Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#1598
2012. okt. 23. 11:05
"És hogy ne lehessen rám mondani hogy terelek,tessék pár vámpíroldal,ahol mindenki megtalálhatja azt amit keres,ha szerinte itt nem a valós dolgok vannak:
www.vampir.cc/agreement.php

drakula.freeblog.hu/
Én tudom hogy ezek nem a valóságot tükrözik,nem teljesen,de lehet olvasgatni,és akkor ezzel a vámpírtéma is feljött itt,ill.lehet látni hogy az én türelmem is véges!
Hozzáteszem,jogosan.

Kereshetek még pár ilyen vámpír cuki oldalt,ha szeretnétek...
Az lenne a szándékos dezinformálás,ha olyanokat írnék le,amiket nem úgy tudok,ahogy.
Erről viszont szó sincs.
És most már tényleg elég legyen végre!

Nem ölnek embert a vérükért." – Penelope


Ja, tudod, akkor minek linkelted? Polgárpukkasztásnak? Nyilvánvaló, hogy nem ezekre vagyunk kíváncsiak, de hát az Istennek se akarsz kötélnek állni.

Nem ölnek embert?? Jó vicc. Mondom, biztos van amelyik nem teszi, mert sokak szerint a "gonosz" vámpírokat kell csak kiirtani, amik gyilkolásznak...tehát akkor vannak "jók" is.
#1597
2012. okt. 23. 11:03
törölt tag
"[quote author=Nina L. link=topic=434.msg24234#msg24234 date=1350979773]
Óóóóó, és persze te nem tudod mire írsz....mert ahogy elnézem értelmezési problémáid vannak...... Ha a keresztény seggfejek a szeretet szolgái baszd meg őket, akkor hogy a picsába lehet azt félreérteni, hogy jön utánam egy keresztény fórumokon keresztül és az ismerőseimet is kikészíti azzal hogy félrevezetik az embereket, holott csak beszélgetés folyt.....?????.....ÉRTELMES beszélgetés (bármily meglepő is számodra...).....de biztosan én értettem félre ugye, mert idióta vagyok meg segg hülye, meg vissza kéne mennem általánosba.....nem tudom hogy lehet félreérteni azt, ha szó szerint üldöznek, a végén meg a paranoiáját is előhúzza a keresztény, meg tévképzetei vannak...... De biztos én vagyok a hülye, hiszen a keresztények földre született szentek!!! Hát nem lehet őket rossz szóval illetni.....szegények..... Az a baj, hogy mint egy kutya vagytok! Ti keresztények bármit megtehettek és meg is tesztek.....de ha valaki ugyanazt csinálja, az már nem tetszik..... " – Nocturn


Megmondtam amit megmondtam a kereszténységről is, meg a keresztényekről úgy általában. Azt nem tudhatja senki itt, hogy igaz-e amit állítasz, mi történt veled, de azt mindenki látja itt, hogy nem tudsz értelmesen kommunikálni, mert félreérted amit az ember mond." – Nocturn

Jaa....akkor most sem kommunikálok értelmesen.....érdekes keresztény felfogás...... Aham..... Már ezerszer elmondtam hogy nem szokásom hazudni.....de látom nem jutott el az agyadig.....vagy ha hazugnak tartasz, mondd meg nyíltan. :) Legalább ennyi emberség legyen már benned kis keresztényke!
#1596
2012. okt. 23. 10:52
Most viszont megyek egy időre,mert tudod van jobb dolgom is,mint veled itt szócsatázni!
(Most mond csak rá,hogy elmenekültem,a szavak kiforgatásában mondjuk jó vagy)

És megkérem a többieket,hogy hozzanak csak híreket,eseményeket,érdekes oldalakat nyugodtan.

