Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#1628
2012. okt. 23. 13:15
"Kis seggnyaló!

Az, hogy miért vagyok itt.....már írtam hogy örülök hogy nem csak vámpírokról szól ez a fórum....
Isten, Jézus, Angyalok, Démonok, Sátán, szellemek létezése számomra bizonyított....kettőt találhatsz miért....csak a saját tapasztalataimnak hiszek.....tehát...nem fogadhatom el azt hogy léteznek vámpírok mert kurvára nem láttam egyet sem, és nem is ismerek olyat aki látott.....viszont afelé hajlok ugye hogy nem léteznek, mivel gondolkodom is, nem csak elhiszek minden szart amit elém akarnak rakni..... Szóval hogyha bajod van ezzel, akkor sajnálom.....mert leszarom hogy neked mi "fáj". :)" – Nina

"viszont afelé hajlok ugye hogy nem léteznek, mivel gondolkodom is, nem csak elhiszek minden szart amit elém akarnak rakni....."
Ezzel rám céloztál?Mert ha igen akkor nagyon rossz helyen tapogatózol, ha tudnád h most milyen hülységet írtál xddddddddddddddddd
#1627
2012. okt. 23. 13:14
törölt tag
"[quote author=Nina L. link=topic=434.msg24278#msg24278 date=1350990281]
[quote author=Adrobabe link=topic=434.msg24274#msg24274 date=1350989719]
[quote author=Nina L. link=topic=434.msg24178#msg24178 date=1350758495]
[quote author=Adrobabe link=topic=434.msg24177#msg24177 date=1350757605]
[quote author=Nina L. link=topic=434.msg24174#msg24174 date=1350755558]
[quote author=Adrobabe link=topic=434.msg24167#msg24167 date=1350750258]
[quote author=Nina L. link=topic=434.msg24159#msg24159 date=1350732188]
Ez a fórum egy rakás szar az összes emberrel együtt! Gratulálok Penelope jól összehoztad ezt a rakás szart! Csak így tovább! Igazságot meg még csak véletlenül se lásson a fórum! " – Adrobabe

Amúgy neked komoly gondjaid vannak ahogy látom. Amúgy ne te döntsd már el h törölje-e vagy nem, meg ha ilyen szar akkor miért nézed ? hmm? akkor keress egy másik fórumot, itt úgy is mindenkinek elege van belőled. Most majd elkezded h a kurva anyádat, meg dögölj meg te köcsög xd elárulok valamit LESZARLAK! ahogy szerintem mindenki és ez a bajod ! feltűnési viszketegséged van amúgy meg ha annyira utálod a Földet meg az embereket akkor öld meg magad, ilyen egyszerű..." – Adrobabe

Mi van seggnyaló? Leszarsz? Kurvára nem szarsz le te szefós, most is szóltál hozzám....szánalmas vagy! XD Ne találgass homárkám mert kurvára fogalmad sincs semmiről! Óóóó, a kis álszent vakarcs....eddig az volt a gond, hogy én osztom a "dögölj meg"-et, most meg nyírjam ki magam? Kicsit álszenteskedés ez, nem gondolod, te ordenáré segg? Nem ölöm meg magam.....még......ameddig én itt akarok maradni ezen a kurva bolygón addig itt maradok, oszt közöd? Kis köcsög, menj nyalni a seggeket már várnak! " – Adrobabe
Miért vagyok seggnyaló te szerencsétlen ? Mert már nem találok rád szavakat... Azért mert igazat adtam a Nocturn-nak? Képzeld, neki volt igaza! Te meg rögtön elkezdted buzizni meg köcsög stb. Hozzá teszem, hát nagyon jó és bő szókincsed van xd értelmes ember lehetsz xd ő csak elmondta a véleményét ahogy pl: a Falcon is te meg rögtön támadsz? Hát bújj már el ....." – Adrobabe

Aha.....mindig a szentfazekaknak van igazuk.....már megszoktam.... :P
Mert ti nem támadtok, igaz? Ti szentek vagytok......ártatlan kis szentecskék..... XD
Nem adom meg az örömet és nem tűnök el innen! " – Adrobabe
Jajj Úristen!
Ezt írtad:" a szentfazekaknak"-ezt ugye a keresztényekre mondtad. Utána meg "támadtok" azt már rám is..., meg h "ti szentek vagytok ártatlan kis szentecskék" megint többes szám....Megkéne tanulni fogalmazni h ne legyen félreérthető, köszi.

