Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#1616
2012. okt. 23. 12:14
Megjegyzem így visszaolvasva szerintem el sem olvasta a privit....nekem aztán mindegy.
#1615
2012. okt. 23. 12:02
Nem,nem válaszolt a privire.
Azért írtam privit,mert ahogyan láttam ő csak itt ócsáról-burkoltan-.és gondoltam priviben meg lehetne beszélni,de nem.Ezek szerint tévedtem.
Amúgy félre is értette azt hogy privátban állok szolgálatára...mert úgy gondolta-ahogyan ki is derült a hsz-ból hogy ott majd kitálalok neki,és elmondom ,amit ide nem írok le a Vámpírokkal kapcsolatban...
Lehet én voltam félreérthető,vissza kell keresni a hsz-omat.
#1614
2012. okt. 23. 11:55
törölt tag
Penelope! Csak egy kérdés.... Nocturn válaszolt a privát üzenetedre? Mert ha nem.....
#1613
2012. okt. 23. 11:51
törölt tag
"Nem akarlak ördögnek látni, de az a baj, én már mindent túl komolyan veszek és nem tudom szó nélkül hagyni.
De akkor örülök neki. :) " – Falcon


Akkor ezt megtárgyaltuk.
#1612
2012. okt. 23. 11:51
#1611
2012. okt. 23. 11:50
törölt tag
"[quote author=Nina L. link=topic=434.msg24258#msg24258 date=1350983970]
[quote author=Falcon link=topic=434.msg24255#msg24255 date=1350983651]
Könyörgöm mindenkinek! Lépjünk már túl egymás vádolásán.
Jehova tanúi egészen más kategória, mint a rendes vallási gyülekezetek, kár egy lapon emlegetni őket.
Már 10 oldal tömény ócsárolás után, lássátok be, egyikőtök sem tud felülkerekedni a másikon, mert mindannyiótoknak vannak érvei.
Nina, elmondásod szerint gyűlölöd az embereket, de anno te linkeltél be egy videót egy tinilányról, emlékszel? Valakit szintén a sírba akarsz kergetni a piszkálódásaiddal? (Tudom, a keresztényeket.) Csak akkor hagy hívjam fel a figyelmed arra, hogy szerinted a gyilkosoknak (vagy akik mást halálba kergetnek) Dexter asztalán a helyük. Dexter asztalára akarsz kerülni?
Ha felégetnéd a keresztényeket, senki nem maradna pl. a komáromi kórházban, aki felviszi a személyzeti!! lifttel a lépcsőzni képtelen időseket, mert a kormány (vagy mit tudom én mi) nem hajlandó a kórháznak!!!! pénzt adni, hogy liftet építsen közhasználatra.
Ha valakit fel akarsz égetni, kezd velük már. Akkor még én is hagyom magam kinyíratni, mert megérné.

Amúgy az a 2 vámpíros oldal érdekes. Az egyiken egy nárcisztikus barom van (Nina, őt is égetheted!!!!), a második meg nekem már túl ... szellemi, bölcselkedő, az anyagitól elrugaszkodott. De ígéretesebb mint az első! De sok a rizsa ott is. Nem baj. (Most csak leírtam a véleményem, mert azokon a beképzelt kommenteken felmérgesedtem - tudom, humorizálni akar, de nekem nem jön át.) " – Nocturn


Akkor másképp fogalmazok..... Gyerekeket SOHA nem bántanék.....tehát tök szarul fogalmaztam....megesik ha felmérgelődik az ember...... De a keresztények érdekes és durva dolgokat képesek produkálni ám.....tudod én nem a felszínt nézem, hanem tovább...... Szóval véleményem: Égetni akarom a keresztényeket (kivételek a gyerekek, mert ők nem tehetnek róla)......így már remélem meg leszel elégedve..... :D Jah, még egy kis kapu....nem érdekel hogy az összes keresztény felnőtt volt gyerek....mert ugye lett ideje volna megjavulni......de nem tették......" – Nocturn