Majd jövök.
#1595
2012. okt. 23. 10:49
Te próbálod kicsikarni belőlem azokat,amiket tudok,de nem írtam le,és ez nem fog menni.Ez viszont nagyon nem tetszik neked szerintem.
#1594
2012. okt. 23. 10:48
"[quote author=Penelope link=topic=434.msg24244#msg24244 date=1350981491]
Hogy hogyan lehet nem teljesen az ő pártjukat fogni:Elárulom neked.
Úgy hogy nem tudom mit miért tesznek,vagy nem tesznek,mert nincsen teljes belelátásom a dolgokba.

Igen,mindenki látja ki kezdte,csak max nem írják le....." – Nocturn


Ez elég gyatra érv. A vámpírok miért ölnek embert a vérükért? Mert ezt kell enniük. És mivel embereket ölnek, talán nem mindegyik, de amik ölnek, azok legyenek bármilyen aranyosak én ellenük vagyok." – Nocturn

Nem ölnek embert a vérükért.Azért van a donorság,hogy ne keljen gyilkolniuk,ami amúgy tilos is számukra-ha esetleg mégis előfordul,akkor azok meg is kapják a méltó büntetésüket azért,mert embert öltek.
És mégha valaki rájuk is bukkanna,és közzé akarná tenni,amiket tud,konkrét bizonyítékkal,akkor sem az lenne az első,hogy na most akkor szétcincáljuk.
#1593
2012. okt. 23. 10:46
"[quote author=Penelope link=topic=434.msg24226#msg24226 date=1350971503]
No,de akkor lássuk logikusan a dolgokat:
Elég sok minden le van írva,úgy ahogyan én tudom...ebből az lett leszűrve alapból,hogy félrevezetek,és dezinformálok-ez így volt ,lehet visszaolvasni.
Most az a probléma hogy nem írok le még több dolgot,amiket még pluszban megtudtam..
Ha le is írnám-akkor megint az lenne,hogy félrevezetek,és dezinformálok..
Akkor kérdem én:Miért is akarja valaki hogy leírjam,akár az összefüggéseket,akár a többi dolgot?Ha csak nem azért,hogy ismét belém lehessen kötni.
Amúgy meg,mivel sok dolog már eddig le lett írva,és az is hogy minden mindennel összefügg,simán rá lehet jönni a kapcsolatokra...
Tehát,a fentebb leírtak tükrében nem megyek bele a "játékba".
Ha ezt átgondoljátok,szerintem belátjátok hogy ez bizony elég logikus." – Nocturn


Nem. Alapból az lett leszűrve ABBÓL amit a vámpírokról úgy ahogy te tudsz, hogy az egyiptomos részt kivéve helytállóak az ismereteid, viszont én többet tudok, és EZ nagyon bökte és böki most is a csőrödet.
A dezinformálás ezzel a sok témával "összefüggő" dolog halmozásával függ össze, hogy tereld a témát, de hát ezt is beismerted már.

Az tényleg probléma, hogy nem írod le. De elég szánalmas érv, hogy azért nem teszed meg, mert úgyis elküldenélek a sunyiba, mert NEM ARRA mondtam, hogy dezinformálsz amiket többségében leírtál a vámpírokról. Azt a bizonyos részt kivéve, ami szerinted igaz, én meg több forrásból tudom, hogy nem. Ha valamit tévesnek gondolok, úgy is megmondom, de ettől te miért félsz??? Ha téged marhára nem izgat, hogy szerintem máshogy van?
" – Nocturn

Na itt is látszik,hogy nem ismersz..nem érdekel,és nem böki a csőrömet,hogy te állításod szerint többet tudsz-hát tudjad csak nyugodtan....engem nem érdekel-nekem elég,amit én tudok.

Félek,na ez sem igaz..nem félek,mert nincs mitől félnem.Írd csak le ha szerinted nem úgy van,ahogy...de nincs jogod rágalmazni!és itt rontottad el az egészet.
#1592
2012. okt. 23. 10:42
"Hogy hogyan lehet nem teljesen az ő pártjukat fogni:Elárulom neked.
Úgy hogy nem tudom mit miért tesznek,vagy nem tesznek,mert nincsen teljes belelátásom a dolgokba.