" – Adrobabe

Ne erőlködj, mert már nekem fáj.... Igen, a szentfazekak a keresztények, ügyes vagy! Támadtok, mivel voltak a fórumozók részéről beszólások....te is beszóltál..... Igen szentek vagytok, ti akik beszóltok, mert ti ugye bármit megengedhettek magatoknak.... Meg kéne tanulni olvasni és értelmezni, és nem pedig elvakultan nyalni egy segget! :) " – Adrobabe
Fúúú de először írtad h "szentfazekaknak" utána meg a többiekre h "szentecskék" ugye ott a szent! elég félreérthető.....
A másik meg a seggnyalás...hát igen lehet h az elején beszóltál Penelopénak de hát ugye te is igencsak igazat adtál neki, meg ugye "hol vagy már Penelopé? itt köcsögösködnek"..stb.
Meg azért nyalom a seggét mert igazat adok neki? Hát megkéne tanulni h mit jelent a seggnyalás.. tudod csak a pártját fogom, tudod mit jelent? nem vagyok semleges stb...." – Adrobabe

Játssz Gyermek. :D Jól szórakozom. :D
#1626
2012. okt. 23. 13:13
törölt tag
"Kis seggnyaló!

Az, hogy miért vagyok itt.....már írtam hogy örülök hogy nem csak vámpírokról szól ez a fórum....
Isten, Jézus, Angyalok, Démonok, Sátán, szellemek létezése számomra bizonyított....kettőt találhatsz miért....csak a saját tapasztalataimnak hiszek.....tehát...nem fogadhatom el azt hogy léteznek vámpírok mert kurvára nem láttam egyet sem, és nem is ismerek olyat aki látott.....viszont afelé hajlok ugye hogy nem léteznek, mivel gondolkodom is, nem csak elhiszek minden szart amit elém akarnak rakni..... Szóval hogyha bajod van ezzel, akkor sajnálom.....mert leszarom hogy neked mi "fáj". :)" – Nina


Ja, és ugyanígy az Illuminati dolgait is elhiszem, mivel az is bizonyított.... Most akkor van egy vámpírsztori ami csak úgy van....és higgyek el mindent? Ne már....
#1625
2012. okt. 23. 13:12
törölt tag
Kis seggnyaló!

Az, hogy miért vagyok itt.....már írtam hogy örülök hogy nem csak vámpírokról szól ez a fórum....
Isten, Jézus, Angyalok, Démonok, Sátán, szellemek létezése számomra bizonyított....kettőt találhatsz miért....csak a saját tapasztalataimnak hiszek.....tehát...nem fogadhatom el azt hogy léteznek vámpírok mert kurvára nem láttam egyet sem, és nem is ismerek olyat aki látott.....viszont afelé hajlok ugye hogy nem léteznek, mivel gondolkodom is, nem csak elhiszek minden szart amit elém akarnak rakni..... Szóval hogyha bajod van ezzel, akkor sajnálom.....mert leszarom hogy neked mi "fáj". :)
#1624
2012. okt. 23. 13:11
"[quote author=Adrobabe link=topic=434.msg24274#msg24274 date=1350989719]
[quote author=Nina L. link=topic=434.msg24178#msg24178 date=1350758495]
[quote author=Adrobabe link=topic=434.msg24177#msg24177 date=1350757605]
[quote author=Nina L. link=topic=434.msg24174#msg24174 date=1350755558]
[quote author=Adrobabe link=topic=434.msg24167#msg24167 date=1350750258]
[quote author=Nina L. link=topic=434.msg24159#msg24159 date=1350732188]
Ez a fórum egy rakás szar az összes emberrel együtt! Gratulálok Penelope jól összehoztad ezt a rakás szart! Csak így tovább! Igazságot meg még csak véletlenül se lásson a fórum! " – Nina

Amúgy neked komoly gondjaid vannak ahogy látom. Amúgy ne te döntsd már el h törölje-e vagy nem, meg ha ilyen szar akkor miért nézed ? hmm? akkor keress egy másik fórumot, itt úgy is mindenkinek elege van belőled. Most majd elkezded h a kurva anyádat, meg dögölj meg te köcsög xd elárulok valamit LESZARLAK! ahogy szerintem mindenki és ez a bajod ! feltűnési viszketegséged van amúgy meg ha annyira utálod a Földet meg az embereket akkor öld meg magad, ilyen egyszerű..." – Nina

