvége, meg az UFO-k meg amiket még mondanak... ;D)
Én is kb. olyannak képzelem el, mint Dennis Liu . -->

A kisfilm a közeljövőben játszódik, New Yorkban, ahol kísérletileg bevezették a Hálózatot, ami a polgárok minden egyes információját (személyazonosság, társadalombiztosítás, pénz, stb.) a DNS-ükhöz társítja, így egy érintéssel fizethetnek, ajtót nyithatnak, rendelhetnek, és a rendőrök azonosíthatnak.

Praktikus, de persze tökéletes Nagy Testvér eszköz. A kísérlet jól halad, mígnem megmagyarázhatatlan, a képbe és rendszerbe nem illő ellenállók kezdenek megjelenni a városban…

A filmet Dennis Liu készítette, két évnyi szabadidős munkával :

[center]www.youtube.com/watch?v=IzryBRPwsog&feature=player_embedded[/center]
#1636
2012. okt. 23. 13:51
Még nem néztem meg,de azért:
www.youtube.com/watch?v=Go9Hstrm1Hg
#1635
2012. okt. 23. 13:29
törölt tag
"[quote author=Nina L. link=topic=434.msg24288#msg24288 date=1350991484]
[quote author=Adrobabe link=topic=434.msg24284#msg24284 date=1350990958]
[quote author=Nina L. link=topic=434.msg24281#msg24281 date=1350990752]
Kis seggnyaló!

Az, hogy miért vagyok itt.....már írtam hogy örülök hogy nem csak vámpírokról szól ez a fórum....
Isten, Jézus, Angyalok, Démonok, Sátán, szellemek létezése számomra bizonyított....kettőt találhatsz miért....csak a saját tapasztalataimnak hiszek.....tehát...nem fogadhatom el azt hogy léteznek vámpírok mert kurvára nem láttam egyet sem, és nem is ismerek olyat aki látott.....viszont afelé hajlok ugye hogy nem léteznek, mivel gondolkodom is, nem csak elhiszek minden szart amit elém akarnak rakni..... Szóval hogyha bajod van ezzel, akkor sajnálom.....mert leszarom hogy neked mi "fáj". :)" – Adrobabe

"viszont afelé hajlok ugye hogy nem léteznek, mivel gondolkodom is, nem csak elhiszek minden szart amit elém akarnak rakni....."
Ezzel rám céloztál?Mert ha igen akkor nagyon rossz helyen tapogatózol, ha tudnád h most milyen hülységet írtál xddddddddddddddddd" – Adrobabe

OMG!
Te mindent magadra veszel? És én vagyok az, aki nem tud írni, meg hasonlók..... De királyság..... Figyi, ha idézel, akkor ne ragadj ki nekem egy mondatot, és vedd magadra, basszuskulcs..... Így gáz. " – Adrobabe
Akkor mondjuk írj érthetőbben, kösz." – Adrobabe

Te meg ne ragadj ki mondatokat és magyarázd félre őket, KÖSZ!
#1634
2012. okt. 23. 13:28
törölt tag
"[quote author=Nina L. link=topic=434.msg24281#msg24281 date=1350990752]

Isten, Jézus, Angyalok, Démonok, Sátán, szellemek létezése számomra bizonyított....kettőt találhatsz miért....csak a saját tapasztalataimnak hiszek....." – csakén


Nem írnád le a tapasztalataidat? Érdekel a téma..
Vagy hogyha itt nem, privátban?" – csakén

Ahhoz hogy én valakinek leírjam, abban meg kell valamennyire bíznom....nem fogom bárkinek teljes egészében kiadni ezt a dolgot.....amennyit leírtam erről itt, annyit leírtam. Nocturn is kíváncsiskodott hogy mit mondott nekem az egyik lény.....de nem mondtam meg, és semmit nem mondtam mert ez nem olyan....ez személyes....nem lehet az egészet kiteregetni csak úgy.
#1633
2012. okt. 23. 13:25
"[quote author=Adrobabe link=topic=434.msg24284#msg24284 date=1350990958]
[quote author=Nina L. link=topic=434.msg24281#msg24281 date=1350990752]
Kis seggnyaló!