Senki sem keresztény, aki Krisztus követőjének vallja magát és közben gyerekeket molesztál, vagy akár rákényszeríti a vallását kereszteléssel vagy érzelmi zsarolással, mert ez sérti a Szabad Akaratot, amit Isten is tiszteletben tart. Az embergyilkos kereszteslovagok sem voltak keresztények, sem az embergyilkos inkvizítorok és konkvisztádorok. Ezek képmutatók voltak. Csak a hozzád hasonló elvakult gyűlölködők NEM AKARNAK különbséget tenni a helyes és helytelen, az igaz és hamis között, csak elbutult lincselő lesz így belőletek." – Nocturn

Hogyne.... :P Többet tudok mint hinnéd....ezt nem csak úgy mondom. Te bizonyítékot adtál arra hogy milyenek a keresztények....áskálódók, akik rombolnak! Igen, én is romboltam, de nem én kezdtem áskálódni......megint meg kell említenem hogy amikor idejöttél, Penelopeval hogy bántál.....és gerinctelenül játszadoztál..... Hm.....olyan jó hogy ilyenek a szeretet szolgái, Krisztus követői! XD Szegény Jézus.....komolyan sajnálom hogy az Ő nevében ilyesmiket csináltok....mert nem tagadhatod le, te is az Ő nevében csinálod azt amit, hiszen hangoztatod hogy Őt követed.....hoppá......
#1610
2012. okt. 23. 11:49
Nem akarlak ördögnek látni, de az a baj, én már mindent túl komolyan veszek és nem tudom szó nélkül hagyni.
De akkor örülök neki. :)
#1609
2012. okt. 23. 11:46
törölt tag
""Gyerekeket SOHA nem bántanék"

Fizikailag elhiszem, hogy nem. Ahhoz nagyon gonosz embernek kéne lennie valakinek, hogy bántson egy gyereket.
De ha megölöd a szüleiket, azzal vajon nem okoznál náluk sérüléseket? Szerinted ha felnőnek, milyen emberekké válnak majd?" – Falcon


Figyi, mivel ténylegesen nem öltem még embert és nem is ölnék ,mert csak leírom és kimondom hogy megégetném a keresztényeket, hogy megmutassam mekkora a gyűlöletem, így tök fölösleges ezt tovább ragozni....vagy te nem így gondolod? Mert innentől kezdve csak akkor szólok hozzád is, ha tovább látsz az orrodnál és nem engem akarsz "ördögnek" látni. :P
#1608
2012. okt. 23. 11:37
"Gyerekeket SOHA nem bántanék"

Fizikailag elhiszem, hogy nem. Ahhoz nagyon gonosz embernek kéne lennie valakinek, hogy bántson egy gyereket.
De ha megölöd a szüleiket, azzal vajon nem okoznál náluk sérüléseket? Szerinted ha felnőnek, milyen emberekké válnak majd?
#1607
2012. okt. 23. 11:26
"[quote author=Falcon link=topic=434.msg24255#msg24255 date=1350983651]
Könyörgöm mindenkinek! Lépjünk már túl egymás vádolásán.
Jehova tanúi egészen más kategória, mint a rendes vallási gyülekezetek, kár egy lapon emlegetni őket.
Már 10 oldal tömény ócsárolás után, lássátok be, egyikőtök sem tud felülkerekedni a másikon, mert mindannyiótoknak vannak érvei.
Nina, elmondásod szerint gyűlölöd az embereket, de anno te linkeltél be egy videót egy tinilányról, emlékszel? Valakit szintén a sírba akarsz kergetni a piszkálódásaiddal? (Tudom, a keresztényeket.) Csak akkor hagy hívjam fel a figyelmed arra, hogy szerinted a gyilkosoknak (vagy akik mást halálba kergetnek) Dexter asztalán a helyük. Dexter asztalára akarsz kerülni?
Ha felégetnéd a keresztényeket, senki nem maradna pl. a komáromi kórházban, aki felviszi a személyzeti!! lifttel a lépcsőzni képtelen időseket, mert a kormány (vagy mit tudom én mi) nem hajlandó a kórháznak!!!! pénzt adni, hogy liftet építsen közhasználatra.
Ha valakit fel akarsz égetni, kezd velük már. Akkor még én is hagyom magam kinyíratni, mert megérné.