Mi van seggnyaló? Leszarsz? Kurvára nem szarsz le te szefós, most is szóltál hozzám....szánalmas vagy! XD Ne találgass homárkám mert kurvára fogalmad sincs semmiről! Óóóó, a kis álszent vakarcs....eddig az volt a gond, hogy én osztom a "dögölj meg"-et, most meg nyírjam ki magam? Kicsit álszenteskedés ez, nem gondolod, te ordenáré segg? Nem ölöm meg magam.....még......ameddig én itt akarok maradni ezen a kurva bolygón addig itt maradok, oszt közöd? Kis köcsög, menj nyalni a seggeket már várnak! " – Nina
Miért vagyok seggnyaló te szerencsétlen ? Mert már nem találok rád szavakat... Azért mert igazat adtam a Nocturn-nak? Képzeld, neki volt igaza! Te meg rögtön elkezdted buzizni meg köcsög stb. Hozzá teszem, hát nagyon jó és bő szókincsed van xd értelmes ember lehetsz xd ő csak elmondta a véleményét ahogy pl: a Falcon is te meg rögtön támadsz? Hát bújj már el ....." – Nina

Aha.....mindig a szentfazekaknak van igazuk.....már megszoktam.... :P
Mert ti nem támadtok, igaz? Ti szentek vagytok......ártatlan kis szentecskék..... XD
Nem adom meg az örömet és nem tűnök el innen! " – Nina
Jajj Úristen!
Ezt írtad:" a szentfazekaknak"-ezt ugye a keresztényekre mondtad. Utána meg "támadtok" azt már rám is..., meg h "ti szentek vagytok ártatlan kis szentecskék" megint többes szám....Megkéne tanulni fogalmazni h ne legyen félreérthető, köszi.

" – Nina

Ne erőlködj, mert már nekem fáj.... Igen, a szentfazekak a keresztények, ügyes vagy! Támadtok, mivel voltak a fórumozók részéről beszólások....te is beszóltál..... Igen szentek vagytok, ti akik beszóltok, mert ti ugye bármit megengedhettek magatoknak.... Meg kéne tanulni olvasni és értelmezni, és nem pedig elvakultan nyalni egy segget! :) " – Nina
Fúúú de először írtad h "szentfazekaknak" utána meg a többiekre h "szentecskék" ugye ott a szent! elég félreérthető.....
A másik meg a seggnyalás...hát igen lehet h az elején beszóltál Penelopénak de hát ugye te is igencsak igazat adtál neki, meg ugye "hol vagy már Penelopé? itt köcsögösködnek"..stb.
Meg azért nyalom a seggét mert igazat adok neki? Hát megkéne tanulni h mit jelent a seggnyalás.. tudod csak a pártját fogom, tudod mit jelent? nem vagyok semleges stb....
#1623
2012. okt. 23. 13:04
törölt tag
"[quote author=Nina L. link=topic=434.msg24178#msg24178 date=1350758495]
[quote author=Adrobabe link=topic=434.msg24177#msg24177 date=1350757605]
[quote author=Nina L. link=topic=434.msg24174#msg24174 date=1350755558]
[quote author=Adrobabe link=topic=434.msg24167#msg24167 date=1350750258]
[quote author=Nina L. link=topic=434.msg24159#msg24159 date=1350732188]
Ez a fórum egy rakás szar az összes emberrel együtt! Gratulálok Penelope jól összehoztad ezt a rakás szart! Csak így tovább! Igazságot meg még csak véletlenül se lásson a fórum! " – Adrobabe

Amúgy neked komoly gondjaid vannak ahogy látom. Amúgy ne te döntsd már el h törölje-e vagy nem, meg ha ilyen szar akkor miért nézed ? hmm? akkor keress egy másik fórumot, itt úgy is mindenkinek elege van belőled. Most majd elkezded h a kurva anyádat, meg dögölj meg te köcsög xd elárulok valamit LESZARLAK! ahogy szerintem mindenki és ez a bajod ! feltűnési viszketegséged van amúgy meg ha annyira utálod a Földet meg az embereket akkor öld meg magad, ilyen egyszerű..." – Adrobabe