Az, hogy miért vagyok itt.....már írtam hogy örülök hogy nem csak vámpírokról szól ez a fórum....
Isten, Jézus, Angyalok, Démonok, Sátán, szellemek létezése számomra bizonyított....kettőt találhatsz miért....csak a saját tapasztalataimnak hiszek.....tehát...nem fogadhatom el azt hogy léteznek vámpírok mert kurvára nem láttam egyet sem, és nem is ismerek olyat aki látott.....viszont afelé hajlok ugye hogy nem léteznek, mivel gondolkodom is, nem csak elhiszek minden szart amit elém akarnak rakni..... Szóval hogyha bajod van ezzel, akkor sajnálom.....mert leszarom hogy neked mi "fáj". :)" – Nina

"viszont afelé hajlok ugye hogy nem léteznek, mivel gondolkodom is, nem csak elhiszek minden szart amit elém akarnak rakni....."
Ezzel rám céloztál?Mert ha igen akkor nagyon rossz helyen tapogatózol, ha tudnád h most milyen hülységet írtál xddddddddddddddddd" – Nina

OMG!
Te mindent magadra veszel? És én vagyok az, aki nem tud írni, meg hasonlók..... De királyság..... Figyi, ha idézel, akkor ne ragadj ki nekem egy mondatot, és vedd magadra, basszuskulcs..... Így gáz. " – Nina
Akkor mondjuk írj érthetőbben, kösz.
#1632
2012. okt. 23. 13:24
törölt tag
"[quote author=Nina L. link=topic=434.msg24281#msg24281 date=1350990752]
Kis seggnyaló!

Az, hogy miért vagyok itt.....már írtam hogy örülök hogy nem csak vámpírokról szól ez a fórum....
Isten, Jézus, Angyalok, Démonok, Sátán, szellemek létezése számomra bizonyított....kettőt találhatsz miért....csak a saját tapasztalataimnak hiszek.....tehát...nem fogadhatom el azt hogy léteznek vámpírok mert kurvára nem láttam egyet sem, és nem is ismerek olyat aki látott.....viszont afelé hajlok ugye hogy nem léteznek, mivel gondolkodom is, nem csak elhiszek minden szart amit elém akarnak rakni..... Szóval hogyha bajod van ezzel, akkor sajnálom.....mert leszarom hogy neked mi "fáj". :)" – Adrobabe

"viszont afelé hajlok ugye hogy nem léteznek, mivel gondolkodom is, nem csak elhiszek minden szart amit elém akarnak rakni....."
Ezzel rám céloztál?Mert ha igen akkor nagyon rossz helyen tapogatózol, ha tudnád h most milyen hülységet írtál xddddddddddddddddd" – Adrobabe

OMG!
Te mindent magadra veszel? És én vagyok az, aki nem tud írni, meg hasonlók..... De királyság..... Figyi, ha idézel, akkor ne ragadj ki nekem egy mondatot, és vedd magadra, basszuskulcs..... Így gáz.
#1631
2012. okt. 23. 13:21
"
Amúgy az a 2 vámpíros oldal érdekes. Az egyiken egy nárcisztikus barom van (Nina, őt is égetheted!!!!), a második meg nekem már túl ... szellemi, bölcselkedő, az anyagitól elrugaszkodott. De ígéretesebb mint az első! De sok a rizsa ott is. Nem baj. (Most csak leírtam a véleményem, mert azokon a beképzelt kommenteken felmérgesedtem - tudom, humorizálni akar, de nekem nem jön át.)

Tehát az első a második és a második az első a szövegemben. :)" – Falcon


Igen,valahogy így gondoltam én is,a témákat illetően,csak kicsit belekevertél,de már így oké.
#1630
2012. okt. 23. 13:19
"
Isten, Jézus, Angyalok, Démonok, Sátán, szellemek létezése számomra bizonyított....kettőt találhatsz miért....csak a saját tapasztalataimnak hiszek....." – Nina