Amúgy az a 2 vámpíros oldal érdekes. Az egyiken egy nárcisztikus barom van (Nina, őt is égetheted!!!!), a második meg nekem már túl ... szellemi, bölcselkedő, az anyagitól elrugaszkodott. De ígéretesebb mint az első! De sok a rizsa ott is. Nem baj. (Most csak leírtam a véleményem, mert azokon a beképzelt kommenteken felmérgesedtem - tudom, humorizálni akar, de nekem nem jön át.) " – Nina


Akkor másképp fogalmazok..... Gyerekeket SOHA nem bántanék.....tehát tök szarul fogalmaztam....megesik ha felmérgelődik az ember...... De a keresztények érdekes és durva dolgokat képesek produkálni ám.....tudod én nem a felszínt nézem, hanem tovább...... Szóval véleményem: Égetni akarom a keresztényeket (kivételek a gyerekek, mert ők nem tehetnek róla)......így már remélem meg leszel elégedve..... :D Jah, még egy kis kapu....nem érdekel hogy az összes keresztény felnőtt volt gyerek....mert ugye lett ideje volna megjavulni......de nem tették......" – Nina

Senki sem keresztény, aki Krisztus követőjének vallja magát és közben gyerekeket molesztál, vagy akár rákényszeríti a vallását kereszteléssel vagy érzelmi zsarolással, mert ez sérti a Szabad Akaratot, amit Isten is tiszteletben tart. Az embergyilkos kereszteslovagok sem voltak keresztények, sem az embergyilkos inkvizítorok és konkvisztádorok. Ezek képmutatók voltak. Csak a hozzád hasonló elvakult gyűlölködők NEM AKARNAK különbséget tenni a helyes és helytelen, az igaz és hamis között, csak elbutult lincselő lesz így belőletek.
#1606
2012. okt. 23. 11:24
törölt tag
"[quote author=Nina L. link=topic=434.msg24253#msg24253 date=1350983240]
Nem egyszerűen látod a dolgokat....hanem te egy rém egyszerű fazon vagy. :) Harc az élet? Akkor ezért támadnak a keresztények mindenkit, mert mindenkiben az Ördögöt látják......
Olyan jó hogy szeretsz minket Nocturn, a szeretet szolgája vagy, ez annyira de annyira érződik, hogy hihetetlen....nem is értem hogyan tudjuk ezt a túláradó szeretetet elviselni..... Hihetetlen! XD" – Nocturn


Ja, biztos én vagyok az "egyszerű fazon". Végül is én nem tudok különbséget tenni jövő- és jelenidő közt, meg feltételezés és állítás közt, és nem te. Biztos, ha te mondod.

A keresztények általánosságban nem támadnak senkit, de mint minden csoportosulásban, keresztények között is vannak képmutatók, és van amikor az igazságra való rávilágítást a szegény ártatlan megtéretlen ember támadásnak veszi, mert ő ugyebár tökéletes és utálja a kritikát.

Bocsi, hogy kihagytam az 5 pontból azt, hogy általánosítasz is:
1. Előítéleteid vannak.
2. Gyűlölködsz.
3. Kompromisszumra képtelen vagy, csak neked lehet igazad.
4. Alpári vagy (ezt már kijavítottad, nagy taps!)
5. Tanulatlan
6. Általánosítasz.

Továbbra sem nyerő a lajstromod.

És amúgy 100% igaz, hogy nem vagyok egyenes ember, mert vannak dolgok, amiket nem mondhatok el csak úgy. Ám a hallgatás/titkolózás nem egyenlő a hazugsággal. Még ha ezt valamelyik okostojás ki is találta.