Mi van seggnyaló? Leszarsz? Kurvára nem szarsz le te szefós, most is szóltál hozzám....szánalmas vagy! XD Ne találgass homárkám mert kurvára fogalmad sincs semmiről! Óóóó, a kis álszent vakarcs....eddig az volt a gond, hogy én osztom a "dögölj meg"-et, most meg nyírjam ki magam? Kicsit álszenteskedés ez, nem gondolod, te ordenáré segg? Nem ölöm meg magam.....még......ameddig én itt akarok maradni ezen a kurva bolygón addig itt maradok, oszt közöd? Kis köcsög, menj nyalni a seggeket már várnak! " – Adrobabe
Miért vagyok seggnyaló te szerencsétlen ? Mert már nem találok rád szavakat... Azért mert igazat adtam a Nocturn-nak? Képzeld, neki volt igaza! Te meg rögtön elkezdted buzizni meg köcsög stb. Hozzá teszem, hát nagyon jó és bő szókincsed van xd értelmes ember lehetsz xd ő csak elmondta a véleményét ahogy pl: a Falcon is te meg rögtön támadsz? Hát bújj már el ....." – Adrobabe

Aha.....mindig a szentfazekaknak van igazuk.....már megszoktam.... :P
Mert ti nem támadtok, igaz? Ti szentek vagytok......ártatlan kis szentecskék..... XD
Nem adom meg az örömet és nem tűnök el innen! " – Adrobabe
Jajj Úristen!
Ezt írtad:" a szentfazekaknak"-ezt ugye a keresztényekre mondtad. Utána meg "támadtok" azt már rám is..., meg h "ti szentek vagytok ártatlan kis szentecskék" megint többes szám....Megkéne tanulni fogalmazni h ne legyen félreérthető, köszi.

" – Adrobabe

Ne erőlködj, mert már nekem fáj.... Igen, a szentfazekak a keresztények, ügyes vagy! Támadtok, mivel voltak a fórumozók részéről beszólások....te is beszóltál..... Igen szentek vagytok, ti akik beszóltok, mert ti ugye bármit megengedhettek magatoknak.... Meg kéne tanulni olvasni és értelmezni, és nem pedig elvakultan nyalni egy segget! :)
#1622
2012. okt. 23. 13:02
"[quote author=Falcon link=topic=434.msg24198#msg24198 date=1350900803]
[quote author=Nina L. link=topic=434.msg24197#msg24197 date=1350900082]
[quote author=Falcon link=topic=434.msg24194#msg24194 date=1350899207]
Nina kommentjeit ilyen stílusban, szerintem nem sok értelme van mérlegelni. Egyértelmű, hogy rossz személyes tapasztalatai voltak keresztény személyekkel (trauma), ami miatt most már az összeset gyűlöli. Sajnos vannak rossz vallásos emberek, akik így a cselekedeteikkel másoknál örökre megbélyegzik az egész hitet. Ugyanakkor idő is kell hozzá, hogy mégértsük, ki, miért viselkedik úgy ahogy.
Nem veszekedni akart, csak bosszút állni (bármilyen nevetséges is), de senki személye ellen nem irányult (szándékosan), valójában csak a kereszténység felé.
Most bele lehetne kötni abba, hogy ez ugyan az egy igazi követőnek, de az csak olaj a tűzre.
Az a baj, hogy nagyon belekeveredtünk az egészbe, én is "bátoríttam" néhány hozzászólással, Adrobabe és Darked is. Eleve az igazi célpont, Nocturn volt. Nina már régebben látta, hogy neki mi az álláspontja (régebben Cassiel-vita), , vagy megszimatolta ugye egy kommentnél. Eleve várt rá, mikor talál valamit, amibe megkapaszkodhat
Persze ez az én teóriám .