Nem írnád le a tapasztalataidat? Érdekel a téma..
Vagy hogyha itt nem, privátban?
#1629
2012. okt. 23. 13:16
"[quote author=Adrobabe link=topic=434.msg24279#msg24279 date=1350990686]
[quote author=Nina L. link=topic=434.msg24278#msg24278 date=1350990281]
[quote author=Adrobabe link=topic=434.msg24274#msg24274 date=1350989719]
[quote author=Nina L. link=topic=434.msg24178#msg24178 date=1350758495]
[quote author=Adrobabe link=topic=434.msg24177#msg24177 date=1350757605]
[quote author=Nina L. link=topic=434.msg24174#msg24174 date=1350755558]
[quote author=Adrobabe link=topic=434.msg24167#msg24167 date=1350750258]
[quote author=Nina L. link=topic=434.msg24159#msg24159 date=1350732188]
Ez a fórum egy rakás szar az összes emberrel együtt! Gratulálok Penelope jól összehoztad ezt a rakás szart! Csak így tovább! Igazságot meg még csak véletlenül se lásson a fórum! " – Nina

Amúgy neked komoly gondjaid vannak ahogy látom. Amúgy ne te döntsd már el h törölje-e vagy nem, meg ha ilyen szar akkor miért nézed ? hmm? akkor keress egy másik fórumot, itt úgy is mindenkinek elege van belőled. Most majd elkezded h a kurva anyádat, meg dögölj meg te köcsög xd elárulok valamit LESZARLAK! ahogy szerintem mindenki és ez a bajod ! feltűnési viszketegséged van amúgy meg ha annyira utálod a Földet meg az embereket akkor öld meg magad, ilyen egyszerű..." – Nina

Mi van seggnyaló? Leszarsz? Kurvára nem szarsz le te szefós, most is szóltál hozzám....szánalmas vagy! XD Ne találgass homárkám mert kurvára fogalmad sincs semmiről! Óóóó, a kis álszent vakarcs....eddig az volt a gond, hogy én osztom a "dögölj meg"-et, most meg nyírjam ki magam? Kicsit álszenteskedés ez, nem gondolod, te ordenáré segg? Nem ölöm meg magam.....még......ameddig én itt akarok maradni ezen a kurva bolygón addig itt maradok, oszt közöd? Kis köcsög, menj nyalni a seggeket már várnak! " – Nina
Miért vagyok seggnyaló te szerencsétlen ? Mert már nem találok rád szavakat... Azért mert igazat adtam a Nocturn-nak? Képzeld, neki volt igaza! Te meg rögtön elkezdted buzizni meg köcsög stb. Hozzá teszem, hát nagyon jó és bő szókincsed van xd értelmes ember lehetsz xd ő csak elmondta a véleményét ahogy pl: a Falcon is te meg rögtön támadsz? Hát bújj már el ....." – Nina

Aha.....mindig a szentfazekaknak van igazuk.....már megszoktam.... :P
Mert ti nem támadtok, igaz? Ti szentek vagytok......ártatlan kis szentecskék..... XD
Nem adom meg az örömet és nem tűnök el innen! " – Nina
Jajj Úristen!
Ezt írtad:" a szentfazekaknak"-ezt ugye a keresztényekre mondtad. Utána meg "támadtok" azt már rám is..., meg h "ti szentek vagytok ártatlan kis szentecskék" megint többes szám....Megkéne tanulni fogalmazni h ne legyen félreérthető, köszi.

" – Nina

Ne erőlködj, mert már nekem fáj.... Igen, a szentfazekak a keresztények, ügyes vagy! Támadtok, mivel voltak a fórumozók részéről beszólások....te is beszóltál..... Igen szentek vagytok, ti akik beszóltok, mert ti ugye bármit megengedhettek magatoknak.... Meg kéne tanulni olvasni és értelmezni, és nem pedig elvakultan nyalni egy segget! :) " – Nina
Fúúú de először írtad h "szentfazekaknak" utána meg a többiekre h "szentecskék" ugye ott a szent! elég félreérthető.....
A másik meg a seggnyalás...hát igen lehet h az elején beszóltál Penelopénak de hát ugye te is igencsak igazat adtál neki, meg ugye "hol vagy már Penelopé? itt köcsögösködnek"..stb.
Meg azért nyalom a seggét mert igazat adok neki? Hát megkéne tanulni h mit jelent a seggnyalás.. tudod csak a pártját fogom, tudod mit jelent? nem vagyok semleges stb...." – Nina

Játssz Gyermek. :D Jól szórakozom. :D " – Nina
Én is ;)
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0