Amúgy vicces vagy, végre örömöt is okozol...bár annó is csak nevetni tudtam a cirkuszon, amit itt műveltél." – Nocturn

Jujj....meghajolok bölcsességed előtt Mester! XD

Elárulom a titkom.....annyira felbasztad az agyam hogy kurvára leszartam milyen időben írod......meg van a válaszod! Nem tanulatlan vagyok te egyetemes ökör! Hanem csak figyelmetlen. Ha meg továbbra is az lesz a véleményed, akkor nyaljál sósavat! :P

Hol világítottál rá vajon az igazságra? Ismersz? Nem! Hupszikácska....

Hééééé! Kihagytad azt hogy végtelenül gonosz vagyok! Ez a 7. pont! Sőt....első helyet érdemel!
#1605
2012. okt. 23. 11:23
Nocturn:,,És amúgy 100% igaz, hogy nem vagyok egyenes ember, mert vannak dolgok, amiket nem mondhatok el csak úgy. Ám a hallgatás/titkolózás nem egyenlő a hazugsággal."

Jééé,ez rám is igaz képzeld el!Mik vannak....

Falcon:Na,akkor hozok még majd érdekes oldalakat.
#1604
2012. okt. 23. 11:19
törölt tag
"Könyörgöm mindenkinek! Lépjünk már túl egymás vádolásán.
Jehova tanúi egészen más kategória, mint a rendes vallási gyülekezetek, kár egy lapon emlegetni őket.
Már 10 oldal tömény ócsárolás után, lássátok be, egyikőtök sem tud felülkerekedni a másikon, mert mindannyiótoknak vannak érvei.
Nina, elmondásod szerint gyűlölöd az embereket, de anno te linkeltél be egy videót egy tinilányról, emlékszel? Valakit szintén a sírba akarsz kergetni a piszkálódásaiddal? (Tudom, a keresztényeket.) Csak akkor hagy hívjam fel a figyelmed arra, hogy szerinted a gyilkosoknak (vagy akik mást halálba kergetnek) Dexter asztalán a helyük. Dexter asztalára akarsz kerülni?
Ha felégetnéd a keresztényeket, senki nem maradna pl. a komáromi kórházban, aki felviszi a személyzeti!! lifttel a lépcsőzni képtelen időseket, mert a kormány (vagy mit tudom én mi) nem hajlandó a kórháznak!!!! pénzt adni, hogy liftet építsen közhasználatra.
Ha valakit fel akarsz égetni, kezd velük már. Akkor még én is hagyom magam kinyíratni, mert megérné.

Amúgy az a 2 vámpíros oldal érdekes. Az egyiken egy nárcisztikus barom van (Nina, őt is égetheted!!!!), a második meg nekem már túl ... szellemi, bölcselkedő, az anyagitól elrugaszkodott. De ígéretesebb mint az első! De sok a rizsa ott is. Nem baj. (Most csak leírtam a véleményem, mert azokon a beképzelt kommenteken felmérgesedtem - tudom, humorizálni akar, de nekem nem jön át.) " – Falcon


Akkor másképp fogalmazok..... Gyerekeket SOHA nem bántanék.....tehát tök szarul fogalmaztam....megesik ha felmérgelődik az ember...... De a keresztények érdekes és durva dolgokat képesek produkálni ám.....tudod én nem a felszínt nézem, hanem tovább...... Szóval véleményem: Égetni akarom a keresztényeket (kivételek a gyerekek, mert ők nem tehetnek róla)......így már remélem meg leszel elégedve..... :D Jah, még egy kis kapu....nem érdekel hogy az összes keresztény felnőtt volt gyerek....mert ugye lett ideje volna megjavulni......de nem tették......
#1603
2012. okt. 23. 11:16
"Nem egyszerűen látod a dolgokat....hanem te egy rém egyszerű fazon vagy. :) Harc az élet? Akkor ezért támadnak a keresztények mindenkit, mert mindenkiben az Ördögöt látják......
Olyan jó hogy szeretsz minket Nocturn, a szeretet szolgája vagy, ez annyira de annyira érződik, hogy hihetetlen....nem is értem hogyan tudjuk ezt a túláradó szeretetet elviselni..... Hihetetlen! XD" – Nina


Ja, biztos én vagyok az "egyszerű fazon". Végül is én nem tudok különbséget tenni jövő- és jelenidő közt, meg feltételezés és állítás közt, és nem te. Biztos, ha te mondod.