" – Nina


Amikor normálisan beszélgettem volna keresztényekkel, rendesen kaptam a nyakamba a sok szart (leszóltak, felpiszkáltak, az idegeimre mentek).....mindig ugyanaz volt a vége...... Egy fórumot meg ne is említsek, egy keresztény a tévképzeteivel szó szerint üldözött engem, meg utána az ismerőseimet is, mert ő eldöntötte magában hogy én a sátán küldötte vagyok..... Megjegyzem, akkor egy csúnya szó nem hagyta el sem a számat, sem a billentyűzetemet, tehát oka nem volt arra hogy üldözzön.....egyszerűen csak nem tetszett neki, mikor egy nyilvános fórumon leírtam hogy milyennek gondolom Isten az Angyalokat, Jézust, stb..... Ennyi..... Azóta egy olyan kereszténnyel sem találkoztam, aki normális beszélgetésre lenne képes, mert nagyképűek, önteltek, és azt hiszik a kezükben a bölcsek köve! " – Nina

Csak ezzel az a baj, Nocturn senkit sem akart megtéríteni. Viszont szíve joga a saját nézeteit hangoztatni és megvédeni. Ahogy persze neked is. Csak nem mindegy hogyan.
" – Nina

Azért őt sem kéne félteni.....ahogyan kezdte másokkal a beszélgetést......undorító és nem lehet beszélgetésnek minősíteni, inkább olyan "ki tudná ha nem én az igazságot, mert én a szeretet szolgája vagyok, meg Isten katonája....." stílus.... Szerintem ez ezerszer idegesítőbb, mint az, hogy beszól valaki neki.....megjegyzem jogosan....ha olyan okos, hogy itt csak hülyeségek vannak, meg ilyenek, akkor miért nem csinál másik fórumot??? Mert mást (engem) nagyon el tud küldeni mindenki, de őt ki a frász fogja??? Mert ő mindent jobban tud.....és csak kötözködik, érdemben egyszer sem szólt hozzá! Vádaskodott....Penelopeval is mit csinált? Jó reggelt kívánok! " – Nina
Itt amúgy miért terelted el a témát? hmm?
Illetve ha nem hiszel a vámpírokban, most komolyan, akkor miért vagy itt? meg majd hiszel ha eléd tesznek egyet...hát nem fognak...
És hát ugye az elején aki elolvassa, az történt h te belekötöttél Nocturnba, utána ő próbált érvekkel válaszolni neked illetve elmondta a véleményét és rögtön támadtad, jah hát igen, a másik meg h általánosítasz, amikor nem is ismered a Nocturnt és azt hiszed h minden keresztény olyan akit te ismertél, hát tévedsz, tudod, én váltottam egy pár levelet és érdekes, a Nocturn egyszer sem említette h térjek meg.. hát igen, erről ennyit. ....
#1621
2012. okt. 23. 13:02
Itt azért vannak egy páran akik tudnak dolgokat a téméban...csak senki nem mondja el mit tud....
:-\
#1620
2012. okt. 23. 13:01
törölt tag
"Van pár tippem-egy ideje gondolkodok ezen.
Pláne ha azt nézem kik azok,akik tudhatják hogy itt ez a topik,és még pluszban kapcsolatban is álltam esetlegesen velük.
Olyan 4-5 ember is számításba jön." – Penelope


Akkor van választék...hm.....
#1619
2012. okt. 23. 12:55
"[quote author=Adrobabe link=topic=434.msg24177#msg24177 date=1350757605]
[quote author=Nina L. link=topic=434.msg24174#msg24174 date=1350755558]
[quote author=Adrobabe link=topic=434.msg24167#msg24167 date=1350750258]
[quote author=Nina L. link=topic=434.msg24159#msg24159 date=1350732188]
Ez a fórum egy rakás szar az összes emberrel együtt! Gratulálok Penelope jól összehoztad ezt a rakás szart! Csak így tovább! Igazságot meg még csak véletlenül se lásson a fórum! " – Nina

Amúgy neked komoly gondjaid vannak ahogy látom. Amúgy ne te döntsd már el h törölje-e vagy nem, meg ha ilyen szar akkor miért nézed ? hmm? akkor keress egy másik fórumot, itt úgy is mindenkinek elege van belőled. Most majd elkezded h a kurva anyádat, meg dögölj meg te köcsög xd elárulok valamit LESZARLAK! ahogy szerintem mindenki és ez a bajod ! feltűnési viszketegséged van amúgy meg ha annyira utálod a Földet meg az embereket akkor öld meg magad, ilyen egyszerű..." – Nina