Igen,mindenki látja ki kezdte,csak max nem írják le....." – Penelope


Ez elég gyatra érv. A vámpírok miért ölnek embert a vérükért? Mert ezt kell enniük. És mivel embereket ölnek, talán nem mindegyik, de amik ölnek, azok legyenek bármilyen aranyosak én ellenük vagyok.
#1591
2012. okt. 23. 10:41
"No,de akkor lássuk logikusan a dolgokat:
Elég sok minden le van írva,úgy ahogyan én tudom...ebből az lett leszűrve alapból,hogy félrevezetek,és dezinformálok-ez így volt ,lehet visszaolvasni.
Most az a probléma hogy nem írok le még több dolgot,amiket még pluszban megtudtam..
Ha le is írnám-akkor megint az lenne,hogy félrevezetek,és dezinformálok..
Akkor kérdem én:Miért is akarja valaki hogy leírjam,akár az összefüggéseket,akár a többi dolgot?Ha csak nem azért,hogy ismét belém lehessen kötni.
Amúgy meg,mivel sok dolog már eddig le lett írva,és az is hogy minden mindennel összefügg,simán rá lehet jönni a kapcsolatokra...
Tehát,a fentebb leírtak tükrében nem megyek bele a "játékba".
Ha ezt átgondoljátok,szerintem belátjátok hogy ez bizony elég logikus." – Penelope


Nem. Alapból az lett leszűrve ABBÓL amit a vámpírokról úgy ahogy te tudsz, hogy az egyiptomos részt kivéve helytállóak az ismereteid, viszont én többet tudok, és EZ nagyon bökte és böki most is a csőrödet.
A dezinformálás ezzel a sok témával "összefüggő" dolog halmozásával függ össze, hogy tereld a témát, de hát ezt is beismerted már.

Az tényleg probléma, hogy nem írod le. De elég szánalmas érv, hogy azért nem teszed meg, mert úgyis elküldenélek a sunyiba, mert NEM ARRA mondtam, hogy dezinformálsz amiket többségében leírtál a vámpírokról. Azt a bizonyos részt kivéve, ami szerinted igaz, én meg több forrásból tudom, hogy nem. Ha valamit tévesnek gondolok, úgy is megmondom, de ettől te miért félsz??? Ha téged marhára nem izgat, hogy szerintem máshogy van?
#1590
2012. okt. 23. 10:38
Hogy hogyan lehet nem teljesen az ő pártjukat fogni:Elárulom neked.
Úgy hogy nem tudom mit miért tesznek,vagy nem tesznek,mert nincsen teljes belelátásom a dolgokba.

Emberiség ellen lenne kicsit,aki nem csak az emberek pártját fogja?Na igen,lehet benne valami,bár nem az emberiség ellen,hanem az olyan bábok ellen akik nem gondolkodnak,nem akarnak gondolkodni,és nem szállnak szembe,amikor olyanra veszik rá őket,ami a másik ember ellen való,legyen az gyilkolászás,háboru,vagy hasonló dolgok.Katonák mennek a háborúba,mint a birkák,fegyvert fognak mert ezzel a hazájukat szolgálják-ugyan...emer öl embert,mert gyávák,és nem teszik le a fegyvert úgy egységesen mindenki.

Igen,mindenki látja ki kezdte,csak max nem írják le.....
#1589
2012. okt. 23. 10:34
"Halkan megjegyzem-privire választ nem kaptam-én megtettem az első lépést...

Így van ,ha figyeltetek ,Nina nekem is beszólt bizony...
Nem fogom senki pártját-sőt még a Vámpírokét sem teljesen,csak nem is utálom őket...persze belemagyarázni,és a szavakat kiforgatni lehet...
Legelőször pedig nem Cassiel,nem Nina,és nem is én kezdtem a piszkálódást.
És ezzel nem szóltam be senkinek,általánosságban írtam.
Ennyit erről.