A keresztények általánosságban nem támadnak senkit, de mint minden csoportosulásban, keresztények között is vannak képmutatók, és van amikor az igazságra való rávilágítást a szegény ártatlan megtéretlen ember támadásnak veszi, mert ő ugyebár tökéletes és utálja a kritikát.

Bocsi, hogy kihagytam az 5 pontból azt, hogy általánosítasz is:
1. Előítéleteid vannak.
2. Gyűlölködsz.
3. Kompromisszumra képtelen vagy, csak neked lehet igazad.
4. Alpári vagy (ezt már kijavítottad, nagy taps!)
5. Tanulatlan
6. Általánosítasz.

Továbbra sem nyerő a lajstromod.

És amúgy 100% igaz, hogy nem vagyok egyenes ember, mert vannak dolgok, amiket nem mondhatok el csak úgy. Ám a hallgatás/titkolózás nem egyenlő a hazugsággal. Még ha ezt valamelyik okostojás ki is találta.

Amúgy vicces vagy, végre örömöt is okozol...bár annó is csak nevetni tudtam a cirkuszon, amit itt műveltél.
#1602
2012. okt. 23. 11:14
törölt tag
"[quote author=Nina L. link=topic=434.msg24251#msg24251 date=1350982981]
[quote author=Nocturn link=topic=434.msg24240#msg24240 date=1350980933]
[quote author=Nina L. link=topic=434.msg24234#msg24234 date=1350979773]
Óóóóó, és persze te nem tudod mire írsz....mert ahogy elnézem értelmezési problémáid vannak...... Ha a keresztény seggfejek a szeretet szolgái baszd meg őket, akkor hogy a picsába lehet azt félreérteni, hogy jön utánam egy keresztény fórumokon keresztül és az ismerőseimet is kikészíti azzal hogy félrevezetik az embereket, holott csak beszélgetés folyt.....?????.....ÉRTELMES beszélgetés (bármily meglepő is számodra...).....de biztosan én értettem félre ugye, mert idióta vagyok meg segg hülye, meg vissza kéne mennem általánosba.....nem tudom hogy lehet félreérteni azt, ha szó szerint üldöznek, a végén meg a paranoiáját is előhúzza a keresztény, meg tévképzetei vannak...... De biztos én vagyok a hülye, hiszen a keresztények földre született szentek!!! Hát nem lehet őket rossz szóval illetni.....szegények..... Az a baj, hogy mint egy kutya vagytok! Ti keresztények bármit megtehettek és meg is tesztek.....de ha valaki ugyanazt csinálja, az már nem tetszik..... " – Nocturn


Megmondtam amit megmondtam a kereszténységről is, meg a keresztényekről úgy általában. Azt nem tudhatja senki itt, hogy igaz-e amit állítasz, mi történt veled, de azt mindenki látja itt, hogy nem tudsz értelmesen kommunikálni, mert félreérted amit az ember mond." – Nocturn

Jaa....akkor most sem kommunikálok értelmesen.....érdekes keresztény felfogás...... Aham..... Már ezerszer elmondtam hogy nem szokásom hazudni.....de látom nem jutott el az agyadig.....vagy ha hazugnak tartasz, mondd meg nyíltan. :) Legalább ennyi emberség legyen már benned kis keresztényke! " – Nocturn

Vagylagosság, emlékszel? Feltételeztem, nem állítottam. Látom igyekszel normálisra venni a hangnemet, gratulálok!" – Nocturn

Csakhogy nekem a "vagylagosság" is sérti az egómat......
Óóóó, köszönöm......így talán jobban kiugrik a bokorból az a bizonyos nyuszmusz..... :)
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0