Mi van seggnyaló? Leszarsz? Kurvára nem szarsz le te szefós, most is szóltál hozzám....szánalmas vagy! XD Ne találgass homárkám mert kurvára fogalmad sincs semmiről! Óóóó, a kis álszent vakarcs....eddig az volt a gond, hogy én osztom a "dögölj meg"-et, most meg nyírjam ki magam? Kicsit álszenteskedés ez, nem gondolod, te ordenáré segg? Nem ölöm meg magam.....még......ameddig én itt akarok maradni ezen a kurva bolygón addig itt maradok, oszt közöd? Kis köcsög, menj nyalni a seggeket már várnak! " – Nina
Miért vagyok seggnyaló te szerencsétlen ? Mert már nem találok rád szavakat... Azért mert igazat adtam a Nocturn-nak? Képzeld, neki volt igaza! Te meg rögtön elkezdted buzizni meg köcsög stb. Hozzá teszem, hát nagyon jó és bő szókincsed van xd értelmes ember lehetsz xd ő csak elmondta a véleményét ahogy pl: a Falcon is te meg rögtön támadsz? Hát bújj már el ....." – Nina

Aha.....mindig a szentfazekaknak van igazuk.....már megszoktam.... :P
Mert ti nem támadtok, igaz? Ti szentek vagytok......ártatlan kis szentecskék..... XD
Nem adom meg az örömet és nem tűnök el innen! " – Nina
Jajj Úristen!
Ezt írtad:" a szentfazekaknak"-ezt ugye a keresztényekre mondtad. Utána meg "támadtok" azt már rám is..., meg h "ti szentek vagytok ártatlan kis szentecskék" megint többes szám....Megkéne tanulni fogalmazni h ne legyen félreérthető, köszi.
#1618
2012. okt. 23. 12:27
Van pár tippem-egy ideje gondolkodok ezen.
Pláne ha azt nézem kik azok,akik tudhatják hogy itt ez a topik,és még pluszban kapcsolatban is álltam esetlegesen velük.
Olyan 4-5 ember is számításba jön.
#1617
2012. okt. 23. 12:16
törölt tag
"Nem,nem válaszolt a privire.
Azért írtam privit,mert ahogyan láttam ő csak itt ócsáról-burkoltan-.és gondoltam priviben meg lehetne beszélni,de nem.Ezek szerint tévedtem.
Amúgy félre is értette azt hogy privátban állok szolgálatára...mert úgy gondolta-ahogyan ki is derült a hsz-ból hogy ott majd kitálalok neki,és elmondom ,amit ide nem írok le a Vámpírokkal kapcsolatban...
Lehet én voltam félreérthető,vissza kell keresni a hsz-omat." – Penelope


Azért kérdeztem, mert szeretném ha mindenkinek világos lenne, ami nekem már az.... Nocturn azért jött ide, hogy lejárassa Penelopet! Valószínűleg egy elkeseredett vámpírbuzi az illető (aki a felbújtó), aki semmire nem jutott és ezt sérelmezte, ezért egy embert kezdett el hibáztatni.....Penelopet.....
Ezen nincs mit tovább magyarázni.....
A "Cirkuszt" itt egyvalaki készítette elő! Aztán volt aki játszott a kellékekkel.....(én)..... Mostmár csak az illető megjelenését kéne várni, aki a felbújtó..... De nyilván gerincet nem növesztett az illető, tehát nem nagyon fog idejönni és felvállalni.....

De Penelope! Te kire tippelsz? Kinek lehet ez jó?
#1616
2012. okt. 23. 12:14
Megjegyzem így visszaolvasva szerintem el sem olvasta a privit....nekem aztán mindegy.
#1615
2012. okt. 23. 12:02
Nem,nem válaszolt a privire.
Azért írtam privit,mert ahogyan láttam ő csak itt ócsáról-burkoltan-.és gondoltam priviben meg lehetne beszélni,de nem.Ezek szerint tévedtem.
Amúgy félre is értette azt hogy privátban állok szolgálatára...mert úgy gondolta-ahogyan ki is derült a hsz-ból hogy ott majd kitálalok neki,és elmondom ,amit ide nem írok le a Vámpírokkal kapcsolatban...
Lehet én voltam félreérthető,vissza kell keresni a hsz-omat.
#1614
2012. okt. 23. 11:55
törölt tag
Penelope! Csak egy kérdés.... Nocturn válaszolt a privát üzenetedre? Mert ha nem.....
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0