Nos,boncolgassátok csak a leírtakat,bár azt már én is leírtam bizony hogy a Vámpíroknak volt közük a történelmi eseményekhez is.
" – Penelope


Szerintem nem olyasmiről beszélgetünk, ami nem érdemelné meg a nyilvánosságot, és már bocs, de mégis mit írjak arra a kijelentésedre, hogy nem fogsz mondani nekem semmi többet annál, mint ami a fórumra le van írva??? Akkor tedd fel magadnak a költői kérdést: Volt értelme a lépésednek?

Lehet azt mondani, hogy én túl egyszerűen látom a dolgokat, de ez általánosságban nem igaz. A fekete-fehér látásmódot csak bizonyos esetekben használom, és szerintem jelen esetben arra van szükség.

Nem fogod senki pártját. Persze, leginkább és kifejezetten az enyémet nem fogod, bármilyen vita is van, függetlenül attól, hogy mi a véleményünk egymásról, az igazságra, jogosságra lehetne szemed, de nagyon alá ásod magadat azzal, hogy nem foglalsz állást mellette.
Tudod az élet harcokról szól tetszik nem tetszik, de elfuthatsz és megúszhatod...legalábbis egy ideig.

Mond el kérlek, hogyan lehet nem teljesen a vámpírok pártját fogni. Mer ez az én jelen esetben fekete-fehér agyamnak magas. Tehát akkor RÉSZBEN fogod a pártjukat. Mert az nyilvánvaló. Ha neked az én nézőpontom túl egyszerű azt megértem, de tudod, éppen te vagy az, aki a semlegességeddel a legnagyobb galibát okozod a mások általi megítélésedben, mert egy szürke embert teljes joggal lehet feketének meg fehérnek is beállítani, attól függően, hogy mely tetteit vesszük górcső alá. És mivel nálam bárki, BÁRKI, aki csak kicsit is a vámpírok mellett van, az kicsit az emberiség ellen is van, és ez nekem, bármily idegesítő is legyen, de böki a csőrömet.

Kár azt bizonygatnotok, hogy ki kezdte, mindenki látja, és nem rám mutogatnak, téged meg a Ninácskádat/Cassielkét leszámítva.
#1588
2012. okt. 23. 10:33
#1587
2012. okt. 23. 10:31
"Nem hülyeségből, de ha a vámpírok beszivárogtak titkos társaságokhoz (pl. Vril is) , közük lehet magához a világháborúhoz is és annak kirobbantásához. A médiumjaik kapcsolatot találnak ősi civilizációkkal (talán a vámpírok is a múltjukat kutatják? - elveszett a tudásuk? - az őseiket keresik?). Ehhez most csak én kötöm a Fawcettes, meg a Penelope által említett, feltárt romvárost Death Valleyben. Ahol érdekes csontokat is találtak.
A nácik ugyanakkor kísérleteztek repülő csészealjakkal (UFO észlelések - zöld emberkék) és talán még a háború után is. Lehet eleve a feltárt civilizációik nyomán alkották meg ezeket a repülőket. Bár elvileg nem tudja elhagyni a légkört, tehát fizikai képtelenség csillagközi utazást tenni egy csészealjal ---> csak földi eredetű lehet.

Egyszerűen annyira rövid az életünk és annyi minden történt már, ahol ott sem lehettünk, hogy felfogni sem tudjuk szinte.

*Sokan hiszik, hogy az Usa pénzelte eredetileg a náci pártokat, majd a háború vége felé kiutat biztosított a német (nem zsidó) tudósoknak. (Az Usában pedig ilyenkor már rég virágkorukat élik a szabakdőművesek).
Ugyanakkor az is tény, hogy mint Amerika, mint a többi Szövetséges (tehát zsidó politikusok is) jól tudta mi folyik a haláltáborokban, de titkolták. Ha nem az oroszok érkeznek meg elsőnek, talán meg sem tudjuk, mert nem hagynak tanúkat.

Ez szerintem kicsit hasonlít arra a "véráldozatra", mint amikor az Usa állítólag saját polgárait mészárolta le (2001/09/11), hogy háborúba fogjon a Közel-Kelet ellen. Vajon mi lehet ott, amiért megéri ennyi ember életét feláldozni? (a katonákét is)
Egyáltalán ha léteznek ezek a társaságok, mi céljuk van ezzel a sok gyilkolással? " – Falcon


Az Új Világ Rend. Georgea-i Stonehenge mindent elárul. Szabadkőművesek állították, és az egyik fő pontja a Reformnak az, hogy 1.500.000.000-ra kell csökkenteni a jelenleg 7.000.000.000-os népességet.
#1586
2012. okt. 23. 10:28
"Óóóóó, és persze te nem tudod mire írsz....mert ahogy elnézem értelmezési problémáid vannak...... Ha a keresztény seggfejek a szeretet szolgái baszd meg őket, akkor hogy a picsába lehet azt félreérteni, hogy jön utánam egy keresztény fórumokon keresztül és az ismerőseimet is kikészíti azzal hogy félrevezetik az embereket, holott csak beszélgetés folyt.....?????.....ÉRTELMES beszélgetés (bármily meglepő is számodra...).....de biztosan én értettem félre ugye, mert idióta vagyok meg segg hülye, meg vissza kéne mennem általánosba.....nem tudom hogy lehet félreérteni azt, ha szó szerint üldöznek, a végén meg a paranoiáját is előhúzza a keresztény, meg tévképzetei vannak...... De biztos én vagyok a hülye, hiszen a keresztények földre született szentek!!! Hát nem lehet őket rossz szóval illetni.....szegények..... Az a baj, hogy mint egy kutya vagytok! Ti keresztények bármit megtehettek és meg is tesztek.....de ha valaki ugyanazt csinálja, az már nem tetszik..... " – Nina

Megmondtam amit megmondtam a kereszténységről is, meg a keresztényekről úgy általában. Azt nem tudhatja senki itt, hogy igaz-e amit állítasz, mi történt veled, de azt mindenki látja itt, hogy nem tudsz értelmesen kommunikálni, mert félreérted amit az ember mond.
#1585
2012. okt. 23. 10:25
törölt tag
Nocturn egyáltalán nem egyenes ember, hiszen mostanra végre bevallotta mi a baja valójában Penelopeval..... Kérdem én....még mindig én vagyok ezen a fórumon a Sátán? :D Vagy ennyire megvakultatok??? Mert ha igen, akkor arra már tényleg nincs mit írni..... Lehet elfogultan viszonyulni Nocturnhoz.....de fölösleges.....mert itt kikezdte Penelopet és csak most jutottunk el addig, hogy kiderült miért...... Remélem feltűnt mindenkinek! Ha nem, akkor olvasson vissza, utána arcoskodjon hogy "júúújjj, Nina milyen alpári, meg idióta, meg tanulatlan, stb...."
#1584
2012. okt. 23. 10:25
"[quote author=Nocturn link=topic=434.msg24201#msg24201 date=1350913736]
Annál pedig kevésbé nagyobb idiotizmus van, mint amikor valaki nem tudja mi ellen tiltakozik. Ráadásul szánt szándékkal nem tudja." – Nina


Baszod....neked akkora az egód.....hogy még az enyémen is túlteszel, pedig ez már nagy szó..... Köcsögség meg az, amikor pofázol valakinek, és nem mondod meg hogy miért rágalmazod......ugye, ugye..... Aki nem egyenes ember, az ne pofázzon nekem! Szedj össze valahol az utcán némi emberséget....akkor talán értelmes emberi lényként foglak kezelni! " – Nina

Ez tárgytalan, mivel bocsánatot kértem, beismerve, hogy tévedtem.